Jump to content
Ismer

Wróżba andrzejkowa Ciastka08 dla NarratorkiHorrorow

Recommended Posts

Ismer

Tutaj umawiają się Ciastko08 i NarratorkaHorrorów :)

Ciastko08

Narratorka na co kłaść karty?

Klasyczne czy Tarota?

Powinnam się wyrobić z tym dzisiaj wieczorkiem :)

NarratorkaHorrorow

Kłaniam sie:)

Klasyczne poproszę, nie umiem z nich czytać a zawsze mnie fascynowały:)

Nie spiesz się, mamy czas.

Chciałabym zapytać o:

Czy w roku przestepczym 2017r., znajdę wymarzone mieszkanie na dłużej,

Czy zmienię prace na bardziej dochodowa? (rozważam migracje do innego miasta ale ciężko mi się jakoś zebrać i odważyc)

I jeśli nie będzie to zbyt wiele, proszę o ogólna wróżbe na 2017r.(praca,finanse,etc)

Dziekuje :)

Ciastko08

Okeeej. Wyślij mi jeszcze dane na PW :)

NarratorkaHorrorow

Ciastko, czy mogłabym dane wskazać tu? Nie fart polega na tym, iż aktualnie jedyny net jaki mam to ten w telefonie, w zw. z. czym nie mogę wysyłać wiadomości prywatnych

Ciastko08

Jasne kochana. Przepraszam, że tak długo czekasz. Wczoraj wypuścili mnie ze szpitala. Podaj proszę dane, a ja od razu postawię karty :)

NarratorkaHorrorow

Co się stało? Jak się czujesz? Mam nadzieje, ze to nic poważnego.

Paulina. 26.09.1988r. Bez pośpiechu, mi się nie spieszy, zdrowiej w spokoju:)

Wesołych :)

Ciastko08

Przepraszam za takie ogromne opóźnienie. Leczyłam zapalenie opon.

Już wstawiam.

Luty

As pik, As kier, 9 kier // Dama kier, Król trefl, Dama karo // 9 trefl, walet trefl, 10 karo.

Możesz byc troszkę przemęczona, znużona. W uczuciach małe zawieruchy, ale tylko chwilowe. Albo jesteś w trakcie przeprowadzki, albo rozmyślasz nad tym. W każdym razie pojawi się taka możliwość. Czy Ty masz dzieciątko? Bo albo pokazuje się kontakt z ojcem dziecka, albo Ty jesteś bardzo mocno związana z własnym ojcem. Takie rozmyślania, refleksje, nad relacją córka-ojciec, nostalgicznie mi się tu pokazujesz :) W pracy małe poruszenie, kilka niezaplanowanych wydatków. Początek zaczyna się kiepsko jeśli chodzi o finanse, ale w końcówce miesiąca sobie odbijesz. Miesiąc dość refleksyjny. Dużo rozmyślań, wielkich planów. Nie przeciążaj kręgosłupa, w 3 tygodniu może Cię połamać. I pamiętaj o czapce, masz wrażliwe zatoki (krzywa przegroda nosowa?) :-)

Edited by Ciastko08

Ciastko08

Marzec

9 kier, walet karo, dama trefl // 10 kier, 9 kier, walet kier // walet pik, 10 kier, as karo

W uczuciach cieplutko. Jeśli nie planujesz ciąży to radzę uważać, jest duże prawdopodobieństwo :) Zaczniesz się otwierać, zmieniać. Tak jakbyś doroślała tutaj. Zacznij mówić o tym co czujesz i myślisz, bo w tym walecie karowym, troszkę się zamykasz, nie mówisz za dużo, bo boisz się, że możesz kogoś zranić, urazić. Zupełnie niepotrzebnie, bo masz wokół siebie przyjazne Ci osoby. W domu też sielanka, zajmujesz się sobą. Czy Ty masz młodsze rodzeństwo? W finansach też źle nie jest, ale uważaj na współpracownika, szatyna, może być w Twoim wieku lub młodszy. Plotkarz, który może Ci niepotrzebnie napsuć krwi. Badałaś może tarczycę? Uważaj w Marcu, na oskrzela, możliwe, że masz alergię i zacznie Ci ona dokuczać.

