Skocz do zawartości

Sprawdzanie uroków, klątw i podczepów.


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • pomocny

    23

  • kroplawmorzu

    6

  • Janina66

    6

  • rubydragon

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Gość Gość
Cześć, ja również mogłabym prosić? Mam pewne podejrzenia..

 

Katarzyna, 04.10.1994r

 

ja tu niczego poza myślokształtami nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Proszę o sprawdzenie - Maciej 23.12.1992

 

U Ciebie sporo podczepów takich astralnych. Bawiłeś się w coś z ezo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Mogłabyś sprawdzić czy aby jakaś klatwa, urok czy też podczep badż złożeczenie na mnie nie bytuje?

Paulina. 26/09/1988 r.

 

dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Monika 14.08.1986 . Jakieś mam dziwne akcje. moglibyście zerknąć ? Z góry dziękuję.

 

U Ciebie wychodzi mi jakiś powód emocjonalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Nie, jak się tego pozbyć?

 

Ja to robię poprzez uzdrawianie duchowe. Polecam praktyki duchowe raczej: modlitwa, praktyki innych religii ( np. mantry oczyszczające). Bo innych sposób nie znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Witaj,

 

Mogłabyś sprawdzić czy aby jakaś klatwa, urok czy też podczep badż złożeczenie na mnie nie bytuje?

Paulina. 26/09/1988 r.

 

dziękuje :)

 

Mocne zanieczyszczenie aury.Przeróżne tam widac energie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Jeżeli można sprawdzić na ten moment Mam problemy z czakrą gardła. Z góry bardzo dziękuję :)

Edytowane przez Tullia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość3

I ja proszę. Bardzo proszę - co się dzieje ze mną, kiedyś silna wola od 2 lat zero, wyssana do cna. Kto mnie wyssysa z energii, ja sama?

 

Moje imię Justyna ur. 25.11.1968

 

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocne zanieczyszczenie aury.Przeróżne tam widac energie...

 

Monia, przestraszyłaś mnie nie na żarty. Co to jest (czy jest dla mnie groźne oraz co masz na myśli mówiac "przeróżne tam widać energie") i jak powinnam się z tych energii oczyścić?

 

bardzo dziękuje za sprawdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Gość
Jeżeli można sprawdzić na ten moment Joanna 14.07. 1983. Mam problemy z czakrą gardła. Z góry bardzo dziękuję :)

 

Ogólnie tu energetycznie jest trochę kiepsko. A czakra gardła jest skrzywiona. Tarczyca jest w porządku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
I ja proszę. Bardzo proszę - co się dzieje ze mną, kiedyś silna wola od 2 lat zero, wyssana do cna. Kto mnie wyssysa z energii, ja sama?

 

Moje imię Justyna ur. 25.11.1968

 

Dziękuję.

 

Nikt nie wysysa :). Mi wychodzi kiepska witalność i powód czysto fizyczny. Jakis stan zapalny, toksyny we krwi. Powód może być prozaiczny: np. pasożyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Monia, przestraszyłaś mnie nie na żarty. Co to jest (czy jest dla mnie groźne oraz co masz na myśli mówiac "przeróżne tam widać energie") i jak powinnam się z tych energii oczyścić?

 

bardzo dziękuje za sprawdzenie.

 

Nie jestem od straszenia :). Prosisz to sprawdzam. Polecam zawsze oczyszczanie duchowe: modlitwa, mantry, praktyki duchowe. Albo kogos poprosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Ogólnie tu energetycznie jest trochę kiepsko. A czakra gardła jest skrzywiona. Tarczyca jest w porządku?

 

 

No mam niedoczynność tarczycy, co prawda TSH spada, ale z samopoczuciem jest różnie ;). Dzięki za analizę ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Wysłałam priv, ale nie wiem czy z uwagi na ilość moich postów mogę to robić i czy zostaną doręczone. Bardzo proszę o sprawdzenie mojej osoby: Sabina 11.03.1989.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Dzień dobry.

Wysłałam priv, ale nie wiem czy z uwagi na ilość moich postów mogę to robić i czy zostaną doręczone. Bardzo proszę o sprawdzenie mojej osoby: Sabina 11.03.1989.

pozdrawiam

 

Tak, odbieram wiadomosci na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia

27.07.1992

Proszę o pomoc

 

Nic poważnego nie widzę. Musiałabym dokladnie sprawdzić energetykę.Bo tu coś trochę nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna jeszcze? dawno nie mialam sprawdzanych..nigdy nic nie bylo, ale ostatnio cos mi wszytsko naraz leci w zyciu... Karolina 05.07.1991

 

Nie ma nic nadal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam

Poproszę o sprawdzenie czy aby jakaś klątwa, urok czy też podczep lub złorzeczenie na mnie nie bytuje?

