Jump to content
Ismer

Wróżba andrzejkowa Rogi7 dla Ciastka08

Recommended Posts

Ismer

Tutaj umawiają się Rogi7 i Ciastko08 :)

Guest gość5

Wow! a myslałam, że przepado........... Ciastko- kładę lenorki, klasyki ( czasami) i tarota- z czego byś chciała wróżbę i na jakie sfery? :)

Ciastko08

Ogólnie kochana. Karty obojętne :)

Guest gość5

hej Ciastko,

postawiłam karty na grudzien 2016:

- uczucia- niedzwiedz + pani = wyglada na to, ze solidna osobą, poza tym przy Twoim boku jest osoba, której mnozesz ufac - i sama taka jestes

- dom- statek wieza - nie wiem czy masz prace wyjazdową- ale wygląda na to, ze tesknisz za domem, albo czeka Cie jakaś rozłąka z domem - chwilowa- jakas dalsza podróz,

-praca- klucz bukiet - otwierają sie jakieś nowe perspektywy, może jakis bonusik, dodatek świateczny- tak czy inaczej bedzie bardzo miło

ps. napisz mi prosze czy tak maja byc kładzione karty - czy chcesz może wielka tablice i rozkład na rok -co w uczuciach, domu itd.

Guest gość5

Przepraszam za to skandaliczne opóxnienie- za duzo sie u mnie ostatnio dzieje

- uczucia trumna bukiet = bocian zgon wygrana= os z sadownictwa (30)

- dom- gwiazdy myszy - 3 statek os falszywa wiezienie = 1 os gł

- praca- list drogi - dziecko os z sadown podarek = 11 wygrana

w uczuciach odrodzenie- jesli było źle - bedzie bardzo dobrze, jesli letnio i nijako- zycie znów nabierze kolorów- albo- coś z serii - konczymy stary etap a zaczynamy nowy rozdział życia np. pt. - narzeczeństwo itd.

dom- ktos moze w fałszywy sposób sprawiac, ze poczujesz się jak w wiezieniu- w matni bez wyjscia, trochę nerwów cos CI naszarpie- chociaz niepotrzebny ten stres- to tez może być Twoje subiektywne odczucie- czasami tak jest- ktoś cos powie- my odbieramy inaczej i stres gotowy

praca- tu może byc jakas propozycja do rozważenia, istotne informacje, podpisanie dokumentów, które duzo mogą zmienić w Twoim życiu, premia, awansik mały- cos w ten deseń- bynajmniej zostaniesz doceniona.

Guest gość5

luty- i to już połowa- matko jak daje ciała .... :(

aura miesiąca- wielkie szczescie+ list

- uczucia -os z sadownictwa + dobrodziej = 7 list ptaki + pani = 5 drzewo - tu jakies rozsadzenia zwiazane z panem- jakies dogrywania spraw itp. - ptaki z pania- bedzie troche nerwów i stresów - nale niepotrzebnie

- dom- spotkanie 4 + podroz 10= 14 smutna wiadomosc ; lis + myszy = 1- jezdziec - tu wyglada jakbys miała się z kims zobaczyc p dłuższej przerwie- na jkaims spedzie rodzinnym nawet bym powiedziała i na dodadtek miały by być związane z tym jakies fałszywe obawy i stresy - cco dalej - myślę, ze sprawyu dobrze sie zakoncza i bedzie tylko niepotzrebny stres- chociaz dom jakois tabilizacja - moze mówic o tym, że cos Ci sie na chwile zatrzesoie w posadach

- praca-dom 20 + długa droga 35 = 19 zgon góra 21+ ryby 34= 19 wieza - w pracy powiedziałabym, że sprawy nabiorą bliżej nieokreslonego kształtu- tzn. bedzie sporo emocji, dużo zadań ale tez jakby podwyzka- awans się szykowały- odgórnie zarzadzone- bynajmniej cos co do tej pory stało w mniejscu- w koncu powolutku ruszy do przodu.

Przepraszam, ze tak późno.