Skocz do zawartości

Ćwiczenie - załatwienie sprawy ZWERYFIKOWANY


Ismer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Miałam dziś do załatwienia w banku drobną sprawę natury formalnej, zależało mi na jej załatwieniu.

 

Pytanie: jak zostanie załatwiona ta sprawa.

 

Wynik znam, ale karty ciągnęłam oczywiście przed pójściem do banku.

 

Król pik, odwrócony Walet kier, odwrócony Walet karo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

W tym dniu nie załatwiłam sprawy.

Pan obsługujący nie mógł poradzić sobie z wprowadzeniem potrzebnych danych, co było o tyle dziwne, że przy tego typu sprawach procedura jest prosta i szybka, co zresztą sam stwierdził: "szybko załatwimy, to proste i bezproblemowe".

Powiedziałam mu "no, zobaczymy", przyznaję, że ze złośliwym błyskiem w oku ;)

No i.... siedziałam tam ponad pół godziny i wyszłam z kwitkiem. Pan był zdruzgotany, bo próbował na różne sposoby uruchomić system, a i ja mu dołożyłam ognia, powiedziawszy, że to jest do zrobienia - błąd jest drobny, ale on dziś tego nie odkryje.

Umówiłam się na poniedziałek, sprawę załatwiłam w 5 minut, pan przyznał, że przeoczył jakiś szczegół i dlatego nie mógł uruchomić procedury, a zdarzyło mu się to po raz pierwszy i że na moim przypadku się nauczył. Znaczy za królika robiłam :D

W tej sprawie istotną rolę odegrał element czasowy - mnie zależało na załatwieniu sprawy w piątek z tego względu, że załatwienie jej w poniedziałek mogło uniemożliwić mi załatwienie innej sprawy, zależnej od tej właśnie.

Ale to opóźnienie ostatecznie nie wpłynęło na załatwienie tej następnej sprawy, tylko też ją - siłą rzeczy - opóźniło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...