Jump to content
Majorette

Negatywna energia?

Recommended Posts

Majorette

Dzień dobry, dobry wieczór.

Jestem tu gdyż pewien mój znajomy zobaczywszy mnie po długiej przerwie od spotkań stwierdził że nie podoba mu się coś w mojej aurze i powinnam iść do ezoteryka gdyż podejrzewa on ze podczepily się do mnie byty astralne. Ale może zacznę od początku.

Nim udam się do specjalisty chciałabym zapytać czy jest to możliwe iż osoba z którą miałam kontakt przez dłuższy czas oslabila mnie i spowodowała że coś miało większą możliwość się do mnie przyczepić? Opiszę to w miarę w skrócie: poznałam około 9 miesięcy temu pewną kobietę, okazało się że chciała mnie wykorzystać i mi zaszkodzić, nie udało jej się to do końca ale odkąd ją poznałam opuściły mnie chęci do nauki, do uprawiania sportu, straciłam wenę twórczą, miałam obniżenie nastroju. Gdy urwałam z nią kontakt nastrój zaczął wracać do normy ( dalej nie jest taki jak był ale i tak odnotowałam poprawę), zaczynam powoli od nowa wprowadzać aktywność fizyczną, wena twórcza wróciła, ale dalej mam problemy z nauką. Ponadto ona cały czas o mnie myśli, co wyczuwam jakby podświadomie i daje mi o tym znać mój własny mózg gdyż w symbolice sennej cały czas widzę sugestie że jest ktoś mi nieprzychylny. Zastanawiam się czy ona może mieć na mnie wpływ swoimi negatywnymi uczuciami wobec mnie? Czy prezenty od niej ( stateczki z drewna, mnóstwo ubrań) mogą w jakiś sposób rezonować na mnie jej - nazwijmy rzecz po imieniu - nienawiścią? Jeśli tak, to co mogę w tej sprawie zrobić?

Wykluczam tu urok , raczej to jej wampiryzm energetyczny i silne emocje są powodem tego ze moja aura oslabla a rzeczy które kiedyś sprawiały radość stały się trudne. Dodam jeszcze, że jest ona zafiksowana na punkcie tarota, ezoteryki i przepowiadania przyszłości.

Auegamma

Lilith_, a pisałem że wróci pod innym nickiem? :P

Majorette

Przepraszam bardzo ale chyba mnie pani z kimś myli.

opak

Zanim coś zaczniesz robić z przedmiotami, to najpierw należałoby się upewnić, czy faktycznie jest jakaś podstawa do obaw. Mogę sprawdzić Ci ten problem wahadełkiem, ale potrzebowałbym Twojego imienia i daty urodzenia.

Majorette

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Na imię mi Monika, urodziłam się 30 marca 1994

opak

Przepraszam, zapomniałem o tym wątku. Wieczorkiem sprawdzę.

Żadnych podczepień nie zauważyłem. Natomiast nie każda osoba będzie dla nas pozytywnym bodźcem czy komfortowym towarzystwem. Pamiętaj, że to Ty masz moc sprawczą i jeśli nie wyrazisz zgody w sposób stanowczy na kontakt z tą osobą (również na płaszczyźnie energetycznej/telepatycznej), to jesteś w stanie z powodzeniem ten kontakt zablokować.

Edited by Ismer
połączenie postów

Majorette

Nic się nie stało. Dziękuję za pomoc i mądrą radę.

olaaleksandra
Przepraszam, zapomniałem o tym wątku. Wieczorkiem sprawdzę.

Żadnych podczepień nie zauważyłem. Natomiast nie każda osoba będzie dla nas pozytywnym bodźcem czy komfortowym towarzystwem. Pamiętaj, że to Ty masz moc sprawczą i jeśli nie wyrazisz zgody w sposób stanowczy na kontakt z tą osobą (również na płaszczyźnie energetycznej/telepatycznej), to jesteś w stanie z powodzeniem ten kontakt zablokować.

W pełni się zgadzam. Jedynie Ty możesz zablokować ten kontakt i możesz mieć na niego wpływ (główny). Więc pracuj nad tą sytuacją, bo samodzielnie możesz sobie dużo pomóc. Zastanów się też nad tymi przedmiotami, podarunkami, których w rzeczywistości nie musisz przyjmować i które możesz omijać.