Skocz do zawartości

Spotkanie - karty z weryfikacją


fiasha

Rekomendowane odpowiedzi

Postawiłam karty na pójście na dzisiejszy koncert. Wiedziałam, że mój były tam będzie (tak, nadal mi na nim zależay/zależało?)...postawiłam karty na pytanie, jak przebiegnie koncert, czy go spotkam. Dodam, że przy krótkich rozkładach nie sugeruję się kolorami (czerwone/czarne), tylko odczytuję znaczenie kart.

 

Król trefl, Dama karo, As pik + Dama kier (dobrana)

wszystkie karty w p.p.

 

miałam problem z interpretacją bo wychodziło mi, ze coś związanego z nadzieją w pracy i urzędem i do tego ta dobrana dama kier - zinterpretowałam ją jako siebie. Zachodziłam w głowę jaki to miało związek z koncertem... I ta Dama Kier - albo to ja, albo inna wiadomość dla mnie..

 

Jak sądzicie?!

 

Od razu weryfikuję co się wydarzyło.

Okazało się, że spotkałam go przy wejściu z koleżanką (?), przywitaliśmy się, przedstawił ją jako koleżankę z pracy... jak można się domyśleć byłam smutna resztę wieczoru. Nie mam pojęcia czy ta koleżanka to rzeczywiście towarzyszka na koncert czy jednak coś więcej. Obserwując ich zachowanie nie wyglądało na coś zażyłego. Może to dopiero ich początki, albo ja sobie coś wmawiam.

Także karty faktycznie pokazały jego (krol trefl) z koleżanką z pracy(dama karo) i as pik jako poczatek czegoś nowego i smutek dla mnie - dama kier...

 

Boje się już stawiać sobie kart..... :( ale teraz jestem zaskoczona, że tak ładnie pokazały co się wydarzy.

 

Proszę o pomoc jak czytać tę Damę Kier, wg. Was to mogę być faktycznie ja, czy znak, że coś między nimi będzie?

Edytowane przez fiasha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

a jaki jest twój sygnifikator ?

 

Dama kier może być tobą, wtedy karty powiedziały dosłownie, że spotkasz jego(króla trefl) w towarzystwie kobiety (damy karo) i to ci popsuję humor (as pik dama kier). Poza tym wyglądasz na bardziej zaangażowaną w to emocjonalnie, a taka właśnie jest dama kier :P Myślę, że gdyby mieli być parą to pokazaliby się parą np. trefli, czyli dama trefl i król trefl. Ja bym nie interpretowała asa pik jako początek czegoś nowego między nimi. Pytasz jak przebiegnie spotkanie, więc karty powiedziały, że spotkasz go z kimś i będzie trochę "urzędowo", odrobinę z dystansem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sygnifikator to właśnie dama kier. Podchodzę do tego emocjonalnie i podejrzliwie - racja. Natomiast w zasadzie czuję dokładnie tak jak napisałaś ;).

Bardzo dziękuję za poświęconą uwagę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...