Skocz do zawartości
Zib

Mniej tradycyjną talią

Rekomendowane odpowiedzi

Zib

Moje poprzednie wątki trafiły do archiwum. Ponownie oferuję tu potrzebującym pomoc w rozjaśnieniu życiowych dylematów i wątpliwości w trochę mniej typowy sposób. Dla odmiany proponuję w tym wątku trochę inaczej popatrzeć na karty, zapomnieć na moment o wyuczonych znaczeniach i automatycznie nadawanym im etykietom. Nieodpłatnie wróże na EzoForum od roku 2011. W tym wątku każda osoba może zadać pytanie raz na 4 miesiące, czyli 3 razy w roku kalendarzowym.

Oto zasady i sprawy organizacyjno-porządkowe:

TYPOWE

=> Wróżę tylko pełnoletnim 21+

=> Nie wróżę w kwestii zdrowia fizycznego w sensie stawiania diagnozy, ale w sprawach duchowego uzdrawiania odpowiem

=> Proszę o podanie imienia i daty urodzenia oraz krótki opis sytuacji, o ile może to pomóc w interpretacji kart

=> Jeśli dane zawarte będą w poście to wykropkuję je ******** w swoich cytatach, za dane w swoim poście odpowiada autor

=> Nie odpowiadam na pytania zadane innym wróżącym, albo typu "ogólnie, co mnie czeka"

=> Na pytanie niezgodne z moją etyką, albo regulaminem forum też nie odpowiem

=> Rezerwuję sobie też prawo odmowy bez podania przyczyn

Będę wdzięczny za weryfikację i według uznania punkciki reputacji

NIETYPOWE

=> Przez weryfikację należy rozumieć odpowiedź czy i jak karty, które pokażę/opiszę odnoszą się do sprawy, okoliczności, pytania. Bardzo chciałbym usłyszeć:

Jaką historię opowiadają te obrazki według Ciebie?

Czy ma to coś wspólnego z obecną sytuacją?

Co w pierwszym rzędzie przykuło Twoją uwagę, a jakie były dalsze skojarzenia?

=> Rozkładanie kart ma sens tylko jeśli sami w tym uczestniczycie, więc poproszę o przełożenie talii przez podanie liczby od 0 do 77. Nie oznacza to dla mnie wcale karty. Pomaga przełożyć talię, tak jakbym po potasowaniu jej podał ją osobie której wróżę. Technicznie odliczam karty z góry i wkładam je pod spód.

=> Proszę też o wybranie talii tarota, której grafika do Was przemawia

Talie do wyboru jakimi mogę tu powróżyć oprócz klasycznej talii tarota RWS to :

#1 - Deviant Moon Tarot - fantastyczna, AW z polskim opisem zamieściłem na swoim blogu

#2 - DruidCraft Tarot - karty tradycji celtyckiej

#3 - Anna K Tarot - oparta znacznie na RWS

#4 - Karma Tarot - mniej typowa i często zaskakująca talia

#5 - MonaLisa Tarot - może jeszcze mniej w niej typowych znaczeń

Powyższe talie są znane od kilku lat, więc wystarczy wpisać w wyszukiwanie grafiki w google, aby obejrzeć obrazki. Jestem otwarty na dodatkowe sugestie i wyzwania jeśli żadna z oferowanych talii nie przemawia do osoby proszącej o wróżbę. Będę wdzięczy za uwagi na ten temat, a może i jakieś propozycje talii, których nie ma tu na liście.

Zapraszam!

Proszę o zgłaszanie się max. 3 osób na raz, bieżącą listę z ewentualnym wolnym miejscem zamieszczę po każdej wróżbie

Lista * Nick * #Postu

1 -

2 -

3 -

PS. Dodatkowo zmuszony jestem prosić o krótką notkę w każdej prośbie o wróżbę potwierdzającą zapoznanie się z regulaminem działu oraz moich warunków zawartych w pierwszym poście.

Edytowane przez Zib

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zib

Wszystkich zgłaszających się po wróżbę, czy pragnących się zgłosić proszę o spokojne poczekanie na wolne miejsca na liście. Pracuję nad 3 osobami na raz, głownie w weekendy. Nie chcę, aby bałagan z wpisami chętnych, poszukiwanie i rozsądzanie kto był pierwszy przeszkadzał w tym. Prośby o wróżbę akceptuję tylko kiedy robi się wolne miejsce. Dodatkowo chciałem tu dodać, że stosuję najczęściej dosyć prosty, tradycyjny rozkład. Określenie znaczenia pozycji każdej z kart pomaga skupić się nad tym jaką odpowiedź niosą:

#1 Obecna czy dotychczasowa sytuacja

#2 Jakie są główne przeszkody w sprawie

#3 Co może pomóc, na czym można się wesprzeć

#4 Możliwa przyszłość

Ponieważ patrzymy na trochę mniej tradycyjne karty, to ułatwiać może znacznie odczytanie przesłania symboli na obrazach, które w większości pokazywanych przeze mnie talii są obrzezane, czyli pozbawione podpisów. Ewentualnie mogę dodać czasem karty, ale ma to sens tylko kiedy usłyszę coś na temat czy wyciągnięte karty poruszają czułe struny, bo odnoszą się bezpośrednio do rzeczywistości.

W związku z powyższym chciałem poruszyć tu także sprawę pytań. W zasadzie to sprawa pytającego, gdyż sam wie jakiej informacji potrzebuje. Nie powinienem i nie chcę się w to wtrącać, co zaleca też odnośny wpis w regulaminie działu . Osobiście jednak nie lubię pytań na które potrzeba tylko odpowiedzi TAK/NIE. Z miejsca węszę przypadek, że ktoś próbuje użyć karty (i poniekąd mnie) do podjęcia swoich życiowych decyzji i w przyszłości ewentualnie móc zrzucić z siebie łatwo odpowiedzialność. Mój rozkład znacznie lepiej odpowiada na otwarte pytania, czyli zamiast pytać "czy...coś nastąpi" zapytać "co mogę zrobić.... by nastąpiło", "co powinnam wiedzieć o ...". To stawia nas mentalnie w pozycji kierowcy w rydwanie. Wysyłamy swojej podświadomości wiadomość, że coś zależy od nas, że ma sens działać i starać się, zamiast czekać na to co los przyniesie. Wtedy sugestie podsuwane przez karty nabierają więcej sensu. Tarot generalnie i moje rozdanie z założenia ma dać do myślenia, a nie decydować za kogoś. To od osoby proszącej o wróżbę zależy niby jak to traktować. Zlekceważyć sugestie i robić swoje w dotychczasowy sposób też można. Teraz na pytania typu "czy..." będę wyciągał dwie karty w znaczeniu TAK/NIE i pomogę rozszyfrować ich przesłanie.

Wiem z doświadczenia, że większość z was chciałaby otrzymać natychmiast odpowiedź na wszystkie swoje pytania. To ludzkie i normalne. Mój czas jest jednak ograniczony, tak jak spora część ludzi muszę zarabiać na życie. Nie jestem w stanie wybierać za was które pytanie jest ważniejsze, więc proszę nie zasypujcie mnie wieloma pytaniami. Proszę wybrać jedno. Kiedy jedno się w życiu wyprostuje to inne równoległe problemy też się zmieniają.

Tych co lubią tylko czytać czyjeś wróżby zapraszam na równie dobrą zabawę w rozszyfrowanie obrazkowego pisma jakim przemawiają do nas poszczególne talie.

Edytowane przez Zib

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
migotka20

Witam serdecznie :)

Poproszę o wróżbę na rok 2016. Jaki on dla mnie będzie pod względem uczuciowym i zawodowym oraz ogólnie co się dla mnie szykuje.

Wybieram talię: Karma Tarot

Pozdrawiam :)

Edytowane przez migotka20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość5

Witaj Zibie! Ja równiez poproszę- tym razem na pracę- kiedy znajdę pracę i jeśli sie pokaże- to jaka to będzie praca.

wybieram Anna K Tarot - przełożenie 21.

Baska 23/02/1975

Wszystkiego najlepszego na Nowy Rok 2016!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grahanka

Witaj Zib!

Chciałabym Cie prosić o wróżbę na Nowy 2016 Rok.

Dane i nurtującą mnie sprawę opiszę w wiadomości prywatnej.

Wybieram moja ulubioną talię MonaLisa Tarot - przełożenie 22.

Pozdrawiam serdecznie,

Grahanka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DoNogi

Witaj Zib. Ja także proszę i ustawiam się w kolejce.

Dane przesyłam na pw.

Wybieram talię Deviant Moon Tarot przełożenie 13

Proszę o wróżbę na uczucia w 2016r. Dziękuję.

Pozdrawiam.

Edytowane przez DoNogi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wiwi14741

Proszę o wróżbę na 2016 rok. Interesują mnie sprawy zawodowe oraz miłosne. Co dalej będzie z moim sercem? Czy dostane prace w tej firmie gdzie ostatnio bylam na rozmowie?

Agnieszka 24.04.1990 poproszę MonaLisa Tarot przełożenie 11.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
anhana

Jest napisane , że kolejka do 3 osób!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zib

Proszę ponownie o zgłaszanie się max. 3 osób na raz, bieżącą listę z ewentualnym wolnym miejscem zamieszczę po każdej wróżbie. Z góry ostrzegam i przepraszam za trudny do określenia czas oczekiwania.

Lista * Nick * #Postu

1 - migotka20 - post #3

2 - rogi7 - post #4

3 - Grahanka - post #5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DoNogi

Ponawiam swoją prośbę i ustawiam się w kolejce.

Dane przesyłam na pw.

Pozdrawiam.

Edytowane przez DoNogi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zib
Witam serdecznie :)

Poproszę o wróżbę na rok 2016. Jaki on dla mnie będzie pod względem uczuciowym i zawodowym oraz ogólnie co się dla mnie szykuje.

