Jump to content
Dr_ShamaN

Horoskop roczny 2016

Recommended Posts

Dr_ShamaN

Witamy serdecznie w Naszym Wspólnym Przedsięwzięciu.

Razem z Alfonsem postanowiliśmy zrobić noworoczony Horoskop na Rok 2016. W każdym poście będziemy przedstawiać kolejny znak zodiaku.

 

Pozdrawiamy, życzymy przyjemnej lektury i Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.

Sylwia i Alfons

Edited by Ismer

Share this post


Link to post
Eliphas_Levi_Strauss

BARAN - ur. 21.03 - 21.04

 

Dla zodiakalnych Baranów przygotowaliśmy horoskop na bazie Kart Tarota i Astrologii. Urodzeni w tym znaku są osobami, którym w 2016 roku nie dopisze szczęście.

 

ZDROWIE

 

Zodiakalne Barany powinny szykować się na wielką zmianę w tym roku pod względem zdrowotnym. Jeżeli dotychczas dopisywało Wam zdrowie, to teraz niestety musicie przygotować się na katastrofalny zwrot wydarzeń. Oznacza to m.in. częstsze wizyty u lekarza, nie wykluczamy również konieczności hospitalizacji. Radzimy również ograniczyć wszelkie czynniki sprzyjające zapadaniu na choroby serca i układu moczowo-płciowego, przede wszystkim alkohol i papierosy.

 

FINANSE/KARIERA

 

Fortuna nie będzie sprzyjać Baranom. Należy przygotować się na nagłe i niespodziewane kłopoty finansowe. Radzimy zabrać się za oszczędności oraz regulację wszystkich zobowiązań, pozwoli to na zmniejszenie nieubłaganych konsekwencji. Barany będą miały w 2016 roku trudności z podjęciem pracy zawodowej. Nie radzimy również otwierać własnych działalności gospodarczych. Układ gwiazd będzie niestety sprzyjał nadmiernemu wydawaniu pieniędzy, a także powodował skłonności do podejmowania ryzyka lub spekulacji.

 

MIŁOŚĆ

 

Rok 2016 to idealny czas dla singli. Barany otworzą się na siebie w zupełnie nowym znaczeniu. Teraz jest czas, aby określić się i wyznaczać nowe cele. Radzimy singlom, by nie zmieniali swoich preferencji. Bądźcie wytrwali w swoich zamierzeniach i nie rezygnujcie... Dla Zakochanych mamy nie najlepsze wieści. Gwiazdy nie są Wam przychylne. W Nowym Roku przygotuj się na trudne sytuacje wymagające pilnego rozwiązania. Uważajcie, bo będzie to Was kosztować dużo nerwów.

 

Pozdrawiamy Was czule,

Sylwia&Alfons

Edited by Ismer

Share this post


Link to post
Dr_ShamaN

BYK - ur. 22.04 - 21.05

 

Dla zodiakalnych Byków przygotowaliśmy horoskop na bazie Kart Tarota i Astrologii. Urodzeni w tym znaku są osobami, którym w 2016 roku dopisze umiarkowane szczęście.

 

ZDROWIE

 

Zodiakalne Byki w tym roku będą musiały uważać na problemy zdrowotne związane z układem moczowym oraz pokarmowym. Spodziewamy się, że niektórzy z Was mogą doświadczyć bolesnych dolegliwości związanych z kamicą. Gwiazdy jednak pokazują, że te dolegliwości nie będą trwały długo i szybko powrócicie do pełnej sprawności. Ważne jest, aby w tym roku ufać lekarzom i innym pracownikom służby zdrowia. W 2016 na pewno nie spotkacie "konowałów". Uważajcie jednak na podejrzanych uzdrowicieli/znachorów i ich rzekome zdolności parapsychologiczne. W tym roku będziecie bardzo ufni, a niektóre złowieszcze osoby będą próbowały to wykorzystać.

 

FINANSE/KARIERA

 

W tym roku zodiakalne Byki czeka pomyślna koniunktura. Finanse znacznie wzrosną, można się również spodziewać awansu, ponadto, byki mają większą szansę na sukces w poszukiwaniu pracy.

