Jump to content
Zib

Mniej tradycyjną talią

Recommended Posts

Zib

Moje poprzednie wątki trafiły do archiwum. Ponownie oferuję tu potrzebującym pomoc w rozjaśnieniu życiowych dylematów i wątpliwości w trochę mniej typowy sposób. Dla odmiany proponuję w tym wątku trochę inaczej popatrzeć na karty, zapomnieć na moment o wyuczonych znaczeniach i automatycznie nadawanym im etykietom. Nieodpłatnie wróże na EzoForum od roku 2011. W tym wątku każda osoba może zadać pytanie raz na 4 miesiące, czyli 3 razy w roku kalendarzowym.

 

Oto zasady i sprawy organizacyjno-porządkowe:

TYPOWE

=> Wróżę tylko pełnoletnim 21+

=> Nie wróżę w kwestii zdrowia fizycznego w sensie stawiania diagnozy, ale w sprawach duchowego uzdrawiania odpowiem

=> Proszę o podanie imienia i daty urodzenia oraz krótki opis sytuacji, o ile może to pomóc w interpretacji kart

=> Jeśli dane zawarte będą w poście to wykropkuję je ******** w swoich cytatach, za dane w swoim poście odpowiada autor

=> Nie odpowiadam na pytania zadane innym wróżącym, albo typu "ogólnie, co mnie czeka"

=> Na pytanie niezgodne z moją etyką, albo regulaminem forum też nie odpowiem

=> Rezerwuję sobie też prawo odmowy bez podania przyczyn

 

Będę wdzięczny za weryfikację i według uznania punkciki reputacji

 

NIETYPOWE

=> Przez weryfikację należy rozumieć odpowiedź czy i jak karty, które pokażę/opiszę odnoszą się do sprawy, okoliczności, pytania. Bardzo chciałbym usłyszeć:

Jaką historię opowiadają te obrazki według Ciebie?

Czy ma to coś wspólnego z obecną sytuacją?

Co w pierwszym rzędzie przykuło Twoją uwagę, a jakie były dalsze skojarzenia?

=> Rozkładanie kart ma sens tylko jeśli sami w tym uczestniczycie, więc poproszę o przełożenie talii przez podanie liczby od 0 do 77. Nie oznacza to dla mnie wcale karty. Pomaga przełożyć talię, tak jakbym po potasowaniu jej podał ją osobie której wróżę. Technicznie odliczam karty z góry i wkładam je pod spód.

=> Proszę też o wybranie talii tarota, której grafika do Was przemawia

 

Talie do wyboru jakimi mogę tu powróżyć oprócz klasycznej talii tarota RWS to :

#1 - Deviant Moon Tarot - fantastyczna, AW z polskim opisem zamieściłem na swoim blogu

#2 - DruidCraft Tarot - karty tradycji celtyckiej

#3 - Anna K Tarot - oparta znacznie na RWS

#4 - Karma Tarot - mniej typowa i często zaskakująca talia

#5 - MonaLisa Tarot - może jeszcze mniej w niej typowych znaczeń

Powyższe talie są znane od kilku lat, więc wystarczy wpisać w wyszukiwanie grafiki w google, aby obejrzeć obrazki. Jestem otwarty na dodatkowe sugestie i wyzwania jeśli żadna z oferowanych talii nie przemawia do osoby proszącej o wróżbę. Będę wdzięczy za uwagi na ten temat, a może i jakieś propozycje talii, których nie ma tu na liście.

 

Zapraszam!

Proszę o zgłaszanie się max. 3 osób na raz, bieżącą listę z ewentualnym wolnym miejscem zamieszczę po każdej wróżbie

Lista * Nick * #Postu

1 -

2 -

3 -

 

PS. Dodatkowo zmuszony jestem prosić o krótką notkę w każdej prośbie o wróżbę potwierdzającą zapoznanie się z regulaminem działu oraz moich warunków zawartych w pierwszym poście.

Edited by Zib

Share this post


Link to post
Zib

Wszystkich zgłaszających się po wróżbę, czy pragnących się zgłosić proszę o spokojne poczekanie na wolne miejsca na liście. Pracuję nad 3 osobami na raz, głownie w weekendy. Nie chcę, aby bałagan z wpisami chętnych, poszukiwanie i rozsądzanie kto był pierwszy przeszkadzał w tym. Prośby o wróżbę akceptuję tylko kiedy robi się wolne miejsce. Dodatkowo chciałem tu dodać, że stosuję najczęściej dosyć prosty, tradycyjny rozkład. Określenie znaczenia pozycji każdej z kart pomaga skupić się nad tym jaką odpowiedź niosą:

#1 Obecna czy dotychczasowa sytuacja

#2 Jakie są główne przeszkody w sprawie

#3 Co może pomóc, na czym można się wesprzeć

#4 Możliwa przyszłość

Ponieważ patrzymy na trochę mniej tradycyjne karty, to ułatwiać może znacznie odczytanie przesłania symboli na obrazach, które w większości pokazywanych przeze mnie talii są obrzezane, czyli pozbawione podpisów. Ewentualnie mogę dodać czasem karty, ale ma to sens tylko kiedy usłyszę coś na temat czy wyciągnięte karty poruszają czułe struny, bo odnoszą się bezpośrednio do rzeczywistości.

 

W związku z powyższym chciałem poruszyć tu także sprawę pytań. W zasadzie to sprawa pytającego, gdyż sam wie jakiej informacji potrzebuje. Nie powinienem i nie chcę się w to wtrącać, co zaleca też odnośny wpis w regulaminie działu . Osobiście jednak nie lubię pytań na które potrzeba tylko odpowiedzi TAK/NIE. Z miejsca węszę przypadek, że ktoś próbuje użyć karty (i poniekąd mnie) do podjęcia swoich życiowych decyzji i w przyszłości ewentualnie móc zrzucić z siebie łatwo odpowiedzialność. Mój rozkład znacznie lepiej odpowiada na otwarte pytania, czyli zamiast pytać "czy...coś nastąpi" zapytać "co mogę zrobić.... by nastąpiło", "co powinnam wiedzieć o ...". To stawia nas mentalnie w pozycji kierowcy w rydwanie. Wysyłamy swojej podświadomości wiadomość, że coś zależy od nas, że ma sens działać i starać się, zamiast czekać na to co los przyniesie. Wtedy sugestie podsuwane przez karty nabierają więcej sensu. Tarot generalnie i moje rozdanie z założenia ma dać do myślenia, a nie decydować za kogoś. To od osoby proszącej o wróżbę zależy niby jak to traktować. Zlekceważyć sugestie i robić swoje w dotychczasowy sposób też można. Teraz na pytania typu "czy..." będę wyciągał dwie karty w znaczeniu TAK/NIE i pomogę rozszyfrować ich przesłanie.

 

Wiem z doświadczenia, że większość z was chciałaby otrzymać natychmiast odpowiedź na wszystkie swoje pytania. To ludzkie i normalne. Mój czas jest jednak ograniczony, tak jak spora część ludzi muszę zarabiać na życie. Nie jestem w stanie wybierać za was które pytanie jest ważniejsze, więc proszę nie zasypujcie mnie wieloma pytaniami. Proszę wybrać jedno. Kiedy jedno się w życiu wyprostuje to inne równoległe problemy też się zmieniają.

 

Tych co lubią tylko czytać czyjeś wróżby zapraszam na równie dobrą zabawę w rozszyfrowanie obrazkowego pisma jakim przemawiają do nas poszczególne talie.

Edited by Zib

Share this post


Link to post
migotka20

Witam serdecznie :)

Poproszę o wróżbę na rok 2016. Jaki on dla mnie będzie pod względem uczuciowym i zawodowym oraz ogólnie co się dla mnie szykuje.

Wybieram talię: Karma Tarot

 

Pozdrawiam :)

Edited by migotka20

Share this post


Link to post
Guest gość5

Witaj Zibie! Ja równiez poproszę- tym razem na pracę- kiedy znajdę pracę i jeśli sie pokaże- to jaka to będzie praca.

 

wybieram Anna K Tarot - przełożenie 21.

 

Baska 23/02/1975

 

Wszystkiego najlepszego na Nowy Rok 2016!!!!!!

Share this post


Link to post
Grahanka

Witaj Zib!

Chciałabym Cie prosić o wróżbę na Nowy 2016 Rok.

Dane i nurtującą mnie sprawę opiszę w wiadomości prywatnej.

Wybieram moja ulubioną talię MonaLisa Tarot - przełożenie 22.

Pozdrawiam serdecznie,

Grahanka

Share this post


Link to post
Guest DoNogi

Witaj Zib. Ja także proszę i ustawiam się w kolejce.

Dane przesyłam na pw.

Wybieram talię Deviant Moon Tarot przełożenie 13

 

Proszę o wróżbę na uczucia w 2016r. Dziękuję.

Pozdrawiam.

Edited by DoNogi

Share this post


Link to post
wiwi14741

Proszę o wróżbę na 2016 rok. Interesują mnie sprawy zawodowe oraz miłosne. Co dalej będzie z moim sercem? Czy dostane prace w tej firmie gdzie ostatnio bylam na rozmowie?

Agnieszka 24.04.1990 poproszę MonaLisa Tarot przełożenie 11.

Share this post


Link to post
anhana

Jest napisane , że kolejka do 3 osób!!!!

Share this post


Link to post
Zib

Proszę ponownie o zgłaszanie się max. 3 osób na raz, bieżącą listę z ewentualnym wolnym miejscem zamieszczę po każdej wróżbie. Z góry ostrzegam i przepraszam za trudny do określenia czas oczekiwania.

 

Lista * Nick * #Postu

1 - migotka20 - post #3

2 - rogi7 - post #4

3 - Grahanka - post #5

Share this post


Link to post
Guest DoNogi

Ponawiam swoją prośbę i ustawiam się w kolejce.

Dane przesyłam na pw.

Wybieram talię Deviant Moon Tarot przełożenie 13

 

Proszę o wróżbę na uczucia w 2016r. Dziękuję.

Pozdrawiam.

Edited by DoNogi

Share this post


Link to post
Zib
Witam serdecznie :)

Poproszę o wróżbę na rok 2016. Jaki on dla mnie będzie pod względem uczuciowym i zawodowym oraz ogólnie co się dla mnie szykuje.

Wybieram talię: Karma Tarot

********** dane usunąłem z cytatu *********

Pozdrawiam :)

Pozostałe obrazki pełnej talii są tutaj Talia Karma Music

Coins09.jpgMajor02.jpgMajor15.jpgCups02.jpg

Karta #1 - Sytuacja obecna, co zostawiasz za sobą - karta podpowiada, abyś cieszyła się i używała owoców swojej pracy, nie pozwalając niczemu się zmarnować - wszystko co nas spotyka na drodze życia jest szyte na miarę, nawet problemy i dramaty mają dokładnie taką wagę jaką potrafimy udźwignąć. Myślę, że przez swoje usiłowania osiągnęłaś jako taki dostatek materialny, dostatek, poczucie bezpieczeństwa, pewien status, niezależność. Czy potrafisz cieszyć się tym wszystkim co dotąd zsyła los, tym co zarabiasz? Zostaw za sobą poczucie samotności i bycia wyizolowaną w swoim świecie o ile zaczęły dokuczać. Sama otoczyłaś swój mały świat murem. Może w następnym roku potrzebujesz poczuć więcej wdzięczności za wszystko co zdobyłaś. Masz co chciałaś. Obawy o sprawy pracy i finansów możesz pozostawić za sobą. Czy miłość, wola bycia z wybranym przez Ciebie partnerem osłabły? To czy osiągniesz wyższy poziom intymności, zadowolenia i satysfakcji zależy w dużej mierze od Ciebie samej.

 

Karta #2 - Kluczowe wyzwania i przeszkody - potrzebujesz zwracać uwagę na rytmy i cykle w życiu, odnaleźć jak najlepiej możesz użyć tu i teraz swoje zdolności intuicyjne, psychiczne albo zdolność marzenia - możesz mieć skłonność do popadania w apatię, okresy bierności. Ten rok może być magiczny i mistyczny w sprawach miłości, o ile nie przegapisz, bo potrzebujesz więcej zwracać uwagi na swoją intuicję, wewnętrzną wiedzę niż na świadomy umysł i intelekt. Zwracaj uwagę na sny. Może dać znać o sobie synchroniczność.

 

Karta #3 - Kluczowe możliwości, na czym możesz się oprzeć - bycie zbyt świętą jako przeszkoda a energia diabła w kluczowych możliwościach potrafią odmienić życie - widzę tu pewną logikę. Możliwe, że Twoje zapasy pasji trochę się ostatnio wyczerpały, stąd wynikał zastój i brak pełnego zadowolenia. Czy istnieją jakieś granice i limity w Twoim życiu których obawiasz się przekroczyć, a może coś/ktoś jest Twoją obsesją? Może jesteś manipulowana i potrzebujesz ukierunkować, przebudować struktury energii i swoich pragnień w sposób kreatywny, ale bez manipulacji? Pewna doza humoru zawsze pomocna jest w spojrzeniu na własną sytuację. Jako dojrzała osoba powinnaś już znać swoje diabły, czyli wewnętrzne instynkty i impulsy. Jeśli tak się do tej pory nie złożyło, to w nowym roku czas zwrócić uwagę na ten aspekt rozwoju swojej osobowości. Na co dzień nie zdajemy sobie niestety sprawy z tego, że nasze lęki, kompleksy, urazy z przeszłości czy traumatyczne przeżycia spychane są do podświadomości. Chyba czas oswoić lęki, wydobyć z podświadomości i zasymilować ciemną stronę swojej natury, a później korzystać z niej świadomie zgodnie z podjętą przez siebie decyzją. W sprawach partnerskich możesz czuć się obecnie trochę jak w pułapce. Jeśli odbierasz takie sygnały to spróbuj porozmawiać. Im dłużej zwleka się tym później trudniej uratować relację. Pamiętaj, że cokolwiek robisz to Twój wybór, włączając "nic-nierobienie". Magia może być żywa tylko jeśli czynisz ku temu jakieś kroki.

 

Karta #4 - Co otwiera się przed Tobą, czyli możliwa przyszłość - możesz kochać innych tylko tak mocno na ile kochasz siebie - ta karta odnosi się głównie do romantycznej relacji, ale nie tylko. Zwraca uwagę, jak wszystkie dwójki także na zachowanie balansu. w tym wypadku w przyjaźni, odczuwaniu radości, w dzieleniu się wszystkim co posiadamy w sobie z innymi. Nowy Rok pod sztandarem tej karty wydaje się być bardzo dobry i prawdopodobnie płodny. Powinnaś poczuć się bardziej niż zwykle kochana, otoczona opieką i usatysfakcjonowana. To świetna karta w sprawach relacji małżeńskich, ale nie oznacza, że masz prawo robić czy mówić wszystko co zechcesz, a miłość, czy relacja będzie trwać mimo to po wszystkie czasy. Karta oznacza bardzo solidną bazę dla rzeczywistego, stalowego potencjału na prawdziwą miłość i uczucia, że one są tutaj, istnieją.

 

Tyle na dzisiaj. Pomyślności i Szczęśliwego Nowego Roku !

Share this post


Link to post
Zib

Lista PEŁNA. Proszę ponownie o zgłaszanie się max. 3 osób na raz, bieżącą listę z ewentualnym wolnym miejscem zamieszczę po każdej wróżbie. Z góry ostrzegam i przepraszam za trudny do określenia czas oczekiwania.

 

Lista oczekujących * Nick * #Postu

2 - rogi7 - post #4

3 - Grahanka - post #5

4 - wiwi14741 - post #7 dopisuję najpierw, bo zgłosiła się jeszcze w starym wątku i czeka już pół roku

 

Przypominam o zamieszczeniu krótkiej notki w każdej prośbie o wróżbę potwierdzającej zapoznanie się z regulaminem działu oraz moich warunków zawartych w pierwszym poście.

 

Już zrobione wróżby:

1 - migotka20 - pytanie post #3 - wróżba jest Tutaj

Edited by Zib

Share this post


Link to post
Guest Bethany

Jeśli można, to proszę wróżbę na 2016, co czeka mnie w sferze uczuć i w sprawach rodzinnych oraz ogólnie, co mnie czeka? :). Joanna 14.07.1983 Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam :)

 

Proszę o karty z talii DruidCraft Tarot przełożenie 33

 

Zapoznałam się z regulaminem działu oraz z warunkami zawartymi w pierwszym poście.

Edited by Bethany

Share this post


Link to post
Zib
Ponawiam swoją prośbę i ustawiam się w kolejce.

Dane przesyłam na pw.

Wybieram talię Deviant Moon Tarot

Pozdrawiam.

Spokojnie, relax i nie podbijaj proszę. Jeśli w ferworze dostania się na listę nie przeczytałaś jeszcze regulaminu i moich zasad, co widzę po braku wyboru karty do przełożenia to zrób to, proszę.

Dotyczy to też Bethany

 

Zgodnie z regulaminem Działu Wróżb pytanie ma być również w poście. Dla zachowania prywatności zawsze da się je zredagować w sposób możliwy do zaakceptowania. Zamiast przypominać temu podobne rzeczy wolałbym patrzeć w karty. Niestety muszę robić posty z przypomnieniami gdyż z nieprzestrzeganiem regulaminu EzoForum wiążą się konsekwencje.

Edited by Zib

Share this post


Link to post
Guest DoNogi
Spokojnie, relax i nie podbijaj proszę. Jeśli w ferworze dostania się na listę nie przeczytałaś jeszcze regulaminu i moich zasad, co widzę po braku wyboru karty do przełożenia to zrób to, proszę.

Dotyczy to też Bethany

 

Zgodnie z regulaminem Działu Wróżb pytanie ma być również w poście. Dla zachowania prywatności zawsze da się je zredagować w sposób możliwy do zaakceptowania. Zamiast przypominać temu podobne rzeczy wolałbym patrzeć w karty. Niestety muszę robić posty z przypomnieniami gdyż z nieprzestrzeganiem regulaminu EzoForum wiążą się konsekwencje.

 

Przepraszam. Już edytowałam post i się poprawiłam. Dziękuję.

Share this post


Link to post
Zib
Witaj Zibie! Ja równiez poproszę- tym razem na pracę- kiedy znajdę pracę i jeśli sie pokaże- to jaka to będzie praca.

 

wybieram Anna K Tarot - przełożenie 21.

**********dane personalne wymazałem z cytatu*************

Wszystkiego najlepszego na Nowy Rok 2016!!!!!!

Wszystkie 4 karty poniżej to AW, choć tasowałem pełną talię, więc sprawa znalezienia sprawy będzie dosyć poważna w nadchodzącym roku i w Twoim życiu, chyba można rzec w centralnym punkcie, światłach szczególnej uwagi. Popatrzmy czy karty potrafią coś podpowiedzieć i jakoś pomóc:

AK-10Das_Rad_des_Schicksals1.jpgAK-07Der_Wagenlenker1.jpgAK-17Der_Stern1.jpgAK-18Der_Mond1.jpg

 

Karta #1 - Sytuacja obecna, co zostawiasz za sobą - los zwykle niesie nam doświadczenia niezbędne abyśmy mogli zamanifestować swój pełen potencjał - sztuka polega między innymi na umiejętności dostosowania się do ciągłych zmian. Czy w tym roku doświadczyłaś jakichś efektów takich zmian, a może potrzebowałaś coś postanowić, zadecydować? Karta w sprawie pracy najczęściej wskazuje na Twoją lub czyjąś decyzję rozwiązania umowy. Teraz jest czas zmian, możliwe na lepsze. Możliwe, że nawet jeśli przykładałaś się do tego co robisz, to nachodzi czas by pomóc w realizacji Twoich marzeń czymkolwiek one są. Jeśli masz pragnienie by robić coś innego, a nie bliżej znasz nikogo, kto robi to czego chcesz, to zadziałaj z rozmachem. Może skontaktuj się z kimś, kto już ma pracę o jakiej marzysz i zapytaj, czy zgodzą się usiąść z Tobą przy okrągłym stoliku na przykład na lunch. Spróbuj na kilka godzin być cieniem tej osoby, aby upewnić się, że ma sens to o czym marzysz i co powoduje, że nie dostrzegasz innych możliwości. Możesz być zaskoczona jak często taka prośba spotyka się z pozytywnym odzewem.