Sylwia 22.08.1983

Pozdrawiam

 

Nic takiego nie widać.

Także pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

 

Czy można mnie, Jacek 15.09.1987 pod kątem ogólnym i takim miłosnym, mam na myśli klątwy które uniemożliwiają tworzenie związków, komuś nie wybaczyłęm itd. Fajnie, doceniam poświęcony czas :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć, czy nadal się zajmujesz sprawdzaniem? Mamy okres przedświąteczny, pewnie masz dużo rzeczy na głowie ;) W wolnej chwili proszę o sprawdzenie: Agata [data wycięta]. I mam pytanie, czy dla osób trzecich można coś takiego wykonać (np. dla partnera)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Jestem tu nowa. Czy ja też mogę prosić o sprawdzenie. Z góry bardzo dziękuję.

Jolka 04.09.1977.

 

Jedynie słaba witalność, energetyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Od początku tego roku przytrafia mi się coraz więcej dziwnych i złych rzeczy. Proszę o sprawdzenie. Z góry dziękuję.

Paweł 23.01.1990

 

W aurze są jakies nieciekawe energie.Czyli tak zwane podczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Ostatnio czasem coś czuję, mam chyba urojenia, nie wysypiam się i dręczą mnie myśli o rzeczach, którymi się nie zajmuję.

Piotr 19.08.1994

 

To kwestia raczej mentalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

 

Czy można mnie, Jacek 15.09.1987 pod kątem ogólnym i takim miłosnym, mam na myśli klątwy które uniemożliwiają tworzenie związków, komuś nie wybaczyłęm itd. Fajnie, doceniam poświęcony czas :-)

 

Nic takiego nie widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy nadal się zajmujesz sprawdzaniem? Mamy okres przedświąteczny, pewnie masz dużo rzeczy na głowie ;) W wolnej chwili proszę o sprawdzenie: Agata 11.05.1994. I mam pytanie, czy dla osób trzecich można coś takiego wykonać (np. dla partnera)?

 

U Ciebie jest w porządku.O osoby trzecie nie pytamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Lucyna 13,06,1980 ostatnio dziwne rzeczy mnie spotykaja , mozesz sprawdzic.

 

Nic nie widać. Może masz jakiś taki czas np. astrologiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również poproszę. Ze względu na ogrom smutnych zbiegów okoliczności od kwietnia 2017 roku. Ponadto niekończące się usterki. Magda 17.09.1983

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj :)

Czy mogłabyś sprawdzić czy jakaś klatwa, urok czy też podczep badż złorzeczenie na mnie nie bytuje?

Jolanta 30.04

 

Dziekuję bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

 

Temat patrząc po dacie dość odległy. Ale na pewno wart uwagi i kontynuacji.

 

Gdyby ktoś potrzebował pomocy, to także chętnie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kongo

 

Przede wszystkim masz w sobie zmarłych, a Ci wpływają na Twoją energetykę.

 

Umiesz sobie z tym poradzić sama, czy Ci pomóc w oczyszczeniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Ja się tym już nie zajmuję.Bardziej uzdrawianiem. Czy ktoś chce przejąć wątek?

 

Lista osób do sprawdzenia:

nuvvik

Coen

Mega60

Nieuczesana

pomocy

Cholito

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmarli odprowadzeni.

 

Przy okazji poustawiałem poczyściłem czakry, kanały energetyczne i różne przestrzenie, które każdy ma wokoło siebie i powinny być czyste i prawidłowo dla nas pracować.

Trzeba było także popracować na biegunowością, harmonią, równowagą itp.

Poprosiłem o podniesienie Ci wibracji i mocy sprawczych.

 

Chwilowo ze względu na duża dawkę energii możesz czuć się trochę dziwnie, ale to dość szybko mija. Powinnaś wtedy poczuć nową jakość samej Siebie.

 

Mam nadzieję że taki stan będzie się długo u Ciebie utrzymywał.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałabym spytac czy ktoś jest mi w stanie pomóc odciąć silne więzy energetyczne łączące z konkertną osobą...

Klątw i podczepów raczej nie podejrzewam u siebie chyba, ze cos przez ten rok się zmieniło... Duzo myslokształtow i owszem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można nad takim tematem popracować :)

 

Potrzebowałbym minimalny zakres informacji, bo energia musi popłynąć w konkretne miejsce za intencją.

Czy możesz podać swoje imię i swoją date urodzenia, oraz imię i datę urodzenia tamtej osoby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem żer się lepiej czujesz ?

