Jump to content
Ismer

Wróżba andrzejkowa Caitriony dla Rogi7

Recommended Posts

Ismer

Tutaj umawiają się Caitriona i Rogi7 :)

Lianna

Rogi droga, mogę z astrologii pomóc, w sensie zerknąć na Twój obecny solariusz i następny :) Także bym potrzebowała datę urodzenia, miejsce i godzinę ;).

Guest gość5

o........ale extra mi się trafiło! 23.02.1975 Ryki (woj. lubelskie) godzina 11:00 :)

Lianna

Oki, to mniej więcej czas od Twoich urodzin'16- 2017 :).

Dobry rok w życiu towarzyskim, uczuciowym- Księżyc i Jowisz w V domu. Jeżeli Twoja praca jest związana z kreatywnością/twórczością, to te układy planety są jak najbardziej sprzyjające. Te właśnie planety wypadają jednocześnie w IV domu natalnym, także mogą być radosne chwile w rodzinie, jakiś ślub, czy inne ważne uroczystości :).

Merkury i Wenus na MC natalnym, dobry czas w pracy. Nie jest wykluczona jakaś nauka, kurs, czy wyjazd w związku z pracą, dlatego że wypada to w IX domu natalnym. Jeśli Ci się zamarzy jakiś nowy kierunek studiów, to jest dobry czas ;). Mars w VI domu mówi o Twojej aktywności w pracy, może być trochę nerwów też. Mars w VI też mi się ze sportem kojarzy i wszelką aktywnością fizyczną :).

Podkreślony dom XI- ważni będą inni ludzie, znajomi i przyjaciele. Możesz spełnić też jakieś swoje marzenie, bo dom XI też odnosi się do tej sfery.Ładne aspekty, jak chodzi o życie uczuciowe, trygon Wenus natalna- Mars solarny, trygon Księżyc natalny- Mars solarny, trygon Jowisz natalny- Mars solarny.

Guest gość5

bardzo Ci dziękuję - tylko ja zupełnie nie znam się na tym co oznacza dom natalny - MArs solarny- co one oznaczaja?- czy jakieś zmiany, najbardziej interesowałyby mnie uczucia, finanse i praca- gdybys mi to pod tym kątem opisała- byłoby super! ....bo jestem totalnym laikiem.

nie wiem po prostu co oznaczaja te domy itd.

Lianna

Kochana, o domach możesz poczytać choćby tu : *DOMY ASTROLOGIA – Astrologia

Pytasz o uczucia, w domu V ( seks, radość, rozrywka, też zakochanie) będzie Księżyc i Jowisz. Tam gdzie Księżyc w solariuszu, tam zmiany :) Jowisz z kolei jest planetą dobroczynną, także należy domniemywać, że to będą korzystne zmiany. Dom V to też dzieci, twórczość, kreatywność, sposób spędzania wolnego czasu, to też po prostu poczucie szczęścia. Może być więcej imprez, spotkań, różnych rozrywek, które dają radość :).

Mars to malefik, czyli tam gdzie on, tam jakiś problem/nerwy. U Ciebie będzie wypadać w domu VI, a to jest dom pracy, też zdrowia/nawyków/obowiązków. Dlatego pisałam o nerwach możliwych/stresie w pracy.

W domu X, czyli kariery masz Wenus i Merkurego. Wenus jest planetą dobroczynną, także w pracy powinno być bardzo dobrze :). Zwłaszcza, jeżeli masz pracę związaną z twórczością/kreatywnością. Koniunkcja Merkurego i Wenus mówi, że sprzyjać Ci będą młodsze osoby, powinnaś mieć z nimi dobry kontakt. Urodzeniowo ( natalnie) masz Merkurego w domu IX, także nauka raczej nie sprawia Ci problemów, a w solariuszu od Twoich urodzin masz Merkurego w domu X, czyli może to oznaczać, że czegoś się nauczysz, co przyda Ci się w pracy, wpadniesz na nowe, kreatywne pomysły, ja bym też podróży nie wykluczyła, bo te planety w solariuszu wypadają w IX domu natalnym. Dom IX to rozwój duchowy, studia wyższe, podróże, także tym dziedzinom na pewno poświęcisz czas i będzie nauka.

Plutona masz w domu IX solarnym, co świadczy o tym, że największą transformację przeżyjesz dzięki nauce, poświęcisz czas na rozwój duchowy, możesz więcej czasu poświęcać dziedzinom ezoterycznym.