 

Karta #2 - Kluczowe wyzwania i przeszkody - przez ukierunkowanie wszystkich swoich mocy na swoje cele i kontrolowanie swoich obaw zwycięsko dajesz sobie radę ze wszystkimi wyzwaniami - tutaj możemy doszukać się co w Twoim zachowaniu, reakcjach nie pozwala obecnie na znalezienie pracy jakiej poszukujesz. Możesz mieć poczucie, że przytłacza Cię otoczenie, że nie masz na nic wpływu, ale to nie jest prawda. W codziennym życiu, w zależności od tego co właśnie robimy wkładamy inną maskę, czyli pełnimy inną rolę. Potrzebujesz zwrócić baczną uwagę na to jakę maskę prezentujesz dla przyszłego pracodawcy, czy potrafisz ukryć emocjonalne reakcje, jakie sprzeczności i napięcia są dla Ciebie trudne do kontrolowania. Okres poszukiwania pracy to sprawdzian na temat czy robimy postępy w sprawdzaniu swoich możliwości. Potrzeba uświadomić sobie czego do tej pory nauczyło nas życie zawodowe i położyć wszystko co mamy na szalę. Następna sugestia tej karty to pilnowanie, aby drobne sprawy zachowały swoją proporcję w Twoich myślach. Na swej ścieżce spotykamy i rzeczy i ludzi, którzy działają przeciw nam, ale nie można pozwolić, aby to powaliło nas. Robienie wszystkiego na co nas w danym momencie stać, szanowanie swojego i cudzego czasu oraz nieprzejmowanie się zbytnio tym jak inni nas widzą jest wystarczające by wyzbyć się powodów do niskiej samooceny i poczucia winy. Potrzebujesz być naładowana energią, aby dobrze ruszyć w Nowym Roku.

 

Karta #3 - Kluczowe możliwości, na czym możesz się oprzeć - Twoje wnętrze świeci jak Twoja szczęśliwa gwiazda, co przewodzi Twoim akcjom, odnawia i oczyszcza Cię - pamiętaj, że trzeba wierzyć w drugi brzeg, by przepłynąć rzekę wpław. Nie można tracić nadziei, że właściwa praca czeka gdzieś. To tylko kwestia czasu. Twoje szczęście, możliwości, talenty i wiedza muszą w jakimś momencie zapracować. Karta to zielone światło, czyli przyzwolenie na działanie i zastosowanie całej kreatywności jaką w sobie posiadasz. Wynika z niej, że wszystko powinno pójść bardzo dobrze, jakieś nowe możliwości nadlecą do Twojego życia, jeśli będziesz otwarta na to. Bądź gotowa, trzymaj swoje CV odkurzone, dopasowane do każdej pozycji o jaką się ubiegasz. Two Twoja wizytówka zanim dojdzie do spotkania, a wtedy jeszcze bardziej trzeba zwracać uwagę na podpowiedzi w jaki sposób możesz pasować i zaspakajać potrzeby pracodawcy. Pewność siebie wynikająca z dobrego przygotowania, gotowe odpowiedzi na wszystkie możliwe pytania pozwalają najlepszym zwyciężyć.

 

Karta #4 - Co otwiera się przed Tobą, czyli możliwa przyszłość - będziesz potrzebować zmienić się, by wyjść poza swoje obawy i niepewności - ta ostatnia karta ze swoim ponurym krajobrazem może symbolizować Twoje obawy i strach. Szukanie pracy to kroczenie po nieznanej drodze. Niewielu z nas to lubi. Normalnie ludzkie życie to powtarzanie cykli i wzorów. Nawet jeśli nie są dosłownie wygodne i dobre to rekompensuje to błogie poczucie bycia w znanym sobie miejscu. Brak rozeznania wywołuje zamieszanie i dezorientację gdyż nie wiemy co jest iluzją, a co rzeczywistością. Koło Fortuny na początku wróżby, a Księżyc na jej końcu niestety wskazują, że tak na 100% nic nie jest jeszcze w Twoim przeznaczeniu ustalone, nic nie jest w najmniejszym stopniu oczywiste. Pewnie istniej ku temu ważny powód. Czy jest to dla Ciebie przygnębiająca wiadomość, czy raczej pozytywna, bo widać w niej nadzieję? Potrzebować będziesz troszkę więcej cierpliwości. Wiedz przy tym, że rzeczywistość wcale nie jest taka zła i okropna jaką Ci się wydaje. Brak zrozumienia własnej sytuacji może wyzwalać obawy, ale jeśli tak jak przewidują te karty w Nowym Roku uczciwie dowiesz na czym stoisz to wszystkie niepewności rozwieją się.

 

Pomyślności i Szczęścia w Nowym Roku!

Share this post


Link to post
Zib
Jest napisane , że kolejka do 3 osób!!!!

 

Dzięki za pilnowanie porządku. Jeśli będziesz kiedyś chciała to wykorzystaj kupon jaki Ci daję - miejsce w kolejce, bez kolejki :)

Share this post


Link to post
Zib

Lista jest PEŁNA.

Proszę ponownie o zgłaszanie się max. 3 osób na raz tylko w miarę wolnych miejsc. Bieżącą listę z ewentualnym wolnym miejscem zamieszczę po każdej wróżbie. Z góry ostrzegam i przepraszam za trudny do określenia czas oczekiwania.

 

Lista oczekujących * Nick * #Postu

3 - Grahanka - post #5

4 - wiwi14741 - post #7 dopisuję najpierw, bo zgłosiła się jeszcze w starym wątku i czeka już pół roku

5 - DoNogi - post #10

 

Przypominam o zamieszczeniu krótkiej notki w każdej prośbie o wróżbę potwierdzającej zapoznanie się z regulaminem działu oraz moich warunków zawartych w pierwszym poście. Większość swojego czasu na forum muszę poświęcać na przypominanie o niekompletnych informacjach i pilnowaniu kolejność. Będę teraz po prostu ignorował niekompletne posty.

 

Już zrobione wróżby:

1 - migotka20 - pytanie post #3 - wróżba jest Tutaj

2 - rogi7 - post #4 - wróżba jest Tutaj

Edited by Zib

Share this post


Link to post
Guest gość5

jedno mogę powiedziec- jestes niesamowity!!! tyle samo we mnie zapału do poszukiwania nowej pracy co niepewności, zahamowań po czym znów przychodzi ta pewność, że co by nie było i tak dam radę (jak zawsze).

 

MAm obok siebie dobrych i pomocnych ludzi, którzy probuja mi pomóc w zakresie w jakim mogą- sama równiez robie co moge i mam nadzieje, że praca niedługo będzie.

 

Jeszcze raz wszystkiego dobrego na Nowy Rok!

Share this post


Link to post
Zib
jedno mogę powiedziec- jestes niesamowity!!! tyle samo we mnie zapału do poszukiwania nowej pracy co niepewności, zahamowań po czym znów przychodzi ta pewność, że co by nie było i tak dam radę (jak zawsze).

 

MAm obok siebie dobrych i pomocnych ludzi, którzy próbują mi pomóc w zakresie w jakim mogą- sama równiez robie co moge i mam nadzieje, że praca niedługo będzie.

 

Jeszcze raz wszystkiego dobrego na Nowy Rok!

Dzięki.

Czy zechciałabyś odnieść się do poszczególnych karty z ciut obszerniejszą weryfikacją? Czy robiłaś sobie ostatnio wróżby i jak te karty mają się do poprzednich? Do niepewności, zahamowań i naprzemiennych zmian wszystkie cztery karty mi pasują jak ulał!

Share this post


Link to post
lipa.6789

Proszę o wróżbę na rok 2016, co mnie czeka w sferze uczuć, zdrowiu [biopsja] , czy sprzedam dom - inne ważne wydarzenia [napiszę na emala prywatnie] Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

 

Proszę o karty z talii DruidCraft Tarot przełożenie 8 [ulubiona moja cyfra]

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Share this post


Link to post
mareo

Witam.Prosze Karma Tarot przelozenie 51.Pracuje obecnie za niewielkie pieniadze w gotowce do reki,I bez zadnych swiadczen ze strony pracodawczyni.Jak bedzie wygladala moja sytuacja w zwiazku z praca w 2016 roku.Na co moge liczyc w tej kwestii?Jadwiga 06.kwiecien.72.Dziekuje,I Zycze pomyslnosci i zdrowia W Nowym 2016 Roku.

Share this post


Link to post
Zib
Witaj Zib!

Chciałabym Cie prosić o wróżbę na Nowy 2016 Rok.

Dane i nurtującą mnie sprawę opiszę w wiadomości prywatnej.

Wybieram moja ulubioną talię MonaLisa Tarot - przełożenie 22.

Pozdrawiam serdecznie,

Grahanka

 

Też lubię tą talię, choć świat i ludzie czasów Leonardo da Vinci są tak różni od naszych współczesnych realiów. Podobnie jednak jest z tym co przedstawia klastyczna talia RWS. Przez przeszło 100 lat szczegóły może się zmieniły, ale ponadczasowe prawdy zostają. Popatrzmy czy wielki budowniczy mistrz Leonardo da Vinci potrafi także Ciebie zmotywować.

db_ML-21-Die_Welt1.jpgdb_ML-_Stabe_02.jpgdb_ML-_Stabe_13_-_Konigin1.jpgdb_ML-15-Der_Teufel1.jpg

 

Karta #1 - Sytuacja obecna, co zostawiasz za sobą - perspektywa często nadaje sens - jednak na co dzień w ferworze walki niewiele mamy okazji na takie spojrzenie na swoje życie i świat dookoła. Nowy Rok albo jubileuszowe uroczystości w jakich uczestniczymy stwarzają taką szansę. Każde zakończenie cyklu stawia nas na progu nowego i tylko od nas samych zależy czy pójdziemy dalej. To taki krótki przystanek, aby sprawdzić czy jest w nas poczucie dobrze spełnionego obowiązku i możemy pozwolić sobie tańczyć ze szczęścia. Karta zawiera naukę życia "tu i teraz", bez oglądania się na przeszłość i bez czekania na przyszłość. Tak naprawdę szczęśliwą możesz być tylko w tej jedynej, niepowtarzalnej chwili. Odkładanie poczucia szczęścia do chwili, gdy spełnią się jakieś wielkie, znaczące plany pozbawia nas samych prawa do zadowolenia z samej drogi do celu. Ta droga to jest nasze życie, a cele do których dążymy przecież ciągle się zmieniają. Skoro karta wskazuje na to co zostawiasz za sobą to jest tu decyzja by osiąść na stałe w jakimś porcie.

 

Karta #2 - Kluczowe wyzwania i przeszkody - niezgodny wół, choć nawet silny, nie zaorze pola - dotyczy to nawet jednoosobowego kierownictwa, bo podejmowanie codziennych decyzji to konieczność uporania się ze wszystkimi sprzecznościami. Te są dwojakiego rodzaju. Poza tymi zewnętrznymi jakie zsyła los i otoczenie są i wewnętrzne. Kiedy więcej osób jest zaangażowane we wspólne dzieło to pokazują się dodatkowe trudności. Potrzebujesz uświadomić sobie co jest ważne dla Ciebie i innych. Upartość i obstawanie czasem wbrew logice, tylko by zadowolić własne Ego na koniec dnia nikomu nie służy dobrze.

 

Karta #3 - Kluczowe możliwości, na czym możesz się oprzeć - nie dasz rady odpowiedzieć o ile wcześnie nie słuchałaś - karta przedstawia osobę, która rozpoznaje swoje możliwości oraz zdolność do urzeczywistnienia swoich pragnień. To dobra cecha i ważne jest wiedzieć czego się chce. Równie ważne jest jednak także być szczerą i uczciwą w relacji. Do tego należy uczynić krok więcej i być gotową posłuchać czego pragnie druga strona. Wtedy łatwiej znaleźć rozwiązanie, które sprawi, że na koniec dnia wszyscy są ukontentowani.

 

Karta #4 - Co otwiera się przed Tobą, czyli możliwa przyszłość - niebezpieczeństwo zignorowane to zaproszenie dla katastrofy - kiedy dobrze poznasz swoje wnętrze, wszystkie diabły, które powodują instynktowne reakcje i impulsy, wtedy mogą zacząć Ci służyć, zamiast zniewalać oraz stwarzać limity i stawiać granice w Twoim życiu. W nadchodzącym roku czeka Cię taka lekcja życia. Nie możesz pozwolić, aby materialny sukces stał się obsesją. Swoje pragnienia możesz realizować kreatywnie, ale bez manipulowania innymi. Nie pozwalaj też innym na manipulowanie sobą, na dobrowolne włożenie więzów. Zanim w cokolwiek się zaangażujesz postaraj się popatrzeć na sprawę z boku, bardziej obiektywnie i z odrobiną humoru. To pomaga podjąć korzystne kroki. Czegokolwiek się podejmiesz to będzie przebiegać dużo łatwiej jeśli nie pozwolisz pierwszym impulsom rządzić sobą. Musisz wiedzieć przed podjęciem każdej decyzji skąd ten impuls wynika, czy to intuicja, czy tylko kuszenie diabła. Te zwykle największe pole do popisu mają w ciemnościach, kiedy brakuje nam rozeznania w sytuacji. Ostatnia czwarta karta wzywa, aby spojrzeć poza zewnętrzny blichtr obrazu, głębiej w prawdę i rozumienie sytuacji. Prosi także aby pamiętać kiedy tylko czujesz się ograniczona, że zawsze sama powinnaś starać się trzymać klucz do własnej wolności. Nie poddawaj się!

 

Pomyślności i Szczęśliwego Nowego Roku! Jeśli masz ochotę podzielić się wrażeniami jakie wywołują obrazki, komentarzem jak i czy pasują do Twojej specyficznej sytuacji będę wdzięczny.

Edited by Zib
  • Like 1

Share this post


Link to post
Zib

Lista jest PEŁNA.

Proszę ponownie o zgłaszanie się max. 3 osób na raz tylko w miarę wolnych miejsc. Bieżącą listę z ewentualnym wolnym miejscem zamieszczę po każdej wróżbie. Z góry ostrzegam i przepraszam za trudny do określenia czas oczekiwania.

 

Lista oczekujących * Nick * #Postu

4 - wiwi14741 - post #7 dopisuję najpierw, bo zgłosiła się jeszcze w starym wątku i czeka już pół roku

5 - DoNogi - post #10

6 - Bethany -post #13

 

Przypominam o zamieszczeniu krótkiej notki w każdej prośbie o wróżbę potwierdzającej zapoznanie się z regulaminem działu oraz moich warunków zawartych w pierwszym poście. Większość swojego czasu na forum muszę poświęcać na przypominanie o niekompletnych informacjach i pilnowaniu kolejność. Będę teraz po prostu ignorował niekompletne posty.

 

Już zrobione wróżby:

1 - migotka20 - pytanie post #3 - wróżba jest TUTAJ

2 - rogi7 - post #4 - wróżba jest TUTAJ

3 - Grahanka - post #5 - wróżba jest TUTAJ

Share this post


Link to post
mareo

Witam.Bardzo przepraszam,ze za wczesnie umiescilam prosbe .Ustawiam,sie W kolejce,I prosze o spojrzenie na moje sprawy zawodowe.Probowalam wkleic moj post powyzej,ale na aipod miI sie nie udalo.Prosze Pana o przeczytanie mojego poprzedniego postu,gdzie wszystko umiescilam.Jeszcze raz dziekuje.HAPPY NEW YEAR 2016.

Share this post


Link to post
migotka20

Dziękuję pięknie za wróżbę.

 

1. Zgadza się w 100% to co zostawiam za sobą. Wysiłek jaki włożyłam w swoją pracę zawodową opłacił się i zobaczyłam wreszcie jego pierwsze długo oczekiwane efekty lecz jednocześnie przez zbytnie skupienie na sprawach zawodowych moje życie uczuciowe z partnerem zeszło na dalszy plan i niestety uległo osłabieniu.

 

2. Jeśli chodzi o kluczowe wyzwania i przeszkody to też się zgadza. Niestety miewam okresy popadania w apatię, bezsilność i bierność. Mam nadzieję, że uda mi się odnaleźć w sobie te zdolności intuicyjne, które odpowiednio mnie pokierują :)

 

3. W kwestii moich kluczowych możliwości zgadza się, że zapasy pasji wyczerpały się, był etap zastoju, rozmyślania i braku zadowolenia. Dopiero w ostatnim czasie zaczęłam uświadamiać sobie swoje lęki, z którymi mam zamiar zmierzyć się w Nowym Roku :)

 

4. Odnośnie możliwej przyszłości, bardzo życzyłabym sobie by była taka jak wyszło w kartach :)

 

Dziękuję raz jeszcze za poświęcony czas i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Inez2503

Witaj Zibie, ponieważ każda twoja wrózba mi sie sprawdza, zatem poproszę Ciebie o wróżbę na uczucia i pracę na 2016 r. Mam pracę , ale chciałabym zmienic na cos bardziej satysfakcjonującego, co do uczuć, jestem po rozstaniu z partnerem. Wybieram talię Karma Tarot:) . Z góry dziękuję, jak zwykle zweryfikuję:) Agnieszka

Share this post


Link to post
Tavia

Witaj Zib :)

Już raz korzystałam z Twojego talentu i poproszę ponownie :)

Tym razem ogólnikowo czyli co tam w uczuciach i zawodowo na 2016. Nie mam konkretnych pytań.

Talia, która do mnie przemawia to MonaLisa Tarot przełożenie 11.

Pozdrawiam

Tavia

Share this post


Link to post
Grahanka

Karty MonaLisa są dla mnie czytelne, a do tego mają ładną grafikę. Jednakże to nie karty, a interpretacja ma moc wróżebną. I choć sama się nią posługuję, nie doszukałabym się tak trafnego i pozytywnego przekazu kart tak jak Ty, Zib. Dziękuję :)

 

Karta Świat to czysta prawda. Doceniam to i często podkreślam wśród bliskich.

 

Niezgodnym wołem jestem ja :), kłótliwa i na siłe uparta.

 

Niestety podupadłam na zdrowiu od tych nerwów i wyciągam rękę po wajchę, obrazek karty mówi: wrzuć na luz i pomału to robię, co nie znaczy, że jej nie trzymam, bo kontrolę trzeba mieć :) Jak to królowa pałek.

 

Nowy rok mnie zaskoczy, na karcie idę po ciemku. Nie wszystko będzie jasne, to oczywiste. Takie przedsięwzięcie nie jest codziennością. Postaram się zdystansować i czerpać radość z małych kroczków sukcesu. Karta Diabła w moim pytaniu jest jak najbardziej pozytywna, bo oznacza, że nie porzucę prac, a dalej będę brnąć do celu.

 

Raz jeszcze dziękuję za poświęcony czas i to dokładnie czas noworoczny. Życzę wszelkiej pomyślności w tym Nowym Roku!

Grahanka

Share this post


Link to post
Zib

Grahanka,

Serdecznie dziękuję za uznanie i weryfikację adekwatności kart do zaistniałej sytuacji. Nie możemy ze 100% pewnością wiedzieć jak zamanifestują się karty na przyszłość. Jednak na podstawie oceny trafności tych dotyczących przeszłości i obecnej sytuacji możemy spekulować, że karty równie dobrze przewidują to co będzie, a oparta na nich moc wróżebna ma solidne podstawy. Oto kilka następnych wskazówek od kart:

db_ML-_Stabe_11_-_Bube1.jpgdb_ML-_Scheiben_07.jpgdb_ML-01.jpg

 

Karta #5 - Ukryte obawy (to karta z przełożenia) - w małych rzeczach może być wielka przyszłość - ta karta to symbol ciągłego wzrostu i uczenia się, pasji, a także rozpoczynania jakiegoś działania. To ostatnie wymaga kreatywności, entuzjazmu, pewności siebie i odwagi. Możliwe, że zasoby tych cech masz na wyczerpaniu. Myślę, że Twoje zmęczenie sprawiło, że widzimy tę kartę na pozycji obaw. Pewnie co rusz masz wątpliwości czy poradzisz sobie, czy nie popełnisz błędów przez niewiedzę lub lekkomyślność. To bywa kosztowne. Często mówi się, że pierwszy raz robimy coś dla nauki, a dopiero drugi może przynieść spodziewane wyniki. W przypadku poważnej inwestycji nie ma takiego luksusu i potrzebna jest wiedza tu i teraz, aby doprowadzić dzieło do końca.

 

Karta #6 - Rada z niebios/od Twojego Anioła Stróża (wyciągnięta ze środka talii) - dzisiejsze decyzje kształtują przyszłość - karta przypomina, że poprzez ewaluację procesu uczymy się tak z sukcesu jaki i porażki. Myślę, że te drugie stanowią zwykle mocniejszą lekcję, tak samo jak karę pamiętamy dłużej niż pochwałę, czy nagrodę. Każdy zasiew, jak i poczynione inwestycje mają sens tylko jeśli starcza nam cierpliwości aby doczekać do zbiorów i ewentualnych zysków. Normalnym jest, że towarzyszy tu niepokój i obawy. One to wywołują napięcia jakie wpływają na pozostałe dziedziny życia. Nie darmo mówi się, zgoda buduje, a niezgoda rujnuje. Niektóre czyny, decyzje i słowa są nieodwracalne i samo "przepraszam" nie odkręci spraw, bo jest tylko spóźnioną grzecznością.

