Skocz do zawartości

Mężczyzna z lodu


atalia

Rekomendowane odpowiedzi

Śnił mi się ostatniej nocy, pewien mężczyzna, który był bardzo przystojny i dobrze zbudowany i wysoki i niesamowicie mnie przyciągał i czułam coś do niego, szliśmy razem ale jakbyśmy się znali, rozmawialiśmy i on był z...lodu. Szliśmy pomiędzy tłumem ludzi jakby w jakimś dużym sklepie i nagle zatrzymaliśly się i on zaczęliśmy się całować(on zrobił pierwszy krok). Na początku poczułam ogromne zimno(ponieważ on był z lodu)aż bolące, przestaliśmy na moment bo był przeraźliwie zimny ale pomimo to było niesamowicie, poczuliśmy straszną chemię, mnóstwo ludzi dookoła, ja się zapytałam ,,dlaczego tak długo musiałam na to czekać!'' i nagle Ci wszyscy ludzie już nas nic nie obchodzili i zaczęliśmy się znowu całować jeszcze namiętniej, to było niesamowite, NIESAMOWITE ! Jego lód zaczął się topić ! To wszystko było dla mnie niesamowicie miłe i przyjemne asle sen w tym momencie się skończył. Był bardzo wyraźny. Bardzo proszę o pomoc w jego interpretacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź, cały czas myślę nad głębszym znaczeniem tego snu. Praktycznie codziennie mi się coś śni. Ten sen jednak był ,,z innej bajki''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mezczyzna jest symbolem aktywnej czesci naszej osobowosci i reprezentuje swiadomosc sniacego.Fakt,ze jest z lodu oznacza,iz Twoja aktywnosc zyciowa i sila przebicia pozostaje w stanie odretwienia,hibernacji.

Tlum ludzi z kolei,reprezentuje najczesciej lek zagrozonej indywidualnosci,nacisk otoczenia,zewnetrzna manipulacje.

Sklep to magazyn naszej podswiadomosci,ktory zawiera w sobie skarby,bogactwa i zapasy,z ktorych mozemy czerpac potrzebna energie do dzialania,pomysly itp

Sen pokazuje Ci bys nie ulegala powszechnym normom spolecznym,zachowala idywidualizm i obudzila (rozmrozila) uspiona dotad aktywnosc.Pocalunek,to pewnego rodzaju wymiana energii miedzy meska i zenska strona naszej osobowosci.Byc moze wlasnie zaczyna sie w Twoim zyciu jakis nowy rozdzial,zmiana,ktora wymagac bedzie od Ciebie zdecydowanych,tzw meskich krokow.Mysle,ze znajdziesz w sobie dosc sily i kreatywnosci,by wyrwac sie z odretwienia,podjac znaczace decyzje i ruszyc z miejsca ku zmianom na lepsze.Jak sama mowisz we snie dlugo juz na to czekasz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Ci bardzo, bardzo, bardzo! O to mi chodziło i to wszystko składa się do kupy. Skierowałaś mnie na inną drogę myślenia, dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...