Skocz do zawartości

Prognoza dla potencjalnego związku


vixicana

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór.

Rozkład odnośnie możliwości zaistnienia związku. Obiekt zainteresowania zajęty, aczkolwiek mam nadzieję, że związek sam z siebie się rozpadnie, a nie okaże się być trwały (albo, o zgrozo, że będę sama musiała coś z nim zrobić, bo jestem pod tym względem fujarą).

 

1 - karta bazowa rozkładu, stan obecny

9 mieczy

2 - ostrzeżenia, przestrogi, wady; to, co nam grozi; to, czego nam brakuje.

IV cesarz

3 - rada co robić. Praktyczne wskazówki działania

królowa monet

4 - Co by się stało, gdybym NIC nie zrobiła? Czyli wpływy i obciążenia z przeszłości

5 monet

5 - partnerzy, ocena ludzi, z którymi współdziałamy albo od których w taki lub inny sposób zależy nas los.

VI kochankowie

6 - Rozwój wydarzeń w przyszłości, który logicznie wynika z tego, co już jest, co już się stało. Ocena naszych zamiarów, planów i celów.

6 monet

 

Mam problem z interpretacją pozycji 2 i 3 w rozkładzie, a w związku z tym ze zrozumieniem całego rozkładu. Stawiam na to, że karta na pozycji karta 3 mówi, że mam wszelkie narzędzia do działania już w ręku, a w połączeniu z kartą na pozycji 5 nastraja do hurraoptymizmu. Za to karta na pozycji 2 mówi o trwałości obecnego związku. Także karta na 6 pozycji może być dwojako interpretowana. Albo na korzyść trwałości obecnego związku, albo na korzyść trwałości związku potencjalnego.

 

W układzie nie stosowałam odwracania kart, ponieważ układ zakłada, że miejsce, które karta zajmuje determinuje jej znaczenie. Karty na pozycji 2 i 5 są Wielkimi Arkanami, w związku z tym skłaniam się ku twierdzeniu, że te pozycje są w rozkładzie najważniejsze. Pomoże mi ktoś?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...