Skocz do zawartości

Królik doświadczalny


cabby

Rekomendowane odpowiedzi

50fb0f393f9ed0d813ed45d4a9a066e2.png

Ja urodzona 9 lutego 1991 w Katowicach około 17.00 roku zgłaszam się na królika doświadczalnego :)

5b6f3c4a4bef4178a6c7e2d6e8f9bcbe.png

A to oto mój Pan i władca urodzony 13 marca 1980 Siemianowice Śląskie około 9-12, który również wyraża zgodę.

 

 

Dla mnie to trochę czarna magia, aczkolwiek chciałabym to poznać, a na znanych mi przykładach jakoś chyba łatwiej mi to będzie zrozumieć.

 

1) Ogólnie przedstawienie

2) Nasza relacja

 

Zobowiązuję się również zweryfikować dane po upływie minimum 2 tygodni do 4 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bethany

Zacznę od Twojego może kółka ;)

 

Jesteś inteligentna, otwarta, kontaktowa- Słońce i Merkury we Wodniku, Księżyc w Strzelcu. Dużo tutaj wskazuje na jakieś zdolności, coś związanego ze sztuką- Księżyc, Uran i Neptun w V domu, Wenus w Rybach, MC w Byku.

W związkach mogły być jakieś niepowodzenia- bo kwadratura Wenus- Mars,kwadratura Księżyc- Wenus, próg Descendentu we Wodniku. Sekstyl Jowisz- Mars- sądzę że na powodzenie nie powinnaś narzekać raczej ;)

Mars w X domu- jesteś ambitna, swoją energię możesz spożytkować, aby osiągać sukcesy w pracy. Mars tak położony to też może być uznanie/możesz się wybić, jak chodzi o sferę zawodową.

Masz cięty język, raczej nie masz problemów z wysławianiem się ;P

Jesteś wrażliwa na piękno, masz wyobraźnię, kreatywna jesteś- sekstyl Wenus- Neptun.

Twój facet może być zamożny, zajmować dość wysoką pozycję społeczną- Mars w X domu, Wenus w VIII domu, Słońce w VI domu- blisko osi Dsc.

Duchowość nie jest Ci obca, lubisz pomagać innym- Jowisz w XII domu, możesz interesować się ezoteryką/psychologia i dziedziny pokrewne.

Spadku jakiegoś nie wykluczam, Pluton w IV domu, Wenus w VIII.

No ja bym się nie zdziwiła, gdybyś była znana w swoim środowisku, Mars w X domu, Słońce na osi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...