 

Karta #7 - Przewodni temat na ten nowy rok - prawdziwa moc przychodzi z wewnątrz - myślę, że karta ta zawiera sugestię poprawy w dziedzinie komunikacji z innymi, upewnienia się, że Twoje cele są czyste, że masz wszystkie zdolności jakie są potrzebne, a wtedy rosną możliwości zamanifestowania się Twoich zamiarów. W Nowym Roku nie obawiaj się działać. Potrzebujesz dużo wiary w siebie i woli, aby postawić na tą wiarę. Kiedy rozumiesz swoją sytuację dokładnie nie tracisz czasu na wahania i możesz skupić wysiłki z jednomyślną determinacją. Działaj świadomie i z koncentracją. Generalnie oczekuj bardzo pozytywnych czasów, możesz zauważyć wiele synchroniczności w rozwoju wypadków. Powodzenia!

Share this post


Link to post
Zib
Proszę o wróżbę na 2016 rok. Interesują mnie sprawy zawodowe oraz miłosne. Co dalej będzie z moim sercem? Czy dostane prace w tej firmie gdzie ostatnio bylam na rozmowie?

********dane osobowe usunąłem z cytatu*********** poproszę MonaLisa Tarot przełożenie 11.

db_ML-_Scheiben_14_-_Konig1.jpgdb_ML-_Scheiben_06.jpgdb_ML-_Schwerter_12_-_Ritter1.jpgdb_ML-_Stabe_08.jpg

 

Karta #1 - Sytuacja obecna, co zostawiasz za sobą - każda stracony dzień, godzina to utrata skarbu jaki trwonisz - spojrzenie na obrazek karty po lewej sugeruje, że ostatnio usiłujesz przypilnować jakiegoś mężczyzny, bardzo szkoda byłoby Ci go utracić. Możliwe, że masz coraz większe poczucie, że na darmo tracisz na to czas i energie. Jednocześnie widzę tu sugestię byś jak najlepiej używała swoich zdolności kierowania własnymi materialnymi sprawami. Potrzebujesz być opartą mocno na ziemi, bardzo praktyczną. Czy mężczyzna jest godny zaufania, czy zbyt uparty, czy dzięki niemu dasz radę odsunąć od siebie troski o swoją sytuację materialną? Powinnaś chyba znaleźć swoje odpowiedzi na te pytania, przestać udawać, że są nieistotne. W sprawach miłości to niezła karta. Nie możesz jednak udawać kogoś kim nie jesteś. Bądź uczciwa a wszystko się ułoży. Uczciwa także, a może przede wszystkim wobec siebie. Dobry omen w sprawie to tylko szansa. Twoją rolą jest aktywnie działać by relacja stała się obopólnie bardziej satysfakcjonująca. Jeśli jednak obecnie tak nie jest to potrzebujesz to wypowiedzieć, aby coś mogło się zmienić. Nie oczekuj, że partner potrafi wyczytać wszystko co masz w myślach.

 

Karta #2 - Kluczowe wyzwania i przeszkody - zawsze dobrze jest dokładnie wiedzieć dlaczego dostajesz prezent - dobrze jest dawać wiedząc, że otrzymasz z nawiązką, dzielić się swoją pomyślnością, posiadanymi środkami i zdolnościami. Wszystko co masz nabiera wówczas podwójnej wartości. Każdy ma coś czego potrzebują inni. Niestety nie zawsze równowaga w dawaniu i braniu jest zachowana w życiu. Wyzwaniem jest nie pozwolić wykorzystywać się innym, ani samej nie wykorzystywać innych, dzielić się tylko nadmiarem. Karta sugeruje mądre inwestycje i jest przestrogą dawania za darmo. Dający wymierza sprawiedliwość i ma prawo decydować kto zasłużył sobie na błogosławieństwo otrzymania. To zbyt łatwo wystawia nas na pokusę manipulacji. Życie nie jest proste i fortuna potrafi się szybko odmieniać.

 

Karta #3 - Kluczowe możliwości, na czym możesz się oprzeć - wyjątkowa sytuacja wymaga wyjątkowego podejścia - brak cierpliwości może łatwo zranić czyjeś uczucia. Czasem jednak miara się przebiera, a każdy ma prawo do swojej prawdy i sprawiedliwości. Dochodzenie ich jednak za wszelką cenę może pozostawiać na ustach niesmak. Aby wyprostować swoje sprawy i ustawić je na właściwych torach potrzeba sporo fizycznej, emocjonalnej i duchowej energii. Ta karta wskazuje, że w nadchodzącym roku odnajdziesz wystarczającą ich ilość, aby odnaleźć zadowolenie z życia. Może oznaczać aktywność, podróże, bycie poza domem. Prawdopodobnie obca Ci będzie chęć czekania na cokolwiek by samo przyszło. Dobrze jest podążać za pragnieniami serca.

 

Karta #4 - Co otwiera się przed Tobą, czyli możliwa przyszłość - wyzwolenie dla jednego nie może być ograniczeniem wolności dla innego - ostatnia karta, ta po prawej tak jak poprzednia wskazuje na szybką akcję, potrzebę reagowania szybko, kiedy jest na to właściwy czas. Gdzieś popędzisz w Nowym Roku, obierzesz nowy kierunek. Twoje pytanie jest o dwie różne sprawy i niestety w Twojej sytuacji wzajemnie się one wykluczają. Kiedy chcesz i czujesz, że powinnaś zadbać o jedno to konsekwencją jest zaniedbanie drugiej dziedziny. Tą sprzeczność potrzebujesz jak najszybciej załatwić, dokonać wyborów tak, abyś nie skończyła jak bohater starej baśni, co wybierał się na obiad gdyż dzwonili z domu na górze. W połowie drogi usłyszał dzwonienie na obiad z innego domu na sąsiedniej górze. Zawrócił więc, bo wydawało się, że tam będą smaczniejsze kąski, ale niestety... nie zdążył ani tu, ani tam. Pomyślności i pełnej satysfakcji w Nowym Roku.

 

Jeśli masz ochotę podzielić się wrażeniami jakie wywołują obrazki, komentarzem o tym jak i czy pasują one do Twojej specyficznej sytuacji będę bardzo wdzięczny.

Share this post


Link to post
Zib
Ponawiam swoją prośbę i ustawiam się w kolejce.

Dane przesyłam na pw.

Wybieram talię Deviant Moon Tarot przełożenie 13

 

Proszę o wróżbę na uczucia w 2016r. Dziękuję.

Pozdrawiam.

p05.jpg05.jpgp10.jpg15.jpg

 

Karta #1 - Sytuacja obecna, co zostawiasz za sobą - masz poważne obawy odnośnie przetrwania związku - ludzkie życie bardzo rzadko toczy się równiutką drogą. Najczęściej charakteryzują go ciągłe zmiany z którymi potrzebujemy sobie poradzić. Karta nie jest wskaźnikiem zadowolenia w sprawach uczuć, masz przejściowy kryzys. Partner według Twoich odczuć nie traktuje Cię tak powinien. Może okazać się, że w ogóle lepiej przestać brać go pod uwagę skoro uczucia wymroziły się. Ważne jest abyś pamiętała, że to nie jest jedyny człowiek na świecie. Może los szykuje Ci kogoś z kim będziesz odczuwać więcej szczęścia, porozumienia duchowego, satysfakcji z bycia razem. Kiedy miłość jest normalna to nie trzeba wywijać koziołków, aby wszystko działało. Popatrz na to z lekkim dystansem i staraj się myśleć pozytywnie. Przecież da się Ciebie kochać, czyż nie?

 

Karta #2 - Kluczowe wyzwania i przeszkody - może ktoś uznaje Ciebie odpowiedzialną za obecną sytuację - czy przekroczyłaś jakieś prawa, czy reguły i czujesz, że to przewinienie? Mogło też tylko nastąpić "przemęczenie materiału", zadziałać poczucie znudzenia ciągle tym samym w związku. Może rozkład spowodowało pragnienie, by wyjść poza zwyczajne i ogólnie przyjęte role i partnerskie zachowania. Trzeba to uznać, ale raczej nie traktować jak koniec świata. Karta reprezentuje w sprawach uczuciowych związek bardzo tradycyjny, ustalonymi trochę staroświeckimi sposobami postępowania. Swobodniejsze zachowanie w takim wypadku może razić, albo nawet spowodować rozpad relacji. Wskazana tu wielka ostrożność.

 

Karta #3 - Kluczowe możliwości, na czym możesz się oprzeć - zachowanie jakiego spodziewa się otoczenie - harmonia ze światem daje z czasem poczucie spełnionego życia. Sama w sobie ta karta to doskonała wróżba w pytaniach o relację. Tutaj jednak niezbyt pasuje do reszty kart. Jeśli czujesz się znudzona i znużona w swoim dotychczasowym związku, to o ile był dotąd długi i niejako sprawdzony, lepiej pomyśl dłużej i poważniej zanim zechcesz go odpuścić. Możliwe, że potrzebujesz tylko innego podejścia, popróbować razem czegoś nowego, a także porozmawiać jak czujecie się w relacji. Jeśli dotychczasowa relacja jest krótka, to karta może wskazywać, że coś większego i bardziej satysfakcjonującego czeka Cię na dalszej drodze. Czy ostatnio Ty i partner gracie wobec siebie uczciwie?

 

Karta #4 - Co otwiera się przed Tobą, czyli możliwa przyszłość - możliwości przekroczenia swoich ograniczeń - szansa na wyzwolenie się z poczucia bycia w pułapce. Jeżeli odbierasz sygnały manipulowania sobą, stawiania ograniczeń, próby uwiązania w jakiś sposób to spróbuj porozmawiać o swoich odczuciach. To może uratować relację. Bywa czasem, że nie da się już nic zrobić i lepiej urwać nieudany, czy nie dający poczucia szczęścia związek. Pamiętaj, że zawsze masz wybór. Dla lepszej przyszłości obecnego związku, albo następnego pamiętaj, że dla zaistnienia magii w związku potrzeba działania w tym kierunku. Jeśli zdecydujesz szukać szczęścia z kimś innym, a odczuwasz desperację bycia w związku to na razie zrób sobie raczej urlop od próby znalezienia partnera. Możesz potrzebować w tym roku lepiej poznać siebie i wszystkie impulsy, instynkty, które z mroku podświadomości kierują Twoim życiem. Pomyślności

Edited by Zib

Share this post


Link to post
Zib

Lista jest PEŁNA.

Proszę ponownie o zgłaszanie się max. 3 osób na raz tylko w miarę wolnych miejsc. Bieżącą listę z ewentualnym wolnym miejscem zamieszczę po każdej wróżbie. Z góry ostrzegam i przepraszam za trudny do określenia czas oczekiwania.

 

Lista oczekujących * Nick * #Postu

 

6 - Bethany - post #13

7 - lipa.6789 - post #21

8 - mareo - post #22

 

Przypominam o zamieszczeniu krótkiej notki w każdej prośbie o wróżbę potwierdzającej zapoznanie się z regulaminem działu oraz moich warunków zawartych w pierwszych postach tego wątku. Większość swojego czasu na forum muszę poświęcać na przypominanie o niekompletnych informacjach i pilnowaniu kolejność. Będę teraz po prostu ignorował niekompletne posty.

 

Już zrobione wróżby:

1 - migotka20 - pytanie post #3 - wróżba jest TUTAJ

2 - rogi7 - post #4 - wróżba jest TUTAJ

3 - Grahanka - post #5 - wróżba jest TUTAJ

4 - wiwi14741 - wróżba jest TUTAJ

5 - DoNogi - post #10 - wróżba jest TUTAJ

Share this post


Link to post
listeria

Witaj Zib :)

Proszę o wpisanie mnie na listę oczekujących na Twoją wróżbę.

Proszę o rozkład na pracę, finanse i uczucia w roku 2016.

Dane przesyłam na priv.

 

Wybieram talię Karma Tarot, przełożenia 21

Zapoznałam się z regulaminem.

Z góry serdecznie dziękuję za poświęcony czas i energię.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:)

Share this post


Link to post
Guest DoNogi

Dziękuję Zib. :)

 

Z partneren jestem okolo 10lat, nie stety ma przede mną wiele tajemnic o których nie wiem, a najczęściej dowiaduję się od obcych mi ludzi, on nie chce ze mną rozmawiać na nasz temat bo uważa ze wszystko jest w porządku, kiedy ja widzę w jakie kłopoty finansowe poprzez swoje machlojki nas wprowadza. Probowałam to ratować dając mu szansę po rozwodzie ale widzę ze sama nic tutaj nie zmienie. Do tego aby cos wyszlo potrzeba jest także druga strona. Wypaliło się też życie intymnę, praktycznie go nie ma, ale to wypalenie się nie wynika z mojej strony. Chyba nie znam tego człowieka, tyle lat mieszkam z kims kto oklamuje oszukuje itp.Mam tylko nadzieje, że opuści mój dom i zacznie swoją nową życiową drogę, beze mnie. Mi już na to brakuje sił.

 

Jeszcze raz dziękuję za wróżbę i podrawiam serdecznie.

Share this post


Link to post
Zib
Dziękuję Zib. :)

 

Z partneren jestem okolo 10lat, nie stety ma przede mną wiele tajemnic o których nie wiem, a najczęściej dowiaduję się od obcych mi ludzi, on nie chce ze mną rozmawiać na nasz temat bo uważa ze wszystko jest w porządku, kiedy ja widzę w jakie kłopoty finansowe poprzez swoje machlojki nas wprowadza. Probowałam to ratować dając mu szansę po rozwodzie ale widzę ze sama nic tutaj nie zmienie. Do tego aby cos wyszlo potrzeba jest także druga strona. Wypaliło się też życie intymnę, praktycznie go nie ma, ale to wypalenie się nie wynika z mojej strony. Chyba nie znam tego człowieka, tyle lat mieszkam z kims kto oklamuje oszukuje itp.Mam tylko nadzieje, że opuści mój dom i zacznie swoją nową życiową drogę, beze mnie. Mi już na to brakuje sił.

 

Jeszcze raz dziękuję za wróżbę i podrawiam serdecznie.

 

Serdecznie dziękuję za weryfikację i uznanie z punkcikiem reputacji. Oto parę dodatkowych kart, które nabrały dodatkowego sensu przy Twoich komentarzach:

m05.jpgw06.jpgm07.jpg

 

Karta #5 po lewej - Ukryte obawy (to karta z przełożenia w poprzednio opisanym rozkładzie) - rozpoznaję sytuację gdzie nie ma zwycięzców i chcę wycofać się z gracją - widać w karcie wyraźnie poczucie niezasłużonej krzywdy i zranienia ze strony partnera. Karta wskazuje na rozłam w związku, że nie czujesz się najlepiej z tym co robi partner. Niestety kiedy karta ta pokazuje się w kontekście pytania o miłość to konflikt jest już widoczny, a niesmak dawno czuć w ustach. Oczywiste jest, że relacja nie pracuje tak jak byś chciała. Jeśli nie w imię jej uratowania, to dla uniknięcia popełniania tych samych błędów na przyszłość pomyśl na spokojnie i z ostrożnością na temat co tak naprawdę spowodowało rozłam. Do tego trzeba odłożyć na bok zranione Ego, popatrzeć uczciwie z boku, z pozycji obserwatora. Masz być w tym uczciwa najpierw wobec siebie, nie oszukiwać siebie, a potem wobec osoby byłego partnera. Zaakceptuj rzeczywistość jaką jest, wyciągnij naukę jaką przyniosła.

 

Karta #6 - Rada z niebios/od Twojego Anioła Stróża (wyciągnięta ze środka talii) - Twoja pewność w zdolności osiągnięcia celów może zainspiruje innych - problemów nie rozwiązuje się tylko mówiąc o nich, potrzeba akcji aby zdobyć swoje określone cele. Triumf sprawi, że będziesz z siebie dumna, ale do tego potrzeba pokonać własne lęki, depresję i kompleksy.

 

Karta #7, ostatnia - Przewodni temat na ten nowy rok - widzę tu osobę podejmującą ryzyko, co reprezentuje trik z mieczami - to wystawianie siebie na niebezpieczeństwo. Czy taka tendencja jest częścią Ciebie, czy potrzebujesz na co dzień tego typu emocji zwiększających wydzielanie adrenaliny? Może dotyczy to partnera? Mogło się z tym udawać, ale w karcie jest ostrzeżenie, że ten rodzaj szczęśliwej passy kiedyś skończy się. W tym roku lepiej trochę zwolnić, nie pozwolić, by przez swoje, czy cudze ryzyko życie rozpadało się wokół Ciebie z powodu chwili skłonności do hazardu i dobrej zabawy. Myślę, że masz tutaj odpowiedź na temat uczuć, chęci ratowania związku - źle pojęte plany, możliwa awaria, próba podjęta z częściowym zaangażowaniem, bez większej wiary w sukces. Jeszcze raz życzę Pomyślności!

Edited by Zib

Share this post


Link to post
poop2055

Witam.Poprosze o wróżbę MonaLisa Tarot przełożenie 6.Zapoznałam się z regulaminem.

Poproszę o rozkład na moją relację z partnerem.Spotykamy się ze sobą już 5 lat, a ciągle nie wiem czy coś do mnie czuje i co tak naprawdę myśli o naszej relacji.

Violetta 19.07.1962

Mirek 06.03.1959

Bardzo proszę.

Share this post


Link to post
wiwi14741
db_ML-_Scheiben_14_-_Konig1.jpgdb_ML-_Scheiben_06.jpgdb_ML-_Schwerter_12_-_Ritter1.jpgdb_ML-_Stabe_08.jpg

 

Karta #1 - Sytuacja obecna, co zostawiasz za sobą - każda stracony dzień, godzina to utrata skarbu jaki trwonisz - spojrzenie na obrazek karty po lewej sugeruje, że ostatnio usiłujesz przypilnować jakiegoś mężczyzny, bardzo szkoda byłoby Ci go utracić. Możliwe, że masz coraz większe poczucie, że na darmo tracisz na to czas i energie. Jednocześnie widzę tu sugestię byś jak najlepiej używała swoich zdolności kierowania własnymi materialnymi sprawami. Potrzebujesz być opartą mocno na ziemi, bardzo praktyczną. Czy mężczyzna jest godny zaufania, czy zbyt uparty, czy dzięki niemu dasz radę odsunąć od siebie troski o swoją sytuację materialną? Powinnaś chyba znaleźć swoje odpowiedzi na te pytania, przestać udawać, że są nieistotne. W sprawach miłości to niezła karta. Nie możesz jednak udawać kogoś kim nie jesteś. Bądź uczciwa a wszystko się ułoży. Uczciwa także, a może przede wszystkim wobec siebie. Dobry omen w sprawie to tylko szansa. Twoją rolą jest aktywnie działać by relacja stała się obopólnie bardziej satysfakcjonująca. Jeśli jednak obecnie tak nie jest to potrzebujesz to wypowiedzieć, aby coś mogło się zmienić. Nie oczekuj, że partner potrafi wyczytać wszystko co masz w myślach.

 

Karta #2 - Kluczowe wyzwania i przeszkody - zawsze dobrze jest dokładnie wiedzieć dlaczego dostajesz prezent - dobrze jest dawać wiedząc, że otrzymasz z nawiązką, dzielić się swoją pomyślnością, posiadanymi środkami i zdolnościami. Wszystko co masz nabiera wówczas podwójnej wartości. Każdy ma coś czego potrzebują inni. Niestety nie zawsze równowaga w dawaniu i braniu jest zachowana w życiu. Wyzwaniem jest nie pozwolić wykorzystywać się innym, ani samej nie wykorzystywać innych, dzielić się tylko nadmiarem. Karta sugeruje mądre inwestycje i jest przestrogą dawania za darmo. Dający wymierza sprawiedliwość i ma prawo decydować kto zasłużył sobie na błogosławieństwo otrzymania. To zbyt łatwo wystawia nas na pokusę manipulacji. Życie nie jest proste i fortuna potrafi się szybko odmieniać.

 

Karta #3 - Kluczowe możliwości, na czym możesz się oprzeć - wyjątkowa sytuacja wymaga wyjątkowego podejścia - brak cierpliwości może łatwo zranić czyjeś uczucia. Czasem jednak miara się przebiera, a każdy ma prawo do swojej prawdy i sprawiedliwości. Dochodzenie ich jednak za wszelką cenę może pozostawiać na ustach niesmak. Aby wyprostować swoje sprawy i ustawić je na właściwych torach potrzeba sporo fizycznej, emocjonalnej i duchowej energii. Ta karta wskazuje, że w nadchodzącym roku odnajdziesz wystarczającą ich ilość, aby odnaleźć zadowolenie z życia. Może oznaczać aktywność, podróże, bycie poza domem. Prawdopodobnie obca Ci będzie chęć czekania na cokolwiek by samo przyszło. Dobrze jest podążać za pragnieniami serca.