Byki również mogą liczyć na pomoc przy rozwiązywaniu drobnych problemów finansowych. Nie należy jednak wszystkich spraw powierzać "zaufanym" osobom, aby uniknąć przykrych konsekwencji. Zodiakalnym bykom nie radzimy brać udziału w grach losowo-hazardowych. Fortuna w nowym roku nie będzie sprzyjała łatwemu pomnażaniu majątku. Tylko ciężka praca przyniesie wymierne rezultaty.

 

MIŁOŚĆ

 

Zodiakalne Byki mają w nowym roku szansę na spotkanie wymarzonej drugiej połówki. Osoby te będą charakteryzowały się dużą mądrością i kreatywnością. Dla poszukiwaczy fantazji i przyjemności również mamy dobre wieści. Osoby, które poznacie, będą odpowiadały Waszym wymaganiom. Dla osób będących w związkach, spodziewamy się stabilizacji nawet jeśli obecnie przeżywacie trudności. Pamiętajcie jednak, że miłości to nie tylko emocjonalność, ale również wiedza. Radzimy Wam poznwawać swoich partnerów.

 

Pozdrawiamy Was ciule,

Sylwia&Alfons

Edited by Ismer

Share this post


Link to post
Eliphas_Levi_Strauss

BLIŹNIĘTA - ur. 22.05 - 21.06

Dla zodiakalnych Bliźniąt przygotowaliśmy horoskop na bazie Kart Tarota i Astrologii. W 2016 roku Gwiazdy będą Wam bardzo przychylne.

 

ZDROWIE

 

Zodiakalne Bliźnięta będą w Nowym Roku cieszyć się znakomitym zdrowiem. Nawet jeśli wejdziecie w ten rok z pewnymi dolegliwościami, nie będą one trwały długo. Gwiazdy układają się również pomyślnie dla poważnie chorych. W 2016 roku spodziewajcie się wyzdrowienia. Nowy rok to również odpowiedni czas do zadbania o siebie. Polecamy podjąć dietę i aktywność fizyczną. Ten rok będzie idealny do rozpoczęcia nauki pływania lub tańca. Nie wskazana jest yoga i sztuki walki - nie tylko ze względu na możliwe kontuzje.

 

FINANSE/KARIERA

 

Fortuna uśmiechnie się do Was. Zodiakalne Bliźnięta mogą liczyć na podwyżki, awanse lub znalezienie pracy. Bądźcie wymagający i zawsze oczekujcie najlepszych warunków. W nowym roku natkniecie się na osoby, które nie zawsze będą miały czyste intencje, natomiast zawsze będziecie w stanie to zauważyć i zabezpieczycie się przed oszustami. Radzimy w tym roku podjąć inwestycje, ale tylko te, które planowaliście. Pamiętajcie, że nawet nadmierne wydatki wrócą do Was w postaci wdzięczności innych osób.

 

MIŁOŚĆ

 

Zodiakalne Bliźnięta powinny przekierować swoje myśli na nowe tory. Rok 2016 według Gwiazd powinien być rokiem zmian, również w sferze uczuciowej. Postarajcie się szukać miłości tam, gdzie wcześniej tego nie robiliście. Jeżeli otworzycie się na miłość, Fortuna wynagrodzi Wam to wielokrotnie. Nowy rok to znakomity czas nie tylko na miłosne przygody, ale również na stworzenie trwałego związku. Dla tych, którzy już są w związku, rok 2016 przyniesie oczekiwane pozytywne zmiany. Radzimy zastanowić się nad legalizacją związków. Gwiazdy zatroszczyły o Waszą pomyślność.

 

Pozdrawiamy Was czule,

Sylwia&Alfons

Edited by Ismer

Share this post


Link to post
Dr_ShamaN

RAK - ur. 22.06 - 22.07

 

Dla zodiakalnych Raków przygotowaliśmy horoskop na bazie Kart Tarota i Astrologii. Urodzeni w tym znaku są osobami, którym w 2016 roku niestety niedopisze zdrowie, ale mogą liczyć na szczęście w uczuciach.

