Skocz do zawartości

Styczeń


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Zastosowałam rozkład ogólny ..

 

Obecna sytuacja Kapłan - poważne postanowienia noworoczne, wieksze dbanie o siebie itp.

Przeszłość Kapłanka - mozliwe, ze tu sie moje problemy zdrowotne pokazują, z ktorych wychodze na prosta

Przyczyna problemu, zaistniałej sytuacji Pustelnik - starośc :lol:, a tak naprawde to samotność, za duzo myślę, za bardzo sie nakręcam

Rada 3 buław 6 kielichów -" przypomnij sobie najlepsze momenty Twojego zycia", powinnam więcej sie z ludźmi spotykac, wyjechac gdzies etc.

Niespodziewane Głupiec - cos fajnego sie wydarzy w styczniu

Wynik Gwiazda - uzdrowienie sytuacji, lepsze widoki na przyszłość (czyt.luty).

 

Suma rozkładu Siła - dam sobie radę:)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Obecna sytuacja Kapłan -

Przeszłość Kapłanka - No mogły wyjść choroby, albo też ta karta mi ogólnie siedzenie w ezo pokazuje ;)

Przyczyna problemu, zaistniałej sytuacji Pustelnik - Czujesz się samotna.

Rada 3 buław 6 kielichów -Ruszyć do przodu! Spotykać się w miłym gronie, może też z rodziną ;)

Niespodziewane Głupiec - Coś fajnego, nowego Cię spotka :)

Wynik Gwiazda - Bardzo fajna karta :). Może pokazywać uzdrowienie, ale też fajne relacje, miłe chwile :)

 

Ano i Moc - także dasz radę Kobieto ( joga jest super!:D )

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, w styczniu oczywista też :*

Edytowane przez Tullia
Odnośnik do komentarza

Obecna sytuacja Kapłan - kojarzy mi się z taką siłą, spokojem wewnętrznym, wszystko ma swoje miejsce i czas

Przeszłość Kapłanka - u mnie kapłanka pokazuje albo duży dystans, chłód zamknięcie, albo pokazuje mi wyjawianie tajemnicy.

Przyczyna problemu, zaistniałej sytuacji Pustelnik - poczucie, że wszystko musisz sama... i to jest bardzo duże obciążenie...

Rada 3 buław 6 kielichów - otwarcie się na pozytywne emocje, przypomnienie sobie ich i przywołanie ich teraz

Niespodziewane Głupiec - tutaj totalnie coś nowego się zaznacza, ja pomyślałam sobie o jakiejś niespodziewanej podróży

Wynik Gwiazda - uzdrowienie sytuacji, lepsze widoki na przyszłość (czyt.luty). - zdecydowanie uzdrowienie:-)

 

Suma rozkładu Siła - dam sobie radę:) - no pewnie!

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Obecna sytuacja Kapłan - podsumowanie zeszłego roku, wyciągnięcie wniosków, taka mądrość, doświadczenie życiowe i w oparciu o to zrobienie planów na ten rok, w każdym razie postanowienie że to będzie rok z sukcesami

 

Przeszłość Kapłanka - osamotnienie emocjonalne, ale też widzę karty i rozwój Twojego talentu z tym związanego, teraz możesz znaleźć sobie nowe zainteresowania

Przyczyna problemu, zaistniałej sytuacji Pustelnik - samotność, zamkniecie się w swojej pustelni, no i dojrzałość, widzisz już pewne sprawy wyraźniej nie dajesz się ponieść szkodliwym emocjom

 

Rada 3 buław 6 kielichów - zaplanować sobie coś co będzie poprawiać Ci humor, coś co będzie Ci się miło kojarzyło, sprawiać sobie przyjemność - może spa, kosmetyczka, zmiana fryzury, zakupy, jakieś książki, ubrania a może kurs tańca (?)

Niespodziewane Głupiec - nowa wiadomość, nowa odsłona

 

Wynik Gwiazda - to dobra karta na powrót do zdrowia, to dobra karta na wygląd a kobiecie pokazuje że będzie jak Gwiazda - będzie zwracać na siebie uwagę :)

 

Suma rozkładu Siła - mocna, dobra karta dla kobiety, wyjście z kłopotów, poczujesz swoją wewnętrzna siłę, dla mnie to karta optymizmu :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Maestro

W zasadzie mogę zweryfikować. W niespodziewanych Głupiec pokazał, ze odezwał sie do mnie byly chlopak sprzed ponad 20 lat i od tygodnia sobie codziennie rozmawiamy na Messengerze (bez podtekstów i flirtów, ot jak dobrzy przyjaciele). Rada 3 buław 6 kielichów oznaczała ni mniej ni więcej tylko danie mu szansy na kontakt. Dbam bardziej o siebie, chyba troche schudłam, co widze po brzuchu i mnie to cieszy ;). Samopoczucie od kilku dni troche gorsze, choc juz mialam spora poprawę, ale mam okres, więc to wszystko tlumaczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...