Wybieram talię: Karma Tarot

********** dane usunąłem z cytatu *********

Pozdrawiam :)

Pozostałe obrazki pełnej talii są tutaj Talia Karma Music

Coins09.jpgMajor02.jpgMajor15.jpgCups02.jpg

Karta #1 - Sytuacja obecna, co zostawiasz za sobą - karta podpowiada, abyś cieszyła się i używała owoców swojej pracy, nie pozwalając niczemu się zmarnować - wszystko co nas spotyka na drodze życia jest szyte na miarę, nawet problemy i dramaty mają dokładnie taką wagę jaką potrafimy udźwignąć. Myślę, że przez swoje usiłowania osiągnęłaś jako taki dostatek materialny, dostatek, poczucie bezpieczeństwa, pewien status, niezależność. Czy potrafisz cieszyć się tym wszystkim co dotąd zsyła los, tym co zarabiasz? Zostaw za sobą poczucie samotności i bycia wyizolowaną w swoim świecie o ile zaczęły dokuczać. Sama otoczyłaś swój mały świat murem. Może w następnym roku potrzebujesz poczuć więcej wdzięczności za wszystko co zdobyłaś. Masz co chciałaś. Obawy o sprawy pracy i finansów możesz pozostawić za sobą. Czy miłość, wola bycia z wybranym przez Ciebie partnerem osłabły? To czy osiągniesz wyższy poziom intymności, zadowolenia i satysfakcji zależy w dużej mierze od Ciebie samej.

Karta #2 - Kluczowe wyzwania i przeszkody - potrzebujesz zwracać uwagę na rytmy i cykle w życiu, odnaleźć jak najlepiej możesz użyć tu i teraz swoje zdolności intuicyjne, psychiczne albo zdolność marzenia - możesz mieć skłonność do popadania w apatię, okresy bierności. Ten rok może być magiczny i mistyczny w sprawach miłości, o ile nie przegapisz, bo potrzebujesz więcej zwracać uwagi na swoją intuicję, wewnętrzną wiedzę niż na świadomy umysł i intelekt. Zwracaj uwagę na sny. Może dać znać o sobie synchroniczność.

Karta #3 - Kluczowe możliwości, na czym możesz się oprzeć - bycie zbyt świętą jako przeszkoda a energia diabła w kluczowych możliwościach potrafią odmienić życie - widzę tu pewną logikę. Możliwe, że Twoje zapasy pasji trochę się ostatnio wyczerpały, stąd wynikał zastój i brak pełnego zadowolenia. Czy istnieją jakieś granice i limity w Twoim życiu których obawiasz się przekroczyć, a może coś/ktoś jest Twoją obsesją? Może jesteś manipulowana i potrzebujesz ukierunkować, przebudować struktury energii i swoich pragnień w sposób kreatywny, ale bez manipulacji? Pewna doza humoru zawsze pomocna jest w spojrzeniu na własną sytuację. Jako dojrzała osoba powinnaś już znać swoje diabły, czyli wewnętrzne instynkty i impulsy. Jeśli tak się do tej pory nie złożyło, to w nowym roku czas zwrócić uwagę na ten aspekt rozwoju swojej osobowości. Na co dzień nie zdajemy sobie niestety sprawy z tego, że nasze lęki, kompleksy, urazy z przeszłości czy traumatyczne przeżycia spychane są do podświadomości. Chyba czas oswoić lęki, wydobyć z podświadomości i zasymilować ciemną stronę swojej natury, a później korzystać z niej świadomie zgodnie z podjętą przez siebie decyzją. W sprawach partnerskich możesz czuć się obecnie trochę jak w pułapce. Jeśli odbierasz takie sygnały to spróbuj porozmawiać. Im dłużej zwleka się tym później trudniej uratować relację. Pamiętaj, że cokolwiek robisz to Twój wybór, włączając "nic-nierobienie". Magia może być żywa tylko jeśli czynisz ku temu jakieś kroki.

Karta #4 - Co otwiera się przed Tobą, czyli możliwa przyszłość - możesz kochać innych tylko tak mocno na ile kochasz siebie - ta karta odnosi się głównie do romantycznej relacji, ale nie tylko. Zwraca uwagę, jak wszystkie dwójki także na zachowanie balansu. w tym wypadku w przyjaźni, odczuwaniu radości, w dzieleniu się wszystkim co posiadamy w sobie z innymi. Nowy Rok pod sztandarem tej karty wydaje się być bardzo dobry i prawdopodobnie płodny. Powinnaś poczuć się bardziej niż zwykle kochana, otoczona opieką i usatysfakcjonowana. To świetna karta w sprawach relacji małżeńskich, ale nie oznacza, że masz prawo robić czy mówić wszystko co zechcesz, a miłość, czy relacja będzie trwać mimo to po wszystkie czasy. Karta oznacza bardzo solidną bazę dla rzeczywistego, stalowego potencjału na prawdziwą miłość i uczucia, że one są tutaj, istnieją.

Tyle na dzisiaj. Pomyślności i Szczęśliwego Nowego Roku !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zib

Lista PEŁNA. Proszę ponownie o zgłaszanie się max. 3 osób na raz, bieżącą listę z ewentualnym wolnym miejscem zamieszczę po każdej wróżbie. Z góry ostrzegam i przepraszam za trudny do określenia czas oczekiwania.

Lista oczekujących * Nick * #Postu

2 - rogi7 - post #4

3 - Grahanka - post #5

4 - wiwi14741 - post #7 dopisuję najpierw, bo zgłosiła się jeszcze w starym wątku i czeka już pół roku

Przypominam o zamieszczeniu krótkiej notki w każdej prośbie o wróżbę potwierdzającej zapoznanie się z regulaminem działu oraz moich warunków zawartych w pierwszym poście.

Już zrobione wróżby:

1 - migotka20 - pytanie post #3 - wróżba jest Tutaj

Edytowane przez Zib

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bethany

Jeśli można, to proszę wróżbę na 2016, co czeka mnie w sferze uczuć i w sprawach rodzinnych oraz ogólnie, co mnie czeka? :). Joanna 14.07.1983 Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam :)

Proszę o karty z talii DruidCraft Tarot przełożenie 33

Zapoznałam się z regulaminem działu oraz z warunkami zawartymi w pierwszym poście.

Edytowane przez Bethany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zib

Dane przesyłam na pw.

Wybieram talię Deviant Moon Tarot

Pozdrawiam.

Spokojnie, relax i nie podbijaj proszę. Jeśli w ferworze dostania się na listę nie przeczytałaś jeszcze regulaminu i moich zasad, co widzę po braku wyboru karty do przełożenia to zrób to, proszę.

Dotyczy to też Bethany

Zgodnie z regulaminem Działu Wróżb pytanie ma być również w poście. Dla zachowania prywatności zawsze da się je zredagować w sposób możliwy do zaakceptowania. Zamiast przypominać temu podobne rzeczy wolałbym patrzeć w karty. Niestety muszę robić posty z przypomnieniami gdyż z nieprzestrzeganiem regulaminu EzoForum wiążą się konsekwencje.

Edytowane przez Zib

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DoNogi
Spokojnie, relax i nie podbijaj proszę. Jeśli w ferworze dostania się na listę nie przeczytałaś jeszcze regulaminu i moich zasad, co widzę po braku wyboru karty do przełożenia to zrób to, proszę.

Dotyczy to też Bethany

Zgodnie z regulaminem Działu Wróżb pytanie ma być również w poście. Dla zachowania prywatności zawsze da się je zredagować w sposób możliwy do zaakceptowania. Zamiast przypominać temu podobne rzeczy wolałbym patrzeć w karty. Niestety muszę robić posty z przypomnieniami gdyż z nieprzestrzeganiem regulaminu EzoForum wiążą się konsekwencje.

Przepraszam. Już edytowałam post i się poprawiłam. Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zib
Witaj Zibie! Ja równiez poproszę- tym razem na pracę- kiedy znajdę pracę i jeśli sie pokaże- to jaka to będzie praca.

wybieram Anna K Tarot - przełożenie 21.

**********dane personalne wymazałem z cytatu*************

Wszystkiego najlepszego na Nowy Rok 2016!!!!!!

Wszystkie 4 karty poniżej to AW, choć tasowałem pełną talię, więc sprawa znalezienia sprawy będzie dosyć poważna w nadchodzącym roku i w Twoim życiu, chyba można rzec w centralnym punkcie, światłach szczególnej uwagi. Popatrzmy czy karty potrafią coś podpowiedzieć i jakoś pomóc:

AK-10Das_Rad_des_Schicksals1.jpgAK-07Der_Wagenlenker1.jpgAK-17Der_Stern1.jpgAK-18Der_Mond1.jpg

Karta #1 - Sytuacja obecna, co zostawiasz za sobą - los zwykle niesie nam doświadczenia niezbędne abyśmy mogli zamanifestować swój pełen potencjał - sztuka polega między innymi na umiejętności dostosowania się do ciągłych zmian. Czy w tym roku doświadczyłaś jakichś efektów takich zmian, a może potrzebowałaś coś postanowić, zadecydować? Karta w sprawie pracy najczęściej wskazuje na Twoją lub czyjąś decyzję rozwiązania umowy. Teraz jest czas zmian, możliwe na lepsze. Możliwe, że nawet jeśli przykładałaś się do tego co robisz, to nachodzi czas by pomóc w realizacji Twoich marzeń czymkolwiek one są. Jeśli masz pragnienie by robić coś innego, a nie bliżej znasz nikogo, kto robi to czego chcesz, to zadziałaj z rozmachem. Może skontaktuj się z kimś, kto już ma pracę o jakiej marzysz i zapytaj, czy zgodzą się usiąść z Tobą przy okrągłym stoliku na przykład na lunch. Spróbuj na kilka godzin być cieniem tej osoby, aby upewnić się, że ma sens to o czym marzysz i co powoduje, że nie dostrzegasz innych możliwości. Możesz być zaskoczona jak często taka prośba spotyka się z pozytywnym odzewem.

Karta #2 - Kluczowe wyzwania i przeszkody - przez ukierunkowanie wszystkich swoich mocy na swoje cele i kontrolowanie swoich obaw zwycięsko dajesz sobie radę ze wszystkimi wyzwaniami - tutaj możemy doszukać się co w Twoim zachowaniu, reakcjach nie pozwala obecnie na znalezienie pracy jakiej poszukujesz. Możesz mieć poczucie, że przytłacza Cię otoczenie, że nie masz na nic wpływu, ale to nie jest prawda. W codziennym życiu, w zależności od tego co właśnie robimy wkładamy inną maskę, czyli pełnimy inną rolę. Potrzebujesz zwrócić baczną uwagę na to jakę maskę prezentujesz dla przyszłego pracodawcy, czy potrafisz ukryć emocjonalne reakcje, jakie sprzeczności i napięcia są dla Ciebie trudne do kontrolowania. Okres poszukiwania pracy to sprawdzian na temat czy robimy postępy w sprawdzaniu swoich możliwości. Potrzeba uświadomić sobie czego do tej pory nauczyło nas życie zawodowe i położyć wszystko co mamy na szalę. Następna sugestia tej karty to pilnowanie, aby drobne sprawy zachowały swoją proporcję w Twoich myślach. Na swej ścieżce spotykamy i rzeczy i ludzi, którzy działają przeciw nam, ale nie można pozwolić, aby to powaliło nas. Robienie wszystkiego na co nas w danym momencie stać, szanowanie swojego i cudzego czasu oraz nieprzejmowanie się zbytnio tym jak inni nas widzą jest wystarczające by wyzbyć się powodów do niskiej samooceny i poczucia winy. Potrzebujesz być naładowana energią, aby dobrze ruszyć w Nowym Roku.

