Skocz do zawartości

Czerwony a la pająk


Gość pechowa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pechowa

witam miałam dziwny sen pamiętam tylko urywek otóż weszłam do domu siostry i wchodzac do kuchni zobaczyłam w rogu pajęczyne chciałam ja sciagnac ale rozposcierała sie przez wszystkie katy w kuchni i opatuliła mnie, były to czerwone nitki w ktore sie obwinełam chciałam z siebie to zrzucic i nie mogłam ,zaczełam machac rekoma ale nic po czym zaczał do mnie sie zblizac to co co wygladało na pajaka ale nie do konca i w tym momencie sie obudziłam to cos tez było czerwone,jesli ktos zechce mi pomoc to bylamym wdziedzna,jestem w skomplikowanej sytuacji zyciowej i milosnej i zawodowej takze wiecej info na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Kolor czerwony odnosi się do sfery uczuć.

Kuchnia to miejsce gdzie przygotowujemy jedzenie,i wiec jest to tworzenie/kreowanie posiłku, który da nam siłę, wzmocni nas. W tym przypadku chodzi o siłę w miłości i tworzenie wartościowego dla siebie związku.

 

Czeka Cię szczęście ale naucz się korzystać z okazji jakie dale Ci Los(Sieć Losu=pajęczyna) a i sama też twórz swój miłosny posiłek, miłosną strawę. Raczej jesteś bierna i czekasz aż to inni podejmą decyzję, tkwiąc przez to w niekomfortowych dla Ciebie sytuacjach i układach z innymi ludźmi. Tracisz dużo energii na tkwienie w takim układzie, zamiast samej stworzyć (utkać) dobrą dla Ciebie (miłosną) relację i czerpać z niej radość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pechowa

NIESAMOWITA SZOK 100 % się zgadza do tego pojutrze wyprowadzam się za granice do faceta i mam cała mase obaw z tym związanych przepraszam czy stawiasz karty?Naprawde geniale ,dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Dziękuję za miłe słowa :)

 

Nie stawiam kart, natomiast jak zapamiętasz kolejne sny, a zwłaszcza sen tuż po przeprowadzce na nowe miejsce to napisz na forum - zinterpretujemy.

Mówią że pierwszy sen na nowym miejscu pokazuje informacje o tym jak się tam będzie żyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...