Jump to content
Hidden_Somewhere

Wibracje w rytuałach :')

Recommended Posts

Hidden_Somewhere

Siema :P mam drobny problem z rytuałami a dokładniej pierwszym podstawowym (jako że interesuje się okultyzmem od paru tygodni i dopiero teraz zdecydowałem się na odprawianie takowych). Problem tkwi w wypowiadaniu słów, jak piszą jedni trzeba je wypowiadać z pełną powagą a inni że trzeba je wibrować co jest dla mnie nie jest dla mnie zrozumiałe. Chciałbym prosić żeby ktoś wytłumaczył mi w jaki sposób wykonywać te wibracje. Może to też być w postaci artykułu lub czegoś w podobie :P

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Perdo

W wibrowaniu słów chodzi o to aby brzmiały jak mantra. Słyszałeś chyba mantrę OM? Dokładnie tak ma brzmieć wibrowane słowo- tak jakbyś próbował je wyśpiewać i przeciągać jednocześnie, stałym tonem.

Hidden_Somewhere

Mam je wibrować w trakcie kreślenia pentagramu czy zaraz po?

Perdo

Zaraz po. Generalnie na necie można znaleźć baaaardzo rozbudowane opisy przeprowadzania tego rytuału. Jest to tak podstawowa technika magii że znajdziesz ją bez problemu nawet po polsku.

Auril

Tylko proszę szukając używaj rozumku abyś nie trafił na jakąś pseudo stronę gdzie są kiepskie i bezsensowne opisy :)

Perdo

Jakby co to mogę plecić ci stronę ipsissimi, można tam znaleźć bardzo dobry opis i analizę LBRP po polsku, i inne ciekawe artykuły z tematów magicznych.

Hidden_Somewhere

Dziękuje bardzo :P mam nadzieje że jeszcze kiedyś się spotkamy :D