Skocz do zawartości

krzyż celtycki na życie zawodowe


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Pracuję w eksporcie z obcokrajowcami, rok czasu w firmie, szukam innej, stabilnej firmy.

Pytanie: jak będzie wyglądało może życie zawodowe do czerwca 2017 roku?

 

1. sytuacja wyjściowa, czyli co się dzieje obecnie - 10 denarów - widać, że pracuję w średniej firmie i finansowo jest okey, co nie oznacza, że może być lepiej

2. To co się krzyżuje z nią czyli największy problem, przeszkoda czy raczej wyzwanie - 3 buławy - dąże do samodzielnego stanowiska, czekam na nie, ale wiem, że go nie dostanę, bo nie jestem innej narodowości i nie jestem facetem...

3.świadomość, cel - VIII moc - wiem, że jestem bardzo dobra w tym, co robię

4. podświadomość - XV diabeł- czuję się uwiązana i martwię się, że nie znajdę nic innego i tu utknę na kilka lat... nie będę się rozwijać, a ja muszę być w ruchu, ja muszę wiedzieć, że się uczę...

5. to co mija,niedaleka przeszłość - królowa denarówchyba mija moje zaangażowanie w pracy po tym, jak otrzymałam prowizję, która była tak niska, że się nie spodziewałam...

6.to co nadchodzi najbliższa przyszłość - X koło zmiana losu...

7.jaźń, moje nastawienie - król buław - chcę zmienić pracę

8.otoczenie - 3 denarówwidzi mnie jako dobrego specjalistę

9. nadzieje król mieczy, obawy as denarów - widziałabym obie karty jako nadzieję, że się odetnę od tej firmy i pojawi się szansa na zmianę pracy...

10.wynik - na wynik 8 denarów: tło - 8 mieczy, XVIII księżyc, XVII Gwiazda - no i super...widać, że utknę... w księżycu dużo moich obaw się pokazuje, ale gwiazda daje jakąś nadzieję chyba...

 

pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza

Mi się też wydaje,że utkniesz do tego czasu w miejscu, Gwiazda to oczywiście nadzieja, ale czasami niestety złudna. Księżyc to Twoje fantazje związane z nową pracą, a 8 mieczy uwiązanie póki co z nią.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...