Skocz do zawartości

Trzy dni męki


Sukier

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Od około trzech dni strasznie dużo śpię. Śnię o złych rzeczach, rzeczach których do końca nie rozumiem. Budzę się z niepokojem, przerażeniem lub przygnębieniem. Nawet po przespaniu 8 godzin nie potrafię wstać i normalnie prosperować. Powoli mnie to wyniszcza, bo nie jestem przyzwyczajony do śnienia, że jestem z osobą symbolizującą zło. Że jesteśmy zamknięci w pokoju, którego ściany obrasta mrok, przez co nie mam jak wyjść. Po czym nagle przenoszę się do innego ciała i uciekam po ulicy w środku dnia. Albo że spotykam moją znajomą, która jest chudsza o dosłownie 50kg i która mówi, że został jej jeszcze tydzień życia.

Dziś śnieniem byłem tak zmęczony, że zasypiałem znowu. W taki sposób minęło ponad 15 godzin.

Dodatkowo nawet po przespaniu pół godziny, budzę się cały spocony.

 

Nie wiem co się ze mną dzieje. Strasznie się męczę. Proszę o pomoc...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Pierwsze to wyeliminować powody zdrowotne - bo koszmary często ida od żołądka z tzw przejedzenia się przed snem, albo za dnia- wypite za dużo kawy, red bulla, papierosy.

Drugie to stres, ciężkie sytuacje z otoczeniem które wpływają na zły sen.

Trzecie to gry komputerowe powodujące pobudzenie i potem organizm odreagowuje to we śnie, najczęściej są to sny o zabijaniu, magii, dziwnych - mrocznych miejscach, przeróżnych bytach nawiedząjących śniącego. itp

Najpierw to wykluczyć, potem sprawdzić serce i zrobić też badania hormonalne - na to wskazują te budzenie się z niepokojem i pocenie się i dopiero po zrobieniu badań (i wykluczeniu tutaj wpływu spraw sercowych i hormonalnych), można poszukać innych "nieziemskich" powodów że śni Ci się to co się śni.

 

Czy umiesz wyciszyć się przed snem ?

Ureguluj swój tryb dnia, a jak to nie pomoże to tak po dwóch tygodniach idź do lekarza na badania.

 

Od razu, z doświadczenia napiszę że nie ma diagnozowania opętań przez internet, więc jak ktoś Ci coś takiego oferuje to jest to zwykły naciągacz.

Szkoda na to zdrowia - zaoszczędzisz sobie nerwów i pieniędzy.

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Tak, problem może być w organiźmie....Dobrze jest odkwasić organizm dieta i np. kuracja z sody. I zlikwidowac canidę...Albo jest jeszcze opcja że masz pasożyty. Zbadaj się może na biorezonansie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Arachnea, ty może nie jesteś w stanie tego stwierdzić, lecz znam ludzi, którzy z powodzeniem to potrafią i są w stanie stwierdzić czy osoba jest opętana czy nie. Ze swego punktu widzenia oczywiście nie wierzę w żadne opętania, uważam, że to jest wynik choroby umysłowej bądź ingerencji obcych. Demony nie istnieją, Bóg nie istnieje, tylko pewne rasy zabawiają się ludzkim kosztem od jakiegoś czasu. Jednakże zgadzam się z danymi tu niektórymi radami, zrób sobie urlop od życia, zmień je, wyjedź gdzieś, pójdź do kina, wychodź częściej na świeże powietrze, rower jest twoim przyjacielem. I po prostu nie myśl o tym co ci się śni. Ignoruj to. Zacznij chodzić spać o innej porze niż dotychczas, albo później, albo wcześniej. Sam zwróciłem na to uwagę, że gdy źle spałem, wystarczyło zmienić godzinę pójścia spać, to naprawdę działa. Czasem warto też zmienić miejsce snu, to działa gdy masz do czynienia z ingerencją istot obcych, tak zwanych kosmitów. Przemebluj swoje mieszkanie, pokój. Życzę powodzenia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając oczywiste problemy natury ezoterycznej, może jest jakieś podłoże psychologiczne tego zachowania? Ja kiedyś miałem takie problemy i dopiero SPAM mi pomógł.

Edytowane przez Ismer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...