Możesz też częściej bywać w miejscach, gdzie ludzie się gromadzą, jakieś kursy, zgromadzenia, grupy. Słońce w domu XI mówi, że będziesz mieć wsparcie przyjaciół :).

Z tego co widzę, to druga połowa roku zdecydowanie lepiej się rysuje, czyli tak mniej więcej od lipca'17 roku.

IC w Lwie ( czyli do tego rok dąży) świadczy, że masz duże szanse na osiągnięcie celów. Jak masz jakieś pytania, to chętnie odpowiem :).

Wszystkiego dobrego Ci życzę w 2017 ! :).

Guest gość5

Pytasz o uczucia, w domu V ( seks, radość, rozrywka, też zakochanie) będzie Księżyc i Jowisz. Tam gdzie Księżyc w solariuszu, tam zmiany :) Jowisz z kolei jest planetą dobroczynną, także należy domniemywać, że to będą korzystne zmiany. Dom V to też dzieci, twórczość, kreatywność, sposób spędzania wolnego czasu, to też po prostu poczucie szczęścia. Może być więcej imprez, spotkań, różnych rozrywek, które dają radość :).

Mars to malefik, czyli tam gdzie on, tam jakiś problem/nerwy. U Ciebie będzie wypadać w domu VI, a to jest dom pracy, też zdrowia/nawyków/obowiązków. Dlatego pisałam o nerwach możliwych/stresie w pracy.

W domu X, czyli kariery masz Wenus i Merkurego. Wenus jest planetą dobroczynną, także w pracy powinno być bardzo dobrze :). Zwłaszcza, jeżeli masz pracę związaną z twórczością/kreatywnością. Koniunkcja Merkurego i Wenus mówi, że sprzyjać Ci będą młodsze osoby, powinnaś mieć z nimi dobry kontakt. Urodzeniowo ( natalnie) masz Merkurego w domu IX, także nauka raczej nie sprawia Ci problemów, a w solariuszu od Twoich urodzin masz Merkurego w domu X, czyli może to oznaczać, że czegoś się nauczysz, co przyda Ci się w pracy, wpadniesz na nowe, kreatywne pomysły, ja bym też podróży nie wykluczyła, bo te planety w solariuszu wypadają w IX domu natalnym. Dom IX to rozwój duchowy, studia wyższe, podróże, także tym dziedzinom na pewno poświęcisz czas i będzie nauka.

Plutona masz w domu IX solarnym, co świadczy o tym, że największą transformację przeżyjesz dzięki nauce, poświęcisz czas na rozwój duchowy, możesz więcej czasu poświęcać dziedzinom ezoterycznym.

Możesz też częściej bywać w miejscach, gdzie ludzie się gromadzą, jakieś kursy, zgromadzenia, grupy. Słońce w domu XI mówi, że będziesz mieć wsparcie przyjaciół :).

Z tego co widzę, to druga połowa roku zdecydowanie lepiej się rysuje, czyli tak mniej więcej od lipca'17 roku.

IC w Lwie ( czyli do tego rok dąży) świadczy, że masz duże szanse na osiągnięcie celów. Jak masz jakieś pytania, to chętnie odpowiem :).

bardzo Ci dziękuje kochana, teraz juz więcej rozumiem z tego co wcześniej napisałaś.... :) a zakochanie? ja jestem co chwile zakochana- :) na razie w panu trochę starszym :) ale wszystko przede mną- jesli chodzi o młodsze osoby- to zazwyczaj moje znajomosci tak właśnie funkcjonują:) ale super rok sie szykuje! bardzo dziekuję i poczytam bo astrologia starsznie mi sie podoba- tylko kum mum słabo na razie

Guest gość5

mikro weryfikacja- cos jest na rzeczy w sensie- nie tyle romans - co flirt :P

Guest gość5

flirt sie przeciąga- ale mam go juz dość- co prawda nie pogonie dziada ale myslę, że samo sie rozejdzie po kościach :) w pracy na razie dobrze- ciągle jestem zastępowa- tzn. ciągle kogoś zastepuję

Guest gość5
bardzo Ci dziękuje kochana, teraz juz więcej rozumiem z tego co wcześniej napisałaś.... :) a zakochanie? ja jestem co chwile zakochana- :) na razie w panu trochę starszym :) ale wszystko przede mną- jesli chodzi o młodsze osoby- to zazwyczaj moje znajomosci tak właśnie funkcjonują:) ale super rok sie szykuje! bardzo dziekuję i poczytam bo astrologia starsznie mi sie podoba- tylko kum mum słabo na razie

Witaj kochana,

mogę co nieco zweryfikować, po zakochaniu nie ma śladu-na forum nie będę rozwodzić się co i dlaczego, bynajmniej gorzka to była pigułka.