 

Karta #4 - Co otwiera się przed Tobą, czyli możliwa przyszłość - wyzwolenie dla jednego nie może być ograniczeniem wolności dla innego - ostatnia karta, ta po prawej tak jak poprzednia wskazuje na szybką akcję, potrzebę reagowania szybko, kiedy jest na to właściwy czas. Gdzieś popędzisz w Nowym Roku, obierzesz nowy kierunek. Twoje pytanie jest o dwie różne sprawy i niestety w Twojej sytuacji wzajemnie się one wykluczają. Kiedy chcesz i czujesz, że powinnaś zadbać o jedno to konsekwencją jest zaniedbanie drugiej dziedziny. Tą sprzeczność potrzebujesz jak najszybciej załatwić, dokonać wyborów tak, abyś nie skończyła jak bohater starej baśni, co wybierał się na obiad gdyż dzwonili z domu na górze. W połowie drogi usłyszał dzwonienie na obiad z innego domu na sąsiedniej górze. Zawrócił więc, bo wydawało się, że tam będą smaczniejsze kąski, ale niestety... nie zdążył ani tu, ani tam. Pomyślności i pełnej satysfakcji w Nowym Roku.

 

Jeśli masz ochotę podzielić się wrażeniami jakie wywołują obrazki, komentarzem o tym jak i czy pasują one do Twojej specyficznej sytuacji będę bardzo wdzięczny.

 

Dziękuję! Mowisz tak jak jest w rzeczywostości. Wezmę sie za jedno a drugie ucierpi....

Share this post


Link to post
Zib
Jeśli można, to proszę wróżbę na 2016, co czeka mnie w sferze uczuć i w sprawach rodzinnych oraz ogólnie, co mnie czeka? :). ******* usunąłem dane personalne z cytatu********** Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam :)

 

Proszę o karty z talii DruidCraft Tarot przełożenie 33

 

Zapoznałam się z regulaminem działu oraz z warunkami zawartymi w pierwszym poście.

 

db_DC-_Kelche_02.jpg08-Strength1.jpg12-The_Hanged_Man1.jpgdb_DC-_Schwerter_04.jpg

 

Karta #1 - Sytuacja obecna, co zostawiasz za sobą - do tej pory każdy kontakt z partnerem był dobrowolny, dlatego istniał, że obydwoje tego chcieliście, każde spotkanie było świętem - piękna karta na uczucia, z tym, że tutaj oznacza sytuację obecną, czyli w Nowym Roku ma się to zmienić. Nie pozwól by piękno i urok chcenia umknęły. Najwyraźniej coś zmieni się w strukturze związku. Oby tylko tło a nie jego rdzeń i sedno, czyli miłość i przywiązanie. Karta z wybranej przez Ciebie talii przedstawia kochanków na tle przyrody, otwartej przestrzeni, może dotąd jest nieformalny. Formalizacja, szczególnie po dłuższym czasie bycia ze sobą to pewna rewolucja w życiu. Nie utrać poczucia potrzebnego balansu mówi "dwójka", a dotyczy ono nie tylko romantycznego związku, ale przyjaźni, przyjemności i obowiązków, dzielenia się wszystkim co posiadasz. Od czasu ślubu oficjalnie rozpoczyna się muszę, czyli obowiązki małżeńskie. Każdy przymus z miejsca, automatycznie wnosi mentalnie element oporu i sprzeciwu. To wróżba na Nowy Rok, więc poczujesz się bardziej niż zwykle uwielbiana, kochana, otoczona troskliwą opieką i zadowolona z życia. Pamiętaj o tym, że formalne, dobrowolnie przyjęte więzy nie zwalniają nas z konieczności dbania o związek. Dalej nikt nic nie "musi", a dużo lepiej jeśli bardzo chce. Sztuką jest to nieustające chcenie podtrzymać i u siebie i u partnera.

 

Karta #2 - Kluczowe wyzwania i przeszkody - miłosne połączenie w zewnętrznym związku to nie wszystko, równie istotne jest odważnie i z miłością własną połączyć swojego niższego i wyższego ducha - duchowość z czasem mroczną podświadomością, gdzie mieszkają nasze impulsy i pierwotne instynkty. Siedzą głęboko, czasem przerażają. Po cichu kierują naszym życiem. Ta karta wskazuje na potrzebę zapanowania nad swoimi słabościami, nad wszystkim co sprawia do tej pory kłopoty. W kontekście życia uczuciowego przypomina potrzebę wzajemnego wsparcia w imię wspólnych korzyści. W tej pozycji widzę wskazanie, aby nie przeceniać mocy waszej miłości i uczuć w relacji, nie wystawiać jej na zbyt wielkie próby.

 

Karta #3 - Kluczowe możliwości, na czym możesz się oprzeć - możliwe, że kluczowym przesłaniem jest tu nowa w tym nadchodzącym roku potrzeba innego spojrzenia na swoje zmienione życie i częstszych kompromisów, częstszego poświęcenia JA na korzyść MY - taka transformacja nie jest łatwa i nie oczekuj, że nastąpi szybko. Karta na tej pozycji przypomina Ci, że najlepszym podejściem do problemu nie zawsze jest to najbardziej oczywiste. Kiedy najbardziej chcemy zmusić naszą wolę do czegoś, wtedy właśnie powinniśmy ją uwolnić. Kiedy najbardziej chcemy, aby wszystko szło po naszej myśli, wtedy potrzeba poświęcenia. Kiedy najbardziej chcielibyśmy działać, to wtedy powinniśmy poczekać. Ironią jest, że przez wykonanie przeciwnego ruchu możemy znaleźć to, czego właśnie szukamy. Najpopularniejsze wiszenie kojarzy się z krzyżem, więc w sprawie jak potoczy się nowy rok może symbolizować bycie na rozdrożu, skrzyżowaniu drób. Od Twojej decyzji, chęci, postępowania zależy gdzie pójdziesz. Jest wiele dróg osiągnięcia szczęścia i satysfakcji, na większości z nich jest potrzeba uszanowania i okazania wdzięczności dla partnera, choćby za to, że jest gotowy być tu i teraz dla Ciebie, gotowy na poświęcenia.

 

Karta #4 - Co otwiera się przed Tobą, czyli możliwa przyszłość - potrzeba odpoczynku po walce, staraniach, zamieszaniu - możliwość, aby usiąść w cieniu dobrego drzewa i zastanowić się co dalej. Nie zwalnia to z gotowości działania o ile zajdzie potrzeba, więc wiesz, że żadne poddanie się nie wchodzi w rachubę, masz pewność, że z każdej opresji wyjdziesz z obronną ręką. Jeśli popełniłaś dotąd jakieś błędy to będzie okazja wyciągnąć z tego wnioski, spróbować bez-emocjonalnie i dokładnie przeanalizować swoje nowe położenie. Jeśli już z góry masz wszystko obmyślone, to raczej poczekaj na sposobny moment do działania, będąc czujna i gotowa na każde wyzwanie jakie przyniesie los czy życie. Pomyślności na Nowej Drodze w Nowym Roku!

Share this post


Link to post
Zib

Podziwiam odwagę! :) Czasem lepiej nie wiedzieć z góry i do ostatniej chwili żyć w szczęśliwej nieświadomości.

Share this post


Link to post
Inez2503
Witaj Zibie, ponieważ każda twoja wrózba mi sie sprawdza, zatem poproszę Ciebie o wróżbę na uczucia i pracę na 2016 r. Mam pracę , ale chciałabym zmienic na cos bardziej satysfakcjonującego, co do uczuć, jestem po rozstaniu z partnerem. Wybieram talię Karma Tarot:) . Z góry dziękuję, jak zwykle zweryfikuję:) Agnieszka

 

To ja jeszcze raz staje w kolejce.Poproszę o wrozbe na pracę i uczucia na 2016 r.Talia Karma Tarot.Agnieszka

Share this post


Link to post
Zib

Lista jest PEŁNA, a nawet przepełniona.

Proszę ponownie o cierpliwość i zgłaszanie się max. 3 osób na raz tylko w miarę wolnych miejsc. Bieżącą listę z ewentualnym wolnym miejscem zamieszczę po każdej wróżbie. Z góry ostrzegam i przepraszam za trudny do określenia czas oczekiwania.

 

Lista oczekujących * Nick * #Postu

 

7 - lipa.6789 - post #21

8 - mareo - post #22

9 - Inez2503 - prośba post #27

10 - Tavia - prośba post #28

11 - listeria - prośba post #34

12 - poop2055 - prośba post #37

13 - Transformacja - prośba post #40

 

Przypominam o zamieszczeniu krótkiej notki w każdej prośbie o wróżbę potwierdzającej zapoznanie się z regulaminem działu oraz moich warunków zawartych w pierwszych postach tego wątku. Większość swojego czasu na forum muszę poświęcać na przypominanie o niekompletnych informacjach i pilnowaniu kolejności. Nie znoszę tego więc będę teraz po prostu ignorował niekompletne posty.

 

Już zrobione wróżby:

1 - migotka20 - pytanie post #3 - wróżba jest TUTAJ

2 - rogi7 - post #4 - wróżba jest TUTAJ

3 - Grahanka - post #5 - wróżba jest TUTAJ

4 - wiwi14741 - wróżba jest TUTAJ

5 - DoNogi - post #10 - wróżba jest TUTAJ

6 - Bethany - post #13 - wróżba jest TUTAJ

 

PS. Inez2503

Nie ma potrzeby podbijania, przecież teraz dopiero przychodzi Twoja kolej wpisania na listę. :) Widziałem poprzedni post. Dopisuję i resztę.

Share this post


Link to post
videculfide

Witam ;) wiem że lista jest już kompletna więc czy mogłabym prosić o wpisanie mnie na listę oczekujących? Oczywiście zapoznałam się z regulaminem. Chciałabym prosić o postawienie kart na pracę, szkołę i uczucia. Aktualnie pracę mam ale czy uda mi się znaleźć coś bardziej satysfakcjonującego? Studiuje 2 kierunki i tego żałuję bo jeden to kompletny nie wypał powiedz czy uda mi się zaliczyć wszystko jakoś? Mam chłopaka od ponad 6 lat ale nie układa nam się i nie wiem co z tym robić co mnie czeka w tej kwestii? Tomek wspomina już coś o ślubie a ja mam obawy że to już nie jest to że za dużo zepsulismy już.

Patrycja 29.12.92

Tomasz 8.07.91

Pozdrawiam

Talia MonaLisa przełożenie 51

Edited by videculfide

Share this post


Link to post
Guest Bethany
db_DC-_Kelche_02.jpg08-Strength1.jpg12-The_Hanged_Man1.jpgdb_DC-_Schwerter_04.jpg

 

Karta #1 - Sytuacja obecna, co zostawiasz za sobą - do tej pory każdy kontakt z partnerem był dobrowolny, dlatego istniał, że obydwoje tego chcieliście, każde spotkanie było świętem - piękna karta na uczucia, z tym, że tutaj oznacza sytuację obecną, czyli w Nowym Roku ma się to zmienić. Nie pozwól by piękno i urok chcenia umknęły. Najwyraźniej coś zmieni się w strukturze związku. Oby tylko tło a nie jego rdzeń i sedno, czyli miłość i przywiązanie. Karta z wybranej przez Ciebie talii przedstawia kochanków na tle przyrody, otwartej przestrzeni, może dotąd jest nieformalny. Formalizacja, szczególnie po dłuższym czasie bycia ze sobą to pewna rewolucja w życiu. Nie utrać poczucia potrzebnego balansu mówi "dwójka", a dotyczy ono nie tylko romantycznego związku, ale przyjaźni, przyjemności i obowiązków, dzielenia się wszystkim co posiadasz. Od czasu ślubu oficjalnie rozpoczyna się muszę, czyli obowiązki małżeńskie. Każdy przymus z miejsca, automatycznie wnosi mentalnie element oporu i sprzeciwu. To wróżba na Nowy Rok, więc poczujesz się bardziej niż zwykle uwielbiana, kochana, otoczona troskliwą opieką i zadowolona z życia. Pamiętaj o tym, że formalne, dobrowolnie przyjęte więzy nie zwalniają nas z konieczności dbania o związek. Dalej nikt nic nie "musi", a dużo lepiej jeśli bardzo chce. Sztuką jest to nieustające chcenie podtrzymać i u siebie i u partnera.

 

Karta #2 - Kluczowe wyzwania i przeszkody - miłosne połączenie w zewnętrznym związku to nie wszystko, równie istotne jest odważnie i z miłością własną połączyć swojego niższego i wyższego ducha - duchowość z czasem mroczną podświadomością, gdzie mieszkają nasze impulsy i pierwotne instynkty. Siedzą głęboko, czasem przerażają. Po cichu kierują naszym życiem. Ta karta wskazuje na potrzebę zapanowania nad swoimi słabościami, nad wszystkim co sprawia do tej pory kłopoty. W kontekście życia uczuciowego przypomina potrzebę wzajemnego wsparcia w imię wspólnych korzyści. W tej pozycji widzę wskazanie, aby nie przeceniać mocy waszej miłości i uczuć w relacji, nie wystawiać jej na zbyt wielkie próby.

 

Karta #3 - Kluczowe możliwości, na czym możesz się oprzeć - możliwe, że kluczowym przesłaniem jest tu nowa w tym nadchodzącym roku potrzeba innego spojrzenia na swoje zmienione życie i częstszych kompromisów, częstszego poświęcenia JA na korzyść MY - taka transformacja nie jest łatwa i nie oczekuj, że nastąpi szybko. Karta na tej pozycji przypomina Ci, że najlepszym podejściem do problemu nie zawsze jest to najbardziej oczywiste. Kiedy najbardziej chcemy zmusić naszą wolę do czegoś, wtedy właśnie powinniśmy ją uwolnić. Kiedy najbardziej chcemy, aby wszystko szło po naszej myśli, wtedy potrzeba poświęcenia. Kiedy najbardziej chcielibyśmy działać, to wtedy powinniśmy poczekać. Ironią jest, że przez wykonanie przeciwnego ruchu możemy znaleźć to, czego właśnie szukamy. Najpopularniejsze wiszenie kojarzy się z krzyżem, więc w sprawie jak potoczy się nowy rok może symbolizować bycie na rozdrożu, skrzyżowaniu drób. Od Twojej decyzji, chęci, postępowania zależy gdzie pójdziesz. Jest wiele dróg osiągnięcia szczęścia i satysfakcji, na większości z nich jest potrzeba uszanowania i okazania wdzięczności dla partnera, choćby za to, że jest gotowy być tu i teraz dla Ciebie, gotowy na poświęcenia.

 

Karta #4 - Co otwiera się przed Tobą, czyli możliwa przyszłość - potrzeba odpoczynku po walce, staraniach, zamieszaniu - możliwość, aby usiąść w cieniu dobrego drzewa i zastanowić się co dalej. Nie zwalnia to z gotowości działania o ile zajdzie potrzeba, więc wiesz, że żadne poddanie się nie wchodzi w rachubę, masz pewność, że z każdej opresji wyjdziesz z obronną ręką. Jeśli popełniłaś dotąd jakieś błędy to będzie okazja wyciągnąć z tego wnioski, spróbować bez-emocjonalnie i dokładnie przeanalizować swoje nowe położenie. Jeśli już z góry masz wszystko obmyślone, to raczej poczekaj na sposobny moment do działania, będąc czujna i gotowa na każde wyzwanie jakie przyniesie los czy życie. Pomyślności na Nowej Drodze w Nowym Roku!

 

Bardzo dziękuję za wróżbę i poświęcony czas :). Jest Pan niesamowity :).

Związek w tym roku rzeczywiście się zmieni, bo będzie nasz ślub. Oboje w sumie uczymy się umiejętności pójścia na kompromis.

Bardzo ciekawa karta Wisielca jest w tej talii. Wydaje mi się, że ten rok poświęcę właśnie dla rodziny i męża :).

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku ! :)

Share this post


Link to post
Inez2503
Lista jest PEŁNA, a nawet przepełniona.

Proszę ponownie o cierpliwość i zgłaszanie się max. 3 osób na raz tylko w miarę wolnych miejsc. Bieżącą listę z ewentualnym wolnym miejscem zamieszczę po każdej wróżbie. Z góry ostrzegam i przepraszam za trudny do określenia czas oczekiwania.

 

Lista oczekujących * Nick * #Postu

 

7 - lipa.6789 - post #21

8 - mareo - post #22

9 - Inez2503 - prośba post #27

10 - Tavia - prośba post #28

11 - listeria - prośba post #34

12 - poop2055 - prośba post #37

13 - Transformacja - prośba post #40

 

Przypominam o zamieszczeniu krótkiej notki w każdej prośbie o wróżbę potwierdzającej zapoznanie się z regulaminem działu oraz moich warunków zawartych w pierwszych postach tego wątku. Większość swojego czasu na forum muszę poświęcać na przypominanie o niekompletnych informacjach i pilnowaniu kolejności. Nie znoszę tego więc będę teraz po prostu ignorował niekompletne posty.

 

Już zrobione wróżby:

1 - migotka20 - pytanie post #3 - wróżba jest TUTAJ

2 - rogi7 - post #4 - wróżba jest TUTAJ

3 - Grahanka - post #5 - wróżba jest TUTAJ

4 - wiwi14741 - wróżba jest TUTAJ

5 - DoNogi - post #10 - wróżba jest TUTAJ

6 - Bethany - post #13 - wróżba jest TUTAJ

 

PS. Inez2503

Nie ma potrzeby podbijania, przecież teraz dopiero przychodzi Twoja kolej wpisania na listę. :) Widziałem poprzedni post. Dopisuję i resztę.

 

Dziękuję:) Ja po prostu zrozumiałam, ze najpierw wpisują się trzy osoby i pozostałe są ignorowane, a po powróżeniu tym trzem osobom wpisujemy sie od nowa na zasadzie kto pierwszy ten lepszy;)). Dlatego podbiłam;)

Share this post


Link to post
Grahanka

Dziękuję za dodatkowe wskazówki od Twoich kart, Zib. To prawdziwe pokrzepienie :)

 

Uczymy się całe życie, dlatego pierwszy będzie dla wroga, drugi dla przyjaciela, trzeci dla siebie ;)

Karta 7 denerów mnie prześladuje. I wcale się nie zdziwiłam, że tu się pojawiła. Cierpliowść jest chyba moją karmą na to wcielenie. Codziennie walczę ze swoja ekspresją i podirytowaniem :)

Za to karta Maga to miód na moje poszarpane nerwy. Wiara czyni cuda. Cóż rzec, do dzieła! :)

 

Pozdrawiam Cie serdecznie,

Graha

Share this post


Link to post
Zib
Dziękuję:) Ja po prostu zrozumiałam, ze najpierw wpisują się trzy osoby i pozostałe są ignorowane, a po powróżeniu tym trzem osobom wpisujemy sie od nowa na zasadzie kto pierwszy ten lepszy;)). Dlatego podbiłam;)

 

Wiem, większość chyba tak rozumie, a ja nie mam pojęcia jak uniknąć szukania po poprzednich stronach. Nie chciałbym nikogo ignorować ani faworyzować. Mam jedną listę oczekujących ułożoną wg numerów postu ze zgłoszeniem czy prośbą o wróżbę. Wszystko powinno być jasne dla wszystkich.

Share this post


Link to post
Zib
Proszę o wróżbę na rok 2016, co mnie czeka w sferze uczuć, zdrowiu [biopsja] , czy sprzedam dom - inne ważne wydarzenia [napiszę na emala prywatnie] Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

 

Proszę o karty z talii DruidCraft Tarot przełożenie 8 [ulubiona moja cyfra]

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku

 

Zadałaś mi wiele pytań. Wiem, że wszystkie są dla Ciebie ważne ale jednym krótkim rozkładem, jaki oferuję w tym wątku nie da się odpowiedzieć na wszystkie, gdyż dotyczą one różnych spraw. Myślę, że powinnaś przemyśleć, co jest najważniejszą dziedziną o którą chciałabyś zapytać, a o rozwianie wątpliwości w innych dziedzinach zwrócić się do innych wróżących. Przecież jest tu na forum wiele osób rozkładających karty. Wolę wyciągać karty z intencją uzyskania odpowiedzi na bardziej sprecyzowane pytanie niż ogólnie na rok 2016. W tym przypadku taką robię, bo nie będę zamiast Ciebie faworyzować żadnego z wielu bardziej szczegółowych pytań.

 

17-The_Star1.jpgdb_DC-_Kelche_05.jpgdb_DC-_Schwerter_14_-_King1.jpg12-The_Hanged_Man1.jpg

 

Karta #1 - Sytuacja obecna, co zostawiasz za sobą - ludzie od najdawniejszych czasów zawsze patrzyli w gwiazdy szukając inspiracji i nadziei - jest to szczególnie ważne gdy nasze życie chwilowo z szybszego nurtu znajdzie się na mieliznach. Bez nadziei na sukces trudno cokolwiek osiągnąć, ale to tylko początek. Jesteś na właściwych torach, Twoja Gwiazda sprzyja Ci, ale aby zrealizować swoje aspiracje potrzebujesz przedsięwziąć niezbędne kroki.

