Skocz do zawartości

Marzec pod względem uczuć


Vivre97

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będzie wyglądało moje życie uczuciowe w marcu?

 

XVII Gwiazda, XV Diabeł, I Mag

 

Możliwe, że spotkam kogoś z kim połączy mnie pożądanie? Ale to raczej będzie przelotna znajomość. On ogólnie jest zajęty czymś innym, więc zawróci mi na chwilę w głowie i zniknie.

 

Bardzo proszę o opinię :)

Odnośnik do komentarza

Myślę, że możesz poznać bardzo atrakcyjnego mężczyznę ale będzie to typ uwodziciela więc raczej nie ma co liczyć na stały związek. Będzie cię czarował i uwodził.

Odnośnik do komentarza

Gwiazda na I miejscu mówi o nadzieji.. Z tych kart wynika,że możesz sobie wyobrażać wiele względem Pana, ale skonczy się na flircie, romansie (mag)... z diabłem byznesu sie nie robi!

Odnośnik do komentarza

Vivre, utarło się przekonanie,że diabeł jest ok w początkowej fazie znajomości...bo może mówić o popędzie... Jednak ostatnio tego doświadczyłam i zrozumiałam,że w przypadku diabła możemy mówić o uwiązaniu, o obsesji, o toksyczności... Dla mnie to nie jest dobra karta na związek... A jak facet wychodzi w diable to już w ogóle...

Odnośnik do komentarza

Nie spotykam się obecnie z nikim. Właściwie od dawna z nikim się nie spotykam. Może ten Diabeł po prostu pokazuje mój stan emocjonalny, podejście do relacji i do samej siebie?

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

To by wyszła karta Wisielca.

Diabeł mówi o toksyce, uzależnieniach ale od kogoś/czegoś - nie od samego siebie. Na karcie Diabła zawsze chodzi o dwie osoby, albo o coś co jest w ciąglęj zależności (łańcuchy) jak człowiek i jego uzależnienie.

Ty jesteś w karcie Gwiazdy - marzysz o ciepłej, pięknej o dającej Ci bezpieczeństwo miłości. Jest tez Diabeł i Mag i to te dwie karty są tu ze sobą powiązane. Może będziesz pisać przez internet z osobą, która okaże się kimś innym niż oczekiwałaś.

Może się kimś zauroczysz.

Uczucia to szeroka skala doznań i może dotyczyć różnych sytuacji, wiec jak chcesz sprecyzować pytanie o związek to zapytaj czy spotkam kogoś na związek/ relację uczuciową :)

Odnośnik do komentarza

Jesli wychodzi diabel na zwiazek lub jakakolwiek inna relacje to nigdy nic z tego dobrego nie bedzie. Po tych kartach bardzo mozliwe ze poznasz jakiegos pana na romans, diabel plus mag kojarzy mi sie ze bedzie seks. Ale ogolnie przelotna znajomosc

Odnośnik do komentarza
Ktoś się Tobą mocno zauroczy i dostanie na Twoim punkcie niezłego świra, będzie często dążył do kontaktu i dbał o to, by go nie zerwać.

 

Ale to będzie zauroczenie czysto fizyczne, prawda?

Odnośnik do komentarza

Mi mag w połączeniu z diabłem wychodzi bardzo często na seks, z inicjatywy pana, bez wyższych uczuć.

Natomiast diabeł w połączeniu z magiem ( w odwrotnym połączeniu), to ktoś nieszczery, manipulujący, ale tutaj seks nie zawsze wychodzi.

Odnośnik do komentarza

Ja uwazam ze w Marcu mozesz odleciec w wizjach co bys chciala, bedziesz marzyc o milosci idealnej, albo o facecie jakiego chcialabys spotkac, diabel jednak mowi ze mimo checi i moze nawet prob nic nie da się ruszyc. Diabla czytam tu jako przeszkode (zawsze mi pokazuje kiedy chce cos zrobic ale sila wyzsza nie pozwala) Nie widze tu kart zadnego krola wiec uwazam ze nie bedzie zadnego romansu i nie powinnas sie obawiac fatalnego zauroczenia (ale ostroznosc warto zawsze zachowac )

Odnośnik do komentarza
Ja uwazam ze w Marcu mozesz odleciec w wizjach co bys chciala, bedziesz marzyc o milosci idealnej, albo o facecie jakiego chcialabys spotkac, diabel jednak mowi ze mimo checi i moze nawet prob nic nie da się ruszyc. Diabla czytam tu jako przeszkode (zawsze mi pokazuje kiedy chce cos zrobic ale sila wyzsza nie pozwala) Nie widze tu kart zadnego krola wiec uwazam ze nie bedzie zadnego romansu i nie powinnas sie obawiac fatalnego zauroczenia (ale ostroznosc warto zawsze zachowac )

 

Twoja interpretacja najbardziej do mnie dociera. Jak pisałam, z nikim się od dawna nie spotykam, więc zdziwiłby mnie nagły romans. Jednak będę ostrożna. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Mi mag w połączeniu z diabłem wychodzi bardzo często na seks, z inicjatywy pana, bez wyższych uczuć.

Natomiast diabeł w połączeniu z magiem ( w odwrotnym połączeniu), to ktoś nieszczery, manipulujący, ale tutaj seks nie zawsze wychodzi.

 

Może nie temat w 100 %, ale wczoraj rozłożyłam sobie karty na spotkanie z panem (w sprawach zawodowych) i w kartach pojawił się mag z diabłem obok siebie. I co się dzisiaj okazało na spotkaniu? że pan wprost zaczął mówić o seksie ze mną:P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Myślę, że mogę już zweryfikować :) Nikt mnie na szczęście nie uwiódł i nie miałam też żadnych propozycji seksualnych. Byłam na jednej randce i co ciekawe na ten dzień wypadła mi karta Diabła, ale nie stało się nic nadzwyczajnego - zwykłe spotkanie. Myślę, że odpowiedź JagodowejTruskawki się sprawdziła. Gwiazda to moje marzenia o miłości, a Diabeł to przeszkody i ograniczenia. Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...