Skocz do zawartości

Sprawdzanie uroków, klątw i podczepów.


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pomocny

    23

  • kroplawmorzu

    6

  • Janina66

    6

  • rubydragon

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Gość
Co masz przez to na myśli bo chyba nei rozumiem? nie jestem w tym obeznany ale chce sie tych pijawek pozbyc-.-

 

Czy możesz uwolnić mnie z tych pijawek? duchow astralnych co sie podczepiły do mnie?, bardzo o to proszę

 

To poprosze datę urodzenia i fotka na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Gość
Witam,

proszę o sprawdzenie Robert 17.07.1970

 

Tutaj bardzo słabiutka witalność. Czakry tez kiepsko. Plus sporo podczepów astralnych. A co się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Witam serdecznie ja również poproszę o analizę zawsze się nad tym zastanawiałam czy jakieś paskuctwo mnie nie śledzi Ilona 07-09-1985

 

Nie siedzi :). Dużo tylko tworów myślowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Adam 28.04.1978. Podejrzewam, że jest pod działaniem uroku. W każdym razie zachowuje się bardzo dziwnie. Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Jeśli można to ja również poproszę o sprawdzenie, Kasia 03.01.1985

 

dziękuję i pozdrawiam

 

U Ciebie jakaś energia złorzeczenia i trochę podczepów. A coś się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
I ja także, bo zawsze mnie to zastanawiało :) może w tym coś jest

Katarzyna 21,01,1989

buźka:*

 

Dużo podczepów . I jakas energia złorzeczenia ale niezbyt mocna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Witam, Adam 28.04.1978. Podejrzewam, że jest pod działaniem uroku. W każdym razie zachowuje się bardzo dziwnie. Dziękuję :)

 

 

Jakies istoty podczepione...i to takie niefajne...A co się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Rowniez poprosze o sprawdzenie, moze nadal jest cos jeszcze Marta 12.05.1981

Slicznie dziekuje:)

 

Podczepy i słaba energetyka.Jesteś znerwicowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mysle ze nie tyle znerwicowana co sie wyleczyc nie moge z ciaglych chorob, dlatego poprosilam o sprawdzenie

marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np bardzo zmienne zachowanie, z minuty na minute potrafi stac sie innym czlowiekiem, jest wiecznie nieszczesliwy itp. Mozna cos z tymi podczepieniami zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
witam

mysle ze nie tyle znerwicowana co sie wyleczyc nie moge z ciaglych chorob, dlatego poprosilam o sprawdzenie

marta

 

Aaaa to dlatego. Ale podłożem może być stres...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Np bardzo zmienne zachowanie, z minuty na minute potrafi stac sie innym czlowiekiem, jest wiecznie nieszczesliwy itp. Mozna cos z tymi podczepieniami zrobic?

 

Tak, oczyścić. Wtedy fotka i ustalenia na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Moglabym jeszcze prosic o sprawdzenie mojej osoby? Edyta 21.10.1975.

 

Hm...Myślałam ,że wcześniej prosisz dla siebie. Nie pytamy o osoby trzecie. Ja musze mieć zgodę tej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo podczepów . I jakas energia złorzeczenia ale niezbyt mocna.

 

a mogłabyś mi poradzić jak się pozbyć tych podczepów paskudnych ? i najlepiej razem z tym złorzeczeniem :)

a czy taka energia złorzeczenia powiedzmy może nade mną "wisieć" czy ciągnąć się jeszcze po kimś sprzed kilku lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
a mogłabyś mi poradzić jak się pozbyć tych podczepów paskudnych ? i najlepiej razem z tym złorzeczeniem :)

a czy taka energia złorzeczenia powiedzmy może nade mną "wisieć" czy ciągnąć się jeszcze po kimś sprzed kilku lat?

 

Każdy ma inne metody oczyszczania. Ja to robię przez praktyki duchowe. Złorzeczenie może być i kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jesli moza poprosze o sprawdzenie mojej osoby 17.09.1983 Magdalena

Z jednej strony jest optymizm, ochrona, bo czasem naprawde mam szczescie a z drugiej jakies paskudztwo zawsze mi napsoci na samopoczuciu. Z tym paskudzeniem to zaczelo sie pod koniec 2014 roku, natomiast ochrone "szczescie w nieszczesciu" odczuwam juz od wielu lat. Dziekuje z gory i pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez nuvvik
uzupelnienie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Witam. Jesli moza poprosze o sprawdzenie mojej osoby 17.09.1983 Magdalena

Z jednej strony jest optymizm, ochrona, bo czasem naprawde mam szczescie a z drugiej jakies paskudztwo zawsze mi napsoci na samopoczuciu. Z tym paskudzeniem to zaczelo sie pod koniec 2014 roku, natomiast ochrone "szczescie w nieszczesciu" odczuwam juz od wielu lat. Dziekuje z gory i pozdrawiam serdecznie

 

U Ciebie tu nic nie widac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam u jednego jasnowidza, który usunął podczep jednakże wszystkie wydarzenia i stan mojego zdrowia coś innego sugeruje. Ewa 10.10.1996 :) dziękuję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o sprawdzenie co sie dzieje u mojego syna. Od kilku lat są z nim spore problemy wychowawcze. Konrad 28.03.2002. Dziekuję bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne metody oczyszczania. Ja to robię przez praktyki duchowe. Złorzeczenie może być i kilka lat.

