Skocz do zawartości

Wahadełko przestało działać


masta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Tak jak w temacie wahadełko na skutek długiego, silnego stresu przestało słuchać. Pierwsze podstawowe na obrączce nie działa (działało super), ani drugie - zwykłe wahadełko też nie działa (działało gorzej).

Od ostatniej pracy z wahadełkiem minęło już dwa miesiące. Aktualnie czuję świetnie - wypoczety itd, ale dalej, ani drgnie...

Moje aktualne zdolności radiestezyjne są na niezmienny poziomie - dobrym.

Co może być przyczyną?

Edytowane przez masta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na twoje podświadomie nastawienie. Twoja obawa spowodowana stresem być może zakodowala gdzieś głęboko w podświadomości tego typu problem i teraz urzeczywistnilo to się w świecie realnym .

Proponuję jakieś afirmacje dotyczące prawidłowej pracy wachadelka, doskonałej współpracy niższej i wyższej jaźni itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za to, że praca z wahedelkiem jest dla mnie przyjemnością i sprawia mi co dzień to większą radość i satysfakcję. Doskonała współpraca moich 3 jaźni urzeczywistnia się co dzień wspaniałymi rezultatami w każdym aspekcie mojego życia.

 

 

Możesz sobie coś jeszcze dopisać lub zmienić, najważniejsze aby taką afirmacje powtarzać po kilka razy dziennie w niezmienionej formie i z pełną wiarą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jest na to jeden z nielicznych sposobów. Proponowałbym udać się na samotną wędrówkę po lesie tej wiosny. To okres narodzin i odrodzenia. Idealny do tego aby naładować się świeżą energią i odstresować oraz znaleźć odpowiedzi na pytania. Działa to troszkę jak nacieranie śrubokrętu magnesem tak po męsku ujmując :) Przez jakiś czas ma właściwości przyciągające śrubki lecz to po pewnym czasie mija i trzeba ponownie natrzeć. A jeszcze lepiej to zadziała gdy połączysz moją radę z radą ZenZay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...