 

ZDROWIE

 

Zodiakalne Raki nie będą miały szczęścia w tym roku jeśli chodzi o zdrowie. Nasilą się dolegliwości z układu pokarmowego, moczowego, płciowego a nawet krwionośnego i nerwowego. To na prawdę trudny czas dla zodiakalnych Raków. Nie oznacza to jednak, że będą one skazane na cierpienie. Po każdej burzy wychodzi słońce i tak jest też w tym przypadku. Radzimy jednak wykonać kompleksowe badania i udać się na dawno odkładane wizyty lekarskie. Zodiakalne raki niepowinny nadużywać alkoholu i tłustych potraw. To najpoważniejsze czynniki ryzyka, których musicie się wystrzegać. Niestety, możecie spodziewać się problemów przechodząc na dietę. Efekt jo-jo w tym roku może okazać się nieunikniony. Zalecamy stałość w doborze diety i posiłków. Zbyt częste zmiany mogą spowodować poważne konsekwencje zdrowotne.

 

FINANSE/KARIERA

 

Finanse pozostaną bez zmian. Zaciągnięte zobowiązania nie spłacą się same, a inwestycje nieuzyskają wymarzonych efektów. W tym roku zodiakalne Raki powinny wystrzegać się zamrożeniu kapitału. Nawet jeśli do tego dojdzie, dopiero następny rok może przynieść ewentualne zyski. Kariera zodiakalnych raków nie ruszy w nowym roku z kopyta. Musicie przygotować się na spędzenie w 2016 roku na tym samym stanowisku. Osoby ubiegające się o pracę, mogą natrafić na pewne trudności, zwłaszcza jeśli chodzi o stosunek pracodawców do ich samych. Radzimy również powstrzymać się od chojnego wydawania pieniędzy.

 

MIŁOŚĆ

 

Zodiakalne Raki będą miały szczęście w uczuciach, lecz nie zawsze będzie to uczcucie nazywane miłością. Nie martwcie się jednak, bo przyjaźń i wdzięczność są równie wartościowe. Dla singli będzie to czas poszukiwań, nie zawsze jednak uda Wam się znaleźć osobę z którą przeżyjecie reszte życia. Możecie jednak liczyć na to, że nowopoznane osoby będą dla Was ważne. Osoby, będące w związkach nie doświadczą poważnych problemów emocjonalnych czy uczuciowych. Krótsze relacje nabiorą w nowym roku stałości, a dłuższe ekspresji i jeszcze większego znaczenia. Możecie spodziewać się, że w nowym roku Wasz partner będzie dla Was jednocześnie dobrze znany, ale również zaskakujących.

 

Pozdrawiamy Was czule,

Sylwia&Alfons

Edited by Ismer

Share this post


Link to post
Eliphas_Levi_Strauss

LEW - ur. 23.07 - 23.08

 

Dla zodiakalnych Lwów przygotowaliśmy horoskop na bazie Kart Tarota i Astrologii. W tym roku zodiakalne Lwy czeka szczęście w miłości.

 

ZDROWIE

 

W nowym roku nie przewidujemy dla Lwów złych wiadomości dotyczących zdrowia. Nie oznacza to jednak, że nie powinniście o siebie dbać. Rok 2016 generalnie jest dobrym rokiem na rozpoczęcie diety i aktywności fizycznej. Lwy, dzięki swojemu samozaparciu i hartu ducha będą w stanie osiągnąć zamierzone cele. Ten rok dla Lwów będzie sprzyjał zrzucaniu dodatkowych kilogramów i modelowaniu sylwetki. Jest to też dobry rok na zabiegi upiększające.

 

FINANSE/KARIERA

 

Lwom, w tym roku zalecamy oszczędzanie pieniędzy na wyznaczone cele. Uważajcie, by nie ulegać pokusom. Nie jest to dobry rok na zaciąganie pożyczek, ponieważ Lwy nie mogą liczyć na dodatkowe pieniądze do początku kwietnia 2016. Lwy niestety nie mogą liczyć na awans lub podwyżkę, przynajmniej do sierpnia 2016. Poszukujący pracy mogą liczyć na umiarkowane szczęście.

