Jump to content
lipa.6789

Wibracja numerologiczna miejsca zamieszkania

Recommended Posts

lipa.6789

czy ul która nazywa sie al. Róż bierzemy pod uwagę al.-aleja? Jaka jest to wibracja numerologiczna nr domu i mieszkania 1/15. Dziękuje pozdrawiam

cabby

Spotkałam się z dwoma sposobami, w jednym bierzemy pod uwagę tylko numer domu i numer mieszkania (ale jeśli mieszkasz w Bloku 7c/36 c też bierzesz pod uwagę), w drugim natomiast numer mieszkania + numer budynku (bloku) + nazwa ulicy pełną nazwę ale nie bierzemy pod uwagę skrótu ul.

Pierwszy opisuje jak ulał moje mieszkanie, drugi w ogóle nie pasuje do atmosfery mojego domu.

Edited by cabby

Ismer

Jeśli bierzemy pod uwagę całość, czyli nazwę ulicy + numer budynku + numer mieszkania, to liczy się pełną nazwę ulicy, np. Aleja Róż, a nie Al.Róż

cabby
Jeśli bierzemy pod uwagę całość, czyli nazwę ulicy + numer budynku + numer mieszkania, to liczy się pełną nazwę ulicy, np. Aleja Róż, a nie Al.Róż

Sprawdziłam, i faktycznie podając pełną nazwę Ulica "XXX" faktycznie pasuje do opisu mieszkania ;)

Ismer

U mnie to nie pasuje do opisu mieszkania, ale właściwie tak z ciekawości sprawdziłam - i traktuję to z przymrużeniem oka.

Bardziej biorę pod uwagę jak to ma się do mnie i tu się zgadza :)

lipa.6789

Mieszkam na ul. Aleji Róż 1 m. 15 jestem 8 mąż 5. Zastanawiam się jakby na dodadniem jakies literki [remedium numerologiczne] lecz nie wiem jaka do nas obydwojga pasuje

Edited by lipa.6789