Skocz do zawartości

przesyłka ZWERYFIKOWANY


Ceres

Rekomendowane odpowiedzi

Napaliłam się na urządzenie do domowej mikrodermabrazji. Jak się napaliłam to kupiłam w MM, w/w firma zapewnia, że jeżeli coś się zamówi online od pn do pt przed 22;30 to na drugi dzień zostanie dostarczone. zamówiłam w piątek więc w sobotę powinnam dostać - w NL poczta chodzi w soboty. jest niedziela i ni ma :(

1. Dlaczego nie dostałam przesyłki jeszcze? Paź Monet, XIII ŚMIERĆ

Bo nie mają na stanie w magazynie w moim mieście.

2. Kiedy ją dostanę? IV CESARZ, IX PUSTELNIK, VIII Buław

W przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza

Ona gdzieś umknęła pozostawiona sama sobie. Możliwe że ktoś gdzieś ją położył i zapomniał.

 

W przyszłym tygodniu ale bliżej drugiej połowy.

 

Ja mam podobnie z tymi przesyłkami. Ciągle opóźnienia albo zgubione😑

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

weryfikacja

Napaliłam się na urządzenie do domowej mikrodermabrazji. Jak się napaliłam to kupiłam w MM, w/w firma zapewnia, że jeżeli coś się zamówi online od pn do pt przed 22;30 to na drugi dzień zostanie dostarczone. zamówiłam w piątek więc w sobotę powinnam dostać - w NL poczta chodzi w soboty. jest niedziela i ni ma :(

1. Dlaczego nie dostałam przesyłki jeszcze? Paź Monet, XIII ŚMIERĆ

Bo nie mają na stanie w magazynie w moim mieście.

2. Kiedy ją dostanę? IV CESARZ, IX PUSTELNIK, VIII Buław

W przyszłym tygodniu.

 

Ona gdzieś umknęła pozostawiona sama sobie. Możliwe że ktoś gdzieś ją położył i zapomniał.

 

W przyszłym tygodniu ale bliżej drugiej połowy.

 

Ja mam podobnie z tymi przesyłkami. Ciągle opóźnienia albo zgubione

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...