Skocz do zawartości

praca zmiana klientów


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam ogromną prośbę i liczę na wasze umiejętności. Sprawa jest ważna. Otóż są plany na zmiany w dziale i chodzi tu o podział na pracę nad grupą danych klientów.

Doo tej pory każda z nas miała swoich na terenie całej Polski. Nie ukrywam, że mam nadzieję, że pozostanę przy współpracę z moimi i nie zostanie u mnie nic zmienione. Wiadomo kontakty, relacje itp. Wypracowałam sobie wiele rzeczy przez kilka lat :(

 

pytanie 1.

 

jak upłynie podział klientów w naszym dziale?

 

giermek buław, 10 kielichów, królowa denarów

 

pytanie 2.

 

Czy dalej będę współpracować z klientami z grupy A?

 

as kielichów, moc VIII, królowa denarów

 

wygląda na to, że zostanie jak jest. Widać władzę w ręku i dobre korzyści finansowe z tej współpracy/

 

pytanie 3.

 

Czy dalej będę współpracować z klientami z grupy B?

 

cesarzowa III, giermek buław, kapłanka II

 

tu obstawiam, że będzie wiadomość, że klienci zostaną przekazani innej osobie.

 

pytanie 4.

 

Czy ktoś próbuje mi zaszkodzić, czy ogólnie powinnam kogoś unikać?

 

cesarzowa III, głupiec, wisielec dołożyłam 7 buław

 

jest taka osoba, która chciałaby coś więcej i uważam, że to jest ktoś młodszy ode mnie, wygadany.

 

***weryfikacja z początkiem lutego!***

Odnośnik do komentarza

Beda klienci z pierwszej grupy, z drugiej zostana podzieleni.

Cesarzowa to moze byc szefowa, albo...ty.

Raczej celowo nikt ci nie chce szkodzic, Glupiec to albo niewiedza na zasadzie braku doswiadczenia lub przeoczenie czegos.

Odnośnik do komentarza

Pytanie 1

 

Zdecydowanie pozytywnie, same ładne karty.

 

Pytanie 2

 

Będziesz współpracować dalej, Ty pewnie wyszłaś w Denarowej jako zadowolona z kasy. Moc też ładna karta :)

 

Pytanie 3

 

Chyba Ci klienci "pójdą" do jakiejś innej kobiety, bo wyszły dwie typowo babskie karty ;)

 

Pytanie 4

 

No jakaś kobieta, ale chyba nie na tej zasadzie, że celowo chce Ci zaszkodzić.

Odnośnik do komentarza

Powinnaś unikać cesarzowej...może coś palnąć, albo popełnić gafę... nie chcący...

 

Napewno będziesz współpracowac z klientami z grupy A.... W grupie B może pojawić się nowa osoba, która przejmie niektórych klientów

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...