 

Serdeczne pozdrawiam :)

 

Tak, poczulam wczoraj wieczorem znaczny przyplyw pozytywnych emocji praktycznie "znikad", pomimo, ze doluje sie teraz strasznie jedna sprawa. Mam nadzieje, ze w jej kwestii tez mi sie pouklada, bo poki co nie widze zeby cos "ruszylo". W kazdym razie dziekuje za pomoc, bo ulga byla mocno odczuwalna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest taka możliwość, to chętnie ustawię się w kolejce do sprawdzenia - Kamil 26.06.1986. Ostatnimi czasy miewam bardzo mocne dołki psychiczne, które pojawiają się bez jakiegoś konkretnego powodu. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kamilu

 

Energetycznie bardzo przyzwoicie :)

 

Trochę naprodukowałeś dziwnych scenariuszy na przyszłość. Spowodowało to tez powstanie trochę wewnętrznych lęków. Wyczyszczone.

Trzeba było także poprawić uziemienie i przywrócić prawidłowe połączenie ze źródłem życia w Tobie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Maćku

 

Trochę się u Ciebie nazbierało :)

 

Trzeba było poodprowadzać zmarłych, poczyścić podpięcia i podłączenia z negatywnych światów, przywrócić uziemienie.

 

Miałeś nałożone trochę czarnej magii i trochę innych syfów, poczyściłem.

 

Przywróciłem Ci połączenie ze źródłem życia w Tobie.

 

Energetykę masz ustawioną, powinieneś odczuć różnicę.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku, poprosiłeś o sprawdzenie, przy okazji dostałeś wartość dodaną w postaci wyczyszczenia tego, co się pokazało że jest i bruździ.

 

Nie wiem dokładnie jakiej pomocy oczekujesz, bo tego dokładnie nie wyartykułowałeś :)

 

Dlatego tez trudno teraz cokolwiek porównywać, bo nie za bardzo jest co do czego :)

 

dobrego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym prosić o sprawdzenie ,od jakiegoś czasu wszystko idzie źle, problemy w pracy , związek prawie się rozpadł i jeszcze problemy ze zdrowiem.Marzena ur 10 09 1966 r.Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Marzeno

 

Miała Pani przy Sobie zmarłych oraz dużo podpięć do negatywnych światów.

 

Jakaś niepożądana relacja z kobietą, albo kobietami dała o sobie znać.

 

Sporo niepotrzebnych myśli i "czarnowidztwa".

 

To co się pokazało to poczyściłem.

 

Co do ogólnej sytuacji z pracą, związkiem itp, to z pewnością pewne kwestie ulegną poprawie na plus na już, w innych będzie trzeba się pochylić.

 

Jak będzie Pani chciała z tym popracować, to proszę o kontakt.

 

dobrego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o sprawdzenie, cały czas mam pesymistycznie myśli,jakieś dołki psychiczne, koszmarne sny.Dominika ur.4 09 1994r.Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Domoniko

 

Miała na "sobie" bardzo dużo różnych rytuałów i afirmacji, ponakładanych przez różne wcielenia. Dodatkowo popodczepiały sie tam złe energie, więc musiała się czuć przytłoczona.

 

Poczyściłem Ci to wszystko i poprzywracałem połączenia, jakie powinnaś mieć prawidłowo poustawiane.

 

Poprzyglądaj się Sobie. Moja praca miała za zadanie pomóc Ci stanąć na nogi. Teraz musisz sama sobie poukładac co chcesz i jak robić. Ja cie moge wspomóc energetycznie i Ci pomóc z tym, z czym ty Sobie na razie nie poradzisz, ale to Ty wyznaczasz kierunek :)

 

Dobrego dnia życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej, mam duży problem. Obecnie mam 23 lata, odkąd pamiętam, każdy partner prędzej czy później sprawiał mi ogromny ból. Zdrady, kłamstwa, olewanie, pełno tego. Wychodzi na to, że jak bardzo bym się nie starała, każdy związek kończy się źle dla mnie. Zaczynam myśleć czy to może nie jest jakiś większy problem. W mojej rodzinie moja mama również miała, że tak powiem "pecha" w miłości, natomiast mąż babci źle ją traktował, więc ile tam było miłości, to nie wiem. Zdaję sprawę sobie z tego, że być może wszystko wynika tak naprawdę z mojej winy (niezależnie od wyniku i tak będę pracować na sobą), ale chciałabym, żeby jednak było to sprawdzone. Czy to możliwe, że ktoś nałożył jakąś klątwę na kobiety z mojej rodziny? Bo jakby nie patrzeć, od najmłodszych lat nigdy nie miałam okazji zobaczyć prawdziwej miłości do partnera w mojej rodzinie, ojca nigdy nie miałam... Chciałabym po prostu wiedzieć czy faktycznie coś większego jest na rzeczy, czy po prostu to tylko i wyłącznie moja wina.