 

MIŁOŚĆ

 

Rok 2016 będzie idealnym czasem na powiększenie rodziny. Zodiakalne Lwy powinny szybko zabrać się do roboty. Dla poszukujących drugiej połówki, rok 2016 będzie czasem spełnionych oczekiwań. Możecie liczyć na poznanie wartościowych osób, z którymi warto wejść w głębszą relację. Zodiakalne Lwy będą również miały szczęście w zawieraniu przyjaźni.

 

Pozdrawiamy Was czule,

Sylwia&Alfons

Edited by Ismer

Share this post


Link to post
Dr_ShamaN

PANNA - ur. 24.08 - 24.09

 

Dla zodiakalnych Panien przygotowaliśmy horoskop na bazie Kart Tarota i Astrologii. Dla zodiakalnych Panien przewidujemy sukcesy finansowe i stałość w miłości.

 

ZDROWIE

 

Zodiakalne Panny w tym roku mogą liczyć na pomyślność w zdrowiu. Rok 2016 nie będzie czasem kolejnych zdrowotnych problemów, co nie oznacza braku obowiązku regularnych badań. Zodiakalne Panny powinny dbać o wzrok i słuch, gdyż w nadchodzącym roku te zmysły będą narażone na dodatkowy wysiłek. W 2016 roku nie przewidujemy by Panny odzyskały zdrowie utracone w wyniku poważnej choroby. Mogą jednak spodziewać się znacznej poprawy.

 

FINANSE/KARIERA

 

Fortuna będzie sprzyjała Pannom w tym roku. Radzimy zagrać w gry losowe, być może w tym roku doczekacie się wygranej. Gwiazdy wskazują także na powiększenie kapitału. Ten rok będzie dla Panien obfitował w awanse i dodatkowe zlecenia. Możecie również spodziewać się podwyżek. Wiosna 2016 roku, dla tych Panien, które nie miały wcześniej pracy, będzie idealnym okresem na jej znalezienie. Panny mogą, bez obaw, pożyczać pieniądze innym.

 

MIŁOŚĆ

 

Rok 2016 to nienajlepszy czas na zmianę stanu cywilnego, jednakże to doskonały czas na zgłębianie istniejących relacji i poznawanie nowych osób na dłuższy związek. Zodiakalnym Pannom nie radzimy zamykać się w swoim środowisku, ponieważ otwartość będzie Was cechowała w lecie 2016 roku. Osoby pozostające w związkach, nie będą narażone na problemy i peturbacje, aczkolwiek nie zalecamy bierności.

 

Pozdrawiamy Was czule,

Sylwia&Alfons

Edited by Ismer

Share this post


Link to post
Eliphas_Levi_Strauss

WAGA - ur. 25.09 - 23.10

 

Dla zodiakalnych Wag przygotowaliśmy horoskop na bazie Kart Tarota i Astrologii. Urodzone w tym znaku osoby, będą w tym roku miały niewiele szczęścia w miłości.

 

ZDROWIE

 

Zodiakalne Wagi w 2016 roku odczują trudy poprzedniego roku. Dolegliwości związane z układem pokarmowym będą znacznie nasilone. Radzimy wykonać niezbędne badania oraz skonsultować się ze specjalistą. Rok 2016 nie będzie najlepszym czasem do podejmowania radykalnych zmian w odżywianiu. Planującym wzmożenie aktywności fizycznej radzimy zaś uważać na kontuzje. Wasze ciała nie będą w nadchodzącym roku niezniszczalne.