Edited by Ciastko08

Ciastko08

Kwiecień

Król trefl, 9 trefl, as kier // 9 pik, 10 kier, as pik // as kier, walet pik, as karo

Ale się ciągnie za Tobą ten as kierowy :D Zmiana miejsca zamieszkania na pewno będzie, to tylko kwestia czasu. Ciężko u Ciebie w tym miesiącu zinterpretować uczucia. Powiedz mi proszę, czy masz to dzieciątko. W domu mały bunt, jakieś niesnaski. Czekasz na jakąś sprawę sądową, lub ktoś z domowników? W pracy znowu pikowy, znowu uważaj na szatyna. Oprócz tego sielanka :D Zastanawia mnie ten as pikowy z 9 pikową, teoretycznie to zabieg, przy królu treflowym (izba przyjęć) i walecie pikowym (nagły ostry ból), miałaś wycinany wyrostek? Mam nadzieje, że się mylę i za daleko poleciałam.

NarratorkaHorrorow
Przepraszam za takie ogromne opóźnienie. Leczyłam zapalenie opon.

Już wstawiam.

Luty

As pik, As kier, 9 kier // Dama kier, Król trefl, Dama karo // 9 trefl, walet trefl, 10 karo.

Możesz byc troszkę przemęczona, znużona.

-strzał w 10- jestem przemęczona, wracajac wieczorem do domu nie mam już sił by zjeść.w kółko praca, szukanie mieszkania, mnóstwo problemów i zawirowań. słowem- tarotowa 10 pałek.

W uczuciach małe zawieruchy, ale tylko chwilowe. Albo jesteś w trakcie przeprowadzki, albo rozmyślasz nad tym.

-"myślami" wprowadzam się do domu, w którym wreszcie poczuję się jak u siebie. niestety, jak dotad nie udało mi się znaleźć mieszkania, co rodzi dodatkowe przygnębienie.

W każdym razie pojawi się taka możliwość. Czy Ty masz dzieciątko? Bo albo pokazuje się kontakt z ojcem dziecka, albo Ty jesteś bardzo mocno związana z własnym ojcem. - o pani, dzieci/rodzeństwa nie mam, z ojcem kontaktów nie utrzymuje, mam nadzieje, że aura miesiąca nie dobije mnie dodatkowym balastem.

Takie rozmyślania, refleksje, nad relacją córka-ojciec, nostalgicznie mi się tu pokazujesz :)

W pracy małe poruszenie, kilka niezaplanowanych wydatków.

-kolejny strzał w 10. trafiło się na początku miesiąca kilka dość sporych niezaplanowanych wydatków.

Początek zaczyna się kiepsko jeśli chodzi o finanse, ale w końcówce miesiąca sobie odbijesz.

- oby, okrutnie nadwyrężyłam budżet leczeniem, dodatkowymi wydatkami, napraw sprzętów które uległy awarii zaraz po gwarancji,a jeszcze kilka "planowanych" przedemna.

Miesiąc dość refleksyjny. Dużo rozmyślań, wielkich planów.

- po stokroć prawda.kolejne "mieszkaniowe" i uczuciowe niepowodzenie każe mi się zastanowić, czy nie zdecydować się na zmianę pracy oraz miasta. póki co, nie podjmuję żadnych wiążących decyzji pod wpływem emocji.

Nie przeciążaj kręgosłupa, w 3 tygodniu może Cię połamać. I pamiętaj o czapce, masz wrażliwe zatoki (krzywa przegroda nosowa?) :-)

- genialne, z połamanym kręgosłupem walczę od grudnia.ogromnego sukcesu póki co niema, ale dzięki garści tabletek funkcjonuje. niesamowite, zatoki już zdarzyło mi przewiać.

