Skocz do zawartości

Cereskowy Styczeń 2017(ZWERYFIKOWANY)


Ceres

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna singielka, lat 37, bezdzietna, pracująca za granicą, trochę zajmuję sie rękodziełem obecnie mieszkam za granicą u brata i jego dziewczyny,

Tarot Manga ( Kapłanka i Papież są zamienieni miejscami)

Aura: X Mieczy, IX Monet

Chyba niefajna, będzie mnie dobijało poczucie samotności.

Dom :Paź Mieczy, II Mieczy

Brak zdecydowania jak postąpić w stosunku do kogoś, kogoś młodszego i złośliwego.

 

Zdrowie:IV Mieczy

Odpoczynek, przeziębienie albo jakaś krótkotrwała choroba

 

Praca: Paź Kielichów, VIII Kielichów, IX PUSTELNIK

Wygląda mi to jakbym miała w styczniu jednak zostać bezrobotna

 

Moje rękodzieło: VI Buław, Król Monet

A tutaj wygląda mi, że po zastoju z ostatnich 2 miesięcy, coś ruszy do przodu

 

Finanse: Paź Buław, VIII Kielichów, Rycerz Mieczy

Heh krach finansowy, więcej będę potrzebowała na wydatki niż zarobię albo niespodziewany przypływ gotówki, który wydam dosyć szybko

 

Uczucia: VIII Kielichów, X KOŁO FORTUNY, Król Buław

Takie skojarzenie mnie naszło, że powrót niespodziewany faceta, który odszedł, może któryś mój eks się odezwie, do buławianego pasowałby mi dwóch jeden sprzed kilku lat znak zodiaku strzelec, a drugi niedawny co miałam wrażenie że cały czas coś przede mną ukrywa.

 

Niespodzianka: VIII Mieczy, Paź Mieczy, Rycerz Buław

Internet, intensywne kontakty z kimś przez neta

 

Ostrzeżenie: II Mieczy, IX Buław

Żebym nie tkwiła w miejscu, zrobiła krok do przodu.

 

Efekty na koniec miesiąca (wniesie jakies zmiany w moim życiu czy nie): VII Kielichów, II Mieczy, As Mieczy

Tak jakby udało mi się, ogarnąć chaos w moim życiu, albo podjąć decyzję, której wcześniej nie mogłam.

 

Pomocne ręce mile widziane i z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza

Aura: X Mieczy, IX Monet

dla mnie 10 wszystko kończą, więc wydaje mi się, że koniec jakichś zmartwień związanych z finansami.

Karty mogą też pokazywać Twoje zamartwianie się, że masz wszystko tylko brakuje Ci partnera...

 

Dom :Paź Mieczy, II Mieczy

widać złośliwości i uszczypliwości ze strony młodszej osoby, jakie potyczki językowe się zaznaczają

 

Zdrowie:IV Mieczy

Odpoczynek, przeziębienie albo jakaś krótkotrwała choroba - też tak bym powiedziała

 

Praca: Paź Kielichów, VIII Kielichów, IX PUSTELNIK

no faktycznie karty tak się układają, jakbyś miała odejść z pracy

 

Moje rękodzieło: VI Buław, Król Monet

powinno coś ruszyć, widać większe zainteresowanie

 

Finanse: Paź Buław, VIII Kielichów, Rycerz Mieczy

a mnie się wydaje, że tutaj się zaznacza jakaś sprzedaż internetowa i związane z tym możliwości, albo zrezygnujesz ze sprzedaży przez internet

 

Uczucia: VIII Kielichów, X KOŁO FORTUNY, Król Buław

przypadkiem chyba spotkasz się z jakimiś byłym

 

Niespodzianka: VIII Mieczy, Paź Mieczy, Rycerz Buław

Internet, intensywne kontakty z kimś przez neta

 

Ostrzeżenie: II Mieczy, IX Buław

uważaj na kłótnie, nie trać na nie energii i nie przeciążaj się w tym miesiącu

 

Efekty na koniec miesiąca (wniesie jakies zmiany w moim życiu czy nie): VII Kielichów, II Mieczy, As Mieczy

jakbyś miała przestać żyć marzeniami, jakaś może rozmowa też da Ci coś do myślenia

