Skocz do zawartości

Ostrzeżenie: Reiki to bardzo kosztowna inwestycja!


Ateista

Rekomendowane odpowiedzi

Sam kiedyś pracowałem z Reiki. To było zajebiste doświadczenie. Z poziomu tamtego niedojrzałego ja. Dziś jak patrzę na to, cóż było ciekawie, tylko szkoda, że wszystko okazało się zabawą, prostą ingerencją kosmicznych pasożytów. Nawet nie wiem ile straciłem, przez jakie piekło przeszedłem. Dużo lat musiało upłynąć za nim doszedłem do siebie. Po pierwsze to nie energia, tylko mieszanka świetlno-energetyczna, po drugie ono płynie z góry w dół, prawda? Więc tracisz energię i własne światło. Któregoś dnia za to zapłacisz tak jak ja. Reiki to podłączenie się z pewną kosmiczną cywilizacją. Wiem, to wygląda na niesłychanie piękne, czujesz wokół siebie ten zapach kwiatów, i ten niesamowity zapach takiego jakby palonego światła przepływającego przez twoje dłonie! Przepiękne! Ale wierz mi, każdy taki transfer tej niesamowitej energii przypłacasz utratą własnego światła! To będzie działało coraz mocniej, któregoś dnia poczujesz drenaże energii, nawet wtedy gdy nie będziesz robił żadnego przekazu! Po za tym to nie Ty robisz przekaz, tylko istoty, którym na to pozwalasz, energia i światło oczywiście są twoje, lecz reiki to przepiękna zabawa za którą się dużo płaci. A najgorsze w reiki jest to, że dzień zapłaty jest odraczany w długim czasie i dopiero gdy przyjdzie - dopiero wtedy człowiek zdaje sobie sprawę z tego ile tak naprawdę to było warte. Pozdrawiam wszystkich mistrzów reiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...