Skocz do zawartości

Regresja LBL wg M. Newtona - szukam partnera/ki do wspólnej nauki (Śląsk)


Smithimself

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Jest to mój pierwszy post tutaj, ba nawet pierwszy na forum tego rodzaju (ezoteryka). Może na początek kilka słów o mnie. Jestem mężczyzną, mam 27 lat i mieszkam w Gliwicach. Mam duże poczucie humoru, a do życia podchodzę na luzie. Od dłuższego czasu fascynuje mnie oobe i hipnoza a szczególnie jedna z jej odmian LBL (life between lives). Problem w tym, że o ile oobe możemy praktykować sami to do hipnozy potrzebna nam jest druga osoba (autohipnoza na mnie nie działa, zresztą moim celem jest pomoc innym). Dr Newton, jego książki, dzieła, praca i zaangażowanie w powołanie do życia instytutu jego imienia stanowią dla mnie wielką inspirację.

 

Jeśli chodzi o inne doświadczenia z zakresu duchowości i samodoskonalenia się to w dzieciństwie doświadczyłem mnóstwo świadomych snów (LD) jednak teraz ta zdolność zanikła. Wydaje mi się też, że doświadczyłem kilku oobe w czasie snu, jednak tak szybko jak zdawałem sobie sprawę, że znajduję się poza ciałem - wracałem do niego (chyba ze strachu). Niedawno miałem zaszczyt i przyjemność uczestniczyć w ceremonii picia ayahuasci. Przymierzam się także do wizyty komorze deprywacji sensorycznej (w kwietniu powstało nowe centrum w Katowicach).

 

Ale wracając do tematu hipnozy LBL oczywistym jest, że najlepiej byłoby się uczyć od profesjonalistów czyli samego Dr lub jego uczniów. Niestety instytut znajduję się za oceanem w USA, a więc potrzebna byłaby wiza, $$ na samolot, pobyt, zakwaterowanie i masa wolnego czasu... - na razie brak środków. Jęz. angielski nie stanowi dla mnie problemu (no może jakieś konkretne słówka związane z terapią). Oczywiście sprawdziłem też wykaz absolwentów instytutu, którzy zostali oficjalnie namaszczeni na terapeutów LBL. W wyniku tych poszukiwań znalazłem dwie Polki. Jedna Pani mieszka na stałe w Australii, a więc jeszcze dalej... natomiast druga Pani mieszka w Niemczech aczkolwiek nie prowadzi żadnych szkoleń a jedynie może na nas przeprowadzić taką sesję co mnie osobiście nie satysfakcjonuje bo moim celem nauka i praktyka. Jeśli chodzi o polskich hipnoterapeutów to jest dwóch bardziej znanych, którzy prowadzą podobne warsztaty ale - no właśnie warsztaty regresji a nie LBL. Mam tu na myśli Pana Andrzeja Kaczorowskiego i Grzegorza Halkiewa. Nie wykluczam, że w przyszłości udam się na ich szkolenia ale czuję, iż gdyby udało mi się znaleźć odpowiednią osobę to moglibyśmy wspólnie osiągnąć dużo więcej.

 

Uprzedzając pytania:

- hipnozę znam tylko z teorii, nigdy nie byłem jej świadkiem, uczestnikiem ani sam nie próbowałem nikogo zahipnotyzować.

- niestety ani moja rodzina ani znajomi nigdy nie pozwoliliby mi na przeprowadzenie na nich takiej sesji (niby nie wierzący ale jednak boją się - ciekawe tylko czego - chyba odkryć kim naprawdę są i co tutaj robią)

 

Nie brakuje mi jednak szczerych chęci i determinacji.

 

 

Podsumowując:

 

Kogo szukam?

- płeć bez znaczenia

- wiek bez znaczenia (chociaż lepiej +18)

- najlepiej z okolic Gliwic/Śląska

- osoby, która jest zainteresowana tylko tym konkretnym rodzajem hipnozy - LBL

 

Jak widzę naszą współpracę?

Na początku, jeśli jesteś zainteresowany współpracą, proszę o kontakt mailowy. Nie lubię pisać w nieskończoność, więc po krótkiej korespondencji oczekuję, że spotkamy się w realu w jakimś miejscu publicznym (dla mojego i twojego bezpieczeństwa). Później jeśli wzbudzisz moje zaufanie a ja twoje (nie wyobrażam sobie poddania się hipnozie osobie, której nie ufamy) ustalimy szczegóły i kto wie co przyniesie przyszłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

bardzo masz marne to doświadczenie, a mimo wszystko sugerujesz że jesteś w stanie cokolwiek zaoferować, wygląda to bardziej jako apel "weźta mnie nauczta, bo sam nic nie umim".

 

Sam post przypomina ogłoszenie matrymonialne z elementami pseudo racjonalnymi, co do samych wymienionych osób... pasują one bardziej do profilu tych wnerwiających reklam które wmawiają że można zarobić 1,000 zł dziennie jeżeli zainwestuje się 10,000+ złotych w jakieś tam cud-na-kiju kursy, nie wspominając już o rzekomym porwaniu przez UFO pana Andrzeja Kaczorowskiego...

 

Jednak najbardziej wystaje totalny brak zrozumienia czym jest metoda LBL, regresingu, audytu czy tego jak to się wiąże z sugestią pre-hipnotyczną, a jeżeli nie rozumiesz powyższych terminów Smithimself, nie ma szans byś zrozumiał jak bardzo sam jesteś naciągany na brednie i jak bardzo chcesz naciągać innych na bzdurne twierdzenia.

 

Dlatego... może pierwszy post, ale pochwalić się nie ma czym.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przekreślajmy od razu wszystkich :) wystarczy że zmienisz trochę post, fakt wstęp brzmi jak z ogłoszenia matrymonialnego, ale wystarczy zacząć od tego że się tym interesujesz i nawiązać tu dialog z osobami które mają już doświadczenie. Po poznaniu dobrych podstaw, i możliwości dyskusji z praktykami możesz śmiało szukać towarzysza do prób. Ale na sucho, bez podstaw odradzam. Można tym więcej szkody zdziałać niż pożytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

To prawda, że mam zerowe doświadczenie ale nie wstydzę się tego. Każdy kiedyś był laikiem i stawiał pierwsze kroki. Tyczy się to każdej dziedziny w życiu, nie tylko tych związanych z ezoteryką. Dlatego szukam kogoś kto stoi przed podobnym wyzwaniem i fascynuje go to zagadnienie. Skoro rodzina i przyjaciele nie życzą sobie aby być poddanymi hipnozie to gdzie znaleźć chętne osoby? jak się rozwijać? jak iść naprzód? Wydaje mi się, że takie forum jest odpowiednim miejscem. Oczywiście jeśli znalazłby się ktoś już z pewnym doświadczeniem w hipnozie i regresji i chciałby nawiązać współpracę to byłoby to spełnienie marzeń, jednak jak już wcześniej wspomniałem jestem otwarty na każdą propozycję.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...