Skocz do zawartości

Jak spędze Dzien Kobiet i Walentynki? ZWERYFIKOWANY


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

W podtekście, czy coś miłego się wydarzy :)

 

Walentynki

 

7 buław Król Monet Rydwan Królowa Buław SłonceRano mogą być jakieś emocje w pracy, może kolega mi złoży życzenia i widać cos bardzo miłego na wieczór..

 

 

 

Dzień Kobiet

 

4 kielichów Cesarz Sąd 8 kielichów Rycerz Buław Król Buław 2 kielichów rano życzenia od jednego z byłych, potem widać kontakty z dwoma pozostałymi i spotkanie z jednym z eksów spod znaku ognia (jeden to Strzelec, drugi Lew)

 

Weryfikacja dwuetapowa, po każdym ze Świąt ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

Walentynki

chyba nic, ewentualnie jakiś pan może do Ciebie przyjechać albo odwrotnie

 

Dzień Kobiet

tutaj masz bardziej energiczne karty, odezwie się mężczyzna, z którym przyjemnie spędzisz czas, on może przejąć inicjatywę, jego zaloty raczej powinny być tak widoczne jak Słońce na niebie w pogodę

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

WERYFIKACJA CZ. 1

 

 

7 buław Król Monet Rydwan Królowa Buław Słonce

 

Rano dostałam pieniądze od eks męża (dodatkowe), potem sms od kolegi, potem rozmawiałam z byłym chłopakiem sprzed lat i wysyłaliśmy sobie fotki ;). Raczej dzisiaj już się nic nie wydarzy ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Dzień Kobiet

 

4 kielichów Cesarz Sąd 8 kielichów Rycerz Buław Król Buław

 

Spotkasz się z facetem, choć moim zdaniem dwóch się zaznacza. Możliwe jakieś wyjście z nim ( Sąd) i faktycznie może być energicznie i coś więcej z tego :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Maestro

Dzień Kobiet

 

4 kielichów Cesarz Sąd 8 kielichów Rycerz Buław Król Buław 2 kielichów

 

Byłam u fryzjera, miałam kontakt z dwoma znajomymi (rozmowy), z którymi dawno nie gadałam ;). Eks, który okazał się burakiem milczy (4 kielichów + Cesarz), choć liczyłam an krótkie życzenia, ale czegóż oczekiwać od buraka ?:lol:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...