Skocz do zawartości

Czy wrócimy do siebie? - prośba o pomoc w interpretacji?


Persephone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pewien "problem" ze swoim byłym partnerem. Rozstaliśmy się pod koniec sierpnia zeszłego roku (z jego inicjatywy). Twierdził, że nadal kocha swoją byłą partnerkę i nie jest w stanie o niej zapomnieć. Padło wiele przykrych słów, były kłótnie. Ostatecznie pogodziliśmy się i żyjemy w miarę przyjaznych stosunkach (przynajmniej tak mi się wydaje). Jednakże ostatnimi czasy on sam coraz częściej nawiązuje ze mną kontakt, pisze wiadomości. Nawet mam wrażenie, że on "tłumaczy mi się" z tego, co robi, np. że wyjeżdża z kolegami na weekend (podkreślając "z kolegami") lub że wyjeżdża na parę dni do rodziców i wraca tego i tego dnia. Informuje mnie o wszystkich swoich planach, choć nie jesteśmy już razem i nie spotykamy się (na gruncie prywatnym) - niezależnie od siebie widujemy się 2 razy w tygodniu, niejako jesteśmy do tego zmuszeni. Kiedy się widzimy zawsze dostrzegam to jego długie spojrzenie, bardzo charakterystyczne... Nawet przyjaciółka się śmieje, że "pewnie zaczął tęsknić" ;) Nie ukrywam, że bardzo chciałabym go odzyskać, choć może wiele mnie to kosztować... Męczyła mnie ta sprawa, dlatego też rozłożyłam karty.

 

CZY WRÓCIMY DO SIEBIE?

 

1. Obecna sytuacja między nami.

5 buław - toczymy walkę ze sobą (choć nie kłócimy się ze sobą); dużo też dzieje się w mojej głowie, dużo myślę o tej sprawie

 

2. Jaką przybieram postawę do problemu?

Księżyc - tęsknota, takie przysłowiowe "wzdychanie do księżyca" (przyznaję, tęsknię za nim)

 

3. Co powinnam zrobić, aby mieć szansę na pojednanie z partnerem?

Umiarkowanie - powinnam zachować umiar (zacząć kontrolować emocje?), ponieważ był czas, że sama zasypywałam go wiadomościami

 

4. Co o tej sytuacji myśli mój partner?

10 monet - tu niestety nie mam pojęcia, jak zinterpretować tę kartę... Interpretacja, jaką znalazłam w internecie to "bezpieczeństwo, szczęście rodzinne, wsparcie..."

 

5. Co on zamierza w tej sytuacji?

Królowa buław - nie zamierza nic z tym dalej zrobić; jest samodzielny (?)

 

6. Jakie jest źródło problemu?

Papież - to jakiś problem z porozumieniem (?), nie potrafimy się porozumieć (choć sądziłam, że jest inaczej...)

 

7. Czy powrót do siebie w ogóle ma sens?

4 kielichy (odwrócone) - tu krótko: Nie. Jest to jakieś zobojętnienie, wyczerpanie w sferze uczuć.

 

8. Czy ostatecznie wrócimy do siebie?

Świat (odwrócony) - Nie wrócimy do siebie. Świat to zakończenie pewnego etapu.

 

Rozkład znaleziony na stronie internetowej.

Został trochę zmieniony przeze mnie.

 

Czy mogłabym prosić o pomoc i ewentualną korektę interpretacji kart?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wszystkim paniom - zarówno autorce tematu jak i interpretującym - przypominam, że tutaj jest dział szkoleniowy, w którym obowiązują poniższe zasady:

 

http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/90909-regulamin-dzialu-interpretacji-rozkladow.html

 

Tematy wykraczające poza te zasady umieszczamy na wzajemnej.

Osoby, które jeszcze nie mają wymaganej ilości postów zapraszamy do tworzenia tematów na interpretacjach zgodnie z regulaminem.

Wymagana stówka postów tematycznych to nie jest wiele dla osób, które interesują się tarotem i chcą brać czynny udział we wzajemnych interpretacjach.

A osobom w tarocie początkującym polecamy działalność na interpretacjach (czyli tutaj) aby mogły oswoić się z kartami i ich odczytywaniem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...