Karta #3 - Kluczowe możliwości, na czym możesz się oprzeć - Twoje wnętrze świeci jak Twoja szczęśliwa gwiazda, co przewodzi Twoim akcjom, odnawia i oczyszcza Cię - pamiętaj, że trzeba wierzyć w drugi brzeg, by przepłynąć rzekę wpław. Nie można tracić nadziei, że właściwa praca czeka gdzieś. To tylko kwestia czasu. Twoje szczęście, możliwości, talenty i wiedza muszą w jakimś momencie zapracować. Karta to zielone światło, czyli przyzwolenie na działanie i zastosowanie całej kreatywności jaką w sobie posiadasz. Wynika z niej, że wszystko powinno pójść bardzo dobrze, jakieś nowe możliwości nadlecą do Twojego życia, jeśli będziesz otwarta na to. Bądź gotowa, trzymaj swoje CV odkurzone, dopasowane do każdej pozycji o jaką się ubiegasz. Two Twoja wizytówka zanim dojdzie do spotkania, a wtedy jeszcze bardziej trzeba zwracać uwagę na podpowiedzi w jaki sposób możesz pasować i zaspakajać potrzeby pracodawcy. Pewność siebie wynikająca z dobrego przygotowania, gotowe odpowiedzi na wszystkie możliwe pytania pozwalają najlepszym zwyciężyć.

Karta #4 - Co otwiera się przed Tobą, czyli możliwa przyszłość - będziesz potrzebować zmienić się, by wyjść poza swoje obawy i niepewności - ta ostatnia karta ze swoim ponurym krajobrazem może symbolizować Twoje obawy i strach. Szukanie pracy to kroczenie po nieznanej drodze. Niewielu z nas to lubi. Normalnie ludzkie życie to powtarzanie cykli i wzorów. Nawet jeśli nie są dosłownie wygodne i dobre to rekompensuje to błogie poczucie bycia w znanym sobie miejscu. Brak rozeznania wywołuje zamieszanie i dezorientację gdyż nie wiemy co jest iluzją, a co rzeczywistością. Koło Fortuny na początku wróżby, a Księżyc na jej końcu niestety wskazują, że tak na 100% nic nie jest jeszcze w Twoim przeznaczeniu ustalone, nic nie jest w najmniejszym stopniu oczywiste. Pewnie istniej ku temu ważny powód. Czy jest to dla Ciebie przygnębiająca wiadomość, czy raczej pozytywna, bo widać w niej nadzieję? Potrzebować będziesz troszkę więcej cierpliwości. Wiedz przy tym, że rzeczywistość wcale nie jest taka zła i okropna jaką Ci się wydaje. Brak zrozumienia własnej sytuacji może wyzwalać obawy, ale jeśli tak jak przewidują te karty w Nowym Roku uczciwie dowiesz na czym stoisz to wszystkie niepewności rozwieją się.

Pomyślności i Szczęścia w Nowym Roku!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zib
Jest napisane , że kolejka do 3 osób!!!!

Dzięki za pilnowanie porządku. Jeśli będziesz kiedyś chciała to wykorzystaj kupon jaki Ci daję - miejsce w kolejce, bez kolejki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zib

Lista jest PEŁNA.

Proszę ponownie o zgłaszanie się max. 3 osób na raz tylko w miarę wolnych miejsc. Bieżącą listę z ewentualnym wolnym miejscem zamieszczę po każdej wróżbie. Z góry ostrzegam i przepraszam za trudny do określenia czas oczekiwania.

3 - Grahanka - post #5

4 - wiwi14741 - post #7 dopisuję najpierw, bo zgłosiła się jeszcze w starym wątku i czeka już pół roku

5 - DoNogi - post #10

Przypominam o zamieszczeniu krótkiej notki w każdej prośbie o wróżbę potwierdzającej zapoznanie się z regulaminem działu oraz moich warunków zawartych w pierwszym poście. Większość swojego czasu na forum muszę poświęcać na przypominanie o niekompletnych informacjach i pilnowaniu kolejność. Będę teraz po prostu ignorował niekompletne posty.

Już zrobione wróżby:

1 - migotka20 - pytanie post #3 - wróżba jest Tutaj

2 - rogi7 - post #4 - wróżba jest Tutaj

Edytowane przez Zib

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość5

jedno mogę powiedziec- jestes niesamowity!!! tyle samo we mnie zapału do poszukiwania nowej pracy co niepewności, zahamowań po czym znów przychodzi ta pewność, że co by nie było i tak dam radę (jak zawsze).

MAm obok siebie dobrych i pomocnych ludzi, którzy probuja mi pomóc w zakresie w jakim mogą- sama równiez robie co moge i mam nadzieje, że praca niedługo będzie.

Jeszcze raz wszystkiego dobrego na Nowy Rok!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zib
jedno mogę powiedziec- jestes niesamowity!!! tyle samo we mnie zapału do poszukiwania nowej pracy co niepewności, zahamowań po czym znów przychodzi ta pewność, że co by nie było i tak dam radę (jak zawsze).

MAm obok siebie dobrych i pomocnych ludzi, którzy próbują mi pomóc w zakresie w jakim mogą- sama równiez robie co moge i mam nadzieje, że praca niedługo będzie.

Jeszcze raz wszystkiego dobrego na Nowy Rok!

Dzięki.

Czy zechciałabyś odnieść się do poszczególnych karty z ciut obszerniejszą weryfikacją? Czy robiłaś sobie ostatnio wróżby i jak te karty mają się do poprzednich? Do niepewności, zahamowań i naprzemiennych zmian wszystkie cztery karty mi pasują jak ulał!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lipa.6789

Proszę o wróżbę na rok 2016, co mnie czeka w sferze uczuć, zdrowiu [biopsja] , czy sprzedam dom - inne ważne wydarzenia [napiszę na emala prywatnie] Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Proszę o karty z talii DruidCraft Tarot przełożenie 8 [ulubiona moja cyfra]

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mareo

Witam.Prosze Karma Tarot przelozenie 51.Pracuje obecnie za niewielkie pieniadze w gotowce do reki,I bez zadnych swiadczen ze strony pracodawczyni.Jak bedzie wygladala moja sytuacja w zwiazku z praca w 2016 roku.Na co moge liczyc w tej kwestii?Jadwiga 06.kwiecien.72.Dziekuje,I Zycze pomyslnosci i zdrowia W Nowym 2016 Roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zib
Witaj Zib!

Chciałabym Cie prosić o wróżbę na Nowy 2016 Rok.

Dane i nurtującą mnie sprawę opiszę w wiadomości prywatnej.

Wybieram moja ulubioną talię MonaLisa Tarot - przełożenie 22.

Pozdrawiam serdecznie,

Grahanka

Też lubię tą talię, choć świat i ludzie czasów Leonardo da Vinci są tak różni od naszych współczesnych realiów. Podobnie jednak jest z tym co przedstawia klastyczna talia RWS. Przez przeszło 100 lat szczegóły może się zmieniły, ale ponadczasowe prawdy zostają. Popatrzmy czy wielki budowniczy mistrz Leonardo da Vinci potrafi także Ciebie zmotywować.

db_ML-21-Die_Welt1.jpgdb_ML-_Stabe_02.jpgdb_ML-_Stabe_13_-_Konigin1.jpgdb_ML-15-Der_Teufel1.jpg

Karta #1 - Sytuacja obecna, co zostawiasz za sobą - perspektywa często nadaje sens - jednak na co dzień w ferworze walki niewiele mamy okazji na takie spojrzenie na swoje życie i świat dookoła. Nowy Rok albo jubileuszowe uroczystości w jakich uczestniczymy stwarzają taką szansę. Każde zakończenie cyklu stawia nas na progu nowego i tylko od nas samych zależy czy pójdziemy dalej. To taki krótki przystanek, aby sprawdzić czy jest w nas poczucie dobrze spełnionego obowiązku i możemy pozwolić sobie tańczyć ze szczęścia. Karta zawiera naukę życia "tu i teraz", bez oglądania się na przeszłość i bez czekania na przyszłość. Tak naprawdę szczęśliwą możesz być tylko w tej jedynej, niepowtarzalnej chwili. Odkładanie poczucia szczęścia do chwili, gdy spełnią się jakieś wielkie, znaczące plany pozbawia nas samych prawa do zadowolenia z samej drogi do celu. Ta droga to jest nasze życie, a cele do których dążymy przecież ciągle się zmieniają. Skoro karta wskazuje na to co zostawiasz za sobą to jest tu decyzja by osiąść na stałe w jakimś porcie.

Karta #2 - Kluczowe wyzwania i przeszkody - niezgodny wół, choć nawet silny, nie zaorze pola - dotyczy to nawet jednoosobowego kierownictwa, bo podejmowanie codziennych decyzji to konieczność uporania się ze wszystkimi sprzecznościami. Te są dwojakiego rodzaju. Poza tymi zewnętrznymi jakie zsyła los i otoczenie są i wewnętrzne. Kiedy więcej osób jest zaangażowane we wspólne dzieło to pokazują się dodatkowe trudności. Potrzebujesz uświadomić sobie co jest ważne dla Ciebie i innych. Upartość i obstawanie czasem wbrew logice, tylko by zadowolić własne Ego na koniec dnia nikomu nie służy dobrze.

Karta #3 - Kluczowe możliwości, na czym możesz się oprzeć - nie dasz rady odpowiedzieć o ile wcześnie nie słuchałaś - karta przedstawia osobę, która rozpoznaje swoje możliwości oraz zdolność do urzeczywistnienia swoich pragnień. To dobra cecha i ważne jest wiedzieć czego się chce. Równie ważne jest jednak także być szczerą i uczciwą w relacji. Do tego należy uczynić krok więcej i być gotową posłuchać czego pragnie druga strona. Wtedy łatwiej znaleźć rozwiązanie, które sprawi, że na koniec dnia wszyscy są ukontentowani.

