Skocz do zawartości

Czy 2018 r. Przyniesie mi nowy związek , miłość ?


aloa

Rekomendowane odpowiedzi

Czy 2018r. Przyniesie mi nowy zwiazek,miłość?

 

W tym roku nie liczę na to,gdyż muszę zakończyć pewien rozdział w moim życiu i poukładać sobie wszystko od początku,inaczej,Czuję się samotna i zrezygnowana uczuciowo.

Dlatego zapytałam się kart czy następny 2018r.przyniesie mi nowe uczucia, związek z mężczyzną?

 

4 denary, 9 kielichów, świat

Z dociągnięcia. 6 denarów

 

Nie są to uczuciowe karty, raczej pokazują moje skupienie na sferze materialnej. 9 denarów niby zadowolona,niby mam wszystko czego potrzebuje a jednak kogoś do tego brakuje.Świat na końcu może wyjazd za lepszą pracą. 6 denarów z dociągnięcia to taka karta pomocy wsparcia...

Niebardzo wiem co myśleć o tych kartach na uczucia?

Proszę Was o zerknięcie.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Chyba 2018 r. to będzie czas, gdy będziesz już czy jeszcze singielką , bardziej skupisz się na zarabianiu, na spotkaniach ze znajomymi, wyjazdach lub kontaktach netowych..

Odnośnik do komentarza
Gość ezopola

Aloa, poprzednio miałaś 10-tki kielichów na początku swoich rozkładów, a teraz i na mieszkanie i na ewentualny nowy związek i miłość masz na początku tę samą kartę, 4 monet. Czy w tej karcie nie jest czasem znowu "pies pogrzebany", że się tak wyrażę?

 

4-ka nie lubi zmian, ewentualnie ich chce, ale ich się obawia i/lub są trudne do przeprowadzenia, do tego "twarde" monety. W 9 kielichów nie widzę nowego, czy kontynuacji czegoś nowego, raczej zasiedzenie, czy solo, czy z partnerem, ale raczej takim obok...a XXI. Świat jest ostatnim Arkanem, jakby nie było. Jakby karty pokazywały, że masz do przeskoczenia jeszcze coś sporego, nim będzie szansa na coś nowego i rozwojowego.

 

Nie jest to pytanie do w miarę szybkiej weryfki (regulamin), bo ta weryfka może być możliwa za 22 miesiące..może pochyl się bardziej nad 2017, tak po kartach.

Edytowane przez ezopola
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...