 

FINANSE/KARIERA

 

Pracujące Wagi będą mogły liczyć na awans bądź sporą podwyżkę. Jesień 2016 roku będzie z kolei najlepszym czasem na zaciąganie kredytów i rozpoczęcie realizacji inwestycji. Gwiazdy układają się pomyślnie także dla tych Wag, które pożyczyły pieniądze. Przestrzegamy przed nadmiernym entuzjazmem w wydawaniu pieniędzy, rozrzutność łatwo może Was wprowadzić w kłopoty. Osoby poszukujące pracy będą mogły liczyć na zatrudnienie już od początku stycznia, jednakże nie będzie to praca odpowiadająca ich ambicjom.

 

MIŁOŚĆ

 

Nie mamy najlepszych wiadomości dla Wag. Samotność będzie Wam doskwierać. Poszukujący miłości niestety jej nie znajdą. Osoby pozostające w związkach będą miały wiele problemów ze swoimi partnerami. Nie wykluczamy, że w tym roku Wagi będą zmuszone do rozstań. Układ Gwiazd będzie wpływał negatywnie również na Wasze życie rodzinne. Wagi powinny minimalizować ryzyko powstawania konfliktów, by uchronić się od przykrych konsekwencji.

 

Pozdrawiamy Was czule,

Sylwia&Alfons

Edited by Ismer

Share this post


Link to post
Dr_ShamaN

SKORPION - ur. 24.10 - 22.11

 

Dla zodiakalnych Skorpionów przygotowaliśmy horoskop na bazie Kart Tarota i Astrologii. Urodzone w tym znaku osoby, będą w tym roku podatne na choroby.

 

ZDROWIE

 

Dla Skorpionów sytuacja zdrowotna będzie bardzo niepewna. Nawet wykonanie badań nie rozwieje wszystkich wątpliwości. Ponadto, będzie Wam towarzyszył wewnętrzny niepokój, co negatywnie wpłynie na układ nerwowy. Radzimy wszystkim skorpionom odprężenie się w sezonie letnim. Pozostający w chorobach, nie będą mogli liczyć na pełne wyzdrowienie. Zdrowe Skorpiony muszą przede wszystkim uważać w sezonie przeziębień, które będą miały dla Was przykre konsekwencje.

 

FINANSE/KARIERA

 

Skorpiony będą musiały wykorzystać swoją waleczną naturę w walce z urzędniczymi przeciwnościami. Ten rok będzie dla Was trudny jeśli chodzi o sprawy prawnicze. Nie wykluczamy znacznego pogorszenia toczących się już spraw. Spodziewamy się również rozpoczęcia nowych. Skorpionom radzimy ostrożność w inwestycjach, gdyż niektóre z nich mogą wprowadzić Was na drogę konfliktu z prawem. W karierze sugerujemy powściągliwość do przełożonych i trzymanie języka za zębami.

 

MIŁOŚĆ

 

Problemy sercowe czekają na rozwiązanie. Weźcie sprawy w swoje ręce, a osiągniecie pełen sukces i satysfakcję. Skorpiony w 2016 roku mają szansę na znalezienie drugiej połówki, ale nie będzie to proste. Osoby samotne będą zwracały się ku ludziom, którzy emanują spokojem. W ten sposób będą próbowały zwalczyć swój narastający niepokój. Nie wszystkie nowe znajomości przetrwają próbę czasu.

 

Pozdrawiamy Was czule,

Sylwia&Alfons

Edited by Ismer

Share this post


Link to post
Eliphas_Levi_Strauss

STRZELEC - ur. 23.11 - 21.12

 

Dla zodiakalnych Strzelców przygotowaliśmy horoskop na bazie Kart Tarota i Astrologii. Ten rok będzie dla Strzelców wyjątkowo udany. Czeka ich szczęście nie tylko w miłości, ale i finansach i zdrowiu.

 

ZDROWIE

 

Strzelce, chociaż podatni na przeziębienia, w tym roku będą je łagodniej przechodzić. Nie zwiastujemy złych wieści zdrowotnych. Mimo sprzyjających okoliczności zalecamy regularne badania i wizyty u specjalistów. Spodziewamy się także poprawy stanu zdrowia u osób cierpiących na przewlekłe choroby.

