Skocz do zawartości

odwiedziny u nieżyjącego brata


arton

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o interpretację.

Mój nieżyjący brat zaczął mieszkać w Poznaniu, niedaleko dworca, w dzielnicy starych kamienic. Na przyjęcie w jego nowym mieszkaniu przyjechała matka z siostrą, ja i jacyś nie znani mi ludzie. Wysoka Indianka z którą się biłem przed imprezą. Brat był uśmiechnięty i zadowolony. Pierwsza z uroczystości wychodziła matka z siostrą, mówiąc, że potrzebują godzinę i 10 minut na dojście do dworca kolejowego. Sugerowałem, że niedaleko jest przystanek tramwajowy, matka nie chciała nim jechać, nie znając miasta, wolała pójść na piechotę. Obawiałem się, że goście wychodzą za wcześnie i potem brat będzie miał wolny wieczór i zacznie pić/zmarł z powodu alkoholu/ Trochę mnie odprowadzał, po drodze spotkaliśmy jego kolegę byłego maklera /brat nigdy nie grał na giełdzie, ja tak/ Teraz makler chyba należał do towarzystwa często pijących. Brat chciał skorzystać z publicznej toalety, miała kilka stanowisk /chyba trzy/ jednak muszla była lekko brudna, poprosił mnie o jej wyczyszczenie. Zrobiłem to szczotką do wc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Publiczna toaleta czyli potrzeba ujawnienia czegoś, oczyszczenia się przez ujawnienia jakichś brudów. Zleca Ci wyczyszczenie toalety. Alkohol pozbawia jasnego osądu, czy brat próbuje Ci zwrócić uwagę na coś z osobą tego maklera albo giełdą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, nic takiego nie kojarzę aby miał mi zwracać uwagę na giełdę, od trzech lat nie inwestuje i nie gram. Wykupiłem tylko latem w ubiegłych roku trochę jednostek funduszy. Nie mam bezpośredniego związku, jak kiedyś z biurem maklerskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...