Skocz do zawartości

Czy wyjdzie z zakładu karnego w tą środę? ZWERYFIKOWANY


Majeczka3

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy odbywa kare w wiezieniu w ta srode ma wokande , połowe kary i prawdopodobnie moga go wypuscic ale to nie jest pewne

pytanie Czy wyjdzie ?

 

Cesarzowa+ Śmierć + Gwiazda

 

Wrózylam z Całej tali. Według mnie wyjdzie śmierc czyli zakonczenie czegos w tym przypadku na pozytywnie zakonczenie pobytu w zakadzie.Gwiazda-nadzieja wiec mysle ze go puszcza

Odnośnik do komentarza

hmm Gwiazda daje nadzieję na wyjście, tutaj jest na pozycji podsumowującej (tzn. według tego jak ja to widzę).

Właśnie dzięki temu, że nikt nie objaśnia co oznaczają u niego poszczególne pozycje to trudno coś wywęszyć jak wyjdzie niejednoznaczna, enigmatyczna karta na końcu - a przecież to ma być odpowiedź końcowa.

Więc według mnie, a biorę pod uwagę kolejność: Cesarzowa jako sytuacja obecna, Śmierć jako wokanda i Gwiazda jako wyrok to myślę, że tutaj Gwiazda mówi o szczęśliwym zakończeniu a nie o samej nadziei na nie; Gwiazda jest symbolem powrotu do źródła, a w tym wypadku czym jest źródło? chyba nie więzienie, tylko wolność / dom rodzinny.

 

Ale też myślę, że jeśli on niczego nie przemyślał i zamierza "powrócić do źródła" rozumianego jako działalność za którą siedzi, to ta Gwiazda go nie wypuści, nie wiem jak to określić, ale to tak jakby siła wyższa "wiedziała" co mu w głowie siedzi i jeśli on nie chce się poprawić, to powróci do celi. Więc wszystko zależy od jego zamiarów...

Szkoda, że nie dobrałaś karty do Gwiazdy, chociaż można dać z podsumy, ale ja tego nie uznaję to może Ty sama spróbuj albo koleżanki tarocistki :)

 

I jeszcze pomyślałam, że jakby było odwrotnie: Gwiazda - Śmierć to by było pogrzebanie nadziei, a jest odwrotnie, więc jednak stawiam na wyjście.

Pytanie jest proste i odpowiedź jest na nie jest tylko TAK lub NIE, więc nie dywaguję czy on wyjdzie za jakiś czas (bo Gwiazda daje nadzieję).

Edytowane przez Widja
Odnośnik do komentarza

na pierwszy rzut oka, patrząc wprost- odpowiedź nasuwa się jedna-tak (gwiazda jako spełniające się nadzieje na opuszczenie zk(

 

wgłębiając się jednak w rozkład, cesarzowa odpowiada decyzji kobiety w tym wypadku sędzi, śmierć- coś legnie w gruzach, a gwiazda- nadzieja, że szybko zostanie wypuszczony. z podsumy sprawka- odpowie za swoje czyny, i niestety nie zostanie wypuszczony w wskazanym terminie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Weryfikacja: Sędzia ( mężczyzna ) przesunał sprawe na 15 marca nie wypuscił go jak narazie . Ponad to Pani adwokatka sie rozchorowała i w zastepstwie za nia był jej kolega tez wiec ta cesarzowa jednak nie na kobiete a gwiazda w tym przypadku chyba przesuniecie w czasie oznaczała. Dziekuje wszystkim za interpretacje

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...