Klaudia 28.12.1994r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam za double post, ale nie mogę edytować poprzedniego. Co do babci, żeby nie było wątpiwości, jej mąż zmarł jeszce przed moim pojawieniem się na świecie, więc nie jest t o też tak, że całe życie patrzyłam na jej sytuację. Generalnie moja babcia ma sporo dzieci, ale tylko jedną córkę (druga umarła jak była bardzo mała) i wychodzi na to, że jej wszyscy synowie już od wielu lat są w szczęśliwych związek, jednak zarówno córka (czyli moja mama) jak i jej dzieci (ja i moja siostra) jednak mamy problemy ze znalezieniem szczęścia w miłości. Moja siostra też bardzo wiele przeszła, obecnie jest od wielu lat w związku, aczkolwiek nie jestem w stanie stwierdzić czy faktycznie jest w nim nadal z miłości, czy tylko z przyzwyczajenia i poczucia bezpieczeństwa... Tak więc jak widać, jednak sporo tego tylko w stosunku do kobiet :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Klaudio

 

Nie rozpatruj tych wszystkich sytuacji w kategorii" winy i kary", bo to tylko powoduje nawarstwianie się nowych i kolejnych programów.

 

Są tematy karmiczne do poczyszczenia, ale i zmiana myślenia i nastawienia "tu i teraz".

 

Popracuję nad tym tematem u Ciebie w tym tygodniu , który nadchodzi i dam Ci znać.

 

To co się dzieje wokoło Ciebie traktuj jako "doświadczenie" i bądź uważna na to wszystko.

 

Nie ma przypadków, nie ma sytuacji niewytłumaczalnych. Czasami po prostu "nie rozumiemy" pewnych okoliczności, albo nie chcemy ich zaakceptować, że tak jest, "bo wiemy lepiej", albo nasze wyobrażenie na temat tego "co powinniśmy mieć" jest inne.

 

serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tak jak pisałam, zdaję sobie sprawę z własnych błędów i wiem, że muszę pracować nad sobą, niezależnie od wyniku. Dziękuję za odpowiedź. Daj znać jeśli byłaby możliwość napisania do Ciebie na PW na temat bardziej psychologiczny w takim razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam problemy natury miłosnej, od kilku lat nie mogę znaleźć partnera na stałe, mimo że podobam się wielu mężczyznom to jednak po kilku tygodniach wszystko się rozpada A co najdziwniejsze, WSZYSCY w krótkim czasie znajdują sobie nowe dziewczyny które okazują się ich milosciami życia (3 moich ,,bylych" jest już żonatych właśnie że znalezionym kobietami tuż po mnie). Proszę o sprawdzenie czy nie ma nałożonej na mnie klątwy.

 

Pozdrawiam

Sandra 24.10.1990

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Nie miałaś jakiś styczności z kimś, kto się "bawił" różnymi afirmacjami i rytuałami miłośnymi ?

 

Bo coś takiego masz na Siebie ponakładane i pytanie, czy świadomie w czymś takim brałaś udział, czy ktoś się zabawił Twoim kosztem.

 

dobrego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam ok 10 lat temu, pewien pan (sąsiad na działkach ogrodowych) kładł mi karty i dawał mi afirmacje na zdanie egzaminu oraz na miłość. W sumie od tamtej pory nie mogę znaleźć nikogo na stałe. Jak mogę z siebie to wszystko zrzucić?

 

dziekuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wyrażasz zgodę, to popatrze na to co da się z Ciebie pościągać.

 

Przyczyn Twojej sytuacji może być kilka, mnie na pierwszy plan wyszło to co Ci napisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznajdywałem różnego rodzaju zgody i decyzje na korzystanie z Twojej energii, oraz różnego rodzaju rytuały, jakie na Tobie wykonywano. Przy okazji poczyściłem różnego rodzaju podpięcie do negatywnych światów, pooczyszczałem czakry, przestrzenie, itp, itd.

 

Generalnie, na ten moment zrobiłem to co mi sie pokazało.

 

Temat związków to dośc szerokie zagadnienie, bo mogą w to wchodzić także relacje karmiczne jak i wiele innych czynników.

 

Poniewaz to dośc delikatna sprawa, to jezeli będziesz potrzebowała dalej z tym pomocy, zapraszam do napisania poprzez wiadomośc, bo nie przypuszczam, ze będziesz chciała te tematy omawiac na ogólnym forum

 

dobrego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Prosze o sprawdzenie. Od dłuzszego czasu mam poczucie przytłoczenia. Dostrzegam czesto czarne scenariusze, oraz towarzyszy mi notoryczny brak wiary we wsłasne siły. Czesto z powodu poczucia przytłoczenia popadam w irytację.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...