Jump to content
Ismer

Wróżba andrzejkowa Tridy dla Caitriony

Recommended Posts

Ismer

Tutaj umawiają się Trida i Caitriona :)

Lianna

Trido, zapomniałam w sumie o tym, haha :)

Interesuję mnie głównie stan zdrowia oraz życie rodzinne w 2017, jak to będzie wyglądać :)

Z góry bardzo dziękuję :)

Edited by Tullia

Trida

Dżoana najpóźniej w II dzień świąt masz odpowiedź z Lenorków i Tarota :)

Trida

Hej Rybko :czarodziej:

Na początek postawiłam Lenorki ogólne - na przyszły rok.

I tak:

U Ciebie przede wszystkim widać stabilność finansową, w tej kwestii spore polepszenie sytuacji.

Jeśli chodzi ogólnie o pracę to zmiany, wieści ale też właśnie stabilizacja. Nie będzie źle.

Na co karty zwróciły mi szczególną uwagę to zdrowie dzieci...Tutaj BARDZO uważaj, bo moze nie być za ciekawie szczerze mówiąc :/

Podobnie ze zdrowiem męża. Powiedziałabym, żeby uważał gdzieś na wyjeździe / delegacji, bo może skończyć się dłuższym zwolnieniem i pozostaniem w domu na hmm kilka tygodni. Także to są takie dwie alarmujące kwestie wg mnie.

Widzę też niewielki kryzys jeśli chodzi właśnie o miłość i uczucie miedzy Wami.

Twoje zdrowie natomiast bardzo stabilnie :)

Teraz przechodzę do konkretnego rozkładu na nadchodzący rok z pomocą kart Tarota:

Styczeń - małe, lekkie przeziębienia, spowodowane raczej zaniedbaniem ze strony ubioru - na zasadzie cieknący nos i przeziębienie

Luty - Tutaj Ty się zajmiesz domownikami, nie zdziwiłabym się, gdyby to była sytuacja z Twoim dzieckiem, że będziesz musiała się nim zająć. Pokazałaś mi się stricte w karcie opiekunki. Także tutaj Ty nabierasz siły i jesteś "pielęgniarką domu".

Marzec - Pięknie, nic dodać nicując ;)

Kwiecień - Grypa? Zostaniesz w każdym razie "uziemiona" w domu właśnie ze względu na np brak czapki czy coś takiego.

Maj - Wszystko ok :)

Czerwiec - przemęczenieeeeee ito ogromne.

Lipiec - zasłużony odpoczynek ;) czyżby urlop :D

Sierpień - Jw

Wrzesień - i tu uważaj zdecydowanie na złamania, zwichnięcia, stłuczenia. W każdym razie możliwa ingerencja lekarza specjalisty.

Październik - Wszystko ok :)

Listopad - jw

Grudzień - I tu pokazuje się przemęczenie, "walka" sama ze sobą. Przepracowanie.

Życie rodzinne 2017:

Wiesz co... Jeśli mam być szczera to sinusoidalnie :/

Spore kłopoty w małżeństwie w okolicach czerwca i września.

Powiedziałabym, że rok na docieranie się z mężem :/

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

Proszę o późniejszą weryfikację ^_^

• Like 1

Lianna

Kochana, dziękuję bardzo. Nie mam dzieci ;). Postaram się weryfikować na bieżąco. A możesz mi podać, jakie wyszły kartki? :) Zwłaszcza ciekawa jestem Lenorków :)

Edited by Tullia

Trida
Kochana, dziękuję bardzo. Nie mam dzieci ;). Postaram się weryfikować na bieżąco. A możesz mi podać, jakie wyszły kartki? :) Zwłaszcza ciekawa jestem Lenorków :)

Hej Ryba.

Odnośnie dzieci - jeśli się o nie staracie to uważaj, bądź czujna odnośnie swojego stanu zdrowia, bo na prawdę wyglądało to średnio kolorowo.

Niestety Lenorków nie podam, bo kładłam Wielką Tablicę.

Trida

Hej Ryba.

Odnośnie dzieci - jeśli się o nie staracie to uważaj, bądź czujna odnośnie swojego stanu zdrowia, bo na prawdę wyglądało to średnio kolorowo.

Niestety Lenorków nie podam, bo kładłam Wielką Tablicę.

Lianna

Kochana, a możesz w takim razie podać te karty jakie wypadły na konkretne miesiące? :)

Trida

Przeprowadziłam się jakiś czas temu i internet pozostawia mi wiele do życzenia.

Za każdym razem, gdy staram się dodać jakąkolwiek dłuższą odpowiedź - pach, zawiesza mi się internet i wywala mnie z Forum.

Kart niestety nie podam, bo robiłam WT z Lenormandów.

Lianna

Trida, mnie chodzi o karty Tarotowe te dotyczące zdrowia ;)

Trida

Kochana po miesiącu to ja ich nie pamiętam niestety...

Trida
Pech nie pech, skoro miałas problemy, można było napisać do kogokolwiek z forum i poprosić o wklejenie odpowiedzi ;)

Dla chcącego nic trudnego.

Zofio, napisze ponownie, możne jak wytłuszczę to odpowiedź stanie się bardziej zrozumiała.

Za każdym razem, gdy staram się dodać jakąkolwiek dłuższą odpowiedź - pach, zawiesza mi się internet i wywala mnie z Forum.

Dotyczyło to również wiadomości prywatnych, ponieważ próbowałam odpowiedź wysyłać bezpośrednio w pw do Caitriony (wiem, że nie jest to zgodne z regulaminem jednak "dla chcącego nic trudnego" a fb / maila do Caitriony niestety nie posiadam więc tam nie uderzałam.

Wybacz proszę, że nie zrobiłam nic więcej.

PS. Teraz dodałam dłuższa odpowiedź, ponieważ piszę z pracy.

Wcześniej nie mogłam tego uczynić, ponieważ miałam obok siebie koleżankę, która szkoląc mnie, chcąc nie chcąc, patrzyła w mój monitor.

Faktycznie, napisanie maila już jest problemem, z którym nie można sobie poradzic.

Lianna

Styczeń weryfka : obyło się bez przeziębień :)

Lianna

Chyba mogę luty zweryfikować : tak jak pisałaś ja w charakterze opiekunki, bowiem Tatę wzmogła trochę rwa kulszowa ;) i jest trochę uziemiony, także to on mógł wyjść, nie mąż ;) Także karty na luty bardzo adekwatne :)

Lianna

Weryfikacja : Kwiecień ok, nie byłam "uziemiona w domu".

Lianna

Maj: No nie wszystko ok było, problemy ze zdrowiem.

Czerwiec- Nie było żadnych większych problemów małżeńskich na szczęście ;) przemęczenie się zgadza natomiast.

Lianna

W lipcu był urlop, fakt. Ogólnie było w miarę ok. W sierpniu znalazłam pracę dodatkową. We wrześniu zaczęłam, nie było żadnych stłuczeń, złamań, ani wizyt u specjalistów.

W październiku trochę tarczyca dała znać o sobie znów, także nie tak do końca ok, jak pisałaś.

Ze zdrowiem męża wszystko ok jak do tej pory.