Skocz do zawartości

Powrót do jogi :D


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Miałam dwa miesiące przerwy od jogi. Dziś wracam do niej :). Zadałam pytanie : jak joga wpłynie na moje zdrowie psychofizyczne? Zakładany czas : trzy miesiące.

 

Kapłanka Królowa Kielichów 6 Buław

 

Powinnam się wyciszyć, uspokoić w tej Kapłance. Może bardziej panować nad emocjami ( Królowa Kielichów). 6 Buław to zadowolenie. Jeszcze bym tutaj odczytała pozytywny wpływ na układ hormonalny, bo wyszła Kapłanka i z sumy Kochankowie. Będę ćwiczyć też odpowiednie pozycje stymulujące tarczycę ;).

Odnośnik do komentarza
Gość Euterpe

masz świetne karty - na co tu narzekać? :P

 

Kapłanka + Królowa kielichów - Ty i Twoja instruktorka, wyciszenie (obie babki są spokojne), dasz ujście uczuciom

 

6 buław - świetne samopoczucie, zwycięstwo nad wahaniami nastrojów (królowa kielichów)

Odnośnik do komentarza

kielichów w twoim ostatnim rozkładzie na zdrowie właśnie mi brakowało.

 

papieżyca stanowi o wyciszeniu, poukładaniu w sobie emocji/myśli/pragnień i oczekiwań do siebie i świata.

królowa kielichów- dasz ujście emocjom, pozwolisz sobie na słabość, niedoskonałość, wrażliwość. tu kielichowa mówi także o akceptacji siebie i swoich słabości- praca nad nimi

6 buław- dosłownie zwycięstwo!

 

jak wpłynie? zaskakująco dobrze! cytujac panów-majstrów "będzie pani zadowolona"

 

trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Fajne :)

 

Jest poprawa psychiczna widać to w karcie Kapłanki, oraz poprawa w sferze emocji - Królowa Kielichów.

Dobry pomysł, widać że korzystny dla Ciebie - 6 buław :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość Lianna

Weryfikacja !

 

Ćwiczę regularnie, czasem nawet dwa razy dziennie ( rano i wieczorem). Na pewno jestem spokojniejsza, choć jeszcze sporo pracy przede mną, ale ważne, że jest postęp :). Kapłanka mogła pokazać właśnie wyciszenie. Wydaje mi się też, że znacznie bardziej panuje nad emocjami- Kapłanka Królowa Kielichów. Natomiast 6 Buław- sprawia mi to po prostu radość i każde wyjście na matę, traktuję jako mało zwycięstwo :).

Dziękuję pięknie wszystkim za pomoc. Namaste! :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...