Skocz do zawartości

Jak się zrealizuje otrzymanie podywzki w pracy przeze mnie do 3 miesięcy?


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Obecna sytuacja 6 buław

Przeszłość 5 kielichów

Przyczyna problemu Koło Fortuny (na Koło w celu wyjaśnienia As kielichów Giermek Mieczy Król Monet)

Rada Kapłanka

Niespodziewane Rycerz Kielichów

Wynik Umiarkowanie 2 mieczy 5 buław Cesarzowa

 

Obecnie wiem,ze nie jest źle, ale widac w kartach rozczarowanie postawa szefa, być może Kolo mowi o ponownej z nim rozmowie w sprawie podwyżki. Trza byc cierpliwą, tak karty radzą (ale ileż można?) i czekac na odpowiedni moment. Na wyniku mam zastój w tej sprawie, ale 5 buław informuje o jakims konflikcie, może więcej osób sie wkurzy i jednak wyjdzie na moje i szef w końcu będzie łaskaw po ponad 9 latach! cos dać...

Odnośnik do komentarza

Obecnie odnosisz sukcesy i jesteś zadowolona ze swojego życia/pracy.

W przeszłości miałaś małe załamanie i troche zmartwień, które na szczęście minęły.

Przyczyna to los. Powiedziałbym, że to nie jest zależne od ciebie, czy dostaniesz tą podwyżke.

Karty radzą, abyś wykazała sie cierpliwością i sprawy potoczą sie same.

W twoim życiu moze pojawić sie mężczyzna, który będzie dla ciebie wsparciem

Wynik: (dałaś na ytej pozycji za dużo kart) - Możesz mieć szanse na otrzymanie jej, ale będziesz rywalizowała o nią z jakąś kobietą.

 

Życze szcześcia :)

Odnośnik do komentarza

Obecna sytuacja 6 buław - jesteś dumna, ale też w pracy odnosisz sukcesy

Przeszłość 5 kielichów - widać rozczarowanie

Przyczyna problemu Koło Fortuny (na Koło w celu wyjaśnienia As kielichów Giermek Mieczy Król Monet) jakieś zdarzenia losowe miały na to wpływ

Rada Kapłanka - być opanowaną, nie ulegać emocjom, twardo negocjować

Niespodziewane Rycerz Kielichów - chyba jakiś pan Ci w tym pomoże

Wynik Umiarkowanie 2 mieczy 5 buław Cesarzowa ja w wyniku widziałabym szansę na tą podwyżkę, 2 mieczy jako negocjacje, 5 buław walka o ta podwyżkę i Cesarzowa na końcu, która jest niezależna finansowo.

 

trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Rada - w Kapłance to przeczekać go (jakoś), albo podejść go sposobem.

 

Tu on decyduje, bo mi widać tu rękę kobiety która jest nie za chętna w poparciu pomysłu z podwyżkami.

 

Wynik Umiarkowanie 2 mieczy 5 buław Cesarzowa

Widać że długo czekasz i że on starają się unikać tego tematu, albo wymijająco odpowiadają, jest tu konflikt ale z kobietą.

 

W karcie Ryc Kielichów często pokazują się prezenty - niespodziewanie mogą być jakieś pieniądze, ale Ryc. kielichów to też iluzje i kłamliwe słowa, czyli nie do końca dotrzymanie obietnicy albo będzie to inna suma niż Ci obiecają.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Rada - w Kapłance to przeczekać go (jakoś), albo podejść go sposobem.

 

Tu on decyduje, bo mi widać tu rękę kobiety która jest nie za chętna w poparciu pomysłu z podwyżkami.

 

Wynik Umiarkowanie 2 mieczy 5 buław Cesarzowa

Widać że długo czekasz i że on starają się unikać tego tematu, albo wymijająco odpowiadają, jest tu konflikt ale z kobietą.

 

W karcie Ryc Kielichów często pokazują się prezenty - niespodziewanie mogą być jakieś pieniądze, ale Ryc. kielichów to też iluzje i kłamliwe słowa, czyli nie do końca dotrzymanie obietnicy albo będzie to inna suma niż Ci obiecają.

 

Niechętna jest szefowa, czyli jego zona.. Niestety :/

Odnośnik do komentarza

Wedlug mnie to nie jest dobry moment.

Podwyzki nie bedzie, za to beda klopoty I awantura.

Jacys panowie sie o to postaraja.

Kaplanka Radzi siedziec cicho I przynajmniej udawac dyplomacje, a w kazdym razie nie walczyc.

Ew.moze potrzebna protekcja jakiejs kobiety-zyczliwej ci.