 

Karta #2 - Kluczowe wyzwania i przeszkody - poczucie żalu, braku szczęścia, konieczność pogodzenia się ze smutnym losem czy przeznaczeniem - najczęściej w życiu to w co wierzymy, o czym myślimy szybko zmienia się w naszą rzeczywistość. W takim stanie ducha trudno posunąć się na przód, cokolwiek w życiu polepszyć. Wszelkie przykrości jakie Cię spotykały w przeszłości miały tylko nauczyć czegoś, a nie zmienić się ciężki bagaż, z którym coraz ciężej żyć. Cierpienia z powodu zawodu i żalu możliwe są wyłącznie wtedy, kiedy nasze oczekiwania były nierealne.

 

Karta #3 - Kluczowe możliwości, na czym możesz się oprzeć - zacznij używać swoich zdolności bycia racjonalną, logiczną i analityczną - wtedy bez znaczenia będą cudze osądy i krytyka. Masz przecież swoje zdolności, by stać za tym w co wierzysz, potrafisz mówić tylko prawdę, wymyślić rozwiązanie sytuacji, komunikować się dobrze albo oceniać sprawiedliwie. W sprawie zdrowia możesz chyba zaufać swojemu lekarzowi, ale możesz potrzebować jak tylko można dokształcić się zanim staniesz w drzwiach gabinetu, by świadomie zdecydować, czy to co proponuje posłuży Ci. Chodzi o bycie aktywną uczestniczką procesu leczenia jeśli jest potrzebny.

 

Karta #4 - Co otwiera się przed Tobą, czyli możliwa przyszłość - jeśli czynisz obecnie jakieś poświęcenia, to pomyśl dobrze czego oczekujesz - możesz czuć się w nowym roku zwieszona, potrzebować przemyśleć i wyprostować to co ważne w Twoim życiu, ale też pewnych rzeczy się wyrzec. Pewnie sama najlepiej wiesz od czego potrzebujesz uciec. Karta oznacza niestety pewne opóźnienia, bo przemyślenia i potrzeba spojrzenia na wiele aspektów spraw wokół Ciebie z innej perspektywy zajmuje czas. Nie da się wiele tu przyspieszyć. Twoje a także czyjeś problemy zdrowotne pozwolą Ci nabrać dystansu do wielu spraw.

 

Niestety nie widzę tu kart, które sugerowałyby ruch i przeprowadzkę, więc sprawa sprzedaży domu może nie nastąpić tak szybko jak się spodziewasz. Pomyślności

Share this post


Link to post
youk

Dzień dobry,

zgłosiłam się jeszcze w starym wątku i chciałam ponowić prośbę o wróżbę. Pytałam o to jak będzie się układać moje życie zawodowe. Chciałabym zapytać też o moje życie uczuciowe w tym roku.

zestaw: MonaLisa Tarot

liczba: 44

 

Potwierdzam zapoznanie się z regulaminem działu oraz warunków zawartych w pierwszych postach tego wątku.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Guest motylek777

witaj,

czy w 2016 r znajdę już docelowego partnera< jeśli tak kim on może być>

Kasia

11 09 85,

Deviant z przełożenia 2

Share this post


Link to post
Zib
Witam.Prosze Karma Tarot przelozenie 51.Pracuje obecnie za niewielkie pieniadze w gotowce do reki,I bez zadnych swiadczen ze strony pracodawczyni.Jak bedzie wygladala moja sytuacja w zwiazku z praca w 2016 roku.Na co moge liczyc w tej kwestii? ******** dane osobowe usunąłem z cytatu********** Dziekuje,I Zycze pomyslnosci i zdrowia W Nowym 2016 Roku.

 

Swords13.jpgMajor07.jpgCoins04.jpgSwords04.jpg

Karta #1 - Sytuacja obecna, co zostawiasz za sobą - rozpoznajesz, doceniasz swoją wewnętrzną mądrość i potrafisz być obiektywna i sprawiedliwa - potencjał i zdolności porozumiewania istnieją, ale jak je wykorzystujesz? Aby zaspokoić swoje potrzeby potrzebujesz być stanowcza, ale i uczciwa. Generalnie Twoje instynkty dobrze Ci służą. Wiesz czego chcesz, czego potrzebujesz. Teraz potrzeba stawiać kolejne kroki w kierunku realizacji. Nawet jeśli jasno widzisz co dzieje się w obecnej pracy, to teraz nie jest dobry moment, aby opowiadać wszystkim o swoich wrażeniach, co o tym wszystkim myślisz. Nie przesadzaj z reakcjami na zaobserwowane afronty, czy oznaki braku szacunku. Rozglądaj się i kiedy będzie okazja zmienić pracę to przecież potrafisz zaprezentować się dobrze. W Twoim otoczeniu może znajdować się kobieta, która wskaże Ci właściwy kierunek.

 

Karta #2 - Kluczowe wyzwania i przeszkody - przez ukierunkowanie wszystkich swoich mocy na moje cele i kontrolowanie swoich obaw zwycięsko daję sobie radę ze wszystkimi wyzwaniami - jeśli jeszcze brak Ci pewności i wiary co możesz osiągnąć w Nowym Roku, to oznacza, że masz w pamięci jakieś niepowodzenia, niedobre skutki wcześniejszych wydarzeń. Możliwe, że istnieją jakieś sprzeczności i napięcia, które są dla Ciebie trudne do kontrolowania. W zaprzęgu, który niesie nas przez życie jest kilka rumaków. Najważniejsze to nasz rozum i nasze serce. Jeśli nie potrafimy ich pogodzić to najczęściej ciągną w różne strony, a drogi nie ubywa. Karta reprezentuje pozytywny aspekt naszego Ego. Zdrowe jest silne i pewne siebie, wie czego chce i jak to zdobyć. Przesadnie zdrowe irytuje innych i zniechęca do nas. Karta jako wyzwanie może sugerować, aby uważnie sprawdzić gdzie podążasz i dlaczego. Czasem ruszamy w drogę dla samego bycia w ruchu. Cel i kierunek są równie ważne jak droga do nich. Podtrzymują naszą motywację.

 

Karta #3 - Kluczowe możliwości, na czym możesz się oprzeć - własne zyski to najlepsza motywacja, która potrafi utrzymać nas w skupieniu - to co posiadamy pozwala zwykle czuć się bezpiecznie. Nie można jednak przesadnie opierać się wyłącznie na dobrach materialnych, bo Twoje poczucie bezpieczeństwa ma korzenie wewnątrz i to one pozwalają trzymać swoją moc we własnych rękach. Karta podpowiada, że obecną pracę wykonujesz tylko dlatego, że zapewnia środki na przeżycie. Tego rodzaju praca może być dobra na przeczekanie, rozejrzenie się wokół, ale aby pewniej stanąć na nogach i poprawić swoją sytuację potrzebujesz wznieść się i mieć wiarę w siebie. Czy wiesz co zrobić, aby pracować mądrze i odczuwać satysfakcję? Jakie kroki możesz podjąć w tym kierunku? Pierwsze to wiara, że coś takiego jest możliwe, a następne to zacząć to w co wierzysz realizować.

 

Karta #4 - Co otwiera się przed Tobą, czyli możliwa przyszłość - kiedykolwiek zachodzi taka potrzeba to daj sobie czas na wypoczynek, odłóż na bok wszelkie plany i zwróć się do swojego wnętrza po poradę - potrzebujesz skupić swoje siły, aby odzyskać moc. Potrzebujesz uzyskać lepszą perspektywę i być uczciwą i sprawiedliwą wobec siebie. W codziennej pogoni zapominamy o tym. W tym roku znajdziesz czas dla siebie. Sprawy znalezienia lepszej pracy mogą nie posuwać się tak szybko jak byś sobie życzyła, nie traktuj tego personalnie, nie próbuj mocniej naciskać. Czasem potrzebujemy tylko cierpliwości, to tylko sprawa czasu. Kiedy szukasz to znajdziesz. Jeśli nie masz więcej cierpliwości do obecnej pracy to najwyższa pora zacząć rozglądać się aktywnie za inną. Jeśli trapi Cię bezsenność i często dochodzisz do wniosku, że nie ma łatwego wyjścia, to najwyższa pora wyzbyć się negatywnych myśli. W życiu manifestują się nasze myśli, tym mocniej i pewniej im częściej takie wypowiadamy. Zamartwianie się jest nieproduktywne i odbiera siły. Czy nie lepiej cały ten wysiłek umysłowy ukierunkować na konstruktywne myślenie oparte na realnych danych? Pomyślności

Share this post


Link to post
Zib

Lista jest PEŁNA, a nawet przepełniona.

Proszę ponownie o cierpliwość i zgłaszanie się max. 3 osób na raz tylko w miarę wolnych miejsc. Bieżącą listę z ewentualnym wolnym miejscem zamieszczę po każdej wróżbie. Z góry ostrzegam i przepraszam za trudny do określenia czas oczekiwania.

 

Lista oczekujących * Nick * #Postu

 

9 - Inez2503 - prośba post #27

10 - Tavia - prośba post #28

11 - listeria - prośba post #34

12 - poop2055 - prośba post #37

13 - Transformacja - prośba post #40

14 - videculfide - prośba post #44

15 - youk - prośba post #50

16 - motylek777- prośba post #51

 

 

Przypominam o zamieszczeniu krótkiej notki w każdej prośbie o wróżbę potwierdzającej zapoznanie się z regulaminem działu oraz moich warunków zawartych w pierwszych postach tego wątku. Większość swojego czasu na forum muszę poświęcać na przypominanie o niekompletnych informacjach i pilnowaniu kolejności. Nie znoszę tego, a więc będę teraz po prostu ignorował niekompletne posty.

 

Już zrobione wróżby:

1 - migotka20 - pytanie post #3 - wróżba jest TUTAJ

2 - rogi7 - post #4 - wróżba jest TUTAJ

3 - Grahanka - post #5 - wróżba jest TUTAJ

4 - wiwi14741 - wróżba jest TUTAJ

5 - DoNogi - post #10 - wróżba jest TUTAJ

6 - Bethany - post #13 - wróżba jest TUTAJ

7 - lipa.6789 - post #21- wróżba jest TUTAJ

8 - mareo - post #22- wróżba jest TUTAJ

Share this post


Link to post
mareo

Dziekuje bardzo za wrozbe zawodowa.Bardzo realnie sie przedstawia.NA nowa lepsza prace,trzeba jeszcze poczekac.To prawda,nie jest latwo.Zaczelam. myslec o zmianie pracy,kiedy zauwazylam,manipulacje moja osoba.Nie moge jednak powolic sobie na szczerosc,moze to tchorzostwo z mojego strony,ale dopoki nie ma drugiej mozliwosci,lepiej szanowac te,ktora sie ma.TAK mi podpowiada intuicja na dzien dzisiejszy.Jeszcze raz serdecznie dziekuje.

Share this post


Link to post
Zib
Witaj Zib :)

Już raz korzystałam z Twojego talentu i poproszę ponownie :)

Tym razem ogólnikowo czyli co tam w uczuciach i zawodowo na 2016. Nie mam konkretnych pytań.

Talia, która do mnie przemawia to MonaLisa Tarot przełożenie 11.

Pozdrawiam

Tavia

********* dane otrzymałem na PW **********

db_ML-04.jpgdb_ML-_Schwerter_11_-_Bube1.jpgdb_ML-10-Das_Rad1.jpgdb_ML-_Schwerter_13_-_Konigin1.jpg

Obecna sytuacja zobrazowana jest pierwszą kartą, także wpływ przeszłości. Aby uwolnić się od bagażu tej ostatniej najlepiej jest wybaczyć. Karta może reprezentować osobę z autorytetem, która w pewien sposób chciała kontrolować Twoje zachowanie, ukierunkować Twoje życie. Obecnie uczysz się jak używając swojej mocy i dyscypliny zrealizować swoje najwyższe ambicje. Jest czas ustalenia wytycznych do działania i budowania struktur w Twoim życiu. W sprawach pracy Twoje wysiłki mogą być zauważane i docenione. W sprawach uczuciowych karta wskazuje, że może brakować wzajemności oraz ktoś (albo Ty sama) próbuje dominować w relacji.

Druga karta wskazuje na przeszkody i stanowi wraz z pierwszą główny konflikt, czy sprzeczność jaka nie pozwala Ci ruszyć w życie z większym rozmachem. Jeśli wskazuje na osobę w Twoim bliskim otoczeniu to najprawdopodobniej jest to ktoś młody. Młodość to czas nauki, a także eksperymentów i popełniania błędów. Tych nie sposób uniknąć, bo z nich najszybciej uczymy się. Niekiedy nasze działanie przynosi niespodziewane konsekwencje. Takich, których wolelibyśmy nie napotkać. Brak cierpliwości, brak akceptowania uwag, czy konstruktywnej krytyki innych, nerwowe działanie może sprawiać częste deptanie innym po odciskach. To może dotyczyć tak pracy jak i życia uczuciowego.

Trzecia karta reprezentuje to na czym możesz się oprzeć, co może być pomocne. Może chodzić tu o zrozumienie ciągłych zmian jakich doświadczamy, oraz tego co wpływa na nasz los. Przeznaczenie zapisane w gwiazdach to tylko jeden z czynników, a oprócz niego chcemy, czy nie jesteśmy pod wpływem otoczenia i czasów w jakich przyszło żyć. Od naszej woli zależy tylko jedna część - karma, czy konsekwencje naszych decyzji i uczynków. Tylko tyle możemy zrobić w sprawie poprawy swojego losu, albo aż tyle. Z powodu niezależnych od nas wpływów nie warto się martwić, bo i tak nie mamy na nie wpływu. Jedyne co potrzebujemy robić to myśleć pozytywnie, aby to czego naprawdę chcemy i oczekujemy manifestowało się w życiu.

Ostatnia karta to możliwa przyszłość. W nowym roku będzie sporo okazji, aby wykorzystać swój potencjał umysłowy, zdolności porozumiewania, potrafić być obiektywną i sprawiedliwą. Możesz pracować nad ustaleniem czego najbardziej chcesz i potrzebujesz i podążać tam gdzie możesz to zdobyć. W pracy lepiej nie rozpowiadać nic negatywnego, swoje przemyślenia i obserwacje zachować dla siebie oraz nie daj się ponieść emocjonalnym reakcją. Ktoś starszy od Ciebie może pomóc Ci odnaleźć właściwy kierunek. Odnośnie spraw uczuciowych jakaś starsza pani może zacząć wtrącać się w Twoje sprawy. Daj jej znać jeśli uświadomisz sobie, że przekroczy granice. W stosunku do partnera pilnuj swoich skłonności do impulsywności i wywierania nacisku. Pomyślności

Share this post


Link to post
Zib

Oto uaktualniona Lista - jest PEŁNA, a nawet przepełniona.

Proszę ponownie o cierpliwość i zgłaszanie się max. 3 osób na raz tylko w miarę wolnych miejsc. Bieżącą listę z ewentualnym wolnym miejscem zamieszczę po każdej wróżbie. Z góry ostrzegam i przepraszam za trudny do określenia czas oczekiwania.

 

Lista oczekujących * Nick * #Postu

 

11 - listeria - prośba post #34

12 - poop2055 - prośba post #37

13 - Transformacja - prośba post #40

14 - videculfide - prośba post #44

15 - youk - prośba post #50

16 - motylek777- prośba post #51

17 - Monique-Moon- prośba post #58

 

Przypominam o zamieszczeniu krótkiej notki w każdej prośbie o wróżbę potwierdzającej zapoznanie się z regulaminem działu oraz moich warunków zawartych w pierwszych postach tego wątku. Większość swojego czasu na forum muszę poświęcać na przypominanie o niekompletnych informacjach i pilnowaniu kolejności. Nie znoszę tego, a więc będę teraz po prostu ignorował niekompletne posty.

 

Już zrobione wróżby:

1 - migotka20 - pytanie post #3 - wróżba jest TUTAJ

2 - rogi7 - post #4 - wróżba jest TUTAJ

3 - Grahanka - post #5 - wróżba jest TUTAJ

4 - wiwi14741 - wróżba jest TUTAJ

5 - DoNogi - post #10 - wróżba jest TUTAJ

6 - Bethany - post #13 - wróżba jest TUTAJ

7 - lipa.6789 - post #21- wróżba jest TUTAJ

8 - mareo - post #22 - wróżba jest TUTAJ

9 - Inez2503 - prośba post #27 * wróżba jest TUTAJ

10 - Tavia - prośba post #28 * wróżba jest TUTAJ

Edited by Zib

Share this post


Link to post
Inez2503
Lista jest PEŁNA, a nawet przepełniona.

Proszę ponownie o cierpliwość i zgłaszanie się max. 3 osób na raz tylko w miarę wolnych miejsc. Bieżącą listę z ewentualnym wolnym miejscem zamieszczę po każdej wróżbie. Z góry ostrzegam i przepraszam za trudny do określenia czas oczekiwania.

 

Lista oczekujących * Nick * #Postu

 

9 - Inez2503 - prośba post #27 nie widzę numeru karty do przełożenia

11 - listeria - prośba post #34

12 - poop2055 - prośba post #37

13 - Transformacja - prośba post #40

14 - videculfide - prośba post #44

15 - youk - prośba post #50

16 - motylek777- prośba post #51

 

 

Przypominam o zamieszczeniu krótkiej notki w każdej prośbie o wróżbę potwierdzającej zapoznanie się z regulaminem działu oraz moich warunków zawartych w pierwszych postach tego wątku. Większość swojego czasu na forum muszę poświęcać na przypominanie o niekompletnych informacjach i pilnowaniu kolejności. Nie znoszę tego, a więc będę teraz po prostu ignorował niekompletne posty.

 

Już zrobione wróżby:

1 - migotka20 - pytanie post #3 - wróżba jest TUTAJ

2 - rogi7 - post #4 - wróżba jest TUTAJ

3 - Grahanka - post #5 - wróżba jest TUTAJ

4 - wiwi14741 - wróżba jest TUTAJ

5 - DoNogi - post #10 - wróżba jest TUTAJ

6 - Bethany - post #13 - wróżba jest TUTAJ

7 - lipa.6789 - post #21- wróżba jest TUTAJ

8 - mareo - post #22 - wróżba jest TUTAJ

10 - Tavia - prośba post #28 * wróżba jest TUTAJ

 

Karta nr 17.Przepraszam.

Share this post


Link to post
Monique-Moon

Witaj Kochany Zibie!

Chciałabym dostać odpowiedź od Twoich kart w sprawach dla mnie ważnych..pracuję jako pokojówka w Hotelu lecz ta praca kompletnie mnie nie cieszy czuję, że to nie jest dla mnie, że stać mnie na coś lepszego. Brakuje mi jednak takiej pewności siebie by ruszyć w świat i zacząć robić coś co mnie cieszy i w czym jestem dobra..Jestem artystką, zawsze widziałam u siebie smykałkę do projektowania wnętrz ale nie mam papierów ani doświadczenia. Czy w 2016 r znajdę pracę, w której się spełnie, która będzie mnie satysfakcjonowała??? Bym kiedyś w przyszłości mogła powiedzieć,że jestem z siebie dumna. Twoje ostatnie wróżby sprawdziły się pisałam Ci-rodzinny domek "uratowaliśmy" pomógł nam przyjaciel taty i odkupił go dla nas, a mój chłopak się oświadczył w końcu:) i tym roku biorę ślub..chciałabym zacząć budowę swojego domu w miejscowości gdzie mieszkam ale mamy problem z działką-bo jest właśnie tego przyjaciela co nas kupił a nie nasza. Czy uda mi się w tym roku ruszyć z budową? Z góry Ci ślicznie dziękuję i życzę Ci wszystkiego dobrego w tym nowym roku:*

 

Pozdrawiam cieplutko Monika 18.08.1991

Talia: Deviant Moon Tarot z przełożenia 27

Share this post


Link to post
Dirty

Widze ze zgubil sie po drodze juz dawno temu ze swoja wrozna :-(

Share this post


Link to post
Zib
Witaj Zibie, ponieważ każda twoja wrózba mi sie sprawdza, zatem poproszę Ciebie o wróżbę na uczucia i pracę na 2016 r. Mam pracę , ale chciałabym zmienic na cos bardziej satysfakcjonującego, co do uczuć, jestem po rozstaniu z partnerem. Wybieram talię Karma Tarot:) . Z góry dziękuję, jak zwykle zweryfikuję:) Agnieszka

 

Czy tylko wiara w znaczenie Karmy w naszym życiu skłania Cię do wybrania tej talii gdyż ma w nazwie słowo Karma? Ja lubię ją przez element artystycznego zamieszania, dlatego że nazywa się Karma Music. Zobaczmy co zagra. Umyłem ręce i tasuję:

Cups01.jpgMajor16.jpgMajor11.jpgWands11.jpg

Karta #1 - Sytuacja obecna, co zostawiasz za sobą - nauczyłaś się pewnie dotąd, że początek, czy fundament budowania życia uczuciowego to poczucie miłości własnej - nie mamy innego źródła miłości do dyspozycji, poza własnym sercem. Jeśli nie kochasz siebie samej, to także nie masz do zaoferowania miłości do partnera, brak nadmiaru uczuć, jakich szuka druga strona. Kiedy to nastąpi nadchodzi gotowość i okazja do wyrażenia i zaakceptowania miłości. Ten czas to teraz.