W pracy jest ok, chociaż ostatnio była mała aferka wykręcona przez moją :koleżankę" z innego działu- poszło o faceta!, który jest mi obojętny :) Trochę się uspokoiło ale niesmak pozostał..... Poza tym da się żyć. Oby tak dalej.

Co poza tym- zmiany, zmiany, zmiany- ciągle coś się dzieje: zmiana miejsca zamieszkania, zmiana w relacji - najbliższej, zmiany związane z pracą- w sensie dodatkowego zajęcia, które podjęłam- no i oczywiście ezoteryka- ciągle się czegoś uczę, tym razem karty kippera- co niektórzy twierdzą, ze mam bzika na punkcie kart- ale lepszy taki bzik (dla mnie) niż inny :).

Trzymam się pozytywnych wróżb jak niepodległości, także i tym razem liczę na to, że to co pozytywne zapisane w gwiazdach jednak się spełni i niebo nade mną jeszcze bardziej się rozjaśni :)

buziaki i będę weryfikować prognozę za jakiś czas.

Guest gość5

Hej, kolejną częśc moge zweryfikowac- w pracy bylo trochę stresu - ostatnio padłam- przychodziłam do domu i musialam conajmniej pol godziny polezec bez ruchu, bo nie miałam siły. W uczuciach ciągly kołowrotek- jakies zageszcenie adoratorów ( w przewazajacej wiekszosci mlodszych!!!) się zrobiło- tylko ten, na którym mi zalezy mnie olał.....samo życie- obecnie ma foch bo oberwał .... trudno.

Tak czytałam jeszcze raz co mi napisałas o celach- duzo szans na osiagniecie- to prawda- chciałam się w pracy nauczyc nowych rzeczy - i tak sie dzieje - ucze sie kart, życia na nowo i zapominania o rzeczach, które ranią. :P hehe sporo tego ale jestem przyzwyczajona- 23 z dnia urodzenia do czegos zobowiazuje- jedyna stała jest zmiana :P. Jeśli bedziesz miała ochotę to spoj w moj horoskop do konca roku- zeby mi napisac jakie niespodzianki miłe/niemiłe mnie czekaja- głownie interesowałaby mnie sfera finansowa- kulejąca na maxa no i uczucia- czy pojawi sie ktos sensowny- tak zeby o tym wstręciuchu ( co mi tak krew w zyłach burzy) zapomniec :P

Lianna

Witaj kobieto :) ano patrzę na Twój solar.

Zacznę od uczuć :)

Może się ktoś pojawić, bo Księżyc w V domu solariusza i jest on w pobliżu Marsa natalnego :) i w tym samym znaku. Poza tym Słońce i Merkury na Descendencie solariusza- jest to dobre położenie na poznanie nowych osób. Mogą to być też relacje zawodowe, bo wypada to na MC natalnym :)

Finanse- tu uważaj na jakieś wydatki i nie szastaj kasą nadmiernie, bo Neptuna masz w VIII domu, a z tą planetą to nigdy nie wiadomo ;P

Merkury rządzi w solarze domem II ( kasa) a ten we Wodniku i trygonie z Uranem, to też mówić może o nagłych wydatkach. Jest też kwinkunks z Jowiszem, także zawsze spadniesz na cztery łapy my Dear :).

Guest gość5

Caitriona- bardzo dziękuję, generalnie się zgadza- zarówno w emocjach- było co nie miara jak i z kasą- teraz jestem w wielkim dole finansowym ale jak to ładnie napisałaś- jakoś spadam na 4 łapy, chociaż czasami pobolewają :P. W emocjach- chłopów się narobiło..... nie wiem skąd....ten co mi krew burzy również czasami się odzywa- chociaż wolałabym żeby przestał w ogóle....okropnie dużo się działo, najważniejsza dla mnie praca- chociaż tam jedna zazdrośnica próbuje mi mieszać- na szczęście przynajmniej na razie tylko szarpie mi nerwa od czasu do czasu, nie szkodząc za dużo w inny sposób. Mam nadzieję, że kolejny rok będzie lepszy pod każdym względem- oby nie był gorszy, bo i tak emocji było pod dostatkiem.