Karta #4 - Co otwiera się przed Tobą, czyli możliwa przyszłość - niebezpieczeństwo zignorowane to zaproszenie dla katastrofy - kiedy dobrze poznasz swoje wnętrze, wszystkie diabły, które powodują instynktowne reakcje i impulsy, wtedy mogą zacząć Ci służyć, zamiast zniewalać oraz stwarzać limity i stawiać granice w Twoim życiu. W nadchodzącym roku czeka Cię taka lekcja życia. Nie możesz pozwolić, aby materialny sukces stał się obsesją. Swoje pragnienia możesz realizować kreatywnie, ale bez manipulowania innymi. Nie pozwalaj też innym na manipulowanie sobą, na dobrowolne włożenie więzów. Zanim w cokolwiek się zaangażujesz postaraj się popatrzeć na sprawę z boku, bardziej obiektywnie i z odrobiną humoru. To pomaga podjąć korzystne kroki. Czegokolwiek się podejmiesz to będzie przebiegać dużo łatwiej jeśli nie pozwolisz pierwszym impulsom rządzić sobą. Musisz wiedzieć przed podjęciem każdej decyzji skąd ten impuls wynika, czy to intuicja, czy tylko kuszenie diabła. Te zwykle największe pole do popisu mają w ciemnościach, kiedy brakuje nam rozeznania w sytuacji. Ostatnia czwarta karta wzywa, aby spojrzeć poza zewnętrzny blichtr obrazu, głębiej w prawdę i rozumienie sytuacji. Prosi także aby pamiętać kiedy tylko czujesz się ograniczona, że zawsze sama powinnaś starać się trzymać klucz do własnej wolności. Nie poddawaj się!

Pomyślności i Szczęśliwego Nowego Roku! Jeśli masz ochotę podzielić się wrażeniami jakie wywołują obrazki, komentarzem jak i czy pasują do Twojej specyficznej sytuacji będę wdzięczny.

Edytowane przez Zib
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zib

Lista jest PEŁNA.

Proszę ponownie o zgłaszanie się max. 3 osób na raz tylko w miarę wolnych miejsc. Bieżącą listę z ewentualnym wolnym miejscem zamieszczę po każdej wróżbie. Z góry ostrzegam i przepraszam za trudny do określenia czas oczekiwania.

5 - DoNogi - post #10

6 - Bethany -post #13

Przypominam o zamieszczeniu krótkiej notki w każdej prośbie o wróżbę potwierdzającej zapoznanie się z regulaminem działu oraz moich warunków zawartych w pierwszym poście. Większość swojego czasu na forum muszę poświęcać na przypominanie o niekompletnych informacjach i pilnowaniu kolejność. Będę teraz po prostu ignorował niekompletne posty.

Już zrobione wróżby:

1 - migotka20 - pytanie post #3 - wróżba jest TUTAJ

2 - rogi7 - post #4 - wróżba jest TUTAJ

3 - Grahanka - post #5 - wróżba jest TUTAJ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mareo

Witam.Bardzo przepraszam,ze za wczesnie umiescilam prosbe .Ustawiam,sie W kolejce,I prosze o spojrzenie na moje sprawy zawodowe.Probowalam wkleic moj post powyzej,ale na aipod miI sie nie udalo.Prosze Pana o przeczytanie mojego poprzedniego postu,gdzie wszystko umiescilam.Jeszcze raz dziekuje.HAPPY NEW YEAR 2016.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
migotka20

Dziękuję pięknie za wróżbę.

1. Zgadza się w 100% to co zostawiam za sobą. Wysiłek jaki włożyłam w swoją pracę zawodową opłacił się i zobaczyłam wreszcie jego pierwsze długo oczekiwane efekty lecz jednocześnie przez zbytnie skupienie na sprawach zawodowych moje życie uczuciowe z partnerem zeszło na dalszy plan i niestety uległo osłabieniu.

2. Jeśli chodzi o kluczowe wyzwania i przeszkody to też się zgadza. Niestety miewam okresy popadania w apatię, bezsilność i bierność. Mam nadzieję, że uda mi się odnaleźć w sobie te zdolności intuicyjne, które odpowiednio mnie pokierują :)

3. W kwestii moich kluczowych możliwości zgadza się, że zapasy pasji wyczerpały się, był etap zastoju, rozmyślania i braku zadowolenia. Dopiero w ostatnim czasie zaczęłam uświadamiać sobie swoje lęki, z którymi mam zamiar zmierzyć się w Nowym Roku :)

4. Odnośnie możliwej przyszłości, bardzo życzyłabym sobie by była taka jak wyszło w kartach :)

Dziękuję raz jeszcze za poświęcony czas i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Inez2503

Witaj Zibie, ponieważ każda twoja wrózba mi sie sprawdza, zatem poproszę Ciebie o wróżbę na uczucia i pracę na 2016 r. Mam pracę , ale chciałabym zmienic na cos bardziej satysfakcjonującego, co do uczuć, jestem po rozstaniu z partnerem. Wybieram talię Karma Tarot:) . Z góry dziękuję, jak zwykle zweryfikuję:) Agnieszka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tavia

Witaj Zib :)

Już raz korzystałam z Twojego talentu i poproszę ponownie :)

Tym razem ogólnikowo czyli co tam w uczuciach i zawodowo na 2016. Nie mam konkretnych pytań.

Talia, która do mnie przemawia to MonaLisa Tarot przełożenie 11.

Pozdrawiam

Tavia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grahanka

Karty MonaLisa są dla mnie czytelne, a do tego mają ładną grafikę. Jednakże to nie karty, a interpretacja ma moc wróżebną. I choć sama się nią posługuję, nie doszukałabym się tak trafnego i pozytywnego przekazu kart tak jak Ty, Zib. Dziękuję :)

Karta Świat to czysta prawda. Doceniam to i często podkreślam wśród bliskich.

Niezgodnym wołem jestem ja :), kłótliwa i na siłe uparta.

Niestety podupadłam na zdrowiu od tych nerwów i wyciągam rękę po wajchę, obrazek karty mówi: wrzuć na luz i pomału to robię, co nie znaczy, że jej nie trzymam, bo kontrolę trzeba mieć :) Jak to królowa pałek.

Nowy rok mnie zaskoczy, na karcie idę po ciemku. Nie wszystko będzie jasne, to oczywiste. Takie przedsięwzięcie nie jest codziennością. Postaram się zdystansować i czerpać radość z małych kroczków sukcesu. Karta Diabła w moim pytaniu jest jak najbardziej pozytywna, bo oznacza, że nie porzucę prac, a dalej będę brnąć do celu.

Raz jeszcze dziękuję za poświęcony czas i to dokładnie czas noworoczny. Życzę wszelkiej pomyślności w tym Nowym Roku!

Grahanka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zib

Grahanka,

Serdecznie dziękuję za uznanie i weryfikację adekwatności kart do zaistniałej sytuacji. Nie możemy ze 100% pewnością wiedzieć jak zamanifestują się karty na przyszłość. Jednak na podstawie oceny trafności tych dotyczących przeszłości i obecnej sytuacji możemy spekulować, że karty równie dobrze przewidują to co będzie, a oparta na nich moc wróżebna ma solidne podstawy. Oto kilka następnych wskazówek od kart:

db_ML-_Stabe_11_-_Bube1.jpgdb_ML-_Scheiben_07.jpgdb_ML-01.jpg

Karta #5 - Ukryte obawy (to karta z przełożenia) - w małych rzeczach może być wielka przyszłość - ta karta to symbol ciągłego wzrostu i uczenia się, pasji, a także rozpoczynania jakiegoś działania. To ostatnie wymaga kreatywności, entuzjazmu, pewności siebie i odwagi. Możliwe, że zasoby tych cech masz na wyczerpaniu. Myślę, że Twoje zmęczenie sprawiło, że widzimy tę kartę na pozycji obaw. Pewnie co rusz masz wątpliwości czy poradzisz sobie, czy nie popełnisz błędów przez niewiedzę lub lekkomyślność. To bywa kosztowne. Często mówi się, że pierwszy raz robimy coś dla nauki, a dopiero drugi może przynieść spodziewane wyniki. W przypadku poważnej inwestycji nie ma takiego luksusu i potrzebna jest wiedza tu i teraz, aby doprowadzić dzieło do końca.

Karta #6 - Rada z niebios/od Twojego Anioła Stróża (wyciągnięta ze środka talii) - dzisiejsze decyzje kształtują przyszłość - karta przypomina, że poprzez ewaluację procesu uczymy się tak z sukcesu jaki i porażki. Myślę, że te drugie stanowią zwykle mocniejszą lekcję, tak samo jak karę pamiętamy dłużej niż pochwałę, czy nagrodę. Każdy zasiew, jak i poczynione inwestycje mają sens tylko jeśli starcza nam cierpliwości aby doczekać do zbiorów i ewentualnych zysków. Normalnym jest, że towarzyszy tu niepokój i obawy. One to wywołują napięcia jakie wpływają na pozostałe dziedziny życia. Nie darmo mówi się, zgoda buduje, a niezgoda rujnuje. Niektóre czyny, decyzje i słowa są nieodwracalne i samo "przepraszam" nie odkręci spraw, bo jest tylko spóźnioną grzecznością.

Karta #7 - Przewodni temat na ten nowy rok - prawdziwa moc przychodzi z wewnątrz - myślę, że karta ta zawiera sugestię poprawy w dziedzinie komunikacji z innymi, upewnienia się, że Twoje cele są czyste, że masz wszystkie zdolności jakie są potrzebne, a wtedy rosną możliwości zamanifestowania się Twoich zamiarów. W Nowym Roku nie obawiaj się działać. Potrzebujesz dużo wiary w siebie i woli, aby postawić na tą wiarę. Kiedy rozumiesz swoją sytuację dokładnie nie tracisz czasu na wahania i możesz skupić wysiłki z jednomyślną determinacją. Działaj świadomie i z koncentracją. Generalnie oczekuj bardzo pozytywnych czasów, możesz zauważyć wiele synchroniczności w rozwoju wypadków. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zib
Proszę o wróżbę na 2016 rok. Interesują mnie sprawy zawodowe oraz miłosne. Co dalej będzie z moim sercem? Czy dostane prace w tej firmie gdzie ostatnio bylam na rozmowie?