 

FINANSE/KARIERA

 

Fortuna będzie sprzyjała Strzelcom. Jest to korzystny czas na rozpoczęcie wielkich inwestycji. Jednakże Strzelce nie powinny pożyczać i rozdawać swoich pieniędzy. Ich hojność nie zawsze zostanie wynagrodzona. Mogą jednak liczyć na dodatkowe zlecenia i awans w pracy. Osoby poszukujące pracy mogą na nią liczyć już w lutym 2016 roku. Zodiakalne Strzelce mogą również liczyć na niespodziewany napływ gotówki, najwcześniej w maju 2016 roku.

 

MIŁOŚĆ

 

Strzelce powinny obudzić swoje pożądanie. W tym roku wszystkim będą się podobać. Z natury przebojowe i przywódcze Strzelce, będą miały szansę się wykazać, ale powinny przejąć inicjatywę. Nowy rok będzie dla singli czasem miłosnych wyzwań. Szukające miłości Strzelce będą miały do niej szczęście w tym roku. Osoby będące w związkach mogą liczyć na iskry z miłosnego płomienia.

 

Pozdrawiamy Was czule,

Sylwia&Alfons

Edited by Ismer

Share this post


Link to post
Dr_ShamaN

KOZIOROŻEC - ur. 22.12 - 21.01

 

Dla zodiakalnych Koziorozców przygotowaliśmy horoskop na bazie Kart Tarota i Astrologii. Ten rok będzie dla Koziorozców okazją do dowartościowania się i ukazania ich prawdziwej, ambitnej postawy.

 

ZDROWIE

 

Koziorożce będą w nadchodzącym roku narażone na problemy z układem nerwowym. Kontakty ze służbą zdrowia Koziorożce ograniczą do minimum, co niestety będzie miało przykre konsekwencje. Koziorożce spróbują zmienić swój wygląd i nawyki żywieniowe, ale nie we wszystkich przypadkach odniosą sukces. Chęć dowartościowania się może u niektórych Koziorożców zostać przedłożona nad ich własne zdrowie. Radzimy Im powstrzymanie się od inwazyjnych metod poprawiania wyglądu.

 

FINANSE/KARIERA

 

Koziorożce w roku 2016 powinny wystrzegać się podejmowania finansowych decyzji pod wpływem emocji. Także przy planowaniu budżetu, radzimy wyjść ze świata iluzji. Dopuśćmy do grona zaufanych osób ludzi z trzeźwą oceną sytuacji. Koziorożce będą usilnie starały zwiększyć swoją pozycję pracy, by zaspokoić własne ambicje. Niezawsze jednak uda im się osiągnąć zamierzone cele. Osoby poszukujące pracy będą narażone na zwiększone wymagania pracodawców, którym nie będzie podobała się typowa dla Koziorowców zapalczywość. Radzimy w 2016 roku spędzić więcej czasu na doskonaleniu umiejętności, zamiast podejmowania nieskutecznych prób znalezienia zatrudnienia.

 

MIŁOŚĆ

 

Koziorożce w 2016 roku będą miłosnymi wojownikami, często będą narażać swoje dusze na zranienie. Zmartwienia i wyrzuty sumienia wypełnią większą część nowego roku. Osoby szukające partnera, będą odznaczały się zaborczą postawą i często nieświadomie będą zrażać do siebie najbliższych. Koziorożce, dzięki swojej ambicji i uporowi, z łatwością w 2016 roku, znajdą przygodnych partnerów. Osoby będące w związku nie będą miały problemów z utrzymaniem go, ale muszą uważać na grożące im niebezpieczeństwa w drugiej połowie roku.

 

Pozdrawiamy Was czule,

Sylwia&Alfons

Edited by Ismer

Share this post


Link to post
Eliphas_Levi_Strauss

WODNIK - ur. 22.01 - 21.02

 

Dla zodiakalnych Wodników przygotowaliśmy horoskop na bazie Kart Tarota i Astrologii. Wodniki w nadchodzącym roku powinny przeprowadzić inwestycje planowane od dłuższego czasu.

 

ZDROWIE

 

Zodiakalne Wodniki, charakteryzujące się sprawnie działającym układem krążenia, będą w tym roku, niestety narażone na problemy z sercem. Radzimy wykonać kompleksowe badania i ograniczyć spożywanie wysoko tłuszczowych potraw. W sezonie jesiennym, polecamy Wodnikom zadbanie o zdrowie psychiczne. Depresje i zmiany nastroju będą dla niektórych Wodników prawdziwym koszmarem. Osoby przewlekle chore mogą liczyć w nadchodzącym roku na niewielką poprawę stanu zdrowia.

 

FINANSE/KARIERA

 

Nowy rok będzie dla Wodników odpowiednim czasem na inwestycje. Solidnie planowane przedsięwzięcia nareszcie będą mogły zostać zrealizowane. Wodniki nie muszą obawiać się dodatkowych kosztów. W tym roku plan na pewno nie zawiedzie. Fortuna uśmiechnie się również do osób szukających szczęścia w grach losowych. Ponadto zodiakalne Wodniki mogą liczyć na nieoczekiwane wpływy. Sytuacja w pracy będzie dla Wodników korzystna, zaś osoby szukające zatrudnienia będą mogły liczyć na upragnione stanowisko.

 

MIŁOŚĆ

 

Rok 2016 będzie dla Wodników czasem rozliczeń. Single zaczną zdawać sobie sprawę ze swoich dotychczasowych działań i podejmą kroki zmierzające do radykalnej zmiany swojego stanowiska. Osoby będące w związkach będą z kolei musiały odpowiedzieć sobie na pytanie czy związały się z właściwą osobą. Nieśmiałe Wodniki będą w nowym roku znacznie bardziej otwarte na nowe znajomości, zaś osoby otaczające się ludźmi będą bazować na sprawdzonych przyjaciołach.

 

Pozdrawiamy Was czule,

Sylwia&Alfons

Edited by Ismer

Share this post


Link to post
Dr_ShamaN

RYBY - ur. 22.02 - 21.03

 

Dla zodiakalnych Ryb przygotowaliśmy horoskop na bazie Kart Tarota i Astrologii. Zodiakalne Ryby w roku 2016 będą mogły liczyć na sukcesy, pod warunkiem, że zachowają spokój i będą nad sobą panowały.

 

ZDROWIE

 

Zodiakalne Ryby powinny poddać się w tym roku skomplikowanym zabiegom chirurgicznym, które od dawna odkładały. Istotne dla Nich będzie również zachowanie dobrej kondycji psychicznej, ponieważ urodzone pod koniec zimy Ryby, są z natury wrażliwe na wahania nastroju. Radzimy Rybom zachowanie rozwagi i niekierowanie się emocjami.

 

FINANSE/KARIERA

 

Ryby w nadchodzącym roku mogą liczyć na uporządkowanie finansów. Interesy będą prowadzić z ludźmi gwarantującymi przewidywalność. Zodiakalne Ryby nie powinny się jednak nastawiać na spektakularne sukcesy. Ciężka i solidna praca nie zawsze przyniesie pożądane efekty. W niektórych przypadkach Ryby będą musiały przezwyciężyć problemy prawne. Gwiazdy zatroszczą się o pomyślność w wygrywaniu sporów.

 

MIŁOŚĆ

 

Zodiakalne Ryby powinny pamiętać, że po miłosnych ekscesach przychodzi otrzeźwienie i brutalna rzeczywistość. Osoby będące w związkach mogą nie utrzymać swojego partnera. Emocjonalne wypalenie może dotknąć te Ryby, które wiodły w ostatnich latach szczęśliwe życie. Ryby szukające miłości nie powinny poddawać się szalejącemu pożądaniu, które będzie im towarzyszyć przez cały rok 2016. Czasem warto zwrócić uwagę, na te cechy, które stanowią o prawdziwej wartości nowopoznanych osób. Urodzeni pod tym znakiem nie powinni wpływać na nieznane im wody.

 

Pozdrawiamy Was czule,

Sylwia&Alfons

Edited by Ismer

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...