 

A mogłabyś z takich podczepów oczyścić albo doradzić jak to zrobić ?

chednie bym się od nich odczepiła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Byłam u jednego jasnowidza, który usunął podczep jednakże wszystkie wydarzenia i stan mojego zdrowia coś innego sugeruje. Ewa 10.10.1996 :) dziękuję !

Podczepy pewne są. Ale u Ciebie głownie jest rozwalona energetyka. Jesteś znerwicowana? Bo coś mi się zdaje ,że te byty ściągasz stanami emocjonalnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Prosze o sprawdzenie co sie dzieje u mojego syna. Od kilku lat są z nim spore problemy wychowawcze. Konrad 28.03.2002. Dziekuję bardzo.

 

Problemy u Niego wychowawcze tumają raczej tlo psychologiczne. Plus syn ma jakieś obciążenia karmiczne z tego co widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
A mogłabyś z takich podczepów oczyścić albo doradzić jak to zrobić ?

chednie bym się od nich odczepiła :)

 

Tak, można oczyścic. Potrzebuję fotkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Dzień dobry

Jak bym mogła również prosic o sprawdzenie i oczyszczenie Anna 31.08.1982 z góry dziękuję.

 

U Ciebie jest o.k. Tu bardziej sprawa energetyki. I bardziej zabieg energetyczny potrzebny niż oczyszczanie. Ja niestety rzadko robię już przekazy ReiKi niedzielne ze względu na brak czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi powie jak się pozbyć tych myśli tzw tworów, bo tu się wszystko zgadza niestety.... Jestem bezradna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi powie jak się pozbyć tych myśli tzw tworów, bo tu się wszystko zgadza niestety.... Jestem bezradna.

 

Zacząć afirmować? Myślec pozytywnie?

Przestać myśleć, ze jesteś bezradna?

Wziąć życie w swoje ręce i zacząć żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Tak, Trida. Pierwsze to przestać nadawac moc tym tworom. To są twory z mysli a myśli można zmienić...wejśc na tak zwane " wyższe wibracje". Wtedy to samo odpadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Łatwo powiedzieć, nieumiejętna walka nic nie daje ;)

Dziękuję za pomoc.

 

Samo słowo walka określa zmaganie. Czasami trzeba po prostu puścic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość Gość
Witam. Już jest po świętach , więc pozwalam sobie napisać. Proszę o sprawdzenie Sylwia 27.08.1981.

 

Tylko myślokształty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Ja również poproszę :) Karolina, 18.08.1995 Dzięki

 

Tutaj jakieś mocne złorzeczenie. I dużo podczepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Jeżeli można to bardzo proszę o sprawdzenie,Marzena ur.10 09 1966r.Dziękuję i Pozdrawiam ��

 

Tylko kiepska energetyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawe, właśnie ostatnio gorzej się czuję i też mi się nie układa, zupełnie nagle :o I nie wiem, jak sobie z tym poradzić, bo, że tak powiem, ezoteryczne sposoby wykorzystuję. Oczyszczam się szałwią, kąpielami, zaczęłam trochę medytować, ale jak było tak jest :/ Ale dziękuję za analizę :)

Edytowane przez Mona Moon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie w jaki sposób pozbyć się tych podczepów? Wiem, że na wcześniejszych stronach już było to wyjaśniane ale jakoś nie bardzo rozumiem o co dokładnie tutaj chodzi. Czy podczep to oznaka jakiegoś uroku czy też jakieś blokady emocjonalnej czy wpływ innej osoby na nas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje życie jest jakieś falowane, raz na górze raz na dole,

5 lat temu zacząłem "bawić" się Magią po czym miałem sporą przerwę, jednak nie wiem czy za "gówniarza" nie naszkodziłem sobie tylko

 

Michał 05.05.1999

 

Edit: Mam kilka spraw , można na PW tutaj lub gdziekolwiek indziej? ;)

Edytowane przez MichaU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
MoNia39, czy mogłabyś sprawdzić i mnie? Bartłomiej 24.07.1986

 

Kiepsko tutaj jest energetycznie. Witalność słaba i czakry pokrzywione. Masz problemy zdrowotne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Moje życie jest jakieś falowane, raz na górze raz na dole,

5 lat temu zacząłem "bawić" się Magią po czym miałem sporą przerwę, jednak nie wiem czy za "gówniarza" nie naszkodziłem sobie tylko

 

Michał 05.05.1999

 

Edit: Mam kilka spraw , można na PW tutaj lub gdziekolwiek indziej? ;)

 

Bardzo dużo podczepów. I to tych "niefajnych". Astralno-demoniczne sprawy.Tak, jasne że możesz na priv jeśli to cos intymnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko tutaj jest energetycznie. Witalność słaba i czakry pokrzywione. Masz problemy zdrowotne?