********dane osobowe usunąłem z cytatu*********** poproszę MonaLisa Tarot przełożenie 11.

db_ML-_Scheiben_14_-_Konig1.jpgdb_ML-_Scheiben_06.jpgdb_ML-_Schwerter_12_-_Ritter1.jpgdb_ML-_Stabe_08.jpg

Karta #1 - Sytuacja obecna, co zostawiasz za sobą - każda stracony dzień, godzina to utrata skarbu jaki trwonisz - spojrzenie na obrazek karty po lewej sugeruje, że ostatnio usiłujesz przypilnować jakiegoś mężczyzny, bardzo szkoda byłoby Ci go utracić. Możliwe, że masz coraz większe poczucie, że na darmo tracisz na to czas i energie. Jednocześnie widzę tu sugestię byś jak najlepiej używała swoich zdolności kierowania własnymi materialnymi sprawami. Potrzebujesz być opartą mocno na ziemi, bardzo praktyczną. Czy mężczyzna jest godny zaufania, czy zbyt uparty, czy dzięki niemu dasz radę odsunąć od siebie troski o swoją sytuację materialną? Powinnaś chyba znaleźć swoje odpowiedzi na te pytania, przestać udawać, że są nieistotne. W sprawach miłości to niezła karta. Nie możesz jednak udawać kogoś kim nie jesteś. Bądź uczciwa a wszystko się ułoży. Uczciwa także, a może przede wszystkim wobec siebie. Dobry omen w sprawie to tylko szansa. Twoją rolą jest aktywnie działać by relacja stała się obopólnie bardziej satysfakcjonująca. Jeśli jednak obecnie tak nie jest to potrzebujesz to wypowiedzieć, aby coś mogło się zmienić. Nie oczekuj, że partner potrafi wyczytać wszystko co masz w myślach.

Karta #2 - Kluczowe wyzwania i przeszkody - zawsze dobrze jest dokładnie wiedzieć dlaczego dostajesz prezent - dobrze jest dawać wiedząc, że otrzymasz z nawiązką, dzielić się swoją pomyślnością, posiadanymi środkami i zdolnościami. Wszystko co masz nabiera wówczas podwójnej wartości. Każdy ma coś czego potrzebują inni. Niestety nie zawsze równowaga w dawaniu i braniu jest zachowana w życiu. Wyzwaniem jest nie pozwolić wykorzystywać się innym, ani samej nie wykorzystywać innych, dzielić się tylko nadmiarem. Karta sugeruje mądre inwestycje i jest przestrogą dawania za darmo. Dający wymierza sprawiedliwość i ma prawo decydować kto zasłużył sobie na błogosławieństwo otrzymania. To zbyt łatwo wystawia nas na pokusę manipulacji. Życie nie jest proste i fortuna potrafi się szybko odmieniać.

Karta #3 - Kluczowe możliwości, na czym możesz się oprzeć - wyjątkowa sytuacja wymaga wyjątkowego podejścia - brak cierpliwości może łatwo zranić czyjeś uczucia. Czasem jednak miara się przebiera, a każdy ma prawo do swojej prawdy i sprawiedliwości. Dochodzenie ich jednak za wszelką cenę może pozostawiać na ustach niesmak. Aby wyprostować swoje sprawy i ustawić je na właściwych torach potrzeba sporo fizycznej, emocjonalnej i duchowej energii. Ta karta wskazuje, że w nadchodzącym roku odnajdziesz wystarczającą ich ilość, aby odnaleźć zadowolenie z życia. Może oznaczać aktywność, podróże, bycie poza domem. Prawdopodobnie obca Ci będzie chęć czekania na cokolwiek by samo przyszło. Dobrze jest podążać za pragnieniami serca.

Karta #4 - Co otwiera się przed Tobą, czyli możliwa przyszłość - wyzwolenie dla jednego nie może być ograniczeniem wolności dla innego - ostatnia karta, ta po prawej tak jak poprzednia wskazuje na szybką akcję, potrzebę reagowania szybko, kiedy jest na to właściwy czas. Gdzieś popędzisz w Nowym Roku, obierzesz nowy kierunek. Twoje pytanie jest o dwie różne sprawy i niestety w Twojej sytuacji wzajemnie się one wykluczają. Kiedy chcesz i czujesz, że powinnaś zadbać o jedno to konsekwencją jest zaniedbanie drugiej dziedziny. Tą sprzeczność potrzebujesz jak najszybciej załatwić, dokonać wyborów tak, abyś nie skończyła jak bohater starej baśni, co wybierał się na obiad gdyż dzwonili z domu na górze. W połowie drogi usłyszał dzwonienie na obiad z innego domu na sąsiedniej górze. Zawrócił więc, bo wydawało się, że tam będą smaczniejsze kąski, ale niestety... nie zdążył ani tu, ani tam. Pomyślności i pełnej satysfakcji w Nowym Roku.

Jeśli masz ochotę podzielić się wrażeniami jakie wywołują obrazki, komentarzem o tym jak i czy pasują one do Twojej specyficznej sytuacji będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zib

Dane przesyłam na pw.

Pozdrawiam.

p05.jpg05.jpgp10.jpg15.jpg

Karta #1 - Sytuacja obecna, co zostawiasz za sobą - masz poważne obawy odnośnie przetrwania związku - ludzkie życie bardzo rzadko toczy się równiutką drogą. Najczęściej charakteryzują go ciągłe zmiany z którymi potrzebujemy sobie poradzić. Karta nie jest wskaźnikiem zadowolenia w sprawach uczuć, masz przejściowy kryzys. Partner według Twoich odczuć nie traktuje Cię tak powinien. Może okazać się, że w ogóle lepiej przestać brać go pod uwagę skoro uczucia wymroziły się. Ważne jest abyś pamiętała, że to nie jest jedyny człowiek na świecie. Może los szykuje Ci kogoś z kim będziesz odczuwać więcej szczęścia, porozumienia duchowego, satysfakcji z bycia razem. Kiedy miłość jest normalna to nie trzeba wywijać koziołków, aby wszystko działało. Popatrz na to z lekkim dystansem i staraj się myśleć pozytywnie. Przecież da się Ciebie kochać, czyż nie?

Karta #2 - Kluczowe wyzwania i przeszkody - może ktoś uznaje Ciebie odpowiedzialną za obecną sytuację - czy przekroczyłaś jakieś prawa, czy reguły i czujesz, że to przewinienie? Mogło też tylko nastąpić "przemęczenie materiału", zadziałać poczucie znudzenia ciągle tym samym w związku. Może rozkład spowodowało pragnienie, by wyjść poza zwyczajne i ogólnie przyjęte role i partnerskie zachowania. Trzeba to uznać, ale raczej nie traktować jak koniec świata. Karta reprezentuje w sprawach uczuciowych związek bardzo tradycyjny, ustalonymi trochę staroświeckimi sposobami postępowania. Swobodniejsze zachowanie w takim wypadku może razić, albo nawet spowodować rozpad relacji. Wskazana tu wielka ostrożność.

Karta #3 - Kluczowe możliwości, na czym możesz się oprzeć - zachowanie jakiego spodziewa się otoczenie - harmonia ze światem daje z czasem poczucie spełnionego życia. Sama w sobie ta karta to doskonała wróżba w pytaniach o relację. Tutaj jednak niezbyt pasuje do reszty kart. Jeśli czujesz się znudzona i znużona w swoim dotychczasowym związku, to o ile był dotąd długi i niejako sprawdzony, lepiej pomyśl dłużej i poważniej zanim zechcesz go odpuścić. Możliwe, że potrzebujesz tylko innego podejścia, popróbować razem czegoś nowego, a także porozmawiać jak czujecie się w relacji. Jeśli dotychczasowa relacja jest krótka, to karta może wskazywać, że coś większego i bardziej satysfakcjonującego czeka Cię na dalszej drodze. Czy ostatnio Ty i partner gracie wobec siebie uczciwie?

Karta #4 - Co otwiera się przed Tobą, czyli możliwa przyszłość - możliwości przekroczenia swoich ograniczeń - szansa na wyzwolenie się z poczucia bycia w pułapce. Jeżeli odbierasz sygnały manipulowania sobą, stawiania ograniczeń, próby uwiązania w jakiś sposób to spróbuj porozmawiać o swoich odczuciach. To może uratować relację. Bywa czasem, że nie da się już nic zrobić i lepiej urwać nieudany, czy nie dający poczucia szczęścia związek. Pamiętaj, że zawsze masz wybór. Dla lepszej przyszłości obecnego związku, albo następnego pamiętaj, że dla zaistnienia magii w związku potrzeba działania w tym kierunku. Jeśli zdecydujesz szukać szczęścia z kimś innym, a odczuwasz desperację bycia w związku to na razie zrób sobie raczej urlop od próby znalezienia partnera. Możesz potrzebować w tym roku lepiej poznać siebie i wszystkie impulsy, instynkty, które z mroku podświadomości kierują Twoim życiem. Pomyślności

Edytowane przez Zib

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zib

Lista jest PEŁNA.

6 - Bethany - post #13

7 - lipa.6789 - post #21

8 - mareo - post #22

Przypominam o zamieszczeniu krótkiej notki w każdej prośbie o wróżbę potwierdzającej zapoznanie się z regulaminem działu oraz moich warunków zawartych w pierwszych postach tego wątku. Większość swojego czasu na forum muszę poświęcać na przypominanie o niekompletnych informacjach i pilnowaniu kolejność. Będę teraz po prostu ignorował niekompletne posty.

Już zrobione wróżby:

4 - wiwi14741 - wróżba jest TUTAJ

5 - DoNogi - post #10 - wróżba jest TUTAJ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
listeria

Witaj Zib :)

Proszę o wpisanie mnie na listę oczekujących na Twoją wróżbę.

Proszę o rozkład na pracę, finanse i uczucia w roku 2016.

Dane przesyłam na priv.

Wybieram talię Karma Tarot, przełożenia 21

Zapoznałam się z regulaminem.

Z góry serdecznie dziękuję za poświęcony czas i energię.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DoNogi

Dziękuję Zib. :)

Z partneren jestem okolo 10lat, nie stety ma przede mną wiele tajemnic o których nie wiem, a najczęściej dowiaduję się od obcych mi ludzi, on nie chce ze mną rozmawiać na nasz temat bo uważa ze wszystko jest w porządku, kiedy ja widzę w jakie kłopoty finansowe poprzez swoje machlojki nas wprowadza. Probowałam to ratować dając mu szansę po rozwodzie ale widzę ze sama nic tutaj nie zmienie. Do tego aby cos wyszlo potrzeba jest także druga strona. Wypaliło się też życie intymnę, praktycznie go nie ma, ale to wypalenie się nie wynika z mojej strony. Chyba nie znam tego człowieka, tyle lat mieszkam z kims kto oklamuje oszukuje itp.Mam tylko nadzieje, że opuści mój dom i zacznie swoją nową życiową drogę, beze mnie. Mi już na to brakuje sił.