W sprawie pracy karta też może sygnalizować nowe zajęcie, któremu z ochotą możesz się oddać. Rozglądaj się dalej za nowymi możliwościami. Coś czeka na Ciebie, ale masz to znaleźć.

 

Karta #2 - Kluczowe wyzwania i przeszkody - potrzeba uwolnić się od ignorancji i ograniczeń przyzwyczajeń, nawarstwiających się struktur kiedy w nich wyrośniesz - bywa, że mamy trudności z zaakceptowaniem tego momentu, wolimy czekać aż to co budowaliśmy samo się zawali. Tak, czy inaczej do zbudowania czegoś nowego w życiu należy uprzątnąć gruzy i przygotować miejsce. Brak komunikacji i poczucia intensywności w dziedzinie uczuć może być takim sygnałem, że konieczne są zmiany. Niekoniecznie idące tak daleko jak zmiana partnera, bo trzeba też dostrzegać jak samej przyczyniłaś się do sytuacji. Skoro w Twoim przypadku już związek się rozpadł, to dobrze jest wyciągnąć wszystkie możliwe nauki. Bez nich można zmieniać partnerów wiele razy i ciągle popełniać te same błędy, nie wiedzieć jak ze swojej strony polepszyć relację. W sprawie pracy karta może ostrzegać, że kiedy zestresowani współpracownicy kłócą się i mają problem ze wzajemnym zrozumieniem, to Ty nie powinnaś brać tego personalnie. Lepiej starać się nie brać udziału w konfliktach, czy pozwolić swojemu Ego rządzić. Szczególnie ważne jest krytyczne przemyślenie co chcesz i możesz powiedzieć, zanim zaczniesz mówić.

 

Karta #3 - Kluczowe możliwości, na czym możesz się oprzeć - może to być rozwaga, oraz bycie uczciwą, szczególnie wobec siebie we wszystkich swoich decyzjach - z pewnością obecnie rozważasz ich wiele, analizujesz co świadczy za, a co przeciw. Dobrze uświadomić sobie, że obecnie doświadczasz konsekwencji jako wyniku swojego poprzedniego działania. Otrzymujesz nagrodę od losu, albo upomnienie. Energie pod jakich wpływem jesteśmy zwykle zmieniają się by zawsze zrównoważyć sytuację. Uświadomienie sobie samej prawdy pomaga zwykle w zmianach koniecznych do ukształtowania przyszłości zgodnie z własnymi pragnieniami i potrzebami.

 

Karta #4 - Co otwiera się przed Tobą, czyli możliwa przyszłość - do końca życia będziemy się uczyć, by móc rosnąć i rozwijać się - entuzjazm odnośnie tego co robimy pomaga przełknąć konsekwencje podejmowanego ryzyka. W nowym roku będziesz miała szanse wykazać się ciepłem, ambicją i możesz mieć osiągnięcia, ale potrzebujesz skupienia, nie pozwalać na dekoncentrację przez skłonność do szaleństwa i rozrywki. Wiadomości jakie mogą nadejść w sprawie pracy mogą być bardzo dobre, tym razem praca powinna okazać się nawet lepsza i przyjemniejsza niż byś sobie życzyła.

W dziedzinie życia uczuciowego też spodziewaj się dobrych wiadomości, gdyż gdzieś pojawi się strzała Amora przeznaczona dla Ciebie. Może to oznaczać kontakt z kimś, kto podobnie jak Ty lubi przygody, nowy romans może wybuchnąć. Od Ciebie zależy, czy zechcesz się angażować, czy poczujesz się oczyszczona z poprzednich doświadczeń i gotowa na nowe. Zwracaj uwagę czy obydwoje będziecie gotowi na wspólną pracę nad związkiem, bo jeśli partner nie jest, to lepiej będzie odpuścić, by znowu się nie poparzyć. Pomyślności

Share this post


Link to post
Zib
Witaj Kochany Zibie!

Chciałabym dostać odpowiedź od Twoich kart w sprawach dla mnie ważnych..pracuję jako pokojówka w Hotelu lecz ta praca kompletnie mnie nie cieszy czuję, że to nie jest dla mnie, że stać mnie na coś lepszego. Brakuje mi jednak takiej pewności siebie by ruszyć w świat i zacząć robić coś co mnie cieszy i w czym jestem dobra..Jestem artystką, zawsze widziałam u siebie smykałkę do projektowania wnętrz ale nie mam papierów ani doświadczenia. Czy w 2016 r znajdę pracę, w której się spełnie, która będzie mnie satysfakcjonowała??? Bym kiedyś w przyszłości mogła powiedzieć,że jestem z siebie dumna. Twoje ostatnie wróżby sprawdziły się pisałam Ci-rodzinny domek "uratowaliśmy" pomógł nam przyjaciel taty i odkupił go dla nas, a mój chłopak się oświadczył w końcu:) i tym roku biorę ślub..chciałabym zacząć budowę swojego domu w miejscowości gdzie mieszkam ale mamy problem z działką-bo jest właśnie tego przyjaciela co nas kupił a nie nasza. Czy uda mi się w tym roku ruszyć z budową? Z góry Ci ślicznie dziękuję i życzę Ci wszystkiego dobrego w tym nowym roku:*

 

Pozdrawiam cieplutko ***********dane osobowe wykasowane z cytatu ********

Talia: Deviant Moon Tarot z przełożenia 27

Witaj Monique,

Dzięki za weryfikację. Dopiszę Cię do listy, jest chyba jeszcze ze 6 osób przed Tobą

Share this post


Link to post
Zib
Widze ze zgubil sie po drodze juz dawno temu ze swoja wrozna :-(

 

Witaj Dirty,

ze zgubieniem to podobnie jak z lataniem - nie ważne ile razy wystartujesz, ważne, żeby co najmniej tyle razy dobrze wylądować. Tak jak ważne żeby się za każdym razem odnaleźć.

Edited by Zib

Share this post


Link to post
Zib
Witaj Zib :)

Proszę o wpisanie mnie na listę oczekujących na Twoją wróżbę.

Proszę o rozkład na pracę, finanse i uczucia w roku 2016.

Dane przesyłam na priv.

 

Wybieram talię Karma Tarot, przełożenia 21

Zapoznałam się z regulaminem.

Z góry serdecznie dziękuję za poświęcony czas i energię.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:)

 

Major13.jpgCups13.jpgWands12.jpgWands05.jpg

Karta #1 - Sytuacja obecna, co zostawiasz za sobą - zmian w Twoim życiu nie da się uniknąć - transformacja polega na pozostawieniu za sobą wszystkiego co nie służy Ci więcej. Karta sygnalizuje koniec jednej ery i moment, kiedy zamykasz drzwi za sobą. Możesz poczuć tęsknotę za tym co stare i dlatego wygodne, ale także ulgę, sens zakończenia czegoś. W relacji może rozpoczęło się odrodzenie, w sprawie pracy brak satysfakcji z zajmowania niższego stanowiska, niż Twoje możliwości. Pewnie obawiasz się sama odejść ze względu na stałe dochody jakiekolwiek one są. To trudna sytuacja i choć wolelibyśmy sami kiedyś odejść, w takiej sytuacji zwolnienie jest wybawieniem. Karta wskazuje, że możesz też skorzystać z kompletnej zmiany branży. Potrzeba więcej odwagi. W dziedzinie finansów karta oznacza wyzwania, czasem zmusza to do proszenia innych o pomoc. Nie próbuj ignorować rzeczywistości. Stań twarzą w twarz z sytuacją i postanów co musisz zrobić aby dać dobie radę. To tylko chwilowe problemy.

 

Karta #2 - Kluczowe wyzwania i przeszkody - jest tu przypomnienie, że potrzebujesz siebie samą traktować z miłością i sympatią - tendencja dbania najpierw o innych nie służy dobrze w dłuższej perspektywie. Pamiętaj, że gdziekolwiek i kimkolwiek jesteś są w Tobie cechy warte miłości i szacunku. Głęboka miłość do innej osoby także obejmuje zrozumienie, że on ma swoje plany rozwoju. Nie bądź niecierpliwa, nie poganiaj, nie irytuj się. Dobre rzeczy czekają na cierpliwych. Okaż godność, bądź raczej powściągliwa, a nie nachalna. W sprawach pracy możesz mieć kłopoty z innymi kobietami. Niektóre nie potrafią kontrolować zmian swoich nastrojów i potrafią szybko przeistoczyć się z miłej osoby w kogoś, kto osądza, czy komu nie można ufać. Lepiej nie powierzać innym swoich sekretów, bo w takiej chwili mogę przestać być sekretami, albo być użyte przeciwko Tobie. W poszukiwaniu lepszej pracy pomocna może być jednak kobieta. Nie lej wody, postaraj się być konkretna.

W sprawie finansów unikaj okazania agresji, bądź ostrożna z inwestycjami i tym gdzie trzymasz swoje pieniądze. Unikaj hazardu i nie pożyczaj więcej niż możesz pozwolić sobie stracić.

 

Karta #3 - Kluczowe możliwości, na czym możesz się oprzeć - na karcie widzę pozytywną męską energię - to pewność siebie, pajsa i entuzjazm. Uważać jednynie trzeba na skłonność do ryzyka, braku uprzedniego przygotowania. Kiedy masz powody bądź dumna z siebie. Karta może wskazywać na pozytywne wiadomości w sprawie pracy, albo może być związana z wyjazdami. Kiedy już poprawi się sytuacja z pracą i finansami postaraj się odkładać coś, oszczędzać. W miłości widzę tu sugestię usprawnienia komunikacji, jasnego wyrażania się, bez oczekiwania na domysły partnera. Postaraj się na bieżąco znaleźć czas, aby tylko porozmawiać. To znacznie może poprawić Twoje uczucie bliskości.

 

Karta #4 - Co otwiera się przed Tobą, czyli możliwa przyszłość - życie w każdej dziedzinie przynosi co rusz jakieś przeszkody do skonfrontowania - służy to nauce ogólnie, poprawianiu naszych zdolności dbania o siebie, także nauce życia pośród innych. Oni też potrzebuję tego co my i powoduje to konieczność współzawodnictwa, albo zdolność do pracy zespołowej szczególnie w życiu zawodowym. Umiejętność gry jest niezbędna i w tym roku przyda się Tobie. Dobrze rozegraj swoje karty, a odniesiesz sukces. Graj uczciwie, nawet jeśli inni wokół tego nie robią. Nieczysta gra bywa skuteczna tylko na krótkim dystansie. Nawet jeśli finanse będą ciasne to próbuj patrzeć zawsze na sprawy pieniędzy spokojnie i beznamiętnie. Może przejściowo nie starczać na wszystko, ale rób co możesz i bądź uczciwa. Z czasem nastąpi poprawa. W miłości również objawia się współzawodnictwo. To może dotyczyć partnera, ale równie dobrze i Tobą mogą interesować się inni mężczyźni. Przecież nie zamierzacie żyć na bezludnej wyspie. Potrzebujesz zawsze wiedzieć, że zrobiłaś wszystko co mogłaś dla relacji w której zaangażowało się Twoje serce. To wyklucza możliwość poczucia winy. Pomyślności

Share this post


Link to post
Inez2503
Czy tylko wiara w znaczenie Karmy w naszym życiu skłania Cię do wybrania tej talii gdyż ma w nazwie słowo Karma? Ja lubię ją przez element artystycznego zamieszania, dlatego że nazywa się Karma Music. Zobaczmy co zagra. Umyłem ręce i tasuję:

Cups01.jpgMajor16.jpgMajor11.jpgWands11.jpg

Karta #1 - Sytuacja obecna, co zostawiasz za sobą - nauczyłaś się pewnie dotąd, że początek, czy fundament budowania życia uczuciowego to poczucie miłości własnej - nie mamy innego źródła miłości do dyspozycji, poza własnym sercem. Jeśli nie kochasz siebie samej, to także nie masz do zaoferowania miłości do partnera, brak nadmiaru uczuć, jakich szuka druga strona. Kiedy to nastąpi nadchodzi gotowość i okazja do wyrażenia i zaakceptowania miłości. Ten czas to teraz.

W sprawie pracy karta też może sygnalizować nowe zajęcie, któremu z ochotą możesz się oddać. Rozglądaj się dalej za nowymi możliwościami. Coś czeka na Ciebie, ale masz to znaleźć.

 

Karta #2 - Kluczowe wyzwania i przeszkody - potrzeba uwolnić się od ignorancji i ograniczeń przyzwyczajeń, nawarstwiających się struktur kiedy w nich wyrośniesz - bywa, że mamy trudności z zaakceptowaniem tego momentu, wolimy czekać aż to co budowaliśmy samo się zawali. Tak, czy inaczej do zbudowania czegoś nowego w życiu należy uprzątnąć gruzy i przygotować miejsce. Brak komunikacji i poczucia intensywności w dziedzinie uczuć może być takim sygnałem, że konieczne są zmiany. Niekoniecznie idące tak daleko jak zmiana partnera, bo trzeba też dostrzegać jak samej przyczyniłaś się do sytuacji. Skoro w Twoim przypadku już związek się rozpadł, to dobrze jest wyciągnąć wszystkie możliwe nauki. Bez nich można zmieniać partnerów wiele razy i ciągle popełniać te same błędy, nie wiedzieć jak ze swojej strony polepszyć relację. W sprawie pracy karta może ostrzegać, że kiedy zestresowani współpracownicy kłócą się i mają problem ze wzajemnym zrozumieniem, to Ty nie powinnaś brać tego personalnie. Lepiej starać się nie brać udziału w konfliktach, czy pozwolić swojemu Ego rządzić. Szczególnie ważne jest krytyczne przemyślenie co chcesz i możesz powiedzieć, zanim zaczniesz mówić.

 

Karta #3 - Kluczowe możliwości, na czym możesz się oprzeć - może to być rozwaga, oraz bycie uczciwą, szczególnie wobec siebie we wszystkich swoich decyzjach - z pewnością obecnie rozważasz ich wiele, analizujesz co świadczy za, a co przeciw. Dobrze uświadomić sobie, że obecnie doświadczasz konsekwencji jako wyniku swojego poprzedniego działania. Otrzymujesz nagrodę od losu, albo upomnienie. Energie pod jakich wpływem jesteśmy zwykle zmieniają się by zawsze zrównoważyć sytuację. Uświadomienie sobie samej prawdy pomaga zwykle w zmianach koniecznych do ukształtowania przyszłości zgodnie z własnymi pragnieniami i potrzebami.

 

Karta #4 - Co otwiera się przed Tobą, czyli możliwa przyszłość - do końca życia będziemy się uczyć, by móc rosnąć i rozwijać się - entuzjazm odnośnie tego co robimy pomaga przełknąć konsekwencje podejmowanego ryzyka. W nowym roku będziesz miała szanse wykazać się ciepłem, ambicją i możesz mieć osiągnięcia, ale potrzebujesz skupienia, nie pozwalać na dekoncentrację przez skłonność do szaleństwa i rozrywki. Wiadomości jakie mogą nadejść w sprawie pracy mogą być bardzo dobre, tym razem praca powinna okazać się nawet lepsza i przyjemniejsza niż byś sobie życzyła.

W dziedzinie życia uczuciowego też spodziewaj się dobrych wiadomości, gdyż gdzieś pojawi się strzała Amora przeznaczona dla Ciebie. Może to oznaczać kontakt z kimś, kto podobnie jak Ty lubi przygody, nowy romans może wybuchnąć. Od Ciebie zależy, czy zechcesz się angażować, czy poczujesz się oczyszczona z poprzednich doświadczeń i gotowa na nowe. Zwracaj uwagę czy obydwoje będziecie gotowi na wspólną pracę nad związkiem, bo jeśli partner nie jest, to lepiej będzie odpuścić, by znowu się nie poparzyć. Pomyślności

 

Bardzo Ci dziekuję:). Wybór talii był intuicyjny, nie dlatego, ze Tarot nosi w sobie nazwę Karma:).

Co do pierwszego punktu. Piszesz o potrzebie miłości własnej, cos w tym jest, bo ja dopiero uczę sie kochać samą siebie, uczę się być egoistką. Wychowano mnie tradycyjnie, mama chcąc wpoić skromność zabiła we mnie poczucie pewności i wiary w samą siebie. Nie będę sie nad tym rozwodzić, dodam, że jestem na dobrej, ale trudnej dla mnie drodze, aby w końcu pokochać samą siebie. Co do pracy, to mam nadzieję, ze cos sie pojawi.

Punkt drugi : tak to prawda, ja czekam ąz cos samo się zawali, jeszcze nie mam w sobie tyle siły i odwagi, aby zrobic to sama. Co do konfliktów, to fakt. Jestem emocjonalna i niestety biore w nich często udział, uczę się stać z boku i spojrzeć z dystansem na pewne kwestie. Co do partnerów, to staram sie wyciągać wnioski, ale i obserwuje u siebie to, ze faktycznie powielam schematy.

Co do reszty, to na pewno za jakis czas sie wypowiem;)

 

Pozdrawiam;)

Share this post


Link to post
Zib

Inez2503,

Dzięki za weryfikację wstępną. Skoro, jak potwierdzasz, początkowe karty mają związek z Twoją rzeczywistość, to miejmy nadzieję, że i ostatnia, przepowiadająca możliwą przyszłość zamanifestuje się w Twoim życiu. To Twój wybór teraz skoro już wiesz, bo przecież możesz teraz unikać przejawów tego co nadchodzi, albo wypatrywać uważnie pierwszych oznak.

Ani ja, ani pierwsza karta nie namawiamy do egoizmu, bo to jest miejsce, gdzie wpadamy z deszczu pod rynnę. Ze skromności i braku poczucia pewności w całe morze miłości własnej, ale za wszelką cenę, bez zwracania najmniejszej uwagi na innych i ich uczucia. To nie przynosi niestety zadowolenia na dłuższą metę.

Share this post


Link to post
Inez2503
Inez2503,

Dzięki za weryfikację wstępną. Skoro, jak potwierdzasz, początkowe karty mają związek z Twoją rzeczywistość, to miejmy nadzieję, że i ostatnia, przepowiadająca możliwą przyszłość zamanifestuje się w Twoim życiu. To Twój wybór teraz skoro już wiesz, bo przecież możesz teraz unikać przejawów tego co nadchodzi, albo wypatrywać uważnie pierwszych oznak.

Ani ja, ani pierwsza karta nie namawiamy do egoizmu, bo to jest miejsce, gdzie wpadamy z deszczu pod rynnę. Ze skromności i braku poczucia pewności w całe morze miłości własnej, ale za wszelką cenę, bez zwracania najmniejszej uwagi na innych i ich uczucia. To nie przynosi niestety zadowolenia na dłuższą metę.

 

Zibie, to nie tak, ze ja nie zwracam uwagi na uczucia innych. Właśnie zwracam i to za mocno, gdzieś gubiąc siebie. Uczę się myśleć o sobie, ale nie zamierzam być nadętą babą;))

Share this post


Link to post
atka5

Witaj Zib!

Jeśli można to proszę o przyjęcie mnie do grona osób oczekujących. Chciała bym wiedzieć jak potoczą się u mnie sprawy zawodowe, mam obiecaną pomoc w zmianie stanowiska i miejsca pracy i chciała bym się dowiedzieć czy dojdzie do tej zmiany i czy będzie to dla mnie korzystne, oraz drugie pytanie w sprawach sercowych, mam znajomego z którym dość niedawno coś nas łączyło ,przynajmniej ja to tak odbierałam. Chciała bym wiedzieć jakie są jego odczucia do mojej osoby i czy mamy szansę na jakąkolwiek relację. Dane prześlę na priv. Z góry Ci serdecznie dziękuję!!!

wybieram karty Deviant Moon Tarot ,przełożenie 55

Regulamin przeczytałam.

Edited by atka5

Share this post


Link to post
Senny boy

Witam serdecznie

 

wiem że jest dość spora kolejka ale jeśli jest taka możliwość to chciałbym się już zgłosić do grona osób oczekujących :)

 

Prosiłbym o wróżbę dotyczącą uczuć na rok 2016 ;)

 

Co powinienem zrobić aby poznać miłość mojego życia :D

 

talia Druid Craft Tarot przełożenie 54

 

 

zapoznałem się z regulaminem działu i Pana Warunkami :)

 

dane i opis na pw :)

 

 

@edit

dane na pw doszły? bo nie mam wglądu w wiadomości wysłane

 

przy okazji edycji posta zmieniłem trochę moje pytanie

Edited by Senny boy

Share this post


Link to post
Zib
To i ja poproszę i grzecznie czekam.

