Skocz do zawartości

Poszukuję książki Magija współczesna w formie pdf!


Apocalypticus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z gory proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu, ponieważ nie wiedziałem gdzie to umieścić.

Szukam książki Magija współczesna. Dwanaście lekcji Wysokiej Sztuki Magicznej - Donald Michael Kraig. Interesuje mnie jedynie pdf, niestety nigdzie nie znalazłem tego tytułu do kupienia ani do ściągnięcia. Może ktoś z Was mógłby się podzielić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User2

Długo się magią ceremonialną interesujesz?

 

Interesuje mnie jedynie pdf, niestety nigdzie nie znalazłem tego tytułu do kupienia ani do ściągnięcia. Może ktoś z Was mógłby się podzielić?

 

To chyba w ogóle nie szukałeś. Bo ja znalazłem od razu, jak chociażby:

 

Wydawnictwo ILLUMINATIO ť Magija współczesna

Magija współczesna - Donald Michael Kraig (108109) - Lubimyczytać.pl

Magija współczesna. Dwanaście lekcji Wysokiej Sztuki Magicznej. - Kraig Donald Michael - Kraig Donald Michael - 2 ofert - chomikuj.pl, pdf, książka

 

Ja sam pdfa nie posiadam więc nie mam jak ci go podać.

 

Posiadam tytuł tylko w formie książkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, dwa razy podkreśliłem, że interesuje mnie jedynie pdf, wszystkie linki, ktore podałeś to książki, mimo wszystko, dzięki za poświęconynczas na szukanie, chociaż na każdej z tych stron byłem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User2

A przepraszam.

 

Sformułowałeś zdanie w taki sposób, że uznałem, iż szukasz też książki do kupienia w formie papierowej, a nie zwróciłem uwagi na to, że piszesz, że chcesz ją ew. jako e-book kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Czy nadal ma ktoś ową książkę w pdf? W angielskim nie czuję się najmocniej by kupić oryginał, a polskich wersji językowych w księgarniach nie ma (i na razie nie wiem czy będzie jakoś blisko dodruk). Na allegro używane kosztują absurdalnie drogo, więc byłby ktoś miły podesłać pdf jeżeli posiada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...