Skocz do zawartości

Ciąża ZWERYFIKOWANY


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Jak spełnią się moje oczekiwania, że w ciągu trzech najbliższych miesięcy zajdę w ciążę?

 

6 Kielichów 9 Monet Głupiec

 

Sądzę, że jest szansa. 6 Kielichów często mi ciążę pokazuje/dziecko. 9 Monet to radość, zadowolenie z tego faktu, Głupiec to też ciąża i nowy etap.

Odnośnik do komentarza
Gość ezopola

Zauwazylam, ze karty czesto pokazuja zyczenia, lub obawy, zaleznie od pytania i kontekstu, jesli stawiacie sobie karty na cos, czego albo pragniecie, lub sie obawiacie, wiec i taka interpretacja osob trzecich czasem nie ma sensu i mozna na to spojrzec dwojako, bo np. 9 monet moze mowic o tym, ze obecnie nie masz dzieci, albo odpowiedniego, plodnego partnera, a 6 kielichow, ze tesknisz za posiadaniem dzieci, wiec ogolnie, to maslo maslane.... Jesli zdrowotnie wszystko ok, partner rowniez chetny i zdrowy, to nie ma co naciskac na sama siebie w sensie "w najblizszych 3 miesiacach", a "robic dzidziusia" i czerpac z tego radosc...co moze jeszcze tylko podniesc szanse na sukces - niech to bedzie owoc milosci, a nie z zegarkiem w reku co do miesiaca, bo spinanie sie moze ewentualnie utrudnic sprawe ;)

Edytowane przez ezopola
Odnośnik do komentarza

No niestety sama jestem przykładem tego, że trzeba sobie odpuścić takie pytania. Nic to nie daje tylko frustracje. Jeśli wszystko jest w porządku to do boju. Powodzenia. Życzę upragnionego dzidziusia.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość Lianna

Weryfikacja !

 

Czas jeszcze nie upłynął, ale już mogę zweryfikować, że ciąży na pewno nie będzie, bo mam rozregulowane hormony tarczycy plus w pakiecie stany depresyjne, także na pewno się to odwlecze w czasie. Dzięki za pomoc wszystkim ! :)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Jeśli to nie życzeniówka, to musi być ciąża z takich pięknych kart ☺6 kielichow otoczenie rodziną 9 denarow zaspokojone potrzeby i często pani z brzuszkiem ☺ no i głupiec - dzieciątko.. powodzenia 🙂

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...