Skocz do zawartości

Potencjał czy jego brak?


Atris

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór, cześć.

 

Piszę ten wątek, gdyż mam dużo pytań, a zbyt mało odpowiedzi :_)

Wydaję mi się, że mogę mieć / mam pewien potencjał do szeroko pojmowanej ezoteryki. Może być też tak, że nie mam go wcale i nie powinienem pisać tego wątku tylko w tej chwili zająć myśli czymś innym, np. rozliczeniem pita :) W każdym razie szukam osoby nieco bardziej doświadczonej, z wiedzą praktyczną i teoretyczną, która odpowie mi na nurtujące mnie pytania i pomoże rozwinąć skrzydła albo obleje mnie kubłem zimnej wody i wyśle do zajęcia się literaturą oraz działami Goethego :_) Jeśli kogoś zainteresuje mi ten post, prosiłbym o kontakt na priv'ie, ew. przejdziemy na kontakt telefoniczny lub jakiś komunikator.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zajmowanie się ezo tylko dlatego że masz do tego niby jakieś predyspozycje mija się z celem, strzelec wyborowy nie strzela do wszystkiego co się rusza tylko dlatego że jest strzelcem wyborowym, musi przeanalizować swój cel oraz tak podejść do tematu aby wyeliminować cel, czyli ZREALIZOWAĆ ZADANIE. Sam przemyśl jakie zadanie chcesz zrealizować za pośrednictwem całej tej ezoteryki, jeżeli po prostu fascynuje Ciebie perspektywa że istnieje coś więcej poza światem materialnym to skup się na fantazy, filmach i grach, bo takie działanie dla samego działania czy dla zweryfikowania czy ezoteryka to mit czy fakt mija się z sensem zajmowania ezoteryką. Jeżeli chcesz znaleźć dowód na 'działanie' ezoteryki znajdziesz go w zagmatwanych wzorach fizyki kwantowej czy emergencji, jeżeli chcesz znaleźć kontrargument na 'działanie' ezoteryki to znajdziesz go w psychologii ewolucyjnej czy neuropsychologii, dlatego jaka będzie Twoja decyzja zależy od Ciebie, a jeżeli oczekujesz podania wszystkich odpowiedzi na tacy...

 

Pozdrawiam,

Auegamma

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...