- zapalenie opon? mam nadzieje, że to wyleczyłaś i już jest dobrze !

ps. bardzo dziękuje za przepowiednie, dobra jesteś (przepraszam za brak dużych liter- awaria laptopa(

NarratorkaHorrorow
Marzec

9 kier, walet karo, dama trefl // 10 kier, 9 kier, walet kier // walet pik, 10 kier, as karo

W uczuciach cieplutko. Jeśli nie planujesz ciąży to radzę uważać, jest duże prawdopodobieństwo :)

- tego się podobno zazwyczaj nie planuje, ale dziękuje za ostrzeżenie :)

Zaczniesz się otwierać, zmieniać. Tak jakbyś doroślała tutaj. Zacznij mówić o tym co czujesz i myślisz, bo w tym walecie karowym, troszkę się zamykasz, nie mówisz za dużo, bo boisz się, że możesz kogoś zranić, urazić. Zupełnie niepotrzebnie, bo masz wokół siebie przyjazne Ci osoby.

W domu też sielanka, zajmujesz się sobą.

-oby to był miesiąc, w którym z całym swym dobytkiem ( a tych ruchomości jest w diabła sporo( wprowadzę się do nowego mieszkania. trzymaj kciuki proszę !

NarratorkaHorrorow
Kwiecień

Król trefl, 9 trefl, as kier // 9 pik, 10 kier, as pik // as kier, walet pik, as karo

Ale się ciągnie za Tobą ten as kierowy :D

- ano pewnie będzie się ciągnął, jak wszystko co złe

Zmiana miejsca zamieszkania na pewno będzie, to tylko kwestia czasu.

- daj boże, oby nie był to najbliższy most, bądź dworzec- sądząc po moich perypetiach mieszkaniowych

Ciężko u Ciebie w tym miesiącu zinterpretować uczucia. Powiedz mi proszę, czy masz to dzieciątko.

- a wiesz, póki co nie mam, ale kwestia dziecka, może odnosić się do tego, iż kilka koleżanek powiło w br., dzieciątka.

w domu mały bunt, jakieś niesnaski.

-oby nie, mieszkam sama, jednak nie znam terminu, w którym będę zobowiązana do opuszczenia lokalu ( otrzymałam odpłatna możliwość wynajmu, ale na pewien czas -nieokreślony terminem, wynikający z sprawy sadowej na która oczekuje osoba od której mieszkanie wynajmuje. na chwile obecna brak terminu rozprawy(

Czekasz na jakąś sprawę sądową, lub ktoś z domowników?

-po części tak, po rozstrzygnięciu przez sad, zgodnie z umowa będę musiała lokal opuścić, więc wolałabym znaleźć swój kat przed rozprawa, by uniknąć niepotrzebnych stresów.

W pracy znowu pikowy, znowu uważaj na szatyna.

-aż nie mogę się kwietnia doczekać, by dowiedzieć się jaka to świnie zechce mi tym razem podłożyć .

Oprócz tego sielanka :D

- pani, sielanki,zdrowia i mieszkania pragnę jak niczego na świecie

Zastanawia mnie ten as pikowy z 9 pikową, teoretycznie to zabieg, przy królu treflowym (izba przyjęć) i walecie pikowym (nagły ostry ból), miałaś wycinany wyrostek? Mam nadzieje, że się mylę i za daleko poleciałam.

[/b]

- zabiegu wycięcia wyrostka jak dotąd nie miałam, ale wysoce prawdopodobne jest, iż ponownie z kręgosłupem udam się na wycieczkę na sor.sądząc po częstotliwości moich wycieczek, niedługo z niektórymi paniami, które robiły mi iniekcję będę na "ty" i świeże plotki zacznę wymieniać.

-szalenie dziękuje !