 

Powodzenia!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Aura: X Mieczy, IX Monet zakończenie jakiegoś etapu, może relacji i proby zycia w pojedynkę, albo odejscie z pracy

Dom :Paź Mieczy, II Mieczy możesz sie z kims nie dogadywać, widac drobne złośliwości, będziecie starać się nie wchodzić sobie w drogę

Zdrowie:IV Mieczy może być chwilowa niedyspozycja

Praca: Paź Kielichów, VIII Kielichów, IX PUSTELNIK możliwe odejście z pracy

Moje rękodzieło: VI Buław, Król Monet możesz nieźle zarobić

Finanse: Paź Buław, VIII Kielichów, Rycerz Mieczy bedzie jakas wiadomośc odnosnie finansów, może w tej Twojej pracy cos Ci potrącą, stąd niezadowolenie

Uczucia: VIII Kielichów, X KOŁO FORTUNY, Król Buław ktos z przeszłości pojawi się niespodziewanie

Niespodzianka: VIII Mieczy, Paź Mieczy, Rycerz Buław ktos Cie odblokuje na fb :lol:, mogą byc kontakty z kims w necie

Ostrzeżenie: II Mieczy, IX Buław nie blokuj sie na innych, nie bocz się

Efekty na koniec miesiąca (wniesie jakies zmiany w moim życiu czy nie): VII Kielichów, II Mieczy, As Mieczy jakbys miała sie ogarnąć emocjonalnie, mozliwe podjęcie konkretnej decyzji

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Niespodzianka: VIII Mieczy, Paź Mieczy, Rycerz Buław ktos Cie odblokuje na fb :lol:, mogą byc kontakty z kims w necie

hehe tylko jedna osoba zablokowała mnie na fb, mój były sprzed 4 lat ale nie jest to osoba, z która chciałabym odnowic kontakty

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

weryfikacja

Od niedawna singielka, lat 37, bezdzietna, pracująca za granicą, trochę zajmuję sie rękodziełem obecnie mieszkam za granicą u brata i jego dziewczyny,

Tarot Manga ( Kapłanka i Papież są zamienieni miejscami)

Aura: X Mieczy, IX Monet

Chyba niefajna, będzie mnie dobijało poczucie samotności.

Dom :Paź Mieczy, II Mieczy

Brak zdecydowania jak postąpić w stosunku do kogoś, kogoś młodszego i złośliwego.

Takie drobne złośliwości ze strony kogoś kto mieszka gdzie ja i ignorowanie ich przeze mnie.

 

Zdrowie:IV Mieczy

Odpoczynek, przeziębienie albo jakaś krótkotrwała choroba

Zatoki się powoli przepełniają

 

Praca: Paź Kielichów, VIII Kielichów, IX PUSTELNIK

Wygląda mi to jakbym miała w styczniu jednak zostać bezrobotna

W pracy ok

 

Moje rękodzieło: VI Buław, Król Monet

A tutaj wygląda mi, że po zastoju z ostatnich 2 miesięcy, coś ruszy do przodu - zastój

 

Finanse: Paź Buław, VIII Kielichów, Rycerz Mieczy

Heh krach finansowy, więcej będę potrzebowała na wydatki niż zarobię albo niespodziewany przypływ gotówki, który wydam dosyć szybko

Hajs się zgadzał a nawet lepiej

Uczucia: VIII Kielichów, X KOŁO FORTUNY, Król Buław

Takie skojarzenie mnie naszło, że powrót niespodziewany faceta, który odszedł, może któryś mój eks się odezwie, do buławianego pasowałby mi dwóch jeden sprzed kilku lat znak zodiaku strzelec, a drugi niedawny co miałam wrażenie że cały czas coś przede mną ukrywa.

Miał mnie odwiedzić mój dawny romans ale nie wyszło

 

Niespodzianka: VIII Mieczy, Paź Mieczy, Rycerz Buław

Internet, intensywne kontakty z kimś przez neta

Kupiłam grę i spędzałam przy niej sporo czasu, mój eks usunął mnie ze znajomych na fb ;p

 

Ostrzeżenie: II Mieczy, IX Buław

Żebym nie tkwiła w miejscu, zrobiła krok do przodu.