Odnośnik do komentarza

Obecna sytuacja 6 buław - wystarcza, jest stabilnie

Przeszłość 5 kielichów - być może były jakieś nieudane próby uzyskania tej podwyżki

Przyczyna problemu Koło Fortuny (na Koło w celu wyjaśnienia As kielichów Giermek Mieczy Król Monet)- mężczyzna trochę dusigrosz

Rada Kapłanka - czekać cierpliwie

Niespodziewane Rycerz Kielichów - ktoś może jeszcze będzie wnioskował

Wynik Umiarkowanie 2 mieczy 5 buław Cesarzowa - będzie ciężko , trzeba będzie to przewalczyć z jakąś kobietą chyba

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

jeżeli zawalczysz o podwyżkę to cichaczem, ale nie widzę w tych kartach zmiany czy poprawy

 

może jednak ktoś odpowie na Twoje CV i nikomu w pracy o tym nie powiesz

 

w niespodziance widać posłańca z wiadomością, może ktoś pomoże...

 

Umiarkowanie i Cesarzowa - to nie są dobre karty, jeżeli oczekujemy zmian, ale zapewniają o dobrej pozycji w danym miejscu;

między nimi są 2 mieczy i 5 buław - obmyślanie, kontaktowanie się z kimś, walka, z której może wiele nie wyniknąć

Odnośnik do komentarza

Obecna sytuacja 6 buław- no na pewno jest lepiej, niż było

Przeszłość 5 kielichów- no było nie do końca ok

Przyczyna problemu Koło Fortuny (na Koło w celu wyjaśnienia As kielichów Giermek Mieczy Król Monet) Facet nie chce rzucić kasą.

Rada Kapłanka Raczej się nie wychylać, siedzieć cicho.

Niespodziewane Rycerz Kielichów No pan Ci może być przychylny

Wynik Umiarkowanie 2 mieczy 5 buław Cesarzowa Jakieś rozmowy będą, może nawet burzliwe, kasy nie widać niestety.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Inez w wyniku widze zatrzymanie,troche takie sytuacje podjazdowe ale Cesarzowa trzyma to w swoich rekach,a jako to cesrzowa ona nie dba o jednostke tylko o caly zaklad(cesarstwo)Jako rada mysle ze przeczekac bo sa sprawy o ktorych ty nie wiesz a maja swoje znaczenie przy udzieleniu podwyzki,ktora szef moze i chcialby ci dac ale on mocno w swoich rekach trzyma ten pieniazek :-( nie lubi rozdawac jak nie musi.Jako niespodzianka Rycerz Kielichow to taki mezczyzna ktory przynosi kwiaty ale zapomina zatankowac samochodu :-) Moze byc ze dostaniesz jakas jednorazowa gratyfikacje (choc raczej watpie)albo jakis dyplom "nagrode pocieszenia" w kazdym razie cos milego ale z tego sie nie najesz.

Odnośnik do komentarza
Gość ezopola

Przeszlosc: 5 kielichow, obecna sytuacja: 6 bulaw

wyszlas juz z takiego "zakletego kregu" rozczarowania, kiedy to liczylas, ze zostaniesz doceniona, zauwazona i spotkalo Cie glownie rozczarowanie - teraz chcesz odwazyc sie, "wyroznic" z tla, na zasadzie "teraz ja, teraz ja! tu jestem! powinnam zostac doceniona, wyrozniona!"

Przyczyna problemu Koło Fortuny

czas leci, kolo sie kreci, wielokrotnie przegapilas taki "wlasciwy moment", bo w sumie kazdy byl dobry i zly jednoczesnie - zaplata jest, wiec (niby) nie ma problemu...w tym "kolowrocie" trudno zatrzymac to "kolo" i powiedziec STOP! zmieniamy zasady...

(na Koło w celu wyjaśnienia As kielichów Giermek Mieczy Król Monet)

za duzo dokladanych, takie maslo-maslane wyszlo, bo samo Kolo Fortuny jest odpowiedzia..albo zwyczajnie nie umiem rozszyfrowac tylu dolozonych :)

Rada Kapłanka, Niespodziewane: Rycerz Kielichów

jakies wsparcie Twoich dazen, pomocna dlon, czy tez nadejdzie fajna okazja na rozmowe w tej sprawie?

Wynik: Umiarkowanie 2 mieczy 5 buław Cesarzowa

cztery wyniki, czy jak? :) rozciagniete to wszystko, bo przeciez chodzi o konkret - podwyzke. W Umiarkowaniu przy radzie (Kaplanka), to mysle, ze wiecej mozna uzyskac w tej sytuacji cierpliwoscia (glupio, ale jednak..), niz stawianiem sprawy na ostrzu noza - spokojem i delikatnym komunikatem (Kaplanka, Rycerz kielichow, Umiarkowanie), zyskasz wiecej, wiec dobrze wyciszyc (Kaplanka, 2 mieczy) buzujace emocje (5 kielichow, 6 bulaw, 5 bulaw), a podejsc do sprawy miekko, z kobiecym sprytem, moze "tylnymi drzwiami"?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...