Wybieram talię Mona Lisa tarot, z przełożenia 21.Regulamin przeczytałam :)

Dane na pw.

 

Co będzie dla mnie największą porażką a co sukcesem w tym roku?

 

pozdrawiam

 

db_ML-21-Die_Welt1.jpgdb_ML-_Stabe_02.jpg

Powyższe dwie karty reprezentuję podstawową sprzeczność, czy konflikt jaki zaistnieje w związku z Twoją największą porażką w nadchodzącym roku. Może ona być związana z szansą jaką otrzymasz na rodzaj awansu, przejścia na wyższy poziom. Może to być związane z wyjazdem lub zmianą środowiska. To coś co może sprawić chęć tańczenia z radości z powodu możliwego poczucia uwolnienia się od limitów i ograniczeń w życiu. To związane będzie ze znalezieniem uznania w szerszym gronie, na większej niż dotychczas arenie, to symbol otwarcia okna na świat. Z powodu niezdecydowania, braku wiary w siebie, współdziałania, a może braku wsparcia od tych, od których tego najbardziej potrzebujesz nie podejmiesz właściwych decyzji i zrezygnujesz.

db_ML-14-Die_Massigkeit1.jpgdb_ML-18-Der_Mond1.jpg

Kolejna parta wskazuje na możliwe największe osiągnięcie w Nowym Roku. Do osiągnięcia tego sukcesu potrzebujesz unikać ekstremalnych emocji poprzez baczne zwracanie uwagi na szczegóły. Pierwsza karta to obraz sytuacji, a druga przeszkód i wyzwań na jakie możesz natrafić. Postrzeganie siebie jako tylko instrumentu w rękach przeznaczenia może być przeszkoda na drodze do celu. By dać z siebie co najlepsze potrzebujesz starać się zmienić, aby wyjść poza swoje obawy i niepewności. Kiedy wkraczasz na nieznane tereny obawy i pewien strach są normalnymi odczuciami. Jedynym oparciem w warunkach zamieszania i dezorientacji, sposobem na rozpoznanie co jest rzeczywistością, a co iluzją są wtedy Twoje instynkty i doświadczenie. Zanim powtórzysz jakiś cykl czy wzór po raz kolejny w życiu, tym razem pomyśl, czy Twoje działanie jest właściwe do tej właśnie sytuacji, czy może jest tylko odpowiedzią na sytuację z przeszłości. Twój sukces może dotyczyć partnerstwa, ale nie koniecznie romantycznego rodzaju. Możesz próbować kilka różnych opcji i kierunków zanim odkryjesz co na prawdę jest dla Ciebie właściwe. W drodze do celu możesz otrzymywać konstruktywną krytykę, którą najpewniej zignorujesz, ale może ona być pomocna. Zwróć uwagę na swoje głębokie osobiste problemy, na to jak mogą one stać Ci na drodze. Jeśli to odkryjesz, to postaraj się co można przepracować aby zintegrować wszystkie siły. Generalnie chodzić może o znalezienie balansu w życiu - w relacji, w wyznaczaniu celów, określaniu swoich aspiracji. W pracy działaj wspólnie, w zespole. Twoje osiągnięcia zostaną dostrzeżone. W sprawach miłosnych mierz wysoko, ale bez wybujałych oczekiwań w stosunku do siebie czy partnera, bo wtedy możliwe jest zawód. Popatrz dobrze na swoje poczucie winy, na pomyłki, które czujesz, że popełniłaś w przeszłości. Następnie wybacz sobie i pozwól tym myślom odlecieć na zawsze. To jedyna droga, aby osiągnąć prawdziwe postępy. Pomyślności

  • Like 1

Share this post


Link to post
poop2055

Drogi Zib...

Pominąłeś mnie..Byłam na liście przed Transformacją.

Czekam z niecierpliwością tym bardziej,że mamy z moim przyjacielem od 10 dni,,ciche dni,,nie wiem czy to przejściowe czy koniec znajomości?(czy się jeszcze do mnie odezwie)

Share this post


Link to post
she11

Witam,

ja również chciałabym poprosić o wróżbę. Chciałabym zapytać o sferę uczuciową. Czy w tym roku pojawi się ktoś na dłużej? Ewentualnie, czy osoba z którą nie mam kontaktu od kilku miesięcy, a o której usilnie myślę może się odezwać w najbliższych miesiącach? Może ja powinnam to zrobić?

Dane prześlę na pw.

Poproszę o rozkład talią MonaLisa Tarot, przełożenia 11.

Zapoznałam się z regulaminem.

 

Pozdrawiam

Edited by she11

Share this post


Link to post
Zib
Witam.Poprosze o wróżbę MonaLisa Tarot przełożenie 6.Zapoznałam się z regulaminem.

Poproszę o rozkład na moją relację z partnerem.Spotykamy się ze sobą już 5 lat, a ciągle nie wiem czy coś do mnie czuje i co tak naprawdę myśli o naszej relacji.

*********dane osobowe wymazane z cytatu**********

Bardzo proszę.

db_ML-_Scheiben_09.jpgdb_ML-_Scheiben_07.jpgdb_ML-_Kelche_06.jpgdb_ML-19-Die_Sonne1.jpg

Karta #1 - Obecna sytuacja - wskazanie tej karty to brak specjalnych codziennych trosk na dzisiaj - pewnie masz powody, aby mieć poczucie zadowolenia, szczęścia i sukcesu w sferach spraw przyziemnych i wewnętrznych. Jesteś w stanie pomagać innym. Potrzebujesz zwracać uwagę nie tylko na sprawy materialnego dostatku, ale także duchowości. Pierwsza karta to dobry omen w sprawach uczuciowych, może pozwalać oczekiwać na wzniesienie na nowe poziomy intymności i radości. Uśmiechaj się, bo wszechświat kocha tych co kochają. Najprawdopodobniej masz powody, aby teraz odczuwać komfort bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia. Masz poczucie niezależności. Sprawia Ci przyjemność bycie z partnerem, ale nie jesteś od tego uzależniona, by czuć się spełniona.

 

Karta #2 - Kluczowe wyzwania i przeszkody - dzisiejsza decyzje kształtują przyszłość, tak jak te z przeszłości sprawiły to gdzie i jaka jesteś - pewnie myślisz czasem o tym co przynosi Ci relacja w którą zainwestowałaś swoje uczucia. Jeśli głębiej to przeanalizujesz, to możesz uświadomić sobie, obojętnie czy na dzisiaj masz na ten temat dobre czy złe odczucia, że w dużym stopniu otrzymujesz to co z siebie dałaś w przeszłości. Warto pamiętać, że nie ma idealnych związków ani ludzi. Sama nie jesteś perfekcyjna, niezależnie jak bardzo byś nie próbowała. Chwile niezadowolenia mogą wynikać z wyidealizowanych, nierealistycznych wyobrażeń na temat jaki powinien być ten właściwy partner. Prawdziwa miłość wykracza poza powierzchowny obraz. Jeśli nie wiesz co partner myśli w was, o Tobie, co czuje to warto spytać, chyba, że wolisz sama domyślać się i czytać pomiędzy linijkami, wnioskować z gestów, znaków, odruchów itd. To jednak niezbyt pewne.

 

Karta #3 - Kluczowe możliwości, na czym możesz się oprzeć - czy wiesz, że przyjemności dzielone z kimś innym są więcej niż podwójne? - Jeśli masz tendencję ciągle spoglądać wstecz, to powinnaś zmienić skupienie i kierunek na przyszłość. Rozmawiaj o swoich marzeniach i celach, próbuj nowych rzeczy. Ważne jest teraz, by nie utknąć w przeszłości. Co było to było, Twoja tęsknota nie sprawi by wróciło, a możesz stracić okazję przeżycia czegoś nowego. Karta może odnosić się do nawiązania kontaktu z własnym wewnętrznym dzieckiem. Jeśli przeżyłaś coś w rodzaju załamania lub ogólnie czujesz się czasem apatycznie, nawiązania kontaktu ze swoim wewnętrznym dzieckiem może uwolnić Twoją kreatywność, energię i optymizm.

 

Karta #4 - Co otwiera się przed Tobą, czyli możliwa przyszłość - jest tu rada, że jeśli chcesz wydobyć co najlepsze z siebie, to rób to, co Cię ciągnie i woła - nadchodzi dla Ciebie czas, by eksperymentować z nowym. Twój związek generalnie powinien przynosić coraz więcej zadowolenia, nie trać jednak skupienia nad tym co jest naprawdę ważne w Twoim życiu. Nie możesz zapominać o potrzebie posiadania wiary w siebie. Ona to jest ciepłem i blaskiem w związku, a kiedy się pojawia na stałe, to relacja zwykle wchodzi na nowy poziom harmonii i poczucia połączenia. Pozwól swojej intuicji wieść się w swojej relacji, a przyniesie nowe perspektywy i jasność widzenia. Karta zachęca też do otwartości na uciechy. Jeśli mentalnie jesteś gotowa na radość życia, to manifestuje się to szybko. Pomyślności

Edited by Zib

Share this post


Link to post
poop2055

Zib bardzo Ci dziękuję:)

Karty są mi bardzo przychylne....

Pozdrawiam serdecznie:)

Share this post


Link to post
Karmella33

Witam, bardzo proszę o położenie kart Druid Craft Tarot, przełożenie 17.

Na chwilę obecną jestem zatrudniona w pewnej firmie, jednak od pewnego czasu chodzi mi po głowie myśl, aby rozpocząć również prywatną działalność. Piszę "również" ponieważ nie chcę rezygnować z zatrudnienia w obecnym miejscu, przynajmniej na razie. Jak powinnam postępować i czego się wystrzegać, aby zapewnić duży zbyt, a co za tym idzie, aby moja prywatna firma odniosła wielopokoleniowy sukces, także finansowy, nawet na skalę światową.

 

Zapoznałam się z regulaminem działu oraz warunkami w pierwszym poście.

 

Dane przesyłam na pw.

 

Pozdrawiam serdecznie

Edited by Karmella33

Share this post


Link to post
Zib

Oto uaktualniona Lista - jest PEŁNA, więc proszę ponownie o cierpliwość i zgłaszanie się max. 3 osób na raz tylko w miarę wolnych miejsc. Bieżącą listę z ewentualnym wolnym miejscem zamieszczę po każdej wróżbie. Z góry ostrzegam i przepraszam za trudny do określenia czas oczekiwania.

 

Lista oczekujących * Nick * #Postu

 

14 - videculfide - prośba post #44

15 - youk - prośba post #50

16 - motylek777- prośba post #51

17 - Monique-Moon - prośba post #58

18 - atka5 - prośba post #67

19 - Senny boy - prośba post #68

20 - she11 - prośba post #71

21 - Karmella33 - prośba post #74

 

Przypominam o zamieszczeniu krótkiej notki w każdej prośbie o wróżbę potwierdzającej zapoznanie się z regulaminem działu oraz moich warunków zawartych w pierwszych postach tego wątku. Większość swojego czasu na forum muszę poświęcać na przypominanie o niekompletnych informacjach i pilnowaniu kolejności. Nie znoszę tego, a więc będę teraz po prostu ignorował niekompletne posty.

 

Już zrobione wróżby:

1 - migotka20 - pytanie post #3 - wróżba jest TUTAJ

2 - rogi7 - post #4 - wróżba jest TUTAJ

3 - Grahanka - post #5 - wróżba jest TUTAJ

4 - wiwi14741 - wróżba jest TUTAJ

5 - DoNogi - post #10 - wróżba jest TUTAJ

6 - Bethany - post #13 - wróżba jest TUTAJ

7 - lipa.6789 - post #21- wróżba jest TUTAJ

8 - mareo - post #22 - wróżba jest TUTAJ

9 - Inez2503 - prośba post #27 * wróżba jest TUTAJ

10 - Tavia - prośba post #28 * wróżba jest TUTAJ

11 - listeria - prośba post #34 * wróżba jest TUTAJ

12 - poop2055 - prośba post #37 * wróżba jest TUTAJ

13 - Transformacja - prośba post #40 * wróżba jest TUTAJ

Share this post


Link to post
Zib
Witam ;) wiem że lista jest już kompletna więc czy mogłabym prosić o wpisanie mnie na listę oczekujących? Oczywiście zapoznałam się z regulaminem. Chciałabym prosić o postawienie kart na pracę, szkołę i uczucia. Aktualnie pracę mam ale czy uda mi się znaleźć coś bardziej satysfakcjonującego? Studiuje 2 kierunki i tego żałuję bo jeden to kompletny nie wypał powiedz czy uda mi się zaliczyć wszystko jakoś? Mam chłopaka od ponad 6 lat ale nie układa nam się i nie wiem co z tym robić co mnie czeka w tej kwestii? Tomek wspomina już coś o ślubie a ja mam obawy że to już nie jest to że za dużo zepsulismy już.

*****dane osobowe usunięte z cytatu*********

Pozdrawiam

Talia MonaLisa przełożenie 51

 

db_ML-_Kelche_03.jpgdb_ML-_Schwerter_10.jpgdb_ML-_Scheiben_04.jpgdb_ML-_Schwerter_08.jpg

Karta #1 - Sytuacja obecna, co zostawiasz za sobą - dobra wola i życzliwość mogą wymagać czasem działania sprzecznego z naszą podstawową naturą - obecnie pewnie brak Ci czasu beztroski i zabawy, spotkań towarzyskich. W sprawie nowej pracy rokowania obecne są niezłe, więc nie poddawaj się. W sprawach sercowych ważnym jest, abyś pracowała nad byciem sobą i doceniała własną wartość. Karta może oznaczać, że jako para macie wszystko co potrzeba, aby rozwiązać najważniejsze problemy w relacji. Kiedy nastąpi poważny impas w związku dobrze, aby obie strony uświadomiły sobie czego tak na prawdę chcą. Jeśli jest to świadoma decyzja, aby iść dalej razem to warto celebrować nowy poziom bliskości. Karta może wskazywać okres wzrostu w romantycznej relacji, kiedy możecie poczuć przypływ energii, pasji i emocji. Chodzi o to by doceniać to i cieszyć się tym co razem tworzycie. Ty sama wiesz, czy to jeszcze możliwe w obecnej relacji, czy przynosi ona wystarczająco dużo satysfakcji i spełnienia i Tobie i partnerowi.

 

Karta #2 - Kluczowe wyzwania i przeszkody - nie jest łatwo zabić smoka tradycji - jesteśmy niewolnikami swoich przyzwyczajeń. Taj jak mamy prawo w życiu do prób i podjęcia decyzji służących sprawdzeniu swoich możliwości, tak i w każdej chwili możemy zrezygnować z tego co przestało nam dobrze służyć. Nie mam sensu ani potrzeby cierpieć dłużej niż do momentu kiedy zrozumiemy czemu to służy, czego ma nas nauczyć. Kiedy wyczerpie się cierpliwość, nabieramy gotowości aby ruszyć w poszukiwaniu okoliczności dla nas lepszych. Trzeba pamiętać, że kiedy jedne drzwi zamykają się, zwykle otwierają się następne. Pomyśl co byś zrobiła w sytuacji, gdybyś straciła obecną pracę z jakiegoś powodu.

W sprawach sercowych karta wskazuje na odczucia i myśli, że coś w waszej sytuacji i byciu razem nie gra. Zadaj sobie wszystkie możliwe pytania, zaakceptuj rzeczywistość i nie przymykaj oczu na prawdę. Nikogo nie zmusisz do miłości, albo do zachowania szacunku. To wcale nie koniec świata przecież jeśli dojdziesz do wniosku, że nie ma dalej sensu być razem. To tylko czas może na nową fazę w życiu,

 

Karta #3 - Kluczowe możliwości, na czym możesz się oprzeć - nasze priorytety zależą bardzo od specyficznej sytuacji - ta karta jest znakiem, że potrzebujesz dokładnie przyjrzeć się czy nie trzymasz się kurczowo czegoś, a może ktoś kurczowo trzyma się Ciebie w sposób przesadny i nikomu/niczemu nie wychodzący na zdrowie. Najczęściej sprawia to potrzeba poczucia bezpieczeństwa. Kluczową sprawą jest tutaj zrozumienie, że zamartwianie się i chwytanie jak tonący brzytwy nie przyniesie go. Trzeba uświadomić sobie, że trzymasz swoją moc we własnych rękach, a Twoje poczucie bezpieczeństwa ma korzenie wewnątrz Ciebie. Próba zawładnięcia partnerem, zatrzymania na siłę to nie jest objaw zdrowej relacji. Prawdziwa miłość daje trochę przestrzeni każdemu i cokolwiek się dzieje, to jedna strona nie potrzebuje kontrolować drugiej. W sprawie pracy karta mówi, że być może akceptujesz obecną pracę tylko dlatego, że daje utrzymanie. Kiedy uwierzysz w siebie i to, że zasługujesz na bardziej satysfakcjonujące zajęcie, to pomyśl co należy zrobić w tym kierunku. Jeśli nie zrobisz pierwszego kroku, a zaraz potem następnych sytuacja może sama nie zechcieć się odmienić.

 

Karta #4 - Co otwiera się przed Tobą, czyli możliwa przyszłość - wartość oznak i przepowiedni zależy w dużym stopniu od właściwej ich interpretacji - kiedy odrzucisz koncepcje, które Cię krępują, to możesz uwolnić się od wielu własnych dylematów. Często nasze plany i działanie jest blokowanie, gdyż uważamy, że uniemożliwiają je okoliczności poza naszą kontrolą. To tylko powierzchowne wrażenie, że brak nam wolności i możliwości wyboru. Bez względu na to jak bardzo czujemy się uwięzieni to zawsze znajdzie się wyjście, o ile tylko wierzymy, że takie istnieje. Rozwiązanie nie zawsze jest łatwe, ale zawsze jakieś istnieje. Potrzeba odnaleźć jasność myślenia i swoich celów i użyć ich, by zrobić pierwsze kroki w kierunku w którym chcemy utrzymać.

W sprawach miłosnych jest tu wskazanie, aby dokonać poważnie ponownej oceny relacji, z jakiego powodu w niej jesteś. Może trzymasz się, choć nie służy Ci to, nie zaspokaja potrzeb, tylko dlatego, aby nie być sama, że lepsze to niż nic. Jeśli masz takie odczucia, pomyśl. Może bycie samej przez jakiś czas jest lepsze? Nasze najbliższe otoczenie ściśle odzwierciedla to jak bardzo kochamy samych siebie. Tego nie naprawi nikt z zewnątrz. W sprawach pracy karta mówi mi, że jeśli nie lubisz swojej obecnej pracy, to lepiej uwierz, że masz moc by zmienić swoją sytuację, bo tak naprawdę jest. Może nie masz zbyt wielkiego wpływu, aby zmienić, czy poprawić warunki pracy, ale to nie powinno powstrzymywać Cię przed nieustannym rozglądaniem się za innym, lepszym zajęciem - o ile tego potrzebują Twoje serce i dusza. Nie możesz jednocześnie akceptować tego co jest i pragnąć opuścić miejsce gdzie pracujesz. Zdecyduj czego chcesz.

Share this post


Link to post
Zib
Dzień dobry,

zgłosiłam się jeszcze w starym wątku i chciałam ponowić prośbę o wróżbę. Pytałam o to jak będzie się układać moje życie zawodowe. Chciałabym zapytać też o moje życie uczuciowe w tym roku.

zestaw: MonaLisa Tarot

liczba: 44

 

Potwierdzam zapoznanie się z regulaminem działu oraz warunków zawartych w pierwszych postach tego wątku.

 

Pozdrawiam

********** dane otrzymałem na PW *************

db_ML-15-Der_Teufel1.jpgdb_ML-14-Die_Massigkeit1.jpgdb_ML-11-Gerechtigkeit1.jpgdb_ML-_Stabe_14_-_Konig1.jpg

Karta #1 - Sytuacja obecna, co zostawiasz za sobą - jest tu przesłanie, że ignorowanie niebezpieczeństwa to zaproszenie dla katastrofy. Czujesz się obecnie uwiązana przez obowiązki, ale przecież sama nałożyłaś na siebie te kajdany. Możesz je w każdej chwili zdjąć, o ile podejmiesz taką decyzję. Masz poczucie, że nie kontrolujesz teraz swojego życia. Czasem tak bywa w wyniku w własnych własnych działań, ale częściej to produkt uboczny bezczynności, więc działaj. Podejmij wszelkie kroki jakie mogą Ci dać poczucie, choćby niewielkie, kontrolowania sytuacji. Małe kroki też są ważne i sprawiają różnicę. Sytuacja finansowa jest niezbyt łatwa. Brak zapału do dalszej pracy, pogniewanie się na cały świat nie pomoże. Lepiej radzić sobie spokojnie i racjonalnie z rzeczywistością krok po kroku. Jeśli potrzebujesz pomocy to poproś, nie bądź zbyt dumna by poprosić. Im dłużej będziesz mało aktywna tym dłużej będziesz czekać na pozytywne zmiany.

