Skocz do zawartości

Przyjemne ćwiczonko- zaliczenie ZWERYFIKOWANY


Gość anhana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anhana

Postawiłam sobie karty jakiś czas temu. Mam już weryfikację :)

 

Pytanie brzmiało : Jak pójdzie mi egzamin z Przedmiotu X ? 10 kier Król kier Dama pik

 

I słucham was :) Czy zaliczyłam, czy nie ? Jak mi poszedł i ogólnie co widzicie po tych kartach :D zgodnie z pytankiem.

 

Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość5

chętni są tylko pomysłu brak........wydaje mi się, ze zdałaś ale ściągałaś albo na czuja poleciałaś. Strasznie ta dama pik bruździ, bynajmniej mi, bo jeszcze nie zdążyła mi zbyt duzo dobrych wiadomości pokazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No właśnie, to są karty trudne, ze względu na Damę, bo i u mnie ona oznacza fiasko albo przynajmniej spore niezadowolenie, jeśli jest w towarzystwie dobrym. Tu jest (+ u mnie czytana jako prosta) więc daje szansę na zdanie.

A niektórzy tą Damę określają jako dobrotliwą starszą panią, albo ogólnie osobę z jakimś autorytetem (tzn. w odczuciu / ocenie pytającego), w dodatku pomocną...

 

Gdyby to były moje karty to oznaczałyby zdany egzamin, ale z jakąś właśnie dozą niezadowolenia, czy też niecałkowitej satysfakcji z uzyskanego wyniku, sam zaś wynik uzyskany w sposób jak określiła Rogi ;p

Może też oznaczać odłożenie tego egzaminu, bo na przykład egzaminator lub uczeń pojechał na skórce od banana i nie mógł się stawić na ten egzamin w wyznaczonym czasie, inaczej mówiąc: z powodu jakichś przeszkód egzamin odbędzie się kiedy indziej.

Ale stawiam na pierwszą opcję - oczywiście patrząc na to jak na moje własne karciochy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

Ah powiem tak, mnie też ta dama trochę ochłodziła, jak ją wyciągnęłam, i dołożyłam na nią kartę wyjaśniającą. Zapomniałam napisać o tym w poście, była to 9 kier :))

 

W niedziele napiszę już konkretną weryfikację, bo karty pokazały w punkt to co się działo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

Weryfikacja: Egzamin poszedł mi śpiewająco, na piątkę, czyli 10 kier król kier jak najbardziej pasują, wynik mnie bardzo ucieszył. Co do damy pik to wydaję mi się, że mogła pokazać moje nastawienie. Po prostu panikowałam, taka karta ostrzeżenie, ucz się i wrzuć na luz, albo nawet już umiesz, zaliczysz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ale za tą 9 kier to... no Anhana, nie wiem co bym Ci zrobiła ;P

 

Przecież to karta doraźnej radości - nawet w najogólniejszym znaczeniu jest zapowiedzią zadowolenia, poprawy sytuacji nawet przy trudnych kartach, nawet ta Dama pik przy niej nie jest taką wiedźmą jaką mogłaby być bez tej dziewiątki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Mega optymizm - i owszem, ale bez towarzystwa niezbyt przyjemnej Damy ;p

Bardzo ciekawa jestem, coby było gdyby było, czyli gdyby nie było 9 kier, tylko czerniła się na końcu Dama.

A co w ogóle owa pani u Ciebie znaczy, bo nie pomnę? jeśli nic strasznego tylko na przykład wymagającą osobę, to te dwa kiery świadczyłyby o tym, że Damę zadowolisz :D

U mnie oznaczałyby to co wyżej napisałam, a także i to, abym się dobrze przygotowała, by egzaminator nie zdybał mnie na ściąganiu lub - jeśli tylko ustny - by nie zadał podstępnego pytania ;) gdyż pojawienie się Damy, nawet jak jest "dobra" (wszak nie zawsze jest cholerną wiedźmą) to u mnie zawsze oznacza by być czujnym, zwartym i gotowym :_oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

No w sumie różne może mieć znaczenie, z jednej strony chłodna, kalkulująca, krytyczna, może symbolizować urząd, uczelnie, panią z dziekanatu dzwoniącą z jakąś sprawą, ostrzeżenie żeby nie "panikować", podejść do czegoś na chłodno bez emocji. Jej plusem jest, że może być dobra w tym co robi, czyli na przykład może mówić o mądrej babce :P

 

Dama karo też mi się kojarzy z intelektem, z wiedzą ale dama karo jest bardziej materialistyczna :P, ona się uczy żeby coś tam zarobić, żeby coś zdobyć.

 

Damę pik widzę jak w opisie kart na forum, jak uczyłam się znaczeń to właśnie to zapamiętałam: Karta samokontroli, opanowania. Mistrzostwo, samokontrola, opanowanie, władza poprzez ciężką pracę, służba innym, władza poprzez kontrolę własnego umysłu, panowanie nad sobą, samodoskonalenie się.... itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...