 

Serdecznie dzięki za odpowiedź. Co do mojego zdrowia: nie pamiętam kiedy ostatnio miałem katar. Ale teraz jak piszesz o pokrzywionych czakrach, to czasami zdarza mi się, że czuje jakiś ucisk w okolicach czoła. Czyżby coś z czakrą trzeciego oka ? I w 100% zgadzam się o słabej witalności. Śpie jak zabity a rano wstaje w ogóle nie wypoczęty. Uważam, że prowadze zdrowy tryb życia więc uznałem, ze to jakiś wampir eneegetyczny. Zaopatrzyłem się zatem w bransoletke z onyksu i kryształu górskiego. Miało pomóc.

Coś się podczepiło do mnie czy to kwestia typowo zdrowotna? Nie czuje, żeby mój organizm miał podupadac na zdrowiu. I uważam, że prowadzę w miarę zdrowy tryb życia. Czy mozesz doradzić jak się bronić przed czymś albo się dobrze naładować ? Chętnie wysłucham kogoś mądrzejszego od siebie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a czy można tutaj pytać również o bliskich? Martwię się o moją siostrę, której ostatnio życie daje bardzo popalić. Obawiam się, że to nie jest tylko przypadek.

 

 

Edit: W sumie ja też poprosiłabym o sprawdzenie Patrycja 04.01.1992r.

Z góry Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo podczepów. I to tych "niefajnych". Astralno-demoniczne sprawy.Tak, jasne że możesz na priv jeśli to cos intymnego.

 

Mogłabyś mi pomóc się ich pozbyć?

Jakieś rady czy coś

Edytowane przez MichaU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Gość
Serdecznie dzięki za odpowiedź. Co do mojego zdrowia: nie pamiętam kiedy ostatnio miałem katar. Ale teraz jak piszesz o pokrzywionych czakrach, to czasami zdarza mi się, że czuje jakiś ucisk w okolicach czoła. Czyżby coś z czakrą trzeciego oka ? I w 100% zgadzam się o słabej witalności. Śpie jak zabity a rano wstaje w ogóle nie wypoczęty. Uważam, że prowadze zdrowy tryb życia więc uznałem, ze to jakiś wampir eneegetyczny. Zaopatrzyłem się zatem w bransoletke z onyksu i kryształu górskiego. Miało pomóc.

Coś się podczepiło do mnie czy to kwestia typowo zdrowotna? Nie czuje, żeby mój organizm miał podupadac na zdrowiu. I uważam, że prowadzę w miarę zdrowy tryb życia. Czy mozesz doradzić jak się bronić przed czymś albo się dobrze naładować ? Chętnie wysłucham kogoś mądrzejszego od siebie.

Pozdrawiam

 

Trudno powiedzieć, co "rozwala" Cię energetycznie. W wampiry żadne nie wierzę :). Owszem przy kimś możemy no poczuć się słabiej bo energia się wyrównuje.

Aby się doładowac....najlepsze jest zawsze przebywanie w naturze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Witam, a czy można tutaj pytać również o bliskich? Martwię się o moją siostrę, której ostatnio życie daje bardzo popalić. Obawiam się, że to nie jest tylko przypadek.

 

 

Edit: W sumie ja też poprosiłabym o sprawdzenie Patrycja 04.01.1992r.

Z góry Dziękuję :)

 

U Ciebie tylko dużo tworów myślowych. A o osoby trzecie nie pytamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Mogłabyś mi pomóc się ich pozbyć?

Jakieś rady czy coś

 

Tak, mogę oczyścić. Fotkę i przypomnienie danych proszę na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Hej :) Czy mogłabyś sprawdzić i mnie? Diana 17.06.92

 

Odpowiedziałam na maila :). Tak, tam wychodzi mi złość, zawiść, coś w rodzaju "uroku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie tylko dużo tworów myślowych. A o osoby trzecie nie pytamy...

 

A co można zrobić z tymi tworami? I dlaczego nie można pytać o osoby trzecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Cześć, a czy mogłabyś rzucić swoim fachowym okiem i na mnie? Agnieszka 23.06.1985

 

Z góry dziękuję.

 

U Ciebie jest w porządku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
A co można zrobić z tymi tworami? I dlaczego nie można pytać o osoby trzecie?

 

Wyciszyć umysł. Lista jest dla członków forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...