Skocz do zawartości

Czy jestem obdarzona złą energią???


kimka20

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwny problem. Mianowicie, kiedy biorę każdy długopis do ręki on w ogóle nie chce pisać, albo przestaje po krótkim czasie użycia. Tak dzieje się za każdym razem i nieważne,że wkłady są pełne, długopisy przed chwilą kupione i nieużywane. Co dziwniejsze, gdy długopis bierze inna osoba, on działa bez zarzutu. Strasznie mnie ta rzecz dręczy, w efekcie prawie wszystko jestem zmuszona pisać ołówkiem albo piórem (bez wkładów, stalówkę muszę maczać w atramencie niczym w średniowieczu). Czy jest możliwe,że coś jest ze mną nie tak? Możliwe,że to po prostu mój życiowy pech, ale wolę się zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

pech oraz nieumiejętność wynajdywania rozwiązania swojego problemu, możliwe że dodatkowo chodzi Tobie o trolowanie, co jest bardziej niż możliwe, biorąc pod uwagę ilość troli i multikont, if you know what I mean.

 

Pozdrawiam,

Auegamma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, I don't know, what you mean. Na tym forum jestem nowa, dopiero się rozkręcam. Z tego co widziałam, zadaje się tu pytania dziwniejsze od tego. Poza tym myślałam,że skoro jesteśmy na forum ezoterycznym to są tu osoby, które zrozumieją moje obawy lub je zniwelują. Prosiłabym o poważne podejście do sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że jest to forum ezo to nie znaczy że można tu pisać cuda. Tu jest sporo osób któe znają się na swojej robocie i pomagają, ale czasem trudno wyłapać kogoś kto potrzebuje pomocy od trolla. Jeśli masz problem tylko z długopisami to to jest według mnie zwykły pech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...