 

Efekty na koniec miesiąca (wniesie jakies zmiany w moim życiu czy nie): VII Kielichów, II Mieczy, As Mieczy

Tak jakby udało mi się, ogarnąć chaos w moim życiu, albo podjąć decyzję, której wcześniej nie mogłam.

Tak w połowie miesiąca doszłam do wniosku, że ta gra pochłania cały mój wolny czas i ja skasowałam

 

Pomocne ręce mile widziane i z góry dziękuję :)

 

 

Aura: X Mieczy, IX Monet

dla mnie 10 wszystko kończą, więc wydaje mi się, że koniec jakichś zmartwień związanych z finansami.

Karty mogą też pokazywać Twoje zamartwianie się, że masz wszystko tylko brakuje Ci partnera...

 

Dom :Paź Mieczy, II Mieczy

widać złośliwości i uszczypliwości ze strony młodszej osoby, jakie potyczki językowe się zaznaczają

 

Zdrowie:IV Mieczy

Odpoczynek, przeziębienie albo jakaś krótkotrwała choroba - też tak bym powiedziała

 

Praca: Paź Kielichów, VIII Kielichów, IX PUSTELNIK

no faktycznie karty tak się układają, jakbyś miała odejść z pracy

 

Moje rękodzieło: VI Buław, Król Monet

powinno coś ruszyć, widać większe zainteresowanie

 

Finanse: Paź Buław, VIII Kielichów, Rycerz Mieczy

a mnie się wydaje, że tutaj się zaznacza jakaś sprzedaż internetowa i związane z tym możliwości, albo zrezygnujesz ze sprzedaży przez internet

 

Uczucia: VIII Kielichów, X KOŁO FORTUNY, Król Buław

przypadkiem chyba spotkasz się z jakimiś byłym

 

Niespodzianka: VIII Mieczy, Paź Mieczy, Rycerz Buław

Internet, intensywne kontakty z kimś przez neta

 

Ostrzeżenie: II Mieczy, IX Buław

uważaj na kłótnie, nie trać na nie energii i nie przeciążaj się w tym miesiącu

 

Efekty na koniec miesiąca (wniesie jakies zmiany w moim życiu czy nie): VII Kielichów, II Mieczy, As Mieczy

jakbyś miała przestać żyć marzeniami, jakaś może rozmowa też da Ci coś do myślenia

 

Powodzenia!

 

 

Aura: X Mieczy, IX Monet zakończenie jakiegoś etapu, może relacji i proby zycia w pojedynkę, albo odejscie z pracy

Dom :Paź Mieczy, II Mieczy możesz sie z kims nie dogadywać, widac drobne złośliwości, będziecie starać się nie wchodzić sobie w drogę

Zdrowie:IV Mieczy może być chwilowa niedyspozycja

Praca: Paź Kielichów, VIII Kielichów, IX PUSTELNIK możliwe odejście z pracy

Moje rękodzieło: VI Buław, Król Monet możesz nieźle zarobić

Finanse: Paź Buław, VIII Kielichów, Rycerz Mieczy bedzie jakas wiadomośc odnosnie finansów, może w tej Twojej pracy cos Ci potrącą, stąd niezadowolenie

Uczucia: VIII Kielichów, X KOŁO FORTUNY, Król Buław ktos z przeszłości pojawi się niespodziewanie

Niespodzianka: VIII Mieczy, Paź Mieczy, Rycerz Buław ktos Cie odblokuje na fb :lol:, mogą byc kontakty z kims w necie

Ostrzeżenie: II Mieczy, IX Buław nie blokuj sie na innych, nie bocz się

Efekty na koniec miesiąca (wniesie jakies zmiany w moim życiu czy nie): VII Kielichów, II Mieczy, As Mieczy jakbys miała sie ogarnąć emocjonalnie, mozliwe podjęcie konkretnej decyzji

 

Dzięki za pomoc :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...