Jump to content

Recommended Posts

• Ekspert

Jak spełnią się moje oczekiwania, że w ciągu trzech najbliższych miesięcy zajdę w ciążę?

6 Kielichów 9 Monet Głupiec

Sądzę, że jest szansa. 6 Kielichów często mi ciążę pokazuje/dziecko. 9 Monet to radość, zadowolenie z tego faktu, Głupiec to też ciąża i nowy etap.

• Maestro
Inez2503

Mnie te karty nie przekonują. Mimo wszystko.Mi 9 denarow nigdy ciazy nie pokazala,ale kazdy ma swoje doswiadczenia :).W kazdym razie życzę Ci ciąży :)

• Like 1
Guest ezopola

Zauwazylam, ze karty czesto pokazuja zyczenia, lub obawy, zaleznie od pytania i kontekstu, jesli stawiacie sobie karty na cos, czego albo pragniecie, lub sie obawiacie, wiec i taka interpretacja osob trzecich czasem nie ma sensu i mozna na to spojrzec dwojako, bo np. 9 monet moze mowic o tym, ze obecnie nie masz dzieci, albo odpowiedniego, plodnego partnera, a 6 kielichow, ze tesknisz za posiadaniem dzieci, wiec ogolnie, to maslo maslane.... Jesli zdrowotnie wszystko ok, partner rowniez chetny i zdrowy, to nie ma co naciskac na sama siebie w sensie "w najblizszych 3 miesiacach", a "robic dzidziusia" i czerpac z tego radosc...co moze jeszcze tylko podniesc szanse na sukces - niech to bedzie owoc milosci, a nie z zegarkiem w reku co do miesiaca, bo spinanie sie moze ewentualnie utrudnic sprawe ;)

Edited by ezopola

No niestety sama jestem przykładem tego, że trzeba sobie odpuścić takie pytania. Nic to nie daje tylko frustracje. Jeśli wszystko jest w porządku to do boju. Powodzenia. Życzę upragnionego dzidziusia.

• 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • Ekspert

Weryfikacja !

Czas jeszcze nie upłynął, ale już mogę zweryfikować, że ciąży na pewno nie będzie, bo mam rozregulowane hormony tarczycy plus w pakiecie stany depresyjne, także na pewno się to odwlecze w czasie. Dzięki za pomoc wszystkim ! :)

• Like 1
  • Ekspert
Lunaria

Jeśli to nie życzeniówka, to musi być ciąża z takich pięknych kart ☺6 kielichow otoczenie rodziną 9 denarow zaspokojone potrzeby i często pani z brzuszkiem ☺ no i głupiec - dzieciątko.. powodzenia 🙂

• Like 1