Jump to content

Ascendent w Tarocie

Guest No-emi
 Share

Recommended Posts

No właśnie; zdarza się komuś stawiać na ascendent? Jak wypada weryfikacja?

Kilka razy pytając o znak ascendentu karty pokazywały mi znak obok właściwego np.Kochankowie (Bliźnięta) wskazały na początek znaku Raka, Gwiazda (Wodnik) wypadła mi na Ryby, 9 buław (Trzecia dekada Strzelca) pokazała Koziorożca.

Próbowałam w ten sposób odgadnąć mojego ojca, bo sam nie wie, kiedy się urodził i wypadają mi często znaki ogniste. Kiedyś za pomocą tarota uznałam go za barana, a przed chwilą wypadła mi karta 2 buław, więc może strzelec :>

Jeśli chcesz, to możesz spróbować mnie odgadnąć, a ja podam weryfikację.

Ma to sens, kiedy osoba analizowana zna swoją godzinę, ale rzadko mi się to zdarza. Sprawdzałam tylko tych, którzy sami nie umieli jej podać. :/

2 buławy to pierwsza dekada Barana, także coś może być na rzeczy z tym znakiem :)

Czy Twój ojciec ma w Baranie jakieś planety? Może to by pomogło, ewentualnie jeśli znasz swoją godzinę i swojej mamy wówczas też można próbować coś wywnioskować.

Na Ciebie wypadło mi 8 buław czyli pierwsza dekada Strzelca wg. przypisywanych znaczeń. Ewentualnie karta może sugerować, że masz Marsa lub Urana blisko Asc, jesteś szybka, zwinna, ruchliwa.

Moja mama też nie zna swojej godziny, ciężka sprawa. :P Za to znam dokładnie siostry. :) Ojciec w baranie nie ma żadnej planety, tylko Księżyc w Lwie, Neptun w Strzelcu, Mars w Byku. Jakiś ognisty znak by mu pasował, bo jest bardzo ekstrawertyczny, choleryczny, itp.

Mój ascendent to skorpion 13,36 stopnia, pluton w pierwszym domu, z czym kompletnie się nie utożsamiam. Sprawiam raczej wrażenie osoby niewinnej, spokojnej, flegmatycznej i delikatno-eterycznej. ;p (jak co 04.07.93r. 16.00)

Pozwoliłam sobie też spróbować i sprawdzić Twój ascendent i wyszło mi Królowa buław. Mi to jak nic wygląda na lwa, ew Wenus lub Jowisz na AC.

Moja mama też nie zna swojej godziny, ciężka sprawa. :P Za to znam dokładnie siostry. :) Ojciec w baranie nie ma żadnej planety, tylko Księżyc w Lwie, Neptun w Strzelcu, Mars w Byku. Jakiś ognisty znak by mu pasował, bo jest bardzo ekstrawertyczny, choleryczny, itp.

Mój ascendent to skorpion 13,36 stopnia, pluton w pierwszym domu, z czym kompletnie się nie utożsamiam. Sprawiam raczej wrażenie osoby niewinnej, spokojnej, flegmatycznej i delikatno-eterycznej. ;p (jak co 04.07.93r. 16.00)

Pozwoliłam sobie też spróbować i sprawdzić Twój ascendent i wyszło mi Królowa buław. Mi to jak nic wygląda na lwa, ew Wenus lub Jowisz na AC.

To jak pisałam wcześniej karty pokazują mi znak obok właściwego.

Królowa Buław to nie ja.