Skocz do zawartości

dziwny sen o koledze, kuzynie i koleżance w 3 częściach


malwina.krol5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Proszę o pomoc w interpretacji snu. Wczoraj śniło mnie się, że byłam w sklepie typu hipermarket. Stałam w kolejce do kasy. Przede mną stały trzy osoby, a pierwsza z nich to był mój kolega z klasy licealnej Kuba (trochę popychadło szkolne) i śpiewał piosenkę miłosną dla kasjerki. Ja go poznałam i zaczęłam się śmiać z tej sytuacji. Zapytałam go Kuba co ty ją podrywasz? On nic nie odpowiedział, zrobił zakupy i wyszedł. Nagle znalazłam się w jakimś pomieszczeniu i siedziałam na ławce drewnianej. Dosiadł się do mnie kuzyn, z którym jestem skłócona od bardzo dawna. Przysiadł się objął mnie ramieniem, uśmiechał się, powiedział,że wraca na studia czy szkoły którą przerwał, a ja opowiedziałam mu o tym zdarzeniu w sklepie chichocząc i zaproponowałam mu pomoc w nauce gdyby potrzebował jej w przedmiotach humanistycznych. Później przeniosłam się do mieszkania moich dobrych znajomych- koleżanka ze studiów i jej męża. Siedzieliśmy sobie przy stole, nakrytym białym obrusem, a na stole stało pyszne ciasto. Ja im opowiadałam o zdarzeniu ze sklepu, jedliśmy ciasto i śmialiśmy się i rozmawialiśmy. Koniec snu. Zupełnie nie wiem co to może oznaczać i dlaczego to zdarzenie ze sklepu trzy razy się powtórzyło w kolejnych częściach snu? :bezradny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Wskazuje to na dobre relacje i fajną atmosferę oraz mowa o pomocy.

 

Główne przesłanie tego snu, to - pogodzić się, poprawić relację z kuzynem, bo to o niego chodzi i o waszą relację.

Ciasto to symbol serdeczności,gościnności i dobrych zamiarów.

Zadbaj o dobre kontakty z kuzynem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...