Jeszcze raz dziękuję za wróżbę i podrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zib
Dziękuję Zib. :)

Z partneren jestem okolo 10lat, nie stety ma przede mną wiele tajemnic o których nie wiem, a najczęściej dowiaduję się od obcych mi ludzi, on nie chce ze mną rozmawiać na nasz temat bo uważa ze wszystko jest w porządku, kiedy ja widzę w jakie kłopoty finansowe poprzez swoje machlojki nas wprowadza. Probowałam to ratować dając mu szansę po rozwodzie ale widzę ze sama nic tutaj nie zmienie. Do tego aby cos wyszlo potrzeba jest także druga strona. Wypaliło się też życie intymnę, praktycznie go nie ma, ale to wypalenie się nie wynika z mojej strony. Chyba nie znam tego człowieka, tyle lat mieszkam z kims kto oklamuje oszukuje itp.Mam tylko nadzieje, że opuści mój dom i zacznie swoją nową życiową drogę, beze mnie. Mi już na to brakuje sił.

Jeszcze raz dziękuję za wróżbę i podrawiam serdecznie.

Serdecznie dziękuję za weryfikację i uznanie z punkcikiem reputacji. Oto parę dodatkowych kart, które nabrały dodatkowego sensu przy Twoich komentarzach:

m05.jpgw06.jpgm07.jpg

Karta #5 po lewej - Ukryte obawy (to karta z przełożenia w poprzednio opisanym rozkładzie) - rozpoznaję sytuację gdzie nie ma zwycięzców i chcę wycofać się z gracją - widać w karcie wyraźnie poczucie niezasłużonej krzywdy i zranienia ze strony partnera. Karta wskazuje na rozłam w związku, że nie czujesz się najlepiej z tym co robi partner. Niestety kiedy karta ta pokazuje się w kontekście pytania o miłość to konflikt jest już widoczny, a niesmak dawno czuć w ustach. Oczywiste jest, że relacja nie pracuje tak jak byś chciała. Jeśli nie w imię jej uratowania, to dla uniknięcia popełniania tych samych błędów na przyszłość pomyśl na spokojnie i z ostrożnością na temat co tak naprawdę spowodowało rozłam. Do tego trzeba odłożyć na bok zranione Ego, popatrzeć uczciwie z boku, z pozycji obserwatora. Masz być w tym uczciwa najpierw wobec siebie, nie oszukiwać siebie, a potem wobec osoby byłego partnera. Zaakceptuj rzeczywistość jaką jest, wyciągnij naukę jaką przyniosła.

Karta #6 - Rada z niebios/od Twojego Anioła Stróża (wyciągnięta ze środka talii) - Twoja pewność w zdolności osiągnięcia celów może zainspiruje innych - problemów nie rozwiązuje się tylko mówiąc o nich, potrzeba akcji aby zdobyć swoje określone cele. Triumf sprawi, że będziesz z siebie dumna, ale do tego potrzeba pokonać własne lęki, depresję i kompleksy.

Karta #7, ostatnia - Przewodni temat na ten nowy rok - widzę tu osobę podejmującą ryzyko, co reprezentuje trik z mieczami - to wystawianie siebie na niebezpieczeństwo. Czy taka tendencja jest częścią Ciebie, czy potrzebujesz na co dzień tego typu emocji zwiększających wydzielanie adrenaliny? Może dotyczy to partnera? Mogło się z tym udawać, ale w karcie jest ostrzeżenie, że ten rodzaj szczęśliwej passy kiedyś skończy się. W tym roku lepiej trochę zwolnić, nie pozwolić, by przez swoje, czy cudze ryzyko życie rozpadało się wokół Ciebie z powodu chwili skłonności do hazardu i dobrej zabawy. Myślę, że masz tutaj odpowiedź na temat uczuć, chęci ratowania związku - źle pojęte plany, możliwa awaria, próba podjęta z częściowym zaangażowaniem, bez większej wiary w sukces. Jeszcze raz życzę Pomyślności!

Edytowane przez Zib

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
poop2055

Witam.Poprosze o wróżbę MonaLisa Tarot przełożenie 6.Zapoznałam się z regulaminem.

Poproszę o rozkład na moją relację z partnerem.Spotykamy się ze sobą już 5 lat, a ciągle nie wiem czy coś do mnie czuje i co tak naprawdę myśli o naszej relacji.

Violetta 19.07.1962

Mirek 06.03.1959

Bardzo proszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wiwi14741
db_ML-_Scheiben_14_-_Konig1.jpgdb_ML-_Scheiben_06.jpgdb_ML-_Schwerter_12_-_Ritter1.jpgdb_ML-_Stabe_08.jpg

Karta #1 - Sytuacja obecna, co zostawiasz za sobą - każda stracony dzień, godzina to utrata skarbu jaki trwonisz - spojrzenie na obrazek karty po lewej sugeruje, że ostatnio usiłujesz przypilnować jakiegoś mężczyzny, bardzo szkoda byłoby Ci go utracić. Możliwe, że masz coraz większe poczucie, że na darmo tracisz na to czas i energie. Jednocześnie widzę tu sugestię byś jak najlepiej używała swoich zdolności kierowania własnymi materialnymi sprawami. Potrzebujesz być opartą mocno na ziemi, bardzo praktyczną. Czy mężczyzna jest godny zaufania, czy zbyt uparty, czy dzięki niemu dasz radę odsunąć od siebie troski o swoją sytuację materialną? Powinnaś chyba znaleźć swoje odpowiedzi na te pytania, przestać udawać, że są nieistotne. W sprawach miłości to niezła karta. Nie możesz jednak udawać kogoś kim nie jesteś. Bądź uczciwa a wszystko się ułoży. Uczciwa także, a może przede wszystkim wobec siebie. Dobry omen w sprawie to tylko szansa. Twoją rolą jest aktywnie działać by relacja stała się obopólnie bardziej satysfakcjonująca. Jeśli jednak obecnie tak nie jest to potrzebujesz to wypowiedzieć, aby coś mogło się zmienić. Nie oczekuj, że partner potrafi wyczytać wszystko co masz w myślach.

Karta #2 - Kluczowe wyzwania i przeszkody - zawsze dobrze jest dokładnie wiedzieć dlaczego dostajesz prezent - dobrze jest dawać wiedząc, że otrzymasz z nawiązką, dzielić się swoją pomyślnością, posiadanymi środkami i zdolnościami. Wszystko co masz nabiera wówczas podwójnej wartości. Każdy ma coś czego potrzebują inni. Niestety nie zawsze równowaga w dawaniu i braniu jest zachowana w życiu. Wyzwaniem jest nie pozwolić wykorzystywać się innym, ani samej nie wykorzystywać innych, dzielić się tylko nadmiarem. Karta sugeruje mądre inwestycje i jest przestrogą dawania za darmo. Dający wymierza sprawiedliwość i ma prawo decydować kto zasłużył sobie na błogosławieństwo otrzymania. To zbyt łatwo wystawia nas na pokusę manipulacji. Życie nie jest proste i fortuna potrafi się szybko odmieniać.

Karta #3 - Kluczowe możliwości, na czym możesz się oprzeć - wyjątkowa sytuacja wymaga wyjątkowego podejścia - brak cierpliwości może łatwo zranić czyjeś uczucia. Czasem jednak miara się przebiera, a każdy ma prawo do swojej prawdy i sprawiedliwości. Dochodzenie ich jednak za wszelką cenę może pozostawiać na ustach niesmak. Aby wyprostować swoje sprawy i ustawić je na właściwych torach potrzeba sporo fizycznej, emocjonalnej i duchowej energii. Ta karta wskazuje, że w nadchodzącym roku odnajdziesz wystarczającą ich ilość, aby odnaleźć zadowolenie z życia. Może oznaczać aktywność, podróże, bycie poza domem. Prawdopodobnie obca Ci będzie chęć czekania na cokolwiek by samo przyszło. Dobrze jest podążać za pragnieniami serca.

Karta #4 - Co otwiera się przed Tobą, czyli możliwa przyszłość - wyzwolenie dla jednego nie może być ograniczeniem wolności dla innego - ostatnia karta, ta po prawej tak jak poprzednia wskazuje na szybką akcję, potrzebę reagowania szybko, kiedy jest na to właściwy czas. Gdzieś popędzisz w Nowym Roku, obierzesz nowy kierunek. Twoje pytanie jest o dwie różne sprawy i niestety w Twojej sytuacji wzajemnie się one wykluczają. Kiedy chcesz i czujesz, że powinnaś zadbać o jedno to konsekwencją jest zaniedbanie drugiej dziedziny. Tą sprzeczność potrzebujesz jak najszybciej załatwić, dokonać wyborów tak, abyś nie skończyła jak bohater starej baśni, co wybierał się na obiad gdyż dzwonili z domu na górze. W połowie drogi usłyszał dzwonienie na obiad z innego domu na sąsiedniej górze. Zawrócił więc, bo wydawało się, że tam będą smaczniejsze kąski, ale niestety... nie zdążył ani tu, ani tam. Pomyślności i pełnej satysfakcji w Nowym Roku.

Jeśli masz ochotę podzielić się wrażeniami jakie wywołują obrazki, komentarzem o tym jak i czy pasują one do Twojej specyficznej sytuacji będę bardzo wdzięczny.

