Skocz do zawartości

Nowy związek...


cabby

Rekomendowane odpowiedzi

3 karty 5 pucharów, as denarów i kochankowie

 

Wydaje mi się, że piątka pucharów to żal, który czułam nadal po byłym facecie, i przez długi czas nie potrafiłam się uwolnić. Generalnie na początku miałam dużo żalu i odczuwałam tęsknotę i zdarzało mi się za nim płakać...

 

Ale kochankowie i as denarów pokazuje, że będzie to udana i rokująca relacja... Chociaż mogę się mylić i pierwsza karta może przynieść rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Karta Kochanków mówi o wyborze - więc to dopiero początki, szczególnie że mamy Asa den jako szansę na coś stabilnego, ale na razie, patrząc po tych kartach to nic pewnego nie można powiedzieć o tym związku, właśnie przez kartę Kochanków

No chyba że pan ma jeszcze kogoś bo karta Kochanków pokazuje trójkąt.

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix

5 pucharow moze mowic ze Twoje oczekiwania co do partnera/zwiazku a realna rzeczywistosc moze okazac sie odmienna, skupisz sie na tym co tracisz, co moze zaprzepascic Twoja szanse na zwiazek lub moze cos stanie na drodze do waszego szczescia na poczatku relacji. Ale jesli skupisz sie na tym co mozesz zyskac, a nie co tracisz, masz szanse wejsc w zwiazek.

Odnośnik do komentarza
Gość ezopola

Związek, którego jeszcze nie ma i 30 marca, lub 15 kwietnia - nie ogarniam, ale przypuszczam, że to jest zawarte w tej 5 kielichów w sensie, że się martwisz, czy rokuje, zanim się faktycznie zaczął, zresztą o tym mówią też kolejne karty: martwisz się (5 kielichów), czy jest tu szansa (As monet), na związek (Kochankowie). Nie martw się na zapas..

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Dziewczyny Moje drogie, trochę czasu upłynęło i jestem dalej z nim szczęśliwa i zaręczona. Na początku związku miałam jeszcze pewne obiekcje, porównywałam go do swojego ex. Jednak po jakimś czasie się otrząsnęłam z tego porównywania i do mojej głowy dotarło, że to zupełnie inny człowiek, więc obawy z poprzedniego związku nie powinny wpływać na tą relację. Nie ignoruje, jest kochany, często robi mi niespodzianki. Wydaje mi się, że ta 5 pucharów i kochankowie to były moje lęki, że będzie mnie równie źle traktować co mój ex.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...