Skocz do zawartości

Układ kart


Gość anhana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anhana

Pytanie dotyczyło przyszłości znajomości dwóch osób.

 

Karty jakie wyszły: 10 pik/dołożone/ 10 kier 9 kier 10 karo 10 trefl

 

Zazwyczaj tyle nie dokładam, ale jakoś tak mnie poniosło.

 

Wstawiam, bo jakoś tak dużo 10tek, poza tym układ pachnie mi zaręczynami, szczególnie fragment 10 kier 9 kier 10 karo :D

 

Co sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To wygląda tak, jakby znajomość spełniła się.

Przy czym "spełniła się" to określenie ogólne bo nie powiedziałaś jakiego rodzaju to osoby.

Mówisz że pachnie zaręczynami więc wnioskuję, że osoby będą miały się ku sobie i rzeczywiście zaręczyny uwieńczone zostaną ślubem.

Ale gdyby to była para homo to rzecz jasna, że ślubu nie będzie tylko będzie wolny i szczęśliwy związek ;P

Albo osoby poznają się i zostaną przyjaciółmi na śmierć i życie.

Albo jeśli dotyczy to układu szef - podwładny lub biznesowego to wspaniała perspektywa i owocna współpraca dla obu stron.

 

Cztery dziesiątki zapowiadają powodzenie / sukces / spełnienie (także marzeń ;) na każdej płaszczyźnie, w każdym temacie którego dotyczy pytanie i / lub zmianę na lepsze, ew. nowy etap i to też lepszy od tego co było do tej pory. A jeśli ktoś ma kłopoty to też oczywiście zmiana na lepsze, czyli zakończenie tych kłopotów i nierzadko fartowna, tzn. całkowite, a często niespodziewane odwrócenie złej sytuacji.

 

To jest idiom (jak kto woli - blok) i na ogół nie uwzględnia się wtedy kolejności ani odwróceń, a jeśli któraś 10 ma jakieś negatywne znaczenia, to przy takim wyłożeniu (lub w układzie) ich nie ma, są zresetowane.

 

A jak się uwzględnia, to jest to dodatkowa informacja nt. rozwoju sytuacji, jednak odczyt zawsze jest pomyślny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość anhana

To dotyczy osób, które są razem w związku, kobiety i mężczyzny. A wstawiłam to tutaj bo cztery dziesiątki z zamieszaną w to 9 kier zdarzają się rzadko. Poza tym gdzieś tam pisałaś, że 10 karo to duży zysk. I czytałam, że przy układzie zaręczynowym pojawiają się także kara i tutaj też są 9 kier 10 kier 10 karo :P No może kiedyś weryfikacja będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...