Jump to content

Interpretacja horoskopu


kamil33
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich :icon_smile: Urodziłem się 27 marca 1992r. około 15:15 w słynnej Włoszczowie :okularnik:

Od pewnego czasu interesuję się astrologią a głównym obiektem moich dotychczasowych analiz jestem oczywiście ja sam, ale im więcej czytam tym bardziej jestem skonfundowany. Przy moim obecnym stanie wiedzy czuje jak wszystko mi się miesza, zaprzecza wcześniej poznanym prawidłom a niedawne wnioski mają niewiele wspólnego z prawdą. Chwilami wydaje mi się, że: "O! Oto wreszcie doznałem olśnienia!" aby po chwili jednak stwierdzić, że jednak nic nie wiem. Zdaję sobie sprawę, że zgłębienie tajników astrologii zajmie mi wiele wiele lat nie mniej jednak byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mądrzejszy rozjaśnił pewne kwestie.

1. Planeta dominująca: Stawiam na Jowisza bo zaraz przy ascendencie, ale intryguje mnie ten księżyc, który tworzy koniunkcję z Uranem, Neptunem i Ceres.

2. Jakie są wasze ogólne wnioski po obserwacji mojego kółeczka? Czy jest coś co was szczególnie uderza?

 

Będę bardzo wdzięczny za każdą nawet najmniejszą pomoc. Odkąd złapałem astrobakcyla, nie konsultowałem swoich przemyśleń z nikim obeznanym i czuję, że teraz jest właściwy moment aby to zrobić. Pozdrawiam i czekam niecierpliwie :dancingbanan:

 

horos.png

 

Wrzucam tabelkę, mam nadzieję, że jest czytelna.

Bez_tytu_u.png

 

A wracając do seksów to jestem ciekaw co jeszcze miało na tą diagnozę wpływ, wszak 5 dom to nie tylko seks? Przypomniałem sobie jeszcze jedną nurtującą kwestie, otóż w domu 6 we wodniku siedzi se dwóch malefików. Mam się bać? :torreador:

Edited by Ismer
Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Kamil, zostałeś tu przeniesiony, ponieważ na usługach zamieszczane są prośby osób, które o astrologii nie mają pojęcia a chcą za jej pomocą czegoś się dowiedzieć. Ty zaś kwalifikujesz się na szerszą dyskusję, w której możesz się czynnie udzielać. Możesz wkleić swoje kółko, będzie łatwiej rozmawiać mając je przed patrzałkami, a jeśli nie umiesz tego zrobić to mów, chętnie udzielimy wsparcia.

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie chodzę po forum i zauważyłem, że ludziska często wstawiają kółeczka z programów, które wyświetlają zestawienie aspektów "międzyplanetarnych" :chatownik_na:

Czy ja także powinienem taki zapodać? A może powyższy jest ok? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Kółko jest O.K, bardzo fajne :)

Aspekty przydałyby się bo to ułatwia ocenę (w znaczeniu szybkości) - gdyż jak ich nie ma to trzeba je sobie w pamięci liczyć i przy tym jest łatwo przeoczyć coś ważnego.

 

Co mnie uderza? o - zainteresowanie seksem ;P

Link to comment
Share on other sites

Guest Bethany

No ja bym obstawiała Wenus w Rybach, bo w tym znaku jest ona wywyższona, dodatkowo jak dobrze widzę, to jest w domu VII, czyli swoim, dotyczącym partnerstwa, umów ( Descendent).

Księżyc, który Cię tak intryguje jest w Koziorożcu, gdzie jest na wygnaniu, więc nie czuję się on w tym znaku dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Muszę przyznać drogie panie, że póki co bardzo trafnie mnie czytacie :) Namiętnie analizowałem tą wenus po Twojej sugestii Bethany i muszę stwierdzić, że w mojej osobowości rzeczywiście dominują cechy tej planety. A co z tym Jowiszem? Jego czuję na 2 miejscu, też całkiem mocno.

Co mnie uderza? o - zainteresowanie seksem ;P
:okok: a po czym to tak widać?

Na koniec pytanie o program. Kólko jest z Whatwatch'a ale wk**wia mnie juz ten program powoli, nie ograniam go. Mam tez horoskop od studioastro i jest fajny ale tabela aspektów jest tam niezbyt wyraźna żeby wkleić ja tutaj. Z czego wy korzystacie? Szukałem astrodiensta ale ni wuja nie mogę go znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...