Jump to content
csrpk

Poszukuje pomocy w dziwnej sprawie

Recommended Posts

csrpk

Witam serdecznie. Nie wiem czy ktos mi jest w stanie pomoc. Chodzilem do osob, ktore troche znaja sie na rzeczy, niby oddzialywali na mnie jakas energia, ale bez wiekszych rezultatow. Mam problemy zdrowotne. Borykam sie z silna fobia spoleczna, przez co musze brac silne leki cos ala xanax, chyba ktory kazdy zna, zeby jakos funkcjonowac w pracy. Nienawidze tego aczkolwiek traktuje to jak mniejsze zlo, bez tego bym sobie nie poradzil i w zasadzie tylko dzieki tym lekow jakos udalo mi sie poszukiwanie pracy ktora znalazlem i jakos sie utrzymuje. Bardzo bym kogos prosil o sprawdzenie czy nie mam w sobie jakichs demonow czy powiedzmy bytow bezcielesnych. Czesto zaladaly mna negatywne emocje co moglo byc dobra furtka dla takich istot. Jestem w lekkim szoku i nie mam pojecia co juz mam poczac, chcialem nawet zbierac na jakies stymulatory ktore kosztuja 50tys zlotych, ale okazalo sie, ze to bardzo inwazyjna metoda i w dodatku w moim przypadku moglaby byc nieskuteczna. Czy jest jakis sposob w jaki moge sobie pomoc. Nie moge sie wyslowic. Wiem co chce powiedziec, ale zżera mnie taki dziwny lek, ze w trakcie zapominam te slowa, ktore chcialem wypowiedziec. Z gory dziekuje za dobre checi i podpowiedzi co byscie robili na moim miejscu. Naprawde lekko odchodze juz od zmyslow i przywialo mnie az tutaj na forum zwizane poniekad z magia i wyzszymi stanami bo te stardardowe cos slabo skutkuja. Jesli jest jaks osoba, ktora ma jakikolwiek pomysl, niech sie zlituje zrobi dobry uczynek a dobra karma z pewnoscia do niej wroci. Pozdrawiam wszystkich.

csrpk

zmienilem maila i nie moglem odebrac hasla bo juz go nie uzywam? to nie oznacza ze mi sie problemy skonczyly. dzieki za pomoc ogolem

Lilith_

Witam,

skoro bierzesz psychotropy, to pewnie jesteś pod opieką psychiatry. A skoro tak, to powinieneś pamiętać, że samo przyjmowanie leków to za mało. Nie wiem, czy Twój psychiatra z Tobą o tym rozmawiał, ale powinieneś wybrać się na psychoterapię. Nie do psychologa, bo spotkania z nim mają inny charakter. Chodzi konkretnie o psychoterapię długofalową. Możesz spotykać się z terapeutą indywidualnie lub chodzić na terapię grupową. Myślę, że w Twoim przypadku czy to taka; czy taka forma terapii będzie dobrym rozwiązaniem. Porozmawiaj ze swoim lekarzem - powinien polecić Ci kogoś sprawdzonego.

Pewnie nie takiej odpowiedzi się spodziewałeś tutaj, ale zanim zaczniemy podejrzewać wpływ "magiczny", należy wyczerpać te bardziej ludzkie i racjonalne możliwości.

Pozdrawiam.

Edited by Lilith_