Dziękuję! Mowisz tak jak jest w rzeczywostości. Wezmę sie za jedno a drugie ucierpi....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zib
Jeśli można, to proszę wróżbę na 2016, co czeka mnie w sferze uczuć i w sprawach rodzinnych oraz ogólnie, co mnie czeka? :). ******* usunąłem dane personalne z cytatu********** Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam :)

Proszę o karty z talii DruidCraft Tarot przełożenie 33

Zapoznałam się z regulaminem działu oraz z warunkami zawartymi w pierwszym poście.

db_DC-_Kelche_02.jpg08-Strength1.jpg12-The_Hanged_Man1.jpgdb_DC-_Schwerter_04.jpg

Karta #1 - Sytuacja obecna, co zostawiasz za sobą - do tej pory każdy kontakt z partnerem był dobrowolny, dlatego istniał, że obydwoje tego chcieliście, każde spotkanie było świętem - piękna karta na uczucia, z tym, że tutaj oznacza sytuację obecną, czyli w Nowym Roku ma się to zmienić. Nie pozwól by piękno i urok chcenia umknęły. Najwyraźniej coś zmieni się w strukturze związku. Oby tylko tło a nie jego rdzeń i sedno, czyli miłość i przywiązanie. Karta z wybranej przez Ciebie talii przedstawia kochanków na tle przyrody, otwartej przestrzeni, może dotąd jest nieformalny. Formalizacja, szczególnie po dłuższym czasie bycia ze sobą to pewna rewolucja w życiu. Nie utrać poczucia potrzebnego balansu mówi "dwójka", a dotyczy ono nie tylko romantycznego związku, ale przyjaźni, przyjemności i obowiązków, dzielenia się wszystkim co posiadasz. Od czasu ślubu oficjalnie rozpoczyna się muszę, czyli obowiązki małżeńskie. Każdy przymus z miejsca, automatycznie wnosi mentalnie element oporu i sprzeciwu. To wróżba na Nowy Rok, więc poczujesz się bardziej niż zwykle uwielbiana, kochana, otoczona troskliwą opieką i zadowolona z życia. Pamiętaj o tym, że formalne, dobrowolnie przyjęte więzy nie zwalniają nas z konieczności dbania o związek. Dalej nikt nic nie "musi", a dużo lepiej jeśli bardzo chce. Sztuką jest to nieustające chcenie podtrzymać i u siebie i u partnera.

Karta #2 - Kluczowe wyzwania i przeszkody - miłosne połączenie w zewnętrznym związku to nie wszystko, równie istotne jest odważnie i z miłością własną połączyć swojego niższego i wyższego ducha - duchowość z czasem mroczną podświadomością, gdzie mieszkają nasze impulsy i pierwotne instynkty. Siedzą głęboko, czasem przerażają. Po cichu kierują naszym życiem. Ta karta wskazuje na potrzebę zapanowania nad swoimi słabościami, nad wszystkim co sprawia do tej pory kłopoty. W kontekście życia uczuciowego przypomina potrzebę wzajemnego wsparcia w imię wspólnych korzyści. W tej pozycji widzę wskazanie, aby nie przeceniać mocy waszej miłości i uczuć w relacji, nie wystawiać jej na zbyt wielkie próby.

Karta #3 - Kluczowe możliwości, na czym możesz się oprzeć - możliwe, że kluczowym przesłaniem jest tu nowa w tym nadchodzącym roku potrzeba innego spojrzenia na swoje zmienione życie i częstszych kompromisów, częstszego poświęcenia JA na korzyść MY - taka transformacja nie jest łatwa i nie oczekuj, że nastąpi szybko. Karta na tej pozycji przypomina Ci, że najlepszym podejściem do problemu nie zawsze jest to najbardziej oczywiste. Kiedy najbardziej chcemy zmusić naszą wolę do czegoś, wtedy właśnie powinniśmy ją uwolnić. Kiedy najbardziej chcemy, aby wszystko szło po naszej myśli, wtedy potrzeba poświęcenia. Kiedy najbardziej chcielibyśmy działać, to wtedy powinniśmy poczekać. Ironią jest, że przez wykonanie przeciwnego ruchu możemy znaleźć to, czego właśnie szukamy. Najpopularniejsze wiszenie kojarzy się z krzyżem, więc w sprawie jak potoczy się nowy rok może symbolizować bycie na rozdrożu, skrzyżowaniu drób. Od Twojej decyzji, chęci, postępowania zależy gdzie pójdziesz. Jest wiele dróg osiągnięcia szczęścia i satysfakcji, na większości z nich jest potrzeba uszanowania i okazania wdzięczności dla partnera, choćby za to, że jest gotowy być tu i teraz dla Ciebie, gotowy na poświęcenia.

Karta #4 - Co otwiera się przed Tobą, czyli możliwa przyszłość - potrzeba odpoczynku po walce, staraniach, zamieszaniu - możliwość, aby usiąść w cieniu dobrego drzewa i zastanowić się co dalej. Nie zwalnia to z gotowości działania o ile zajdzie potrzeba, więc wiesz, że żadne poddanie się nie wchodzi w rachubę, masz pewność, że z każdej opresji wyjdziesz z obronną ręką. Jeśli popełniłaś dotąd jakieś błędy to będzie okazja wyciągnąć z tego wnioski, spróbować bez-emocjonalnie i dokładnie przeanalizować swoje nowe położenie. Jeśli już z góry masz wszystko obmyślone, to raczej poczekaj na sposobny moment do działania, będąc czujna i gotowa na każde wyzwanie jakie przyniesie los czy życie. Pomyślności na Nowej Drodze w Nowym Roku!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zoska1977

To i ja poproszę i grzecznie czekam.

Wybieram talię Mona Lisa tarot, z przełożenia 21.Regulamin przeczytałam :)

Dane na pw.

Co będzie dla mnie największą porażką a co sukcesem w tym roku?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zib

Podziwiam odwagę! :) Czasem lepiej nie wiedzieć z góry i do ostatniej chwili żyć w szczęśliwej nieświadomości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Inez2503
Witaj Zibie, ponieważ każda twoja wrózba mi sie sprawdza, zatem poproszę Ciebie o wróżbę na uczucia i pracę na 2016 r. Mam pracę , ale chciałabym zmienic na cos bardziej satysfakcjonującego, co do uczuć, jestem po rozstaniu z partnerem. Wybieram talię Karma Tarot:) . Z góry dziękuję, jak zwykle zweryfikuję:) Agnieszka

To ja jeszcze raz staje w kolejce.Poproszę o wrozbe na pracę i uczucia na 2016 r.Talia Karma Tarot.Agnieszka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zib

Lista jest PEŁNA, a nawet przepełniona.

Proszę ponownie o cierpliwość i zgłaszanie się max. 3 osób na raz tylko w miarę wolnych miejsc. Bieżącą listę z ewentualnym wolnym miejscem zamieszczę po każdej wróżbie. Z góry ostrzegam i przepraszam za trudny do określenia czas oczekiwania.

7 - lipa.6789 - post #21

8 - mareo - post #22

9 - Inez2503 - prośba post #27

10 - Tavia - prośba post #28

11 - listeria - prośba post #34

12 - poop2055 - prośba post #37

13 - Transformacja - prośba post #40

Przypominam o zamieszczeniu krótkiej notki w każdej prośbie o wróżbę potwierdzającej zapoznanie się z regulaminem działu oraz moich warunków zawartych w pierwszych postach tego wątku. Większość swojego czasu na forum muszę poświęcać na przypominanie o niekompletnych informacjach i pilnowaniu kolejności. Nie znoszę tego więc będę teraz po prostu ignorował niekompletne posty.

Już zrobione wróżby:

6 - Bethany - post #13 - wróżba jest TUTAJ

PS. Inez2503

Nie ma potrzeby podbijania, przecież teraz dopiero przychodzi Twoja kolej wpisania na listę. :) Widziałem poprzedni post. Dopisuję i resztę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
videculfide

Witam ;) wiem że lista jest już kompletna więc czy mogłabym prosić o wpisanie mnie na listę oczekujących? Oczywiście zapoznałam się z regulaminem. Chciałabym prosić o postawienie kart na pracę, szkołę i uczucia. Aktualnie pracę mam ale czy uda mi się znaleźć coś bardziej satysfakcjonującego? Studiuje 2 kierunki i tego żałuję bo jeden to kompletny nie wypał powiedz czy uda mi się zaliczyć wszystko jakoś? Mam chłopaka od ponad 6 lat ale nie układa nam się i nie wiem co z tym robić co mnie czeka w tej kwestii? Tomek wspomina już coś o ślubie a ja mam obawy że to już nie jest to że za dużo zepsulismy już.

Patrycja 29.12.92

Tomasz 8.07.91

Pozdrawiam

Talia MonaLisa przełożenie 51

Edytowane przez videculfide

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bethany
db_DC-_Kelche_02.jpg08-Strength1.jpg12-The_Hanged_Man1.jpgdb_DC-_Schwerter_04.jpg

Karta #1 - Sytuacja obecna, co zostawiasz za sobą - do tej pory każdy kontakt z partnerem był dobrowolny, dlatego istniał, że obydwoje tego chcieliście, każde spotkanie było świętem - piękna karta na uczucia, z tym, że tutaj oznacza sytuację obecną, czyli w Nowym Roku ma się to zmienić. Nie pozwól by piękno i urok chcenia umknęły. Najwyraźniej coś zmieni się w strukturze związku. Oby tylko tło a nie jego rdzeń i sedno, czyli miłość i przywiązanie. Karta z wybranej przez Ciebie talii przedstawia kochanków na tle przyrody, otwartej przestrzeni, może dotąd jest nieformalny. Formalizacja, szczególnie po dłuższym czasie bycia ze sobą to pewna rewolucja w życiu. Nie utrać poczucia potrzebnego balansu mówi "dwójka", a dotyczy ono nie tylko romantycznego związku, ale przyjaźni, przyjemności i obowiązków, dzielenia się wszystkim co posiadasz. Od czasu ślubu oficjalnie rozpoczyna się muszę, czyli obowiązki małżeńskie. Każdy przymus z miejsca, automatycznie wnosi mentalnie element oporu i sprzeciwu. To wróżba na Nowy Rok, więc poczujesz się bardziej niż zwykle uwielbiana, kochana, otoczona troskliwą opieką i zadowolona z życia. Pamiętaj o tym, że formalne, dobrowolnie przyjęte więzy nie zwalniają nas z konieczności dbania o związek. Dalej nikt nic nie "musi", a dużo lepiej jeśli bardzo chce. Sztuką jest to nieustające chcenie podtrzymać i u siebie i u partnera.

Karta #2 - Kluczowe wyzwania i przeszkody - miłosne połączenie w zewnętrznym związku to nie wszystko, równie istotne jest odważnie i z miłością własną połączyć swojego niższego i wyższego ducha - duchowość z czasem mroczną podświadomością, gdzie mieszkają nasze impulsy i pierwotne instynkty. Siedzą głęboko, czasem przerażają. Po cichu kierują naszym życiem. Ta karta wskazuje na potrzebę zapanowania nad swoimi słabościami, nad wszystkim co sprawia do tej pory kłopoty. W kontekście życia uczuciowego przypomina potrzebę wzajemnego wsparcia w imię wspólnych korzyści. W tej pozycji widzę wskazanie, aby nie przeceniać mocy waszej miłości i uczuć w relacji, nie wystawiać jej na zbyt wielkie próby.