 

Karta #2 - Kluczowe wyzwania i przeszkody - karta sugeruje byś zwracała baczną uwagę na szczegóły i unikała ekstremalnych emocji. Możliwe, że Twoje kłopoty wynikają z trudności w utrzymaniu balansu, szczególnie dotyczy to celów i aspiracji oraz podtrzymywaniu wszelkich relacji niezbędnych do właściwego funkcjonowania biznesu. Prawdopodobnie ignorujesz otrzymywane od innych rady i konstruktywną krytykę, a może to wiele pomóc. Możliwe, że sięgające głęboko osobiste problemy stają Ci na drodze - jeśli tak jest, to popatrz jak je rozpracować i bardziej zintegrować z pracą. Działanie w pojedynkę nie ma wielkiej przyszłości. Potrzebujesz być graczem w drużynie, dobrze pracować z innymi, nawet jeśli Twoja działalność zawsze wykonywana jest osobiście. Na temat finansów jest tu wskazanie, że prawdopodobnie przepływ gotówki istnieje, choć po zapłaceniu wszystkich rachunków może niewiele zostawać. Wiedz, że nie możesz po prostu usiąść w swoim kąciki i oczekiwać, że nagle wszechświat zacznie sam płacić Ci za to co potrafisz tyle na ile zasługujesz. Może przydałoby się więcej odwagi prosić o zaspokojenie potrzeb, a wtedy zwiększą się przychody.

 

Karta #3 - Kluczowe możliwości, na czym możesz się oprzeć - ta karta radzi, aby zawsze wiedzieć co naprawdę jest ważne dla Ciebie. W większości przypadków wszystko co nas obecnie spotyka jest bezpośrednim rezultatem uprzednich działań i decyzji, albo ich braku. Oprócz tego jest jeszcze element przeznaczenia, losu a także wpływ otoczenia. Na te ostatnie czynniki nie mamy zwykle wielkiego wpływu. Nie obwiniaj się więc nadmiernie. Jeśli w każdej sytuacji starasz się zrobić co możliwe i na ile Cię stać - to jest wszystko co możesz uczynić by uciszyć wewnętrznego krytyka i sędziego. Traktuj siebie sprawiedliwie i pamiętaj, że potrzeba balansu pomiędzy obowiązkami, pracą i przyjemnościami. Życie nie może być ciągłą walką z przeciwnościami. W finansach możesz oczekiwać poprawy, to nie będzie złoty deszcz ale bardziej uczciwe wynagrodzenie za wkład pracy.

 

Karta #4 - Co otwiera się przed Tobą, czyli możliwa przyszłość - ta karta wskazuje możliwy napływ nadmiaru energii, którą będziesz skłonna wykorzystać w pozytywnym kierunku. Jest dobrym znakiem na przyszłość. To karta dworska, a więc jest szansa spotkania mężczyzny na Twojej drodze. Nawet jeśli reprezentuje tylko wiadomość dla Ciebie, to spodziewaj się, że mężczyźni wokół będą pomocni i także dobrze myśleć o Tobie. Poczujesz się ambitna, zorientowana na swoje cele, co w rezultacie pozwoli osiągnąć zamierzenia o których myślisz, doceniać swoje osiągnięcia i zdolności do kierowania własnym losem. W sprawach finansowych polepszenie sytuacji może wyniknąć z tego, że odkryjesz, albo uświadomisz sobie swój talent, który przyniesie dochody. Karm swoją kreatywność. Czytaj, badaj, szukaj, rozmawiaj z innymi o tym co myślisz, co chcesz zrobić. Nie wahaj się mierzyć wysoko. W odwadze jest moc. Pomyślności!

Share this post


Link to post
Zib
witaj,

czy w 2016 r znajdę już docelowego partnera< jeśli tak kim on może być>

******* dane osobowe wymazane z cytatu*********

Deviant z przełożenia 2

 

Nie traktuj tego co piszę poniżej jako rad i zaleceń na takie czy inne postępowanie. To tylko refleksje jakie wywołują wyciągnięte karty w kontekście Twojego pytania. Dobrze jeśli sprowokują Cię do przemyśleń na temat co do tej pory pracowało, a co nie w sprawach sercowych.

w11.jpgw05.jpgc05.jpgc09.jpg

Karta #1 - Sytuacja obecna, co zostawiasz za sobą - sądząc po tej karcie to wszystko co zaczęłaś jakiś czas temu zacznie przynosić owoce - jest tu także energia łatwości utraty uwagi. Próbuj zachować skupienie na swoich zamiarach i nie zmieniać ich nieustannie. Karta wróży poczucie ciepła, ambicji i wysokie osiągnięcia. Pytasz o sprawy sercowe, więc spodziewaj się dobrych wiadomości w tym roku. Szanse na spotkanie kogoś o podobnym do Twojego charakterze, kto lubi przygody i może gwałtownie wpaść w Twoje życie. Wykorzystaj szansę, ale tylko o ile poczujesz się gotowa, że masz odwagę stąpać czasem po cienkim lodzie. Pamiętaj, że nie ma ideałów na świecie ani idealnych związków. Nad każdą relacją potrzeba na co dzień pracować.

 

Karta #2 - Kluczowe wyzwania i przeszkody - tak jak we wszystkich dziedzinach życia, tak i w miłości trzeba się liczyć ze współzawodnictwem. To oznacza potrzebę ciągłego wysiłku, aby wypaść lepiej niż inni, aby zapewnić sobie zaspokojenie własnych potrzeb. Nie licz, że wszechświat ześle rycerza na białym koniu. Nie obawiaj się współzawodnictwa, bo przecież wiesz, że jeśli chodzi o związek, to masz coś do zaoferowania przyszłemu partnerowi i możesz odnieść sukces. Jednak, aby zobaczyć rezultaty potrzeba próbować. Nikt z nas nie żyje w próżni, czy na bezludnej wyspie. Obiekt Twoich zainteresowań może być na celowniku innych kobiet. Nawet jeśli to nie zaszkodzi próbować i nie rezygnować w przedbiegach. Potrzebujesz w każdej sytuacji wiedzieć, że zrobiłaś wszystko co mogłaś w sprawach sercowych. Jeśli poprzedni związek skończył się z powodu niezgodności celów, masz mieszane uczucia z nim związane, to poczujesz równowagę. Możesz oczekiwać zmiany w perspektywie swojego spojrzenia na miłość i partnerstwo, poczujesz trochę ekscytacji na temat zmian w dziedzinie własnego życia uczuciowego. To pomoże otworzyć się na nowe możliwości, ale nie możesz nawet na moment dopuścić braku wiary w sukces, czy tracić pewności siebie. Nie traktuj każdej okazji porozmawiania z nowo poznanym mężczyzną jako egzaminu przydatności na męża i ojca Twoich dzieci, a bardziej jako lekcję, okazję do nauki i własnego dalszego rozwoju. Jeśli poczujesz się zdominowana lub odkryjesz próby dominacji, czy manipulacji to nie zwlekaj by ustalić pewne granice w jakich czujesz się dobrze. Najważniejsze jest, by potrafić wyrazić swoje uczucia i potrzeby.

 

Karta #3 - Kluczowe możliwości, na czym możesz się oprzeć - karta przypomina o tym, że wszystko to na czym skupiamy swoją uwagę ma brzydki zwyczaj manifestowania się bardziej i bardziej w naszym życiu, wpływa na jakość naszego życia oraz determinuje poczucie zadowolenia. Zwracaj więc uwagę na to o czym myślisz. Jeśli koncentrujesz się na tym czego Ci brakuje do szczęścia to spodziewaj się dalszego brakowania. Jeśli potrafisz się cieszyć z tego co posiadasz, to los podsuwa więcej szczęścia i powodów do zadowolenia. Ważne jest być gotową na nową relację, a to oznacza odcięcie się kompletne od poprzedniego partnera, przebaczenia jemu i sobie za wszystkie realne i wymyślone winy. Ten proces wymaga czasu. Nie od razu jesteśmy w stanie uświadomić sobie powodów dla których wszechświat zesłał nam poprzednie doświadczenie, czego próbowało to nas nauczyć, w jaki sposób przygotować nas do czegoś o wiele lepszego, tak abyśmy potrafili to docenić.

 

Karta #4 - Co otwiera się przed Tobą, czyli możliwa przyszłość - to doskonały omen na nową relację, karta spełnienia marzeń. To jednak szansa tylko, a nie coś wykutego w skale. Twoje pytanie brzmiało "Czy w 2016 znajdę..." i jest typu Tak/Nie. Moglibyśmy rzucać monetą. Karty podpowiadają, że w sprawach miłości będziesz miała farta, ale jak wykorzystasz szanse losu dalej zależy od Twoich decyzji. Warto więc przeanalizować swoje skłonności, podświadome skłonności i zachowania. Ważne jest też, abyś była pomiędzy ludźmi, ale w rozmowach i kontaktach nie ustawiaj żadnych specyficznych oczekiwań. Lepiej baw się spotkaniami, bierz to co jest z lekkim sercem. Nie widzę w wyciągniętych kartach specyficznego określenia kim może być docelowy partner, ale ten który stanie na Twojej drodze w tym roku, będzie takim mężczyzną do jakich masz podświadomą skłonność. Jeśli dotychczasowe wybory nie przyniosły Ci satysfakcji to może warto zrobić listę cech i przymiotów jakie chciałabyś widzieć u partnera oraz listę rzeczy, których nie tolerujesz. Często pomaga to zracjonalizować i zweryfikować to czego pragniesz w swoim życiu. Pomyślności!

Share this post


Link to post
dior1

Drogi Zibie ustawiam się w kolejkę. Nr. 22 post #79 Deviant Moon Tarot przeł (6)

 

1. Tak ogólnikowo co czeka mnie w 2016 roku. Szkoła/praca. Czy znajdę jakieś ciekawe/satysfakcjonujące zajęcie. Jestem architektem, czy doszkolę swoje umiejętności w programach 3d, tak aby moja ciężka praca przyniosła efekty w 2017 roku. Paulina 6/6/92

 

2. Jak będą wyglądały moje stounki z Panem do konca 2016 roku Dane prv

Edited by dior1

Share this post


Link to post
Guest motylek777

bardzo dziękuję :hipnoza:

 

Nie traktuj tego co piszę poniżej jako rad i zaleceń na takie czy inne postępowanie. To tylko refleksje jakie wywołują wyciągnięte karty w kontekście Twojego pytania. Dobrze jeśli sprowokują Cię do przemyśleń na temat co do tej pory pracowało, a co nie w sprawach sercowych.

w11.jpgw05.jpgc05.jpgc09.jpg

Karta #1 - Sytuacja obecna, co zostawiasz za sobą - sądząc po tej karcie to wszystko co zaczęłaś jakiś czas temu zacznie przynosić owoce - jest tu także energia łatwości utraty uwagi. Próbuj zachować skupienie na swoich zamiarach i nie zmieniać ich nieustannie. Karta wróży poczucie ciepła, ambicji i wysokie osiągnięcia. Pytasz o sprawy sercowe, więc spodziewaj się dobrych wiadomości w tym roku. Szanse na spotkanie kogoś o podobnym do Twojego charakterze, kto lubi przygody i może gwałtownie wpaść w Twoje życie. Wykorzystaj szansę, ale tylko o ile poczujesz się gotowa, że masz odwagę stąpać czasem po cienkim lodzie. Pamiętaj, że nie ma ideałów na świecie ani idealnych związków. Nad każdą relacją potrzeba na co dzień pracować.

 

Karta #2 - Kluczowe wyzwania i przeszkody - tak jak we wszystkich dziedzinach życia, tak i w miłości trzeba się liczyć ze współzawodnictwem. To oznacza potrzebę ciągłego wysiłku, aby wypaść lepiej niż inni, aby zapewnić sobie zaspokojenie własnych potrzeb. Nie licz, że wszechświat ześle rycerza na białym koniu. Nie obawiaj się współzawodnictwa, bo przecież wiesz, że jeśli chodzi o związek, to masz coś do zaoferowania przyszłemu partnerowi i możesz odnieść sukces. Jednak, aby zobaczyć rezultaty potrzeba próbować. Nikt z nas nie żyje w próżni, czy na bezludnej wyspie. Obiekt Twoich zainteresowań może być na celowniku innych kobiet. Nawet jeśli to nie zaszkodzi próbować i nie rezygnować w przedbiegach. Potrzebujesz w każdej sytuacji wiedzieć, że zrobiłaś wszystko co mogłaś w sprawach sercowych. Jeśli poprzedni związek skończył się z powodu niezgodności celów, masz mieszane uczucia z nim związane, to poczujesz równowagę. Możesz oczekiwać zmiany w perspektywie swojego spojrzenia na miłość i partnerstwo, poczujesz trochę ekscytacji na temat zmian w dziedzinie własnego życia uczuciowego. To pomoże otworzyć się na nowe możliwości, ale nie możesz nawet na moment dopuścić braku wiary w sukces, czy tracić pewności siebie. Nie traktuj każdej okazji porozmawiania z nowo poznanym mężczyzną jako egzaminu przydatności na męża i ojca Twoich dzieci, a bardziej jako lekcję, okazję do nauki i własnego dalszego rozwoju. Jeśli poczujesz się zdominowana lub odkryjesz próby dominacji, czy manipulacji to nie zwlekaj by ustalić pewne granice w jakich czujesz się dobrze. Najważniejsze jest, by potrafić wyrazić swoje uczucia i potrzeby.

 

Karta #3 - Kluczowe możliwości, na czym możesz się oprzeć - karta przypomina o tym, że wszystko to na czym skupiamy swoją uwagę ma brzydki zwyczaj manifestowania się bardziej i bardziej w naszym życiu, wpływa na jakość naszego życia oraz determinuje poczucie zadowolenia. Zwracaj więc uwagę na to o czym myślisz. Jeśli koncentrujesz się na tym czego Ci brakuje do szczęścia to spodziewaj się dalszego brakowania. Jeśli potrafisz się cieszyć z tego co posiadasz, to los podsuwa więcej szczęścia i powodów do zadowolenia. Ważne jest być gotową na nową relację, a to oznacza odcięcie się kompletne od poprzedniego partnera, przebaczenia jemu i sobie za wszystkie realne i wymyślone winy. Ten proces wymaga czasu. Nie od razu jesteśmy w stanie uświadomić sobie powodów dla których wszechświat zesłał nam poprzednie doświadczenie, czego próbowało to nas nauczyć, w jaki sposób przygotować nas do czegoś o wiele lepszego, tak abyśmy potrafili to docenić.

 

Karta #4 - Co otwiera się przed Tobą, czyli możliwa przyszłość - to doskonały omen na nową relację, karta spełnienia marzeń. To jednak szansa tylko, a nie coś wykutego w skale. Twoje pytanie brzmiało "Czy w 2016 znajdę..." i jest typu Tak/Nie. Moglibyśmy rzucać monetą. Karty podpowiadają, że w sprawach miłości będziesz miała farta, ale jak wykorzystasz szanse losu dalej zależy od Twoich decyzji. Warto więc przeanalizować swoje skłonności, podświadome skłonności i zachowania. Ważne jest też, abyś była pomiędzy ludźmi, ale w rozmowach i kontaktach nie ustawiaj żadnych specyficznych oczekiwań. Lepiej baw się spotkaniami, bierz to co jest z lekkim sercem. Nie widzę w wyciągniętych kartach specyficznego określenia kim może być docelowy partner, ale ten który stanie na Twojej drodze w tym roku, będzie takim mężczyzną do jakich masz podświadomą skłonność. Jeśli dotychczasowe wybory nie przyniosły Ci satysfakcji to może warto zrobić listę cech i przymiotów jakie chciałabyś widzieć u partnera oraz listę rzeczy, których nie tolerujesz. Często pomaga to zracjonalizować i zweryfikować to czego pragniesz w swoim życiu. Pomyślności!

Share this post


Link to post
roza5

witaj Zib, chcialam cie poprosic o wrozbe, jak potoczy sie moje zycie uczuciowe, czy poznam mezczyzne z ktorym stworze trwaly zwiazek i kiedy, czy jest mi juz pisana samotnosc Ania 15,03.1959, Poproszę talie ANNA K TAROT przelozenie 55 zapoznałam się z regulaminem, pozdrawiam

Edited by roza5

Share this post


Link to post
Guest Lukas85

Witaj chcialbym zapytac Cie co mowia karty o relacji z Angelika 23.02.1989.Spotykamy sie od pewnego czasu i w naszych relacjach cos pospsuło sie,Chcialbym sie z nia zwiazac zaczęło mi zalezec na niej . Ja Łukasz 18.01.1985 DruidCraft Tarot przelozenie 6 zapoznalem sie z regulaminem

Share this post


Link to post
verita

Witaj!

Prosiłabym o spojrzenie w kartach na moja sytuację zawodową i uczuciową w najbliższym półroczu (pracuję, obecnie jestem wolna).

Karty Karma Tarot z przełożenia 48.

Anna 9.04.82

Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję.

Zapoznalam sie z trescia regulaminu.

Edited by verita

Share this post


Link to post
Tavia

Pierwsze co zobaczyłam to karty i nie wróżyły nic dobrego (co potwierdziły Twoje słowa).

Może zacznę od pracy, w końcu ją zalazłam, co jak co ale co miesiąc podpisywać nową umowę i bać się czy przedłużą to trochę męczące. Ogólnie jest ok, nie wychylam się zbytnio nie komentuję, aby nie zapeszyć (oraz żeby ktoś nie nakapował). Ciężko jest, ale jakaś nadzieja na jutro jest :)

 

Rodzinnie, to chyba wiem kto chciał kontrolować moje życie. Nie mam już czego wybaczać, widzę że ta osoba się poprawiła. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej i nie będziemy wracać do przeszłości, która nie była wesoła.

 

"Obecnie uczysz się jak używając swojej mocy i dyscypliny zrealizować swoje najwyższe ambicje. Jest czas ustalenia wytycznych do działania i budowania struktur w Twoim życiu."- Ciałkiem możliwe, że wzięłam się za siebie, mam zarys swojej przyszłości mimo iż uległa trochę zmianie. Chciałabym więcej widzieć co w przyszłości, ale czas pokaże czy się tego odpowiednio nauczę.

 

"W sprawach uczuciowych karta wskazuje, że może brakować wzajemności oraz ktoś (albo Ty sama) próbuje dominować w relacji. "- Wycofanie i moja dominacja rzeczywiście się nie spodobała. Zostało również zszargane zaufanie, niby nie przeze mnie ale jednak tak. W miłości nie polega by trzymać na smyczy, dlatego ją puściłam :)

 

"Jeśli wskazuje na osobę w Twoim bliskim otoczeniu to najprawdopodobniej jest to ktoś młody. Młodość to czas nauki, a także eksperymentów i popełniania błędów. Tych nie sposób uniknąć, bo z nich najszybciej uczymy się. Niekiedy nasze działanie przynosi niespodziewane konsekwencje. Takich, których wolelibyśmy nie napotkać. Brak cierpliwości, brak akceptowania uwag, czy konstruktywnej krytyki innych, nerwowe działanie może sprawiać częste deptanie innym po odciskach."- Nie mam bladego pojęcia o kogo może chodzić. Niestety ta karta (2) źle się kojarzy i postaram się uważać i być ostrożna, aby nie "deptać innym po odciskach" :)

 

"Jedyne co potrzebujemy robić to myśleć pozytywnie, aby to czego naprawdę chcemy i oczekujemy manifestowało się w życiu."- Jestem tego samego zdania!

 

Dziękuję jeszcze raz za wróżbę, ogólnie nie wyszła tak strasznie jak na początku się wydawało (lecz na swoje muszę uważać i tak). Chcę aby było dobrze nie tylko u mnie :)

Pozdrawiam ciepło

Tavia

Share this post


Link to post
Guest Lukas85
Witaj chcialbym zapytac Cie co mowia karty o relacji z Angelika 23.02.1989.Spotykamy sie od pewnego czasu i w naszych relacjach cos pospsuło sie,Chcialbym sie z nia zwiazac zaczęło mi zalezec na niej . Ja Łukasz 18.01.1985 DruidCraft Tarot przelozenie 6 zapoznalem sie z regulaminem

 

Dzieki anuluje mojego posta,nie widze opcji usun wiec w takiej formie pisze

Share this post


Link to post
Tavia

Witaj Zib :)

Przyszłam z weryfikacją i na razie co do słowa się zgadza. W pracy się zbytnio nie wychylam, ale zmieniłam dział. Teraz jest zupełnie inaczej.Jedynie na co nadal muszę uważać to moje zachowanie. Jeżeli chodzi o uczucia jedno odchodzi, drugie przychodzi. Nie jestem pewna co do jednego Pana, ale jeszcze trochę poczekam.

Pozdrawiam

Tavia

Edited by Tavia

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...