Skocz do zawartości

Reiki 2 stopień. Co dalej?


jacerkos

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zrobiłem 2 stopień Reiki i może podpowie mi ktoś z praktyki co należy robić dalej , jak ćwiczyć .Mam nadzieję że pokaże mi ktoś drogę , drogę duchową którą należy podążać do 3 stopnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest z książkami. W książkach o Reiki po II st. jest II st. specjalistyczny i tak samo jest na większości kursów. Jeśli nie masz wsparcia w swoim prowadzącym, to na pewno nie jest to Usui Reiki. Inicjacja II st. w Usui Reiki sama w sobie - oprócz II st. - jest poszerzona o 12 pozycji (czyt. znaków).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

A co przerabialas na kursie? Gdy ja robilem swoj kurs Reiki to na 1 stopniu byla praktyka na sobie a na drugim praca z pacjentami i symbole. Moj nauczyciel zachecal by jak najwiecej praktykowac na ludziach, zwierzetach czy nawet roslinach. Przepraszam, ze pisze bez polskich zankow ale pisze z zagranicy z komputera z pracy w ktorym nie mam polskiej czcionki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
W dniu 11.01.2016 o 14:55, jacerkos napisał:

Wczoraj zrobiłem 2 stopień Reiki i może podpowie mi ktoś z praktyki co należy robić dalej , jak ćwiczyć .Mam nadzieję że pokaże mi ktoś drogę , drogę duchową którą należy podążać do 3 stopnia .

 

Moze sie komus przyda odpowiedz na to pytanie.:)

Nalezy poprostu praktykowac Reiki, bezposrednio, i skoro ktos ma drugi stopien na odleglosc.

I dzialac z symbolami/znakami, uzywc ich jak nawiecej, a ich zastosowanie? Sky is te limit! Wroc nie nie jest limitem, sprawdzilem kiedys. :)

 

 

W dniu 11.01.2016 o 21:37, Wielki_Mistrzu napisał:

Tak to jest z książkami. W książkach o Reiki po II st. jest II st. specjalistyczny i tak samo jest na większości kursów. Jeśli nie masz wsparcia w swoim prowadzącym, to na pewno nie jest to Usui Reiki. Inicjacja II st. w Usui Reiki sama w sobie - oprócz II st. - jest poszerzona o 12 pozycji (czyt. znaków).

12 znakow?? To jakies pseudoreiki musialo byc.

W Usui Shiki Ryoho Reiki uzywamy tylko 4 znakow/symboli.

3 dostajemy na 2 stopniu i jeden na 3.

A ten 4 symbol ma wiele ciekawych zastosowan w uzdrawianiu, oczyszczaniu energetycznym i poszerzaniu swiadomosci no i oczywiscie sluzy do zestrajania z Reiki.

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...