Jump to content
mynameis

Prośba o wróżbę - stracona przyjazn?

Recommended Posts

mynameis

Witam, od razu przejdę do sedna: od niemal roku moj przyjaciel z ktorym juz niejedno przeszedlem zaczal mnie mowiac potocznie olewac - nasze rozmowy sa zdawkowe, ostatni raz widzialem go 9msc temu, mimo moich checi by sie spotkac on ucina temat (mieszkamy niespelna 200km od siebie a nei na roznych polkulach). Gdybym przez ten czas pierwszy nie wyciagal do niego reki i nie zaczynal rozmow to podejrzewam ze on by tego nie zrobil. Moje pytanie: czy da to sie jeszcze uratowac? I przede wszystkim: czemu ograniczyl kontakt? Osobiscie mam podejrzenie ze to wplyw jego dziewczyny ktora mnie nie polubila i ogolnie jest jakas dziwna..ale czasem mysle ze tu chodzi o to ze zakochal sie w kims nieodpowiednim, mianowicie w mojej narzeczonej (nie rzucalem zadnymi podejrzeniami ale czasem wystarczylo spojrzec w jaki sposov na nia patrzyl by miec watpliwosci). Nie wiem, naprawde nie wiem, najchetniej zalatwil bym sprawe twarza w twarz ale niestety nie moge bo on mnie unika. Ech.. Bardzo prosze spolecznosc forum o wrozbe, z gory dziekuje. Dane: ja - Jan 05.05.1993; on Jakub 29.05.1993

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...