Skocz do zawartości

Czy stracę pracę?


patrycja3791

Rekomendowane odpowiedzi

Spytałam kart czy w ciągu pół roku stracę pracę?

 

10buław, 5mieczy, Rycerz mieczy, 9buław, 9monet

 

Idealnie pokazują moją obecną sytuację. Jestem przemęczona wręcz bez sił(10buław), w pracy atmosfera do d. Niestety jestem ofiarą wścibskich bab. Kłótnie,plotki,rzucanie kłód pod nogi...Jestem wykończona i karty ładnie to pokazały(5mieczy,Ryc.mieczy,9buław), ale ogólnie pracy chyba nie stracę..Myślę,że ratuje mnie to 9monet.

Odnośnik do komentarza

10buław- X buław odpowiada Twemu zmęczeniu które maluje się już na wstępie.Może być to przemęczenie związane z nadmiarem obowiązków, bądź tzw. zmęczenie psychiczne.

5mieczy- to wszelkie plotki, podkładanie świniaków, nieczyste zagrania.Masz wrażenie,że znalazłaś się w kłebowisku żmij i nie wiesz co masz dalej począć.

Rycerz mieczy- jesteś tam najmłodsza, i nie masz posłuchu wśród starszych stażem.

9buław- dalej będziesz walczyć z całym światem, zajmować się swoimi obowiązkami

9monet- sytuacja się uspokoi, na tyle, że pewnych plotek nie będziesz słyszeć.

Z podsumy masz Wieże, ale przy IX monet obstawiam,że sytuacja z wspólpracownicami ulegnie zmienia na plus, niż miałabyś pracę tracić.

Powodzenia:)

Odnośnik do komentarza

Nie stracisz pracy...Po jakimś czasie sytuacja się uspokoi.. Myślę,że powinnaś przyjąć 9 kijową postawę wobec tego 5 mieczowego ''towarzycha''.. Nie dopuszczaj ich do siebie, ignoruj... Finalnie, masz 9 den...będziesz jeszcze tam zadowolona :)

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Sama odejdziesz. Będziesz myślała o innym miejscu pracy.

A jeśli zostaniesz to tylko po podwyżce - 9 monet to gratyfikacja finansowa.

 

Kobiety z pracy wiążą Twoją osobę z jakim kierownikiem z pracy, lub z innym pracownikiem - mężczyzną ?

Widać ich zazdrość o zainteresowanie jakiegoś mężczyzny (ich zdaniem jest to duże zainteresowanie) Twoją osobą i dlatego Cię obgadują.

Masz możliwość nagrać ich rozmowy na Twój temat, albo nagrać to jak się wobec Ciebie zachowują, Oczywiście nagranie musi być po kryjomu a i nie zawsze można tego użyć ale może się przydać. Trzeba się jakoś obronić

 

Na ie scibskie baby jest sposób - jak tak będą Cie męczyć a nie zależy ci na tym co pomyślą i nie pracujesz np. w małym miasteczku,gdzie każdy patrzy co inni o nim powiedzą, to kilka razy przyjdź, albo na koniec pracy, tak żeby współpracownice były jeszcze w pokoju i to widziały, niech przyjdzie do Ciebie jakaś koleżanka która będzie "robić" za Twoją dziewczynę.

Odczepią, a jak zaczną Ci robić problemy, to możesz to zgłosić jest na to paragraf że nie mogą Cię prześladować, szczególnie jak masz takie preferencje, bo kiedy Cię zwolnią to możesz ich pozwać np. za to zwolnienie i udowodnić nękanie.

Jak masz męża to nic takiego nie zrobisz. Chyba że znajdziesz jakieś info, coś na te kobiety, ale tak pracować, no to nie praca. Lepiej rozejrzeć się za czymś nowym, w spokojniejszej atmosferze.

 

Trzymaj się :) Pozdrawiam.

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...