Karta #3 - Kluczowe możliwości, na czym możesz się oprzeć - możliwe, że kluczowym przesłaniem jest tu nowa w tym nadchodzącym roku potrzeba innego spojrzenia na swoje zmienione życie i częstszych kompromisów, częstszego poświęcenia JA na korzyść MY - taka transformacja nie jest łatwa i nie oczekuj, że nastąpi szybko. Karta na tej pozycji przypomina Ci, że najlepszym podejściem do problemu nie zawsze jest to najbardziej oczywiste. Kiedy najbardziej chcemy zmusić naszą wolę do czegoś, wtedy właśnie powinniśmy ją uwolnić. Kiedy najbardziej chcemy, aby wszystko szło po naszej myśli, wtedy potrzeba poświęcenia. Kiedy najbardziej chcielibyśmy działać, to wtedy powinniśmy poczekać. Ironią jest, że przez wykonanie przeciwnego ruchu możemy znaleźć to, czego właśnie szukamy. Najpopularniejsze wiszenie kojarzy się z krzyżem, więc w sprawie jak potoczy się nowy rok może symbolizować bycie na rozdrożu, skrzyżowaniu drób. Od Twojej decyzji, chęci, postępowania zależy gdzie pójdziesz. Jest wiele dróg osiągnięcia szczęścia i satysfakcji, na większości z nich jest potrzeba uszanowania i okazania wdzięczności dla partnera, choćby za to, że jest gotowy być tu i teraz dla Ciebie, gotowy na poświęcenia.

Karta #4 - Co otwiera się przed Tobą, czyli możliwa przyszłość - potrzeba odpoczynku po walce, staraniach, zamieszaniu - możliwość, aby usiąść w cieniu dobrego drzewa i zastanowić się co dalej. Nie zwalnia to z gotowości działania o ile zajdzie potrzeba, więc wiesz, że żadne poddanie się nie wchodzi w rachubę, masz pewność, że z każdej opresji wyjdziesz z obronną ręką. Jeśli popełniłaś dotąd jakieś błędy to będzie okazja wyciągnąć z tego wnioski, spróbować bez-emocjonalnie i dokładnie przeanalizować swoje nowe położenie. Jeśli już z góry masz wszystko obmyślone, to raczej poczekaj na sposobny moment do działania, będąc czujna i gotowa na każde wyzwanie jakie przyniesie los czy życie. Pomyślności na Nowej Drodze w Nowym Roku!

Bardzo dziękuję za wróżbę i poświęcony czas :). Jest Pan niesamowity :).

Związek w tym roku rzeczywiście się zmieni, bo będzie nasz ślub. Oboje w sumie uczymy się umiejętności pójścia na kompromis.

Bardzo ciekawa karta Wisielca jest w tej talii. Wydaje mi się, że ten rok poświęcę właśnie dla rodziny i męża :).

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku ! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Inez2503
Lista jest PEŁNA, a nawet przepełniona.

Proszę ponownie o cierpliwość i zgłaszanie się max. 3 osób na raz tylko w miarę wolnych miejsc. Bieżącą listę z ewentualnym wolnym miejscem zamieszczę po każdej wróżbie. Z góry ostrzegam i przepraszam za trudny do określenia czas oczekiwania.

7 - lipa.6789 - post #21

8 - mareo - post #22

9 - Inez2503 - prośba post #27

10 - Tavia - prośba post #28

11 - listeria - prośba post #34

12 - poop2055 - prośba post #37

13 - Transformacja - prośba post #40

Przypominam o zamieszczeniu krótkiej notki w każdej prośbie o wróżbę potwierdzającej zapoznanie się z regulaminem działu oraz moich warunków zawartych w pierwszych postach tego wątku. Większość swojego czasu na forum muszę poświęcać na przypominanie o niekompletnych informacjach i pilnowaniu kolejności. Nie znoszę tego więc będę teraz po prostu ignorował niekompletne posty.

Już zrobione wróżby:

6 - Bethany - post #13 - wróżba jest TUTAJ

PS. Inez2503

Nie ma potrzeby podbijania, przecież teraz dopiero przychodzi Twoja kolej wpisania na listę. :) Widziałem poprzedni post. Dopisuję i resztę.

Dziękuję:) Ja po prostu zrozumiałam, ze najpierw wpisują się trzy osoby i pozostałe są ignorowane, a po powróżeniu tym trzem osobom wpisujemy sie od nowa na zasadzie kto pierwszy ten lepszy;)). Dlatego podbiłam;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grahanka

Dziękuję za dodatkowe wskazówki od Twoich kart, Zib. To prawdziwe pokrzepienie :)

Uczymy się całe życie, dlatego pierwszy będzie dla wroga, drugi dla przyjaciela, trzeci dla siebie ;)

Karta 7 denerów mnie prześladuje. I wcale się nie zdziwiłam, że tu się pojawiła. Cierpliowść jest chyba moją karmą na to wcielenie. Codziennie walczę ze swoja ekspresją i podirytowaniem :)

Za to karta Maga to miód na moje poszarpane nerwy. Wiara czyni cuda. Cóż rzec, do dzieła! :)

Pozdrawiam Cie serdecznie,

Graha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zib
Dziękuję:) Ja po prostu zrozumiałam, ze najpierw wpisują się trzy osoby i pozostałe są ignorowane, a po powróżeniu tym trzem osobom wpisujemy sie od nowa na zasadzie kto pierwszy ten lepszy;)). Dlatego podbiłam;)

Wiem, większość chyba tak rozumie, a ja nie mam pojęcia jak uniknąć szukania po poprzednich stronach. Nie chciałbym nikogo ignorować ani faworyzować. Mam jedną listę oczekujących ułożoną wg numerów postu ze zgłoszeniem czy prośbą o wróżbę. Wszystko powinno być jasne dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zib
Proszę o wróżbę na rok 2016, co mnie czeka w sferze uczuć, zdrowiu [biopsja] , czy sprzedam dom - inne ważne wydarzenia [napiszę na emala prywatnie] Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Proszę o karty z talii DruidCraft Tarot przełożenie 8 [ulubiona moja cyfra]

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Zadałaś mi wiele pytań. Wiem, że wszystkie są dla Ciebie ważne ale jednym krótkim rozkładem, jaki oferuję w tym wątku nie da się odpowiedzieć na wszystkie, gdyż dotyczą one różnych spraw. Myślę, że powinnaś przemyśleć, co jest najważniejszą dziedziną o którą chciałabyś zapytać, a o rozwianie wątpliwości w innych dziedzinach zwrócić się do innych wróżących. Przecież jest tu na forum wiele osób rozkładających karty. Wolę wyciągać karty z intencją uzyskania odpowiedzi na bardziej sprecyzowane pytanie niż ogólnie na rok 2016. W tym przypadku taką robię, bo nie będę zamiast Ciebie faworyzować żadnego z wielu bardziej szczegółowych pytań.

17-The_Star1.jpgdb_DC-_Kelche_05.jpgdb_DC-_Schwerter_14_-_King1.jpg12-The_Hanged_Man1.jpg

Karta #1 - Sytuacja obecna, co zostawiasz za sobą - ludzie od najdawniejszych czasów zawsze patrzyli w gwiazdy szukając inspiracji i nadziei - jest to szczególnie ważne gdy nasze życie chwilowo z szybszego nurtu znajdzie się na mieliznach. Bez nadziei na sukces trudno cokolwiek osiągnąć, ale to tylko początek. Jesteś na właściwych torach, Twoja Gwiazda sprzyja Ci, ale aby zrealizować swoje aspiracje potrzebujesz przedsięwziąć niezbędne kroki.

Karta #2 - Kluczowe wyzwania i przeszkody - poczucie żalu, braku szczęścia, konieczność pogodzenia się ze smutnym losem czy przeznaczeniem - najczęściej w życiu to w co wierzymy, o czym myślimy szybko zmienia się w naszą rzeczywistość. W takim stanie ducha trudno posunąć się na przód, cokolwiek w życiu polepszyć. Wszelkie przykrości jakie Cię spotykały w przeszłości miały tylko nauczyć czegoś, a nie zmienić się ciężki bagaż, z którym coraz ciężej żyć. Cierpienia z powodu zawodu i żalu możliwe są wyłącznie wtedy, kiedy nasze oczekiwania były nierealne.

Karta #3 - Kluczowe możliwości, na czym możesz się oprzeć - zacznij używać swoich zdolności bycia racjonalną, logiczną i analityczną - wtedy bez znaczenia będą cudze osądy i krytyka. Masz przecież swoje zdolności, by stać za tym w co wierzysz, potrafisz mówić tylko prawdę, wymyślić rozwiązanie sytuacji, komunikować się dobrze albo oceniać sprawiedliwie. W sprawie zdrowia możesz chyba zaufać swojemu lekarzowi, ale możesz potrzebować jak tylko można dokształcić się zanim staniesz w drzwiach gabinetu, by świadomie zdecydować, czy to co proponuje posłuży Ci. Chodzi o bycie aktywną uczestniczką procesu leczenia jeśli jest potrzebny.

Karta #4 - Co otwiera się przed Tobą, czyli możliwa przyszłość - jeśli czynisz obecnie jakieś poświęcenia, to pomyśl dobrze czego oczekujesz - możesz czuć się w nowym roku zwieszona, potrzebować przemyśleć i wyprostować to co ważne w Twoim życiu, ale też pewnych rzeczy się wyrzec. Pewnie sama najlepiej wiesz od czego potrzebujesz uciec. Karta oznacza niestety pewne opóźnienia, bo przemyślenia i potrzeba spojrzenia na wiele aspektów spraw wokół Ciebie z innej perspektywy zajmuje czas. Nie da się wiele tu przyspieszyć. Twoje a także czyjeś problemy zdrowotne pozwolą Ci nabrać dystansu do wielu spraw.

Niestety nie widzę tu kart, które sugerowałyby ruch i przeprowadzkę, więc sprawa sprzedaży domu może nie nastąpić tak szybko jak się spodziewasz. Pomyślności

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
youk

Dzień dobry,

zgłosiłam się jeszcze w starym wątku i chciałam ponowić prośbę o wróżbę. Pytałam o to jak będzie się układać moje życie zawodowe. Chciałabym zapytać też o moje życie uczuciowe w tym roku.

zestaw: MonaLisa Tarot

liczba: 44

Potwierdzam zapoznanie się z regulaminem działu oraz warunków zawartych w pierwszych postach tego wątku.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi