Jump to content
ivrin

Festiwal, broń, wampiryzm

Recommended Posts

ivrin

Witam. Sen ten śnił mi się już 2 razy. Było to dość dawno, ale postaram się opisać jak najdokładniej.

 

Byłam, można powiedzieć, w drużynie z pewnym chłopakiem i dziewczyną (jestem pewna że nie znam ich w realnym życiu). Mieliśmy przy sobie broń. Dziewczyna jakiś pistolet, chłopak miecz jednoręczny a ja łuk i dwa sztylety. Nagle znaleźliśmy się w samochodzie i jechaliśmy koło dużego namiotu (czarno czerwony, w oknach witraże, które w sumie nic nie przedstawiały). Budził on we mnie duży niepokój. Za nim było widać mnóstwo innych małych namiotów. Prawdopodobnie był to jakiś festiwal. Dojechaliśmy do jakiegoś budynku. Następna rzecz jaką się działa to to że byłam w kuchni z tym chłopakiem. Coś powiedział i byłam tym przerażona, ale nie wiem co to było. Kolejna scenka była jak siedziałam przy komputerze i w wyszukiwarce wpisywałam słowo wampiryzm. Wtedy, za każdym razem sen się urywał.

 

Z góry przepraszam za często powtarzające się słowa "coś", "jakieś" itp. ale nie dało się tego inaczej ująć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tamaya

Wampiry wysysają z innych życie. Ty wciąż czujesz się czymś zagrożona, a potem szukasz informacji na ten temat. Może chodzi o jakąś toksyczną relację z twojego otoczenia, która pozbawia Cię energii wysysa. Te nieznane Ci osoby z różnymi broniami. Jedno ze skojarzeń o jakim pomyślałam to czy jesteś miłośniczką jakichś sieciowych gier komputerowych? Dużo by to rozjaśniało. Jeśli nie to może symbol, że reprezentujesz z tymi ludźmi wojowniczą postawę. Stawiasz czoła jakimś przeciwnościom i to Was łączy. Może znasz się z tymi osobami przez sieć stąd ich wygląd jest Ci obcy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ivrin

Dziękuję za interpretację. Faktycznie, lubię gry mmorpg, ale wątpię żeby miały ona na mnie jakiś większy wpływ. A co do ludzi z internetu - miałam kontakt z wieloma osobami, których nigdy nie widziałąm, ale normalny kontakt utrzymuje z niewieloma, przy czym 90% z nich widziałam przynajmniej raz w życiu na żywo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tamaya

Pytając o gry brałam pod uwagę, że sen może dotyczyć wydarzeń, z którymi możesz się zetknąć tam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ivrin

Hmm.. wątpię. Bardzo rzadko gram w grupie i generalnie nie widzę żadnego związku między tym w co gram a snem. W sensie, że